Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie da radę połączyć się na Switchu z netem przez WPS? Bo nie pamiętam hasła do wifi, a nie chcę mi się dzwonić do vectry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie da radę połączyć się na Switchu z netem przez WPS? Bo nie pamiętam hasła do wifi, a nie chcę mi się dzwonić do vectry.
Laptop / komp podpięty pod WiFi? Jak tak to na kompie sobie sprawdź

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jakiś czas temu któryś z WAS pisał coś o grze z walką turową, a nie pamiętam tytułu :38_worried: Dużo pewnie tego nie ma, w senie GIER które mają dopiero się ukazać z turową walką....

 

Ktoś coś pomoże/przypomni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fire Emblem, ale na to jeszcze sobie poczekamy, a tak to chyba Polska Regalia wyszła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Strife napisał:

Fire Emblem, ale na to jeszcze sobie poczekamy, a tak to chyba Polska Regalia wyszła.

 

O to to to!!! Dzięki, muszę zapamiętać: FIRE EMBLEM, natomiast na Regalię się czaję, wydaje się to idealna pozycja na konsolę przenośną :)

 

nawet temat założyłem, ale zero odpowiedzi więc NIKT chyba nie grał :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario & Rabbids Kingdom Battle jak nie grałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Mario & Rabbids Kingdom Battle jak nie grałeś

To jest sztos nie gra, szkoda że taka łatwa, ale chyba jedyna gra od ubi która naprawdę podziwiam .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mario & Rabbids Kingdom Battle jak nie grałeś
To jest sztos nie gra, szkoda że taka łatwa, ale chyba jedyna gra od ubi która naprawdę podziwiam .
Ty to masz zwichrowana psychikę, to każdy wie.

Co nie zmienia faktu że szanuje twoje zdanie w sprawie N, skoro mówisz że sztos i gra od UBI która szanujesz, to więcej nie potrzebuje... Biorę...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Ty to masz zwichrowana psychikę, to każdy wie.

 

Tutaj w ogóle jest jakiś normalny osobnik na tym forum? :Coolface:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak się śmiałem z badziewia, tak w sumie kto wie ;)

Fajnie pokazane LABO cale0w wersji PL:



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

A właśnie i mi zajebiscie brakuje na N, gry pokroju Salt and Sanctuary. 

Chyba to będzie najbliższe, ale ponoć ma być SaS na pstryczka.

 

Tutaj od "Polszy" gra.

 

Grał może ktoś w to i może się podzielić wrażeniami? Cholerne fajnie to wygląda.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife już miałem otwierać szampana jak odpalałem te 2 filmiki, ale emocje opadły, bo ja się pytam gdzie rozwój postaci, skille itp??

 

BTW: SaS to nigdy na Switcha nie wyjdzie, biorąc pod uwagę ile pałowali się z wersją na Vitę :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Strife napisał:

Grał może ktoś w to i może się podzielić wrażeniami? Cholerne fajnie to wygląda.

 

 

Nie wiem jak zarekomendować Tobie DD, może to coś Tobie da do zrozumienia, ale mam DD na PS4, XboxOne i zastanawiam się nad kupnem wersji na Switch!

 

Cholera ta gra jest wręcz przeznaczona na przenośkę, jest świetna, trudna, irytująca, ale dobra... No i co fajne jest PL na Switchu....

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkośś karty dobra na pstryczka?

Czy jak to ustrojstwo włożę to mi skopiuje gry, czy będę musiał zasysać od początku z eshopa? 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prędkośś karty dobra na pstryczka?DSC_1466.JPG.afc3026cc52d2d74baf6d26af7b8e0b6.JPG
Czy jak to ustrojstwo włożę to mi skopiuje gry, czy będę musiał zasysać od początku z eshopa? 
No paniczu U3, lepiej być nie może... Ba nawet przeplaciles trzeba było pytać :)

Klasa 10 spokojnie by starczyło, dla Ciebie i Switcha przy U3 zero różnicy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

No paniczu U3, lepiej być nie może... Ba nawet przeplaciles emoji14.png trzeba było pytać :)

Klasa 10 spokojnie by starczyło, dla Ciebie i Switcha przy U3 zero różnicy. 
 

 

140 zyla z jakimś kodem promocyjnym więc :axk28y::Coolface:

Dobra jeszcze jedno, bo trochę zgłupiałem, to da się qrwa mieć save'y na micro sd czy nie? Czy to jest dla gier gdzie się mają zapisywać, ale zanim to zmieniłem to było system memory, a Bayonette i tak zaczęło mi zapisywać na sd.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, co sądzicie o ofercie Pstryk (Blue/Red) z 4 grami (Mario Odyssey, Pokken w pudełkach + Zelda:BOTW i Enter the dungeon cyfra) oraz z ładnym etui za 1500 złociszy? Gwarancja do października 2018.

Warto wziąć za takie pieniądze?

 

Długo ze sobą walczyłem żeby tego nie kupować i może ewentualnie kiedyś, ale kuźwa no nie wytrzymie już dłużej...

 

 

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Nóżka napisał:

Pany, co sądzicie o ofercie Pstryk (Blue/Red) z 4 grami (Mario Odyssey, Pokken w pudełkach + Zelda:BOTW i Enter the dungeon cyfra) oraz z ładnym etui za 1500 złociszy? Gwarancja do października 2018.

Warto wziąć za takie pieniądze?

 

Długo ze sobą walczyłem żeby tego nie kupować i może ewentualnie kiedyś, ale kuźwa no nie wytrzymie już dłużej...

 

 

Dobry deal jeśli wszystko śmiga jak powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Nóżka napisał:

Pany, co sądzicie o ofercie Pstryk (Blue/Red) z 4 grami (Mario Odyssey, Pokken w pudełkach + Zelda:BOTW i Enter the dungeon cyfra) oraz z ładnym etui za 1500 złociszy? Gwarancja do października 2018.

Warto wziąć za takie pieniądze?

 

Długo ze sobą walczyłem żeby tego nie kupować i może ewentualnie kiedyś, ale kuźwa no nie wytrzymie już dłużej...

 

 

Oferta zacna, ale w jakim stanie jest konsola? 

 

Nawet dla samej Zeldy w tej cenie by się opłacało, a tu jeszcze Marianek, w dwa wyżej wymienione nie grałem. 

 

Ogólnie to Ci napisze tak, sam długo ze sobą walczyłem, bo jak na Polaka :axk28y:-laka to cena tego pseudo tabletu zabija. 

 

Ale qrwa jakie to jest dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, inne konsole poszły w pizdu po przesiadce na pstryka, mimo że ostatnie nintendo(pegazus) z jakim miałem styczność to NES, romans z WII trwał dwa miechy to nie liczę ( a powinienem:awesome:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze dostał LABO przed premierą? ;) 191ca6edd811ff9f5c91c967bf8d9453.jpg

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.04.2018 o 23:01, Nóżka napisał:

Pany, co sądzicie o ofercie Pstryk (Blue/Red) z 4 grami (Mario Odyssey, Pokken w pudełkach + Zelda:BOTW i Enter the dungeon cyfra) oraz z ładnym etui za 1500 złociszy? Gwarancja do października 2018.

Warto wziąć za takie pieniądze?

 

Długo ze sobą walczyłem żeby tego nie kupować i może ewentualnie kiedyś, ale kuźwa no nie wytrzymie już dłużej...

 

 

 

Na papierze bardzo dobra. Tyle tylko, że w Switch'u kilka elementów może się zepsuć. Musisz sprawdzić czy joycony nie tracą połączenia, czy nie latają po dołączeniu do konsoli, czy analogi płynnie chodzą. W zasadzie większość wad jest związanych z kontrolerami, które w razie czego za 320 zł, można wymienić na nowe. Druga kwestia to martwe piksele. Jak masz szansę przetestować i wszystko będzie w porządku, to bierz. W ciemno raczej bym używanego NS'a nie kupował. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany, co sądzicie o ofercie Pstryk (Blue/Red) z 4 grami (Mario Odyssey, Pokken w pudełkach + Zelda:BOTW i Enter the dungeon cyfra) oraz z ładnym etui za 1500 złociszy? Gwarancja do października 2018.
Warto wziąć za takie pieniądze?
 
Długo ze sobą walczyłem żeby tego nie kupować i może ewentualnie kiedyś, ale kuźwa no nie wytrzymie już dłużej...
 
 
Dla mnie strach bo gwarancja zaraz się kończy... Gościu nakurwial dzień w dzień po 8h na Switchu, a teraz opchnie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i złamały hakiery jedne.
 
https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-switch-hacked-exploit-analysis
 
Może teraz będzie się opłacało kupić :Coolface::Coolface::Coolface:
Juz dawno zlamano Switcha
Wczoraj z SephiroTem właśnie pisaliśmy, że to na poziomie procesora, więc żaden firmware tego nie zalata :)

Będą wydawać nowe wersje z innym prockiem... Więc jak coś proponuję kupować teraz :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×