Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba za bardzo się nie da tu przycebulić, w Polsce tylko sami psychole posiadają switcha :14bqqmb:
W sumie racja bo trzeba być psycholem, masochista, burżujem

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pewna wersja z mariosem bo najnowsza,  ale dużo zależy od szczęścia,  mój kumpel ma z mariosem i tez problem z joyconem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie żadna wersja nic nie gwarantuje...

Ja mam szara bo ładnie wygląda i mam w d... resztę... Będą to będą problemy.

Tak samo jak 50% tego forumka ma TV XE9005 /XE9305 i co? Jeden chwali, a drugi narzeka że coś nie działa...

Jak kto trafi :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Absolutnie żadna wersja nic nie gwarantuje...

Ja mam szara bo ładnie wygląda i mam w d... resztę... Będą to będą problemy.

Tak samo jak 50% tego forumka ma TV XE9005 /XE9305 i co? Jeden chwali, a drugi narzeka że coś nie działa...

Jak kto trafi :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Ciekawe ile jest % ze kupi się switcha z defektem i czy takowego bez problemu można wymienić od razu na sprawnego ale to tak samo jak z Xbox x co czytam to komuś pada skorpion a u mnie nic cichutka konsola i śmiga jak ta lala

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banan bierz byle jaką z wymianami nie ma problemów,  tylko save idzie do piachu jak konsole wymienią,  mogliby to wreszcie zrobić żeby save można było gdzieś zgrać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Banan bierz byle jaką z wymianami nie ma problemów,  tylko save idzie do piachu jak konsole wymienią,  mogliby to wreszcie zrobić żeby save można było gdzieś zgrać. 
Co kur? Save jest DO KONSOLI przypisany? No yebnieci...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze był.

Widać że Nina CI obca ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Co kur? Save jest DO KONSOLI przypisany? No yebnieci...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

W dlc dodadzą taka opcje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SephiroT napisał:

Zawsze był.

Widać że Nina CI obca ;) 

 

No ale na litość boską, czas to qrwa zmienić. Jest 2018 r. Konsola  wpadnie @Strife'owi do kibla i 200h w XC2 przepada. Czytałem, że myślą o wprowadzeniu jakiejś chmury, ale tak już myślą od listopada i nic nie wymyślili. Czas już skończyć z prehistorycznymi rozwiązaniami. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

No ale na litość boską, czas to qrwa zmienić. Jest 2018 r. Konsola  wpadnie @Strife'owi do kibla i 200h w XC2 przepada. Czytałem, że myślą o wprowadzeniu jakiejś chmury, ale tak już myślą od listopada i nic nie wymyślili. Czas już skończyć z prehistorycznymi rozwiązaniami. 

Jakie 200h już mam 240h:awesome:  ,a jak wpadnie to osuszę i utulę. Z tymi save'ami to porażka, liczę że się opamiętają

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale zobacz, że ogłosili od września płatne online, a o backupie stanów gry cisza. Ta ściema, że to nie takie proste, bo NS to hybrydowy system, no bo przecież nie zawsze konsola jest podłączona do sieci itd. itp, to już jest totalna żenada. Czego oni się boją? Hackowania? W jakich grach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z hakowaniem to raczej na ninny nigdy nie było problemów jakoś, szybko konsole padały.

 

Z save'ami na nintendo jat taki sam kit jak ze zmianą nicka na ps4, skoro da się gry i screeny przenieść na kartę sd to jaki problem byłby z savem? 

 

Z tą hybrydowością to też ściema, wszytko siedzi w tablecie, dok jest tylko konwerterem na tv więc walą nas w bambus aż miło.

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje Snes mini to rzucili porcję towaru i bez problemu można kupić w wielu miejscach za 350-370

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U japońców Bomberman R za 110 zł!! U nas za 200 :24_stuck_out_tongue:

 

https://eshop-prices.com/games/270-super-bomberman-r?currency=PLN

 

Panowie, proszę o pomoc bo dla mnie to czarna magia :38_worried: Jak tam kupić u nich??

(wiem wiem są tutoriale).

 

Chodzi o to, że albo przełączę moje konto na JAP i kupię (ale stracę moje 13 zł i być może gold pointsy :38_worried: )

Ale mogę założyć nowe konto Niny na JAP, wklepać je na konsolę i na mim kupić grę? (a grać na swoim głównym) ??

 

Pytam bo nie wiem, no i czy kupując na na tym 2 koncie chcąc grać w tego Bombermana, będę musiał się jakoś przelogowywać/przełączać między kontami czy jak?? (czy jestem na moim i odpalam z mojego)

 

EDIT: Konto JAP założone, ale eshop jest po japońsku, jak ja tam mam coś znaleźć? (co dopiero kur... dodać kartę czy co aby to przeszło) :38_worried:

Panowie @Strife, @Grabeq, @Wszebor, @CePeeN ktoś coś?

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym Ci pomógł, ale zupełnie nic na ten temat nie wiem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

EDIT: Konto JAP założone, ale eshop jest po japońsku, jak ja tam mam coś znaleźć? (co dopiero kur... dodać kartę czy co aby to przeszło) :38_worried:

Panowie @Strife, @Grabeq, @Wszebor, @CePeeN ktoś coś?

 

Digi pędzę, lecę z pomocą :Coolface:

 

Obadaj to powinno pomóc chociaż trochę

http://www.goomba.pl/jak-kupowac-na-eshopie-gry-z-innych-regionow/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Grabeq napisał:

Chętnie bym Ci pomógł, ale zupełnie nic na ten temat nie wiem. 

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chwila strachu i jest:

 

 

Elegancko pokazane i wytłumaczone :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: Za chwilę spróbuję ;) Ciekawe czy mi karta przejdzie :24_stuck_out_tongue:

28 minut temu, Strife napisał:

 

Digi pędzę, lecę z pomocą :Coolface:

 

Obadaj to powinno pomóc chociaż trochę

http://www.goomba.pl/jak-kupowac-na-eshopie-gry-z-innych-regionow/

 

A ten gówno poradnik można sobie w dupę wsadzić, ani słowa o nawigacji w konkretnym sklepie (w tym wypadku w JAP).

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

+1

Musiałeś się doczepić, co nie? Jak ktoś się konkretnie Ciebie pyta czy coś wiesz na jakiś temat, to siedzisz cicho nic nie mówiąc, czy odpowiadasz, że nie wiesz? No nic, rozumiem, że każdy post na tym forum musi mieć niezwykłą zawartość merytoryczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Grabeq napisał:

Musiałeś się doczepić, co nie? Jak ktoś się konkretnie Ciebie pyta czy coś wiesz na jakiś temat, to siedzisz cicho nic nie mówiąc, czy odpowiadasz, że nie wiesz? No nic, rozumiem, że każdy post na tym forum musi mieć niezwykłą zawartość merytoryczną.

Czekaj, czekaj, nic nie wiesz, ale piszesz o tym, jak dolozylem od siebie, że też nie wiem(byłem wywołany do tablicy) to już mi reprymende prawisz? hmm, interesujące, ale ma to swoją nazwę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, CePeeN napisał:

Czekaj, czekaj, nic nie wiesz, ale piszesz o tym, jak dolozylem od siebie, że też nie wiem(byłem wywołany do tablicy) to już mi reprymende prawisz? hmm, interesujące, ale ma to swoją nazwę.

 

Przepraszam, źle to zinterpretowałem. Uznałem, ze zbijasz się ze mnie, że napisałem tylko, że nic nie wiem, wnosząc zero do tematu. Teraz czuję się jak idiota, zasłużyłem na ochrzan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało, po prostu nie chciałem się powtarzać po tym co napisałeś, więc dałem +1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×