Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=44788]zdun[/mention] może otwierać szampana. 
Mam bana na eShopa i usługi online na pstryku 
Nie zapomnij dodać że nie zmienia to NIC, bo lejesz na multi, baaa dalej możesz grać z innymi na CFW Poza tym dostęp do eshopa? Żarcik i tak nie jest Tobie potrzebny ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT sam się zbanowałeś czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, beardo0 napisał:

@SephiroT sam się zbanowałeś czy jak?

 

Aż taki masochista to nie jest aby się sam banować :) Dostał bana od N za przerobienie pstryczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=52712]DigitalMan_PL[/mention]  coś dla Ciebie, Salt and Sanctuary potwierdzone na pstryka, 2 sierpnia premiera.
O kurwa masakra :)

A Dead Cells jest grane?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem w czarnej dupie z nowymi tytułami, pierdzielnęła mi sprężyna i rozjebała oponę więc czas przeznaczyć kasę na przyziemne sprawy :whyyy:

Z indorów to Stardew Valley ciągle ogrywam, bo mnie wciągnęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez updaty gier?

Może przez czyszczenie logów?

Nie wiem i mnie to nie interesuje.

Online mnie gram, eShopu nie używam.

Jak będę chciał z kimś pograć na lanie który jest nie zależny od online to mam VPN na routerze postawiony.

Od grania online mam Skorpiona którego ostatnio nawet nie mam kiedy odpalić.

 

 

 

 

  • Like 4
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę płacić abonament za online i kupować gry w eshopie aby wspierać pracę twórców. Ale kto co woli, nie mnie to oceniać...

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - kiedy ten abonament i jakieś więcej wieści? Mam nadzieję, że coś w stylu Virtual Console będzie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę stare gry z nes'a, a raczej naszego pegazusa, od tego zaczynałem i za gry takie jak Kunio Kun, Mario 3, Adventure Island, Double Dragon 3, Jackal, Ikari Warriors i wiele wiele innych dałbym się pochlastać.

 

Jak dodadzą do tego gry ze snes'a to będzie rozbicie banku. 

 

Pstryka kupiłem zaledwie dla dwóch gier Xeno i Zeldy, a rozjebała system i gram tylko na niej, plejki się kurzą, jedynie DQ XI może to zmieni, bo na wersję na pstryka jeszcze sobie poczekamy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie można coś ograć nawet z nowszych konsol. Też kupowałem tylko dla Zeldy a gram ostatnio tylko na Switchu. Nawet indyki przestałem hejtować :)
Jak na Switchu odpalę Chrono Triggera i jakiś A Link to the Past to w ciemno i bez popity abonament biorę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam walę, biorę abonament, bo przez tą konsolę wróciła mi chęć do grania i sprawia mi to teraz sporą radochę.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie - kiedy ten abonament i jakieś więcej wieści? Mam nadzieję, że coś w stylu Virtual Console będzie.
Nie będzie.
Już mówili wiele razy.
Kij im za to w oko.
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie marki Virtual Console, ale być może będzie NES Classics, albo Snes Classics etc, być może jakieś giery z Gamecube albo 3ds

 

Ale nie wiesz tego, ani ja nie wiem, więc proponuję poczekać i zobaczyć

 

A klasyki z Nesa mają mieć dodatkowo tryb multiplayer, na co nie pozwalało Virtual Console

 

 

 

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breakers Dawn of Heroes u nas Dawn of the Breakers za friko do pobrania z eshopu.

 

Edytowane przez Strife
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem kiedy wyjdzie nowa rewizja switcha, coś już wiadomo?. Jedyne co się dokopałem w necie, że ma być rewizja z 8GB ram i tegra T214 (w aktualnym T210). Ta tegra jest chyba tej samej generacji więc różnicy w wydajności pewnie nie będzie. Zastanawiam się nad switchem, może na black friday bym sobie sprawił ale jak np. do pół roku ma wyjść nowa rewizja to bez sensu.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy jestem kiedy wyjdzie nowa rewizja switcha, coś już wiadomo?. Jedyne co się dokopałem w necie, że ma być rewizja z 8GB ram i tegra T214 (w aktualnym T210). Ta tegra jest chyba tej samej generacji więc różnicy w wydajności pewnie nie będzie. Zastanawiam się nad switchem, może na black friday bym sobie sprawił ale jak np. do pół roku ma wyjść nowa rewizja to bez sensu.
Temat wraca jak bumerang...

Pamiętaj Switch to nie XboxOne X tu nie będzie 4k i 120pfsow, bierz kup i się ciesz grami...

Switch mocą nie stoi i często grafa (choć exy od N zamiataja), dlatego czekanie na mocnego Switcha jest bleee...

Taki Stardew Valley już i tak lepiej wyglądał nie będzie... A jaki fun daje o matko...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, osobiście nie liczę na większą moc, bardziej na większy bez ramkowy ekran, dłuższą prace baterii itp.  :)

Za tydzień będę miał Wii U z kilkoma grami więc na spokojnie obczaję gry N. Od siebie dodam, że na ebay.co.uk gry na N jak i same konsole (dot. wii U)  są sporo tańsze jak w Polsce. Niestety, w większości przypadków nie wysyłają do Polski. Przykładowo, kupiłem nową Zelde z przesyłką na ang adres za 104 zł. W Polsce na allegro sprzedają po 199 zł.

Jak mnie wkręci ta konsola to dokupie switcha tylko dla portable. Dzieciakowi zostanie wiiu które na upartego też działa w wersji portable (mam przetwornice w samochodzie ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś soulsowe? @DigitalMan_PL Ty powinieneś coś wiedzieć, bo fapiesz na takie tytuły.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest jakieś soulsowe? [mention=52712]DigitalMan_PL[/mention] Ty powinieneś coś wiedzieć, bo fapiesz na takie tytuły.
 
Kurła nie wiem :( zaraz też zagłębie temat, BTW: Cofam wszystkie dobre słowa o grze Dead Cells, gówno, gówno kurła nie gra... Po każdej śmierci trzeba ABSOLUTNIE od samego początku dymać smigasz 2-3 poziom padasz na ryj i Come back na 1... Jedyne co zostaje to oczywiście PERMANENTNE upgrade postaci, reszta ekwipunku i wszystko idzie się jebac...Pfyyy, starzeje się chyba bo wolę siać w Stardew Valley ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekaj , i tak nie kupiłeś  
Słuchaj Grażyna, moja polska wrodzona cebula/yanusz dajo mnie to prawo, do marudze ia...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych idiotów z Nintendo chyba zaczyna docierać że zjebali. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywał ktoś serię Mario&Luigi?

 

Właśnie kończyłem Dream Team Bros, ale już mi się nie chciało z ostatnim bossem walczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi powiedzieć co mam zrobić żeby pstryk mi widział sieć,  tzn ją widzi ale jest napisane że nie może się połączyć,  wszystkie inne są dostępne WiFi w pobliżu a ta co mnie interesuje jest nieobslugiwana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×