Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do dyskusji ogólnych w dziale Nintendo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie z kim i o czym dyskutować?? (Ja w sumie mam w kolekcji Wii kupione w okazyjnej cenie ;) )...

 

Ja bym jeszcze podzielił na 2:

 

- Wii

- WiiU

 

Fanem Nintendo nie jestem, te japońskie gry też mnie nie kręcą, grafa słaba w ch... Ale jednak Wii ma coś w sobie, na imprę przy browarku to takie kręgle czy coś jest MEGA a i FUN przeboski ;)

 

Ja po 4-5 latach kupiłem po raz 2 Wii (powróciłem) za jakieś 300 z MEGA wyposażeniem i tak myślę, co warto odpalić??

 

Red Steel 2 mam na celowniku i Mario (ten chyba New Mario Bros czy jak to szło ;) )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje kupić Wii właśnie na takie imprezy ze znajomymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam jak stanieje WiiU i biorę go dla Fatal Frame 5, Xenoblade X i Bayonetty 2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziałbym ale praktycznie tylko dla Metroid HD więc jeszcze troszkę niech spadnie :) mimo wszystko kurcze w tej generacji nie szaleje N z exami ( co innego 3DS )

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Wii to konsola głównie jako dodatek na imprezę lub ewentualnie jakiś pseudo fitness dla żon/dziewczyn ( wii zumba czy cos w tym stylu  ;)) ,gry  które mnie interesują można policzyć na palcach jednej ręki  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Wii to konsola głównie jako dodatek na imprezę lub ewentualnie jakiś pseudo fitness dla żon/dziewczyn ( wii zumba czy cos w tym stylu  ;)) ,gry  które mnie interesują można policzyć na palcach jednej ręki  :)

 

I ja te WII po to kupiłem ;) Jakieś fitnesy i zumby dla żony :P

 

Ale z 2 nunchackami i 2 wiilotami (każdy z motion plus) + ten tablet graficzny + softmod (choć sam też mogę zrobić :) bo już kiedyś robiłem) za 300 to dla mnie dobry DEAL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem WiiU ze 2 miechy temu, czułem się jakbym był w przedszkolu jak na niej grałem. Moim zdaniem ta konsola jest bez przyszłości i Nintendo już wkłada siły w NX, a WiiU powoli odchodzi do lamusa, jak Vita. 

 

Szkoda mi było czasu na granie na przestarzałym sprzęcie. Z Wii remote nie miałem wcześniej do czynienia, ale jakiś pokraczny i niezbyt wygodny był ten kontroler. Nie wiadomo jak to trzymać, ręce bolały i oczy od kanciastej grafy z Wii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem WiiU ze 2 miechy temu, czułem się jakbym był w przedszkolu jak na niej grałem. Moim zdaniem ta konsola jest bez przyszłości i Nintendo już wkłada siły w NX, a WiiU powoli odchodzi do lamusa, jak Vita. 

 

Szkoda mi było czasu na granie na przestarzałym sprzęcie. Z Wii remote nie miałem wcześniej do czynienia, ale jakiś pokraczny i niezbyt wygodny był ten kontroler. Nie wiadomo jak to trzymać, ręce bolały i oczy od kanciastej grafy z Wii.

No niestety po ruchach N widać, że powoli szykują już następcę. Ale gry na poziomie są i można dobrze się bawić. Mario Kart 8 i inne są mega miodne. Można kupić pograć i sprzedać, bez dużej straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo zrobiło mega ruch przy premierze Wii. Zrobili tanią konsolę dla casualowego gracza z masą dodatkowych gadżetów. I to wypaliło, bo kto nie chcę pograć w tenisa czy pojeździć konno przed TV  ;) Miliony ludzi na świecie zaczęło tańczyć zumbe, grac w kręgle  itp. na konsoli. Dlatego przy planowaniu nowej konsoli poszli w tym samym kierunku. Olali mocniejsze bebechy i znowu poszli w tą samą stronę. Tylko, że ludzie już się chyba trochę tym znudzili. Do "normalnych" gier mieli za słabą konsolę, więc studia robiące multiplatformy przestały brać pod uwagę WiiU. Dlatego też konsola powoli odchodzi w cień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam WiiU, szczególnie jeśli macie w domu młodsze dzieci, które chcecie wprowadzić w "cyfrowe" granie :-) New Super Mario Bros U, Sonic Lost World, Donkey Kong Tropical Freez itd. - raj dla fanów platformówek 2d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzialbym, ze zloze hold nintendo i kupie wii u ale i tak mialem je w planach. sony i ms sie bija przykuwajac wszystkie oczy a nintendo tasmowo robi orginalne gierki.

Oryginalne gierki? 1354 odcinek Mariana i spółki, to raczej nie jest oryginalna produkcja. Ale, że taśmowo, to się zgodzę ;)

Ja poczekam do premiery Xeno X i wtedy się weźmie wraz z Fatal Frame i Bayo 2...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos to ma metroida na wiiu tego cyfrpwego niech napisze czy to ma podbita rodziałké ? Czy to tylko port z wii ?

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nintendo ma swoje glowne serie ale podchodzi do nich pomyslowo, sam mario ma gry z roznych gatunkow a wsrod nich wyjatkowe perelki jak np. mario galaxy. zeldy tez ciagle wygladaja inaczej, probuja roznej stylistyki i elementow gameplayowych. poza tym jest masa bardzo dobrych i mniej rozpoznawalnych gier jak pandora tower, fragile dreams czy mad world.

 

Xeno tez bede musial miec, takie jrpg to bedzie bankiet dla fana gatunku.

Ale co oprócz tych głównych serii, konsola ma do zaoferowania? Wiadomo, że wyznawcy i tak kupią kolejną część, ale czymś przecież trzeba przyciągnąć (i zatrzymać) nowych graczy. Jedno Xeno X, Fatal Frame i dwie odsłony Bayo (plus może jeszcze Zelda) tego nie zrobią. No chyba, że Nintendo dalej ma zamiar być tym drugim (obok PS4/Xone/PC) sprzętem do grania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+MK8, +SSB czyli oprócz fajnych singli pokłady miodu w online

+Captain Toad, +Donkey Kong, +Yoshi czyli pokłady grywalności platformowych

I jeszcze kilka innych. Ja na WiiU spędzam online więcej czasu niż na pozostałych konsolach.

Skończ trollować, kupuj konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jak tylko wyjdzie Xeno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał na NX, o ile w ogóle wyjdzie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zadowolony, to świetne uzupełnienie konsol Sony i Microsoftu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem w komplecie z zelda the windwaker, kiedys w to gralem na pozyczonym gamecube i bylo znakomite. jak to przejde to musze ogarnac mad world z wii a pozniej, pozniej bede mial bardzo duzy wybor hehe

 

dopisane;

w poniedzialek zamowilem w ultimie, dzis dzwonie bo paczki jeszcze nie ma i dowiaduje sie, ze mimo, ze na stronie moj zestaw jest dostepny to faktycznie w magazynie go nie maja. co za jokery. zamowilem dzis z konsoleigry.pl, dzwoniac wczesniej czy na pewno maja na magazynie moje malenstwo. najpozniej bede mial pake w poniedzialek, troche szkoda, ze moze nie dotrzec na weekend ale mniejsza z tym to bedzie moje wii u na zawsze.

I jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Pany, mam problem. Mam w sumie wszystkie konsole sony i ms, ale ciągle oo głowie chodzi mi Wii U. Chętnie ograł bym Mario World, Bayonetta 1 i 2, Mario Kart i Donkey Kong. Zeldy mnie kompletnie nie interesują, jrpg również. Mam możliwość kupna Wii U premium z wszystkimi akcesoriami + pro Controler + Bayonetta 1 i 2 + Mario World za 900 zł. Czy to dobra cena? No i czy w ogóle warto dla tych 5-7 gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PiPoL bierz, warto 

 

Donkey Kong Country Returns Tropical Freeze jest zajebisty. Jest przystępny, ale z czasem robi się hardkorowy. Strona artystyczna też jest bardzo fajna. Dla każdej osobnej gry, co wymieniłeś warto kupić tę konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×