Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

 
No rzeczywiście. 2 dni temu :FailFish:
Kill proszę poczytaj, wcześniejsze doniesienia grup hackerskich o ich postępach...

To jest kolejny krok czyli poziom procka...

Sam Switch już wcześniej się poddał.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liczy się data wypuszczenia działającego exploita. A to miało miejsce 2 dni temu. Plotki mnie nie interesują.
Rozumiem że musi być na twoim, niech w takim razie będzie...

Koniec końców, ruszy sprzedaż Switch-a teraz powoli (ruszy jeszcze bardziej) póki stary układ mają.
I jak pisał SephiroT będziesz mógł prawilnie pobrać za darmo grę bezpośrednio z eshopu (jeżeli znowu to tak ogarna) lub pobrać z torrent ów i wrzucić na kartę i grać

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Rozumiem że musi być na twoim, niech w takim razie będzie...

 

No i po jaką cholerę to piszesz? Nie masz racji, idziesz w zaparte, czepiasz się pierdoły i potem się dziwisz, że masz wyłączone pisanie na forum. Jesteś o milimetr dosłownie od całkowitego bana, ale jednak ciężko się powstrzymać, co?

 

Dla swojego dobra lepiej nie odpowiadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

2 dni temu opublikowano jak wgrac linuxa i na czym polega exploit: https://fail0verflow.com/blog/2018/shofel2/

Ta grupa zachowala 90 dniowy okres miedzy znaleziskiem a publikacja. 

 

@DigitalMan_PL

Jesli dawno - to powiedz mi sa juz na pstryczka homebrew i mozliwosc odpalania gier bez licencji? bo takich newsow nie widzialem. Wiec polemizowalbym z tym dawno bo wtedy ci od crakowania juz by rozwalili system. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest inne, czy teoretycznie powiedźmy po pobraniu gry czy za pomocą exploita bezpośrednio z eshopu, czy z torrentów na kartę będzie można grać online??

 

W sumie są tytuły które w online wręcz rozwijają skrzydła np. taki Mario Kart...

 

Czas pokaże :) Czekam ze zniecierpliwieniem na nowe doniesienia :)

3 minuty temu, MagEllan napisał:

@DigitalMan_PL

Jesli dawno - to powiedz mi sa juz na pstryczka homebrew i mozliwosc odpalania gier bez licencji? bo takich newsow nie widzialem. Wiec polemizowalbym z tym dawno bo wtedy ci od crakowania juz by rozwalili system. 

 

 

Ja dalej nie widziałem info o odpalaniu gier bez licencji :38_worried: O Homebrew już gdzieś czytałem, że są tuż tuż od custom homebrew właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem digi, że dopiero teraz jest jest sens posiadać switcha, bo jest szansa, że będzie można wgrywać gierki za darmo. Jeżeli info w profilu jest prawdziwe i masz serio 33 lata, to chyba czas najwyższy wyrosnąć z gówniarskich kradzieży, co? Kupowanie na spółe w 8 osób cyfrowej gry na promocji w Hondurasie to jedno, ale podniecanie się złamaniem zabezpieczeń w urządzeniu jest zwyczajnie słabe.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

Rozumiem digi, że dopiero teraz jest jest sens posiadać switcha, bo jest szansa, że będzie można wgrywać gierki za darmo. Jeżeli info w profilu jest prawdziwe i masz serio 33 lata, to chyba czas najwyższy wyrosnąć z gówniarskich kradzieży, co? Kupowanie na spółe w 8 osób cyfrowej gry na promocji w Hondurasie to jedno, ale podniecanie się złamaniem zabezpieczeń w urządzeniu jest zwyczajnie słabe.

 

Chłopie ja mam Switcha i prawilnie kupuję gry z eshopa...

 

Wszystko co mam jest kupione jako cyfra... Dlaczego do mnie kierujesz to?? Nie tylko ja pisałem o łamaniu konsoli?

 

Dla mnie jest to obojętne (bo i tak kupuję gry i switcha mam)... ale dla sporej części będzie to jednak impulsem zakupowym...

 

Słabe jest twoje podejście, nie zbadawszy tematu... Tylko rzucasz oszczerstwami... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Czekam ze zniecierpliwieniem na nowe doniesienia :)

A to co?

Może kupujesz bo nie możesz mieć za darmo :24_stuck_out_tongue: 

Jeżeli jest tak jak piszesz to ok, przepraszam. Dziwi mnie tylko, że kogoś interesują doniesienia o łamaniu konsoli w taki czy inny sposób.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xavris napisał:

A to co? 

 

Czekam, bo interesuje mnie dalszy los konsoli... Interesuje mnie co dadzą, jakie apki będzie można odpalić...

PRZYPOMINAM że dzięki złamaniu Vity mogłem odpalić emulator GameBoy-a na Vicie właśnie :24_stuck_out_tongue: czego oficjalnie ta konsola mi nie dała...

 

Strasznie zamykasz się z podejściem do tematu tylko do kradzieży i piractwa a to błąd...

 

Gdyby wyznacznikiem dla mnie było złamanie konsoli NIGDY z życiu nie kupiłbym Switcha a tym bardziej nie wydał ani jednej złotówki na gry, a jednak wydaję....

Złamanie konsoli to więcej niż się Tobie wydaje...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i muszę się "pochwalić" że pękłem...

Kupiłem Switcha o którym pisałem wcześniej z tymi 4 grami, futerałem i jakimiś pudełkami na "dyskietki" za 1500 zł. Koleś był z miasta ok. 50km ode mnie, więc pojechałem odebrać osobiście i na miejscu przed kupnem wszystko mi pokazał. Wyświetlił mi nawet ilość godzin przegraną w każdy tytuł (nie wiedziałem że pstryk takie coś śledzi) i łącznie z konsolą przesiedział ok. 56 godzin (25 Zelda, 20 Pokemony, 5 Marian, i reszta z tym Enter the Gungeon + demka), do tego wszystko wyglądało naprawdę ładnie i zadbanie, żadnych rysek na ekranie (mimo iż nie miał folii na szybce), joy cony w idealnym stanie, także postanowiłem wziąć ten zestaw. :) Mam oryginalną fakturę z Saturna i kupował to wszystko pod koniec października 2017.

 

Pytania z mojej strony:

1. Czy warto od razu kupić DLC do Zeldy, czy raczej ograć na spokojnie podstawkę i dopiero wtedy ewentualnie? (z tego co słyszałem to DLC do Zeldy są naprawdę przednie i warte ogrania)

2. Jakie możecie polecić dobre sklepy do kupna gier? (Chcę kupić Xenoblade Chronicles, bo wszyscy się tą grą zachwycają, chyba nawet bardziej niż Zeldą)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nóżka napisał:

No i muszę się "pochwalić" że pękłem...

Kupiłem Switcha o którym pisałem wcześniej z tymi 4 grami, futerałem i jakimiś pudełkami na "dyskietki" za 1500 zł. Koleś był z miasta ok. 50km ode mnie, więc pojechałem odebrać osobiście i na miejscu przed kupnem wszystko mi pokazał. Wyświetlił mi nawet ilość godzin przegraną w każdy tytuł (nie wiedziałem że pstryk takie coś śledzi) i łącznie z konsolą przesiedział ok. 56 godzin (25 Zelda, 20 Pokemony, 5 Marian, i reszta z tym Enter the Gungeon + demka), do tego wszystko wyglądało naprawdę ładnie i zadbanie, żadnych rysek na ekranie (mimo iż nie miał folii na szybce), joy cony w idealnym stanie, także postanowiłem wziąć ten zestaw. :) Mam oryginalną fakturę z Saturna i kupował to wszystko pod koniec października 2017.

 

Pytania z mojej strony:

1. Czy warto od razu kupić DLC do Zeldy, czy raczej ograć na spokojnie podstawkę i dopiero wtedy ewentualnie? (z tego co słyszałem to DLC do Zeldy są naprawdę przednie i warte ogrania)

2. Jakie możecie polecić dobre sklepy do kupna gier? (Chcę kupić Xenoblade Chronicles, bo wszyscy się tą grą zachwycają, chyba nawet bardziej niż Zeldą)

 

Cieszę się Twoim szczęściem... :)

Ja mam czasem taki okres kiedy nie odpalam konsoli (dużej, nie przenośki) przez kilka dni, to Switch-a i tak z wieczora choć na partyjkę z cokolwiek :)

Ile ta konsola daje funu o Boże :)

 

Co do Twoich pytań, to na 1 nie mam pojęcia... :24_stuck_out_tongue: (ludzie pisali, że daje sporo pierdół typu ekwipunek, koń czy co tam, więc od razu może warto kupić?)

 

Co do 2 pytania to weź nie słuchaj tego zwichrowańca @Strife ;) (pozdrawiam Pana :P), ograj Zeldę oooo :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: A gdzie to takie zbiorcze statystyki podajo?? 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

BTW: A gdzie to takie zbiorcze statystyki podajo?? 

 

Jak się wejdzie w profil i listę swoich gier, to tam przy każdej widnieje krótki opis ile mniej więcej godzin się przegrało. :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Co do 2 pytania to weź nie słuchaj tego zwichrowańca @Strife ;) (pozdrawiam Pana :P), ograj Zeldę oooo :24_stuck_out_tongue:

Digi dobrze prawi,  jak masz ograj najpierw Zeldę ( dla mnie Xeno 2 to jak na razie gra życia, ale ja jestem inny :megusta: 352h leci, a ja nadal mam co tam robić)

@DigitalMan_PL nie potrafił w Xeno wyjść z menusów bo za skomplikowane :Cosby:, temu mu gra nie podeszła.

@Nóżka obadaj najpierw na youtubie i innych stronach czy system walki Ci podejdzie,  bo fabularnie gra to małe mistrzostwo świata.

No i gratki z okazji kupna pstryka. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife nie przesadzaj, w 4 dni rozpykalem bezproblemowo tutorial cały (no ten 5 minutowy ;))...

Kiedyś w Xeno pewnie zagram, mój problem jest taki, że dla mnie to dodatkowy system rozrywki a nie główny. Więc siadam na kanapie i odpalam coś na chwilę...

W Xeno trzeba poświęcić więcej godzin...

Ja sam osobiście czaje się na 2 czy 3 gry, tych indyko podobnych perełek, czyli na 100% na Octopath Traveler, Dead Cells i coś Soulso podobnego pokroju Salt and Sanctuary...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedzi. :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

A tak ogólnie jakieś polecacie sklepy online jeśli chodzi o zakupy gier/akcesoriów? Koło mnie w sklepach stacjonarnych ME i RTV Euro nie ma kompletnie nic na konsole Nintendo (aż tak to wszystko jest trudno dostępne czy co?). Wy raczej kupujecie gry z E-shopu, czy w jaki sposób?

 

Jeszcze jedna rzecz, czy na Switcha jest jakakolwiek możliwość oglądania filmów, czy póki co nie? (aż się prosi żeby w ciągu podróży móc sobie zapodać odcinek serialu, co by czas szybciej zleciał)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nóżka ja tam prawilnie jadę z eshopu, kupuje za 50% w innych regionach

Jak będziesz chciał to wytłumaczę co i jak, na Switchu to wręcz najprostsza sprawa :) że wszystkich konsol.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nóżka ja ostatnio korzystałem z 4 sklepów, bo wszystkie miały wysyłkę za darmo i ceny normalne w porównaniu do takiej pazernej ultimy, komputronik, x-kom, avans i konsole i gry z Eshopu mało korzystałem, bo nie miałem karty pamięci teraz będe jak Digi kupował z innych krajów, bo wychodzi dużo taniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

@Nóżka ja tam prawilnie jadę z eshopu, kupuje za 50% w innych regionach emoji14.png

Jak będziesz chciał to wytłumaczę co i jak, na Switchu to wręcz najprostsza sprawa :) że wszystkich konsol.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 

2 godziny temu, Strife napisał:

@Nóżka ja ostatnio korzystałem z 4 sklepów, bo wszystkie miały wysyłkę za darmo i ceny normalne w porównaniu do takiej pazernej ultimy, komputronik, x-kom, avans i konsole i gry z Eshopu mało korzystałem, bo nie miałem karty pamięci teraz będe jak Digi kupował z innych krajów, bo wychodzi dużo taniej.

 

@Digi, jakbyś mógł wytłumaczyć to byłbym wdzięczny. Chyba że masz jakiegoś linka do dobrej instrukcji (może być po angielsku) to oszczędzi Ci to czasu na pisanie? :24_stuck_out_tongue: 

 

@Strife, co to za sklepy? Czyli wychodzi na to, że mimo wszystko i tak najbardziej opłaca się kupić sobie kartę i kupować z Eshopu. (od czaus GBA, NDS'a widzę niewiele się zmieniło bo miałem te konsole i przy każdej kończyło się na zakupie "Flash Card'a" i karty Micro SD, tylko że wtedy w innym celu :1_grinning:)

 

Serio kupując na Eshopie z innych regionów można aż 50% taniej kupić gry? Mowa o każdym jednym tytule, czy tylko niektóre są aż tyle tańsze?

Pytam bo już dzisiaj zainteresowało mnie Xenoblade Chronicles 2 na OleOle, które kosztuje 219zł, ale z rabatem 50zl z promocji Visa Checkout, wyszłoby 169zł za nówkę więc chyba krzywdy nie ma. (Wiem, powinienem najpierw ograć co mam w spokoju, ale niestety jeśli o gry chodzi to jestem trochę jak kobieta, po prostu muszę kupić już teraz i koniec. Nawet jeśli będzie leżało i czekało na swoją kolej miesiącami.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

@Strife, co to za sklepy? Czyli wychodzi na to, że mimo wszystko i tak najbardziej opłaca się kupić sobie kartę i kupować z Eshopu. (od czaus GBA, NDS'a widzę niewiele się zmieniło bo miałem te konsole i przy każdej kończyło się na zakupie "Flash Card'a" i karty Micro SD, tylko że wtedy w innym celu :1_grinning:)

Znajdziesz na ceneo, zwykłe biedne "polskie" sklepiki.

Co do eshopu, to ceny gier AAA są chore,  w sklepiku opłaca się kupować indorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Strife napisał:

Znajdziesz na ceneo, zwykłe biedne "polskie" sklepiki.

Co do eshopu, to ceny gier AAA są chore,  w sklepiku opłaca się kupować indorki.

Strife słyszałeś coś może o porcie Dragons Crown na switcha ? Przecież ta gra musi się pojawić na pstryku ;<

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Banan91PL napisał:

Strife słyszałeś coś może o porcie Dragons Crown na switcha ? Przecież ta gra musi się pojawić na pstryku ;<

Nie,  ani widu,  ani słychu o tym tytule 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Strife napisał:

Nie,  ani widu,  ani słychu o tym tytule 

Masz jakaś poradę jak zabić Gige rosę w 6 chapterze? Trochę ostro bije a tylko 2 postacie można mieć, mam lvl jak boss 42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz jakaś poradę jak zabić Gige rosę w 6 chapterze? Trochę ostro bije a tylko 2 postacie można mieć, mam lvl jak boss 42
Ty go nie pytaj bo on pewnie miał 6985215875 lvl wtedy już

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×