Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie przy Mario Kart, Zelda, Fast RMX oraz FIFA nie zauważyłem nic a przy NBA 2k18 i Mario Odyssey konsola leciutko robi się cieplejsza i wiatrak bezszelestnie pracuje gdyż wydmuchuje powietrze ale nie dmucha jak wariat. Aha i w tych grach nie dzieje się to tylko w pierwszych chwilach od uruchomienia. Chyba te dwie gry mocniej obciążają Swicha. Na pewno konsola w rękach nie pali a jest tylko letnia.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.06.2018 o 15:23, zdun napisał:

 

Szkoda ze nie xl: jednak rozmiar ma tu znaczenie ;) 

 

W dniu 5.06.2018 o 15:35, The_Siemek napisał:

Żona mi to samo mówi :(
Dam jakoś radę.

 

Zduna cytuję bo jego wypowiedź jest tu kluczowa z zrozumieniu znaczenia ;)

 

@The_Siemek cóź ja mogę powiedzieć??

 

zawsze_2018-03-30_00-15-14.jpg

Jak coś łap:

http://allegro.pl/olbrzymie-dildo-dick-rambone-cock-penis-43cm-hit-i6767455983.html

 

podobno sam mości okoni mlaszczoni dawał do odlewu....

 

Pamiętaj mały ale wariat :P

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziku, Titanic to zatonął w 1912 r. :1_grinning: Chyba, że to jakaś gra, w której wydobywamy go z dna. Natomiast ja w lipcu kupuję Titan Quest. Będzie co-op na 2-6 "człowieków", tak więc fajnie byłoby się spotkać i powymieniać przedmiotami. Zawsze chciałem spróbować, bo wszyscy fani klasycznego Diablo zawsze się tym mega jarali. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziku, Titanic to zatonął w 1912 r. :1_grinning: Chyba, że to jakaś gra, w której wydobywamy go z dna. Natomiast ja w lipcu kupuję Titan Quest. Będzie co-op na 2-6 "człowieków", tak więc fajnie byłoby się spotkać i powymieniać przedmiotami. Zawsze chciałem spróbować, bo wszyscy fani klasycznego Diablo zawsze się tym mega jarali. 
A coop to będzie na 100% multi? Bo czasem jest tylko lokalnie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą to online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Grabeq napisał:

Dziku, Titanic to zatonął w 1912 r. :1_grinning: Chyba, że to jakaś gra, w której wydobywamy go z dna. Natomiast ja w lipcu kupuję Titan Quest. Będzie co-op na 2-6 "człowieków", tak więc fajnie byłoby się spotkać i powymieniać przedmiotami. Zawsze chciałem spróbować, bo wszyscy fani klasycznego Diablo zawsze się tym mega jarali. 

A kurła ten słownik zje....

Ja też biorę. Kiedyś na pc ograłem z żoną po 3 razy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziombelki kochane z 2/3/DS pod ręką, czy ktoś z Was mógłby sprawdzić jaka jest cena (i czy w ogóle jest dostępne) na Nintendo eShopie - Pokemon Heartgold?
Czekam na tego mojego 3DS, cen sprawdzić nie mogę (ten ich sklep w przeglądarce ceny tylko w USD ma; o ile ma...) a jakieś gry trzeba by kupić (OoT już jedzie), żeby nie siedzieć z pustą konsolą. Cena fizycznych kopii tych akurat Poków to jakiś lepszy żart - 260 pln i w górę.
Pięknie dziękuję i kłaniam się nisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojcik_dan napisał:

A kurła ten słownik zje....

Ja też biorę. Kiedyś na pc ograłem z żoną po 3 razy.

 

Taaa słownik #zadużorakiji

 

Co do TQ, to będziemy musieli przeżyć jakoś te archaiczne animacje. Między innymi ze względu na to, odpuściłem ten tytuł na PC. Na małym ekranie Switch'a nie powinno to aż tak przeszkadzać. Podobno możliwości w zakresie build'ów postaci są imponujące. 

Edytowane przez Grabeq
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę, ale jak na razie jest niegrywalne, bo często się zawiesza i przyciski nie działają myslałem że to wina joya, ale na pro jest to samo, jak dadzą łatkę może będzie ok. Ogólnie przyjemna popierdółkowa piłeczka, po naprawie błędów bedzie całkiem całkiem.

Tutaj gameplay z pc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@The_Siemek 

 

Pokemon Gold - 40 zł

 

A gier z dsa ogólnie nie ma w eshopie

Edytowane przez beardo0
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mogłaby wyglądać emulacja Wii na Switch'u przy użyciu Virtual Console:
 
https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-super-mario-galaxy-hands-on-with-tegra-x1s-wii-emulator
 
:banderas:
Tak będzie wyglądała bo już lada dzień wychodzi CFW :) Więc i emulacja to kwestia czasu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręciłem się ostatnio w 3ds, bo były jakieś gierki w promo po ok 80 zł np Metroid Samus Returns, które właśnie skończyłem, a w kolejce jeszcze Fire Emblem Echoes, Ever Oasis i Zelda A Link Between Worlds.

 

Ta Zelda niby prosta giereczka z widokiem z góry, ale ścieżka dźwiękowa jest pierwsza klasa, a gra jest taka pomysłowa, że szczena opada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to z ta karta pamięci jest? Jeśli gra typu xenoblade albo Zelda jest na kartridżu, to czy wymaga dużo miejsca na karcie/pamięci wewnętrznej? Czy zakup switcha zeby używać go głównie w trybie przenośnym ma sens? (Niekoniecznie poza domem)? Takie xenoblade w trybie handheld traci na jakości obrazu? No namówcie mnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak to z ta karta pamięci jest? Jeśli gra typu xenoblade albo Zelda jest na kartridżu, to czy wymaga dużo miejsca na karcie/pamięci wewnętrznej? Czy zakup switcha zeby używać go głównie w trybie przenośnym ma sens? (Niekoniecznie poza domem)? Takie xenoblade w trybie handheld traci na jakości obrazu? No namówcie mnie 12_slight_smile.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie jest używana TYLKO (zaznaczam TYLKO w tym trybie, no raz odpaliłem jako stacjonarna dla testów) tak i cóż, WARTO JAK CHOLERA ale cześć gier traci na jakości. Wszystkie gry od N to zyletki w każdym trybie, ale już reszta to różnie bo takie Xeno 2 wygląda raczej słabo /średnio w tym trybie.

Co nie zmienia faktu że ja jako przenoske używam i co? Warto, polecam, fun zajebisty... Zresztą jedni grajo w Mariany, Zeldy a ja w jakieś indory (i fun też nieziemski) chyba nawet Banan zauważył że w takim Steam World Dig 2 to jak jebniety kopałem po nocach że Switchem w dłoniach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest używana TYLKO (zaznaczam TYLKO w tym trybie, no raz odpaliłem jako stacjonarna dla testów) tak i cóż, WARTO JAK CHOLERA ale cześć gier traci na jakości. Wszystkie gry od N to zyletki w każdym trybie, ale już reszta to różnie bo takie Xeno 2 wygląda raczej słabo /średnio w tym trybie.

Co nie zmienia faktu że ja jako przenoske używam i co? Warto, polecam, fun zajebisty... Zresztą jedni grajo w Mariany, Zeldy a ja w jakieś indory (i fun też nieziemski) chyba nawet Banan zauważył że w takim Steam World Dig 2 to jak jebniety kopałem po nocach że Switchem w dłoniach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


No właśnie staram się śledzić temat ale jakos poza tym ze jest różnica w tych trybach to szczegółów nie zapamiętałem. Nastawiałbym się właśnie na klasykę czyli Zelda, Marian (ostatniego grałem na gameboyu classic i był świetny, te nowe to nie wiem czy mi siada). Do tego musowo xenoblade.
No nic coś czuje ze kupię choć Vita leży i się kurzy od dawna...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeN wkładasz kartridż i grasz, chyba, że chcesz jakieś dlc, to trzeba pobrać

 

Powiem, że gry wyglądają dobrze w trybie przenośnym, bo jest dobry ekran i niższa rozdzielczość

 

A w domu pograć na hand heldzie jest jak znalazł, bo grasz na fotelu, kanapie, do góry nogamy, w kuchi etc

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@CePeeN wkładasz kartridż i grasz, chyba, że chcesz jakieś dlc, to trzeba pobrać
 
Powiem, że gry wyglądają dobrze w trybie przenośnym, bo jest dobry ekran i niższa rozdzielczość
 
A w domu pograć na hand heldzie jest jak znalazł, bo grasz na fotelu, kanapie, do góry nogamy, w kuchi etc
 

No dokładnie lubię handheldy w domu. :) w pociągu tez. Dobra a co do wersji to rozumiem ze tych z problematycznym joyconami nie powinno być na rynku już?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie były problemy z joyconami? Nie wiem jaka jest obecnie wersja, ale pewnie taka sama od premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie były problemy z joyconami? Nie wiem jaka jest obecnie wersja, ale pewnie taka sama od premiery
Ja mam szarą i zapierdala jak rakieta, a każdy polecał tą kolorową... Więc wiesz...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie były problemy z joyconami? Nie wiem jaka jest obecnie wersja, ale pewnie taka sama od premiery

Na samym początku był problem z synchronizacja chyba prawego ale być może to była wina softu już nie pamietam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę osób się posra ze szczęscia ,bo Tales of Vesperia w zimie na klocka ps4 i pstryka wychodzi.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×