Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Grabeq napisał:

No właśnie to jest moja kolejna wątpliwość. Wydaje się, że trzeba by kupić bezprzewodowy kompatybilny headset albo po taniości 5m przedłużacza 3,5mm. Jeżeli w ogóle będzie działać po zadokowaniu. Jak wprowadzą ogólny VC, to wreszcie będę  miał argument, żeby nabyć Steelseries Arctis 7, na które szczerzę zęby od jakiegoś czasu. Do tej pory moje niezawodne HyperX Cloud II  muszą mi wystarczyć.

 

Edit:

 

VC w Fortnite ma działać od czwartku. Ja mogę w weekend zagrć, jeśli zbierze się ekipa z headsetami. 

 

Piszecie tak jak by ten Fortnite już był na Switcha... hmmm....

 

Jest??

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eShopie już wisi. Spójrz czasem na europejską wersję, a nie tylko argentyńską sprawdzasz.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Jest??

Od wczoraj od 23 jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 23 czyli to jakaś beta tak?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrfa czytaj ze zrozumieniem od 23:00 od wczoraj jest dostepna gra za friko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Grabeq napisał:

Ty jesteś wersją beta, tylko rodzice Ci jeszcze nie powiedzieli. 

 

https://www.gamespot.com/articles/e3-2018-fortnite-out-now-for-free-on-switch/1100-6459754/

Taaaaaaaaaa do bety mu daleko to wczesna alfa :jaro:

Digi ale się nie obrażaj :Coolface: dobry Digi grzeczny Digi:dafuq:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już bez przesady już tyle lat wszyscy gnijemy na tym forum, że możemy po sobie trochę sympatycznie pojechać bez obrażania się. Prawda?

 

Z drugiej strony jak wersja Alpha, to nie wiadomo czego się po nim spodziewać.

Edytowane przez Grabeq
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świnie z was i tyle, zerkam w robocie szybko na smartfona, a Wy Mnie tu tak... Dzwonie na milicje.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem chwilkę w te Fortnite i działa to przyzwoicie na przenosniaku, ale te budowanie jest dziwne, lepsza by była zwykła sieka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Polski język?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

Zagrałem chwilkę w te Fortnite i działa to przyzwoicie na przenosniaku, ale te budowanie jest dziwne, lepsza by była zwykła sieka.

 

No właśnie. Mogliby poprzestać na specjalnych zdolnościach lub itemach, dzięki którym można by było postawić osłonę, która chroni d...ko, jak ktoś zaczyna strzelać znikąd. Cały czas dawałoby to możliwość wygrywania 1 vs 1, dzięki skillowi, a nie na zasadzie "kto kogo pierwszy zauważy, ten żyje". Mnie budowanie skutecznie zniechęciło do tego tytułu. Natomiast arcadowy model strzelania jest w porządku, sam styl artystyczny ok, gra pięknie działa i jest genialnie zoptymalizowana (przynajmniej na PC), wsparcie dewelopera 10/10. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kolos28 napisał:

Jest Polski język?

Nie wiem bo nie zwróciłem na to nawet uwagi,  teraz do 00 kibluje w robocie wiec nie sprawdzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecam na Switcha wypróbować Pinball FX 3. Kurcze jak dobrze się to gra w trybie przenośnym.
Szkoda tylko, że nie mogę importowane stołów które mam zakupione na ps4.

Mam pytanie, można jakoś systemowo zmniejszyć siłę wibracji?
Nie każda gra posiada tą opcję a w niektórych grach wibracje są tak mocne, że moje joycony aż brzeczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKANDAL! Nie ma języka PL w Fortnite, wiem wiem po co tam PL... Ale do cholery jest na każdej platformie, a na Switchu hooy nima.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie Nintendo...
Niby nie potrzeba PL ale jeśli na innych platformach jest to i tu powinno być i kropka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 miesiącach muszę stwierdzić, że to genialna konsola. Oczywiście N doi graczy w eShopie, ma nędzne online, nie ma backup'u save'ów, można się przyczepić do ergonomii...ale  tytuły ekskluzywne są mega, ale to mega miodne. BotW i MK8 to wystarczające powody, żeby nabyć Switcha. Uważam też, że nie ma lepszej platformy do grania w indyki, bo na ekranie NS'a wyglądają znakomicie. Polecam, jeśli ktoś jeszcze się zastanawia.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mnie indory jakoś nie kręcą, dla mnie to idealna konsola do jRPG'ów, cholera jak ktoś mi zrzędzi że znowu tv zajęty wyjmuję i ide srać i jest git.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to z nintendo jest, jako posiadacz 3ki dzieci, nintendo switch to jedyna konsola na która mam czas : kiedy na ps4 skończyłem może 1 tytuł w tym roku tak na switcha już zakończone : xenoblade 2, kirby, disgaea 5, hyrule wariors, pojezdzilem z 20 godzin w mk8, skończyłem pare mniejszych tytułów i mocno się zastanawiam czy do końca current genów nie będzie to moja jedyna platforma do grania; przede mną zakupiony atelier, donkey kong, sonic forces, skończyć Mario oddysey zaraz Mario tenis. Tu naprawdę jest w co grać .

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, pod biurkiem stoi u mnie PC, który uciągnie wszystko na ultra, najczęściej w 60+ klatkach i rzadko kiedy go odpalam, w celu grania. Za to na Switch'u w 4 miesiące skończyłem BotW, Mario Odyssey pograłem w MK8. Ta możliwość gry z doskoku, wszędzie, to przy dwójce małych dzieci i zżerającej czas pracy,  doskonałe rozwiązanie. Poza tym, jeżeli chodzi o gry, to Nintendo naprawdę daje radę. Poważnie zastanawiam się nad sprzedażą PC na części, łyknięciu jakiegoś ultrabook'a i definitywnym powrocie do wyłącznie konsolowego, kanapowego, casualowego grania. 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa.. a ja zaraz po kupnie Switcha stwierdziłem, że skoro już oficjalnie jestem poyebany to kupię też oleda do grania.. na switchu.. :siara:

Nie polecam.. znaczy polecam bo i tak jesteście inni :30vm3cw:

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.06.2018 o 21:57, zdun napisał:

Nie urzywam ale biorę bo wyglada bardzo porządnie i stabilnie :) 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad tym zestawem, choć nie mam w zwyczaju zabudowywać sprzętów. Zawsze cenię sobie czuć oryginał w łapach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×