Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupilem na olx, po swietach pojawily sie konsole jako nie trafione prezenty. Mozesz tam popatrzec, oczywiscie mowie o nowce z paragonem.
Zasada prosta, otwarta bez folii to nie nowa

A ty Bany na hooy tu ja pe pchasz...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

A ty Bany na hooy tu ja pe pchasz...
 

 

twoje zachowanie pozostawia wiele do życzenia...

Szukamy prezentu dla chrześniaka na pierwszą komunie. Taka konsolka wydaje sie idealna dla gówniaka :KappaPride:
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w polskim sklepie 1340, chcesz kupić prezent i przycebulic 140 zł, żeby się potem młody użerał z gwarancja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena w polskim sklepie 1340, chcesz kupić prezent i przycebulic 140 zł, żeby się potem młody użerał z gwarancja. 

Po pierwsze to nie Bany kupuje, bo to nie on w tym zwiazku/rodzinie zarządza piniondzem, a ino żona i teściowa

 

Po 2 on jest tylko narzędziem w rękach Pani... Przycebuli jak przystało na Polaka a później jak się zajebie to będzie się rodzina młodego martwila...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jakąś sieciowkach PL ma taką cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to amazon.de zwraca za wysylki reklamacyjne, inna sprawa ,że ludzie na reklamacje glupiego joycona w pl czekaja po kilka tyg. 140zl można przeznaczyć na gre. 

 

http://jeszczejedenlevel.blogspot.com/2017/06/reklamacja-joycona-od-nintendo-switch.html

https://android.com.pl/artykuly/90818-nintendo-switch-reklamacja-polska/

Niewiem jak szybko sie uwija amazon ale jak kupowalem ps4 na premiere w Berlińskim MM i z gały mi sie zaczela gumka zdzierać to poszedlem z padem do MM i dostałem nowego :banderas:
 

Spoiler

cwirDzisiaj 11:04

z racji tego że bany nie zauważył że miał bana, dostaje kolejnego. inaczej tamten ban nie miał sensu. dopóki się nie upewnię że bany zauważył że ma bana, bany będzie miał bana. bany potwierdź że zauważyłeś.


@cwir potwierdzam bana :zygmunt:

@CePeeN - świadek potwierdzenia

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Po pierwsze to nie Bany kupuje, bo to nie on w tym zwiazku/rodzinie zarządza piniondzem, a ino żona i teściowa emoji6.png

 

Po 2 on jest tylko narzędziem w rękach Pani... Przycebuli jak przystało na Polaka a później jak się zajebie to będzie się rodzina młodego martwila...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jakąś sieciowkach PL ma taką cenę?

 

Patrzylem przez ceneo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kartony zaprezentowali, a chłopaky widzę się podjarali :1_grinning:

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko kartony zaprezentowali, a chłopaky widzę się podjarali :1_grinning:
Mnie ino średnio kartony kreco... Mam jakie chce po lodówce? Mam, po TV? Mam, po zmywarce? Mam, nawet po konsolach...
Więc ja dziękuję...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszło.... Już jest mój słicz... 96eb44afc27bd35aaef8450f84198790.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak wiem,ze spamuje... Ale to sama radość... :)

No i jak to się mogło skończyć no jak się pytam, jak nie tak właśnie
@zdun się przewraca pewnie.... 6bc11cfbd8490c15c78da36ec374bc7b.jpg

 

EDIT: Ktoś tu dawał swój friend code?? (bo jakoś, z tej radości nic nie widzę :P)
Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelda z niemiecką okładką? :-P

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

f39784374d94907d62fb3a3033dc82e3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pi erd ole Digi ile masz robaków na dywanie :24_stuck_out_tongue: 
Taki dywan z brokatem, wkurwia mnie niemiłosiernie, ale fakt jest miękki, no i moja żona go bardzo lubi...

BTW: Dobry robak nie jest zły, nie śmiej się z dywana, oddaj fartucha...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a są jakieś oznaczenia w pstryczku aby móc kupić jak najnowsza wersje konsoli? Z tego co się orientuję to najstarsza jest z szarymi joyconami , później ta kolorowa a na końcu tą czerwona z Mario? Chodzi mi o to aby kupić tà najmniej narażoną na wady, usterki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś szukałem jakiś informacji, ale coś pusto w necie. Na pewno najnowsza wersja jest z Mario Odyssey i ma poprawiony JoyCon. Szara i kolorowa wyszły przed edycją Mario i z nią jest różnie. Jedne mają poprawiony Joy, a inne nie.

Głównie to dodali brakującą w lewym Joy'u "gabkę" która chroniła przed zakłóceniami. W prawym była od samego początku.

Poza tym to innych zmian nie ma. b16481c5c2121497c7cdccaa849a20f9.jpga21cd434c2f763d9c1bc056aaf462667.jpg

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze są z Mariosem,  u mnie dwie działają bez opamiętania od 24 grudnia  i  jak na razie bez zarzutu wszystko chodzi w obu.

 

Ale pro controler to jest dopiero miodzio, wygodniejsze to ustrojstwo od pada z xklocka i  na jednym ładowanku jedzie 40h .

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife masz może edycję xenoblade? Zarzucisz foty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

319zł za coś takiego to złoty interes,  Artbook jest świetny, do tego ścieżka dźwiękowa która nie wypada z samochodu, bo mile łechta ucho,  a z padem nieco przegiąłem, ale to najlepsza gra w jaką grałem więc mi puściły wszystkie zwieracze :)

 

 

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czaiłem się, czaiłem, podchodziłem racjonalnie, twierdząc, że NS nie jest mi na ten moment potrzebny. Od czasu do czasu przeglądałem oferty. No i w końcu, jak byłem na OLX, to akurat ktoś zamieścił bardzo atrakcyjną ofertę. Okazało się, że mieszka 3 ulicę dalej. Tak więc kolejna konsola N zawitała u mnie w chacie. Wersja Mario Odyssey. Poprzednie konto po ustaleniach nieskasowane, więc zaczynam od tego tytułu. Nie mogę powiedzieć, że żałuję. MO i nowa BoTW na ekranie konsoli wyglądają genialnie. Jedyne co mi troszkę nie pasuje, to dopasowanie joycon'ów do konsoli. Minimalnie, ale to zupełnie minimalnie się ruszają (chociaż ruszają, to chyba za mocne stwierdzenie), niby niezauważalne, ale przez pierwsze kilka minut grania było to delikatnie odczuwalne. W poprzednich handheldach nie miało się co ruszać, więc nie jestem przyzwyczajony.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gratuluje udanego zakupu, ja się ciesze ze switchunia jak z żadnej innej konsoli( no może po za psx'em)  ninny trafiło w dziesiątkę tworząc taką hybrydę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oni to robią, ale szczęka mi opadła jak wrzuciłem Mario na TV. Niby 1080p, bez HDR, bez fajerwerków, a wygląda niesamowicie. Normalnie na PC gram na monitorze 1440p, IPS, G-Sync, zawsze 60+ fps high/ultra, a i tak MO i Zelda zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Jednak styl artystyczny > techniczne fanaberie. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalisz Xenoblade 2 na tv to wyrośnie pod Tobą" kakałowe" wzgórze, ja po 200h z grą wciąż jestem nią zachwycony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznajcie mnie się panicze ;) Czy na Switch-u też coś cebulicie?

 

Czy to prawilna konsola dla burżuja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo się nie da tu przycebulić, w Polsce tylko sami psychole posiadają switcha :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×