Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko najpewniej multiplatformy większość ogra na PS4/XboxOne i na Switchu będzie miało na nie wywalone.

 

Ja sam mam XboxOne X właśnie do multiplatform, natomiast Switch to konsolka na chwilę gdy chcę rozsiąść się na kanapie, lub mam TV zajęty a mam chęć pograć, wtedy tryb mobilny i Switch...

 

Więc po co faktycznie płacić więcej za grę, mieć ją później (bo z reguły Switch jest z tyłu za PS4/XboxOne jeżeli chodzi o premiery multiplatform, A NAWET jak jest w tym samym czasie to czytajta dalej), skoro można się cieszyć UBER oprawą wizualną i komfortem grania (no w takiego Wolfa lepiej na padzie np. takim Elite, niż w trybie przenośnym męczyć się)...

 

Dlatego myślę, że jak ktoś ma więcej konsol do grania (w obrębie 1 czy 2 iteracji) to na PS4(PS PRO) / XboxOne (XboxOne X) ogrywa multiplatformy, a na Switcha wybiera perełki niedostępne na innych sprzętach, lub te które wręcz idealnie wchodzą w trybie przenośnym...

 

I pamiętajcie, wiecie co w tym miesiącu będzie??

 

Spoiler

OCTOPATH TRAVELER!!

 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA GDYBANIE

@DigitalMan_PL

Wyjatkiem bylo by gdyby np Pstryczek otworzyl sie na jakas 3rd party platforme streamingowa.

Wtedy za oplata (tu pytanie jakas przyzwoita czy nie) mialbys dostep do biltioteki bez pobierania odpalasz i grasz.

I jak sam streaming uwazam za pomysl poroniony dla duzych sprzetow (PC, konsole nawet TV bo 720p na 4K TV to nie wyglada). Tak dla przenosnych sprzetow do grania moim zdaniem jest idealny bo na takim ekranie te 720p razic nie bedzie.

Koniec gdybania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

3rd party platforme streamingowa.

Przypadkiem RE 7 tak nie będzie działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Strife napisał:

Przypadkiem RE 7 tak nie będzie działał?

Przepraszam nie znam sie wpadlem tutaj tylko na chwilke :) i podzielilem sie pomyslem.

Jesli chodzi o pstryczka to tyle co z waszych postow i opinii kolegow w pracy mam wiedzy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto tego gripa kupować co był kilka postów wcześniej polecany? Jest naprawdę o wiele wygodniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest ale ja się jeszcze nie zdecydowałem bo dobrze mi się w sumie gra w oryginalnej formie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash na switchu z marną rozdzielczością. W trybie dock zaledwie 720p. A w trybie przenośnym 480p. Niech na Switchu wychodzą lepiej tylko gry od Nintendo bo po co takie kiepskie porty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Kolos28 napisał:

Crash na switchu z marną rozdzielczością. W trybie dock zaledwie 720p. A w trybie przenośnym 480p. Niech na Switchu wychodzą lepiej tylko gry od Nintendo bo po co takie kiepskie porty?

Jedyna odpowiedz to zeby pograc przenosnie :) bo na innej plaformie przenosnie w Crasha nie pykniesz raczej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28 w Wielkiej Brytanii Crash wylądował na 1 miejscu listy bestsellerów

 

Jak ktoś gra stacjonarnie to ok, na ps4 lepsza rozdzielczość

 

Ale przenośnie jest gitara i właśnie się na niego czaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja uwielbiam swojego switcha i gry typu zelda, Mario oraz malpiszon ale nie jestem fanatykiem i dla mnie tak konsola nie nadaje się do portów z dużych konsol bo jest po prostu za słaba!

Nintendo niby nie ma zamiaru konkurować z resztą świata ale jednak dopuszcza do takich portów. Tylko po co, dobrze wiedzą, że ich sprzęt jest słabiutki ale zato wystarczający do ich gier a wiec powinni tylko takke gry robić. Jaki sens jest grać w crasha w trybie przenośnym w 480p. albo w trybie TV w 720p. jak mogę zagrać na plejce w dużo lepszej jakości?.

Zrozumiałym gdyby chociaż w trybie przenośnym było 720p. Taka rozdzielczość powinna być w każdej grze. Bez znaczenia czy od Nintendo czy jako port. A docku również 720p. to powinno być minimum a 1080p to powinna być oczywistość nawet kosztem oświetlenia czy cieni...

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozdzielczość mogłaby być większa, ale bateria wtedy by trzymała z 30 min i by się nie nadawało do grania przenośnego

 

A widziałeś jakie są loadingi na ps4 a switchu? Switch ładuje 2x szybciej

 

Zależy jak kto patrzy, ale dla mnie jest np mocna, bo wcześniej grałem na Vicie w Resistance Burning Skies, które działało średnio, ale było miodne, a teraz mogę dodatkowo pyknąć w Wolfensteina 2, Dark Souls Remastered w przyszłości etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28 Ale to zawsze bedzie problem osob ktore maja wiele platform. 

No moze problem to za duze slowo - ale chodzi o to ze jesli ktos posiada XOX, Switch, PS4 amator i srednio-niskiej klasy PC to oprocz wyboru w co grac jest pytanie na czym. 

Jeden bedzie cenil przenosnosc ponad rozdzialke, inny bedzie mial z tym problem. I wtedy po prostu dokonujesz wyboru a zagram za koksie bo ta gra tam wyglada lepiej nizli na innych plaformach ktore posiadam. 

Sens wydawania gier ocenia zazwyczaj wydawca, jesli Acti uznalo a wydamy to ich decyzja. To tak samo jak na PC masz mase rozpikselowanych indykow (lepszych i gorszych) i najwyrazniej tez jest tam jakas grupa docelowa ktora mimo iz ma uber sprzety czasami tnie na nich w MeatBoy czy inny Issac Rebirth....

 

I ja rozumiem twoje rozczarowanie, ze wolalbys lepsza rozdzialke, ale na szczescie masz wybor mozesz w Crasha grac na innych plaformach a na switchu skupiac sie na gierkach od N. 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@beardo0

Wolfenstein, kolejna perełka w trybie przenośnym, całe 360p.

 

Ja wiem, że bateria ale 720p. w trybie przenośnym to powinna być podstawa albo chociaż coś blisko tej wartości.

W docku zaś 1080p. ze słabszymi detalami albo chociaż 900p.

Jeśli konsola jest za słaba to po co robić porty z dużych konsol w rozdzielczości gdzie nawet na YT nikt tak nie ogląda.

 

Nie mów, że 480p. bądź 360p. Ciebie satysfakcjonuje a obraz jest wystarczająco ostry

 

[mention=50026]MagEllan[/mention]

Dokładnie, ps4 pro mam do całej reszty a Słiczunia do gier od N.

Choć FIFA, NBA i Pinaball FX 3 mam na obu platformach

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kolos28 napisał:

Nie mów, że 480p. bądź 360p. Ciebie satysfakcjonuje a obraz jest wystarczająco ostry emoji4.png

zakladam ze to nie do mnie a do @beardo0

Ja raczej w 480p (o nizej nie mowie) to bym nie gral. 

 

Co ciekawe niektore gry maja takie opcje dalej i na PC :) (ostanie 2 w ktorych to znalazlem to Mad Max i Just cause 3). 

Ale to chyba dla uber hardcorow co nie maja sprzetu i moga grac w okienku i to mniejszym sporo nizli pocztowka. 

 

Zdarzy mi sie jeszcze zagrac  w cos w 720p ale gra musi nadrabiac wszystkim skoro graficznie szalu (w porownaniu z innymi produkcjami ktore ogrywalem) to nie zrobi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pstryk kopie zad dużym braciom i sistrom bo czasami osiąga zawrotne 31 :dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention=50026]MagEllan[/mention]

Oczywiście nie było to do Ciebie

 

Dla mnie w tych czasach rozdzielczość 480p. to nie dopuszczalne nawet na 6 calach.

Na szczęście większość gier od N trzyma się blisko 720p.w trybie przenośnym a gierki są super!

 

[mention=21839]Strife[/mention]

 Ty to wiesz jak rozśmieszyć towarzystwo

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takiemu podejściu jak twoje - byle co, ale w dobrej rozdziałce masz mase kupy ktora zalewa konsole stacjonarne i gierki podobne do siebie

 

A porty na Switcha i tak się sprzedadzą

 

A powiedz dlaczego ludzie jeszcze grają na 3dsie w 240p i dlaczego new 2ds xl jest w sprzedaży? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, beardo0 napisał:

Dzięki takiemu podejściu jak twoje - byle co, ale w dobrej rozdziałce masz mase kupy ktora zalewa konsole stacjonarne i gierki podobne do siebie

 

A porty na Switcha i tak się sprzedadzą

 

A powiedz dlaczego ludzie jeszcze grają na 3dsie w 240p i dlaczego new 2ds xl jest w sprzedaży? 

 

Mniej emocji.

Pieresze zdanie: zauwaz ze nawet na konsolach stacjonarnych czy PC ludzie doceniaja oryginalnosc nie koniecznie grafike i ze takie gry znajduja swoje grono odbiorcow. Wiec to co robisz to projekcja pewnego schematu zachowan pewnej grupy graczy na pojedynczego gracza.

 

Drugie zdanie: i bardzo dobrze, niechaj sie sprzedaja jak najlepiej bo w moim zdaniem bedzie to z zyskiem dla wszystkich. 

 

Trzecie zdanie: w kazdym biznesie chodzi o grupe docelowa. Konsolki przenosne od N sie sprzedaja bo maja swoich fanow, maja grupe ludzi ktora ceni gry na nie. Wypelniaja przestrzen ktora inaczej lezala by odlogiem. 

 

I chyba sie wymiksuje przeciez ja nawet switcha nie mam (ooo juz widze gromy z jasnego nieba w moja strone). Nie zmienia to faktu ze uwazam ze dobrze ze N zrobilo cos innego, oraz ze zycze Pstryczkowi jak najleiej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan spokojnie, Switch i tak będzie się sprzedawał o wiele lepiej z każdym dniem, a to za sprawą SX OS...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem inny, ale mi absolutnie nie przeszkadza  że coś chodzi w 480p czy nie ma 60 klatek, dla mnie to jest chore że ludzie zawracają sobie dupę takimi błahostkami. ( najprostszy przykład, tak było jechane po Just Cause 3, no qrwa ale w to się gra tak przemiodnie dla samej rozwałki że spadki animacji będą wadzić tylko klatkofilom:qk2LI17:)

Jak coś komu nie pasi to niech nie kupuje danego tytułu, dziś większość graczy ma po dwie konsole jak i nie więcej. Jakby człowiek brał pod uwagę recenzję lub wypowiedzi "znafcuf" to by nie ograł naprawdę świetnych tytułow.

 

Co do Crasha to niby na pstryka rozbił bank, bo naprawdę sporo osób go kupiło, @Kolos28 nie bierz tego do siebie( albo mnie zjeb) , ale po niektórych Twoich wpisach moża uznać że z Ciebie taka męczy buła i wiecznie niezadowolone "dziecko", bo to bo tamto, napierdol się porządnie % wtedy wszystkie gry wyglądają jak z nes'a  i będzie git:Coolface:

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie.. dyskusja o rozdziałce w temacie o Switchu. Brakuje teraz zlotu pisi mastarejs i dysputy o graniu w 4k :siara: 

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie męczy buła tylko piszę jak jest bez słodzenia
Lubię Switcha, sam wydałem na niego z grami i akcesoriami ponad 3k ale te porty to śmiech na sali. Dziwi mnie, że co niektórzy mają klapki na oczach.
"480p. super." Zaraz napiszecie, że obraz nawet mógłby być czarno-biały bo przecież to Nintendo.

Śmieszą mnie porównania ps4 pro vs xox bo tam na prawdę różnicę są minimalne ale to co wychodzi na switcha to równie dobrze mogło by nie wychodzić. To co jest w docku powinno być w trybie ręcznym i przestańcie pisać, że tak nie jest. W sumie co Wam pozostaje... Jestem tylko ciekaw czy gralibyście w tak małej rozdziałce gdybyście mogli zagrać 720p. w trybie przenośnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry które mają 720p to się w nie gra, te które mają mniej też się w nie gra o ile gra sprawia przyjemność to jakoś mi to nie przeszkadza.

 

Ta gadka o rozdziałkach troche trąci myszką, każdy zna specyfikację pstryka, skoro N potrafi zrobić gry które chodzą w 720p, a 3rd party( czy jakoś tak) jadą po najmniejszej linii oporu to chyba nie jest to wina konsoli, a lenistwa twórców danej gry.(więc tutaj powinno po dupie dostać Activision, a nie nintendo, bo jakby Crasha jebło takie ojcowskie Naughty Dog to raczej każdy by się zachwycał)

Edytowane przez Strife
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że ja nie mam pretensji do Switcha, tylko Nintendo nie powinno dopuszczać do takich portów. Jeśli zaś jest to wszystko co można wyciągnąć z tej konsoli to po co im na to pozwalać? (mam na myśli porty)

Nintendo ma bardzo słabe podzespoły a wiec jeśli założeniem producenta było aby ich konsola była dziełem zamkniętym to tak powinno być. Na pewno było by to na plus bo gry od Nintendo są niesamowite.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, jak by było tak jak mówisz to żaden indyk na każdą konsole nie ma racji bytu, a robi się powoli z tego śmietnik, ale generuje to przychody więc to tylko my gracze jesteśmy temu winni, bo jakby nie było popytu to nie byłoby tego wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×