Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy w to nie grałem, ale w sumie to bym przygrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś panicze wjeżdża BASTION na salony, podobno gra perełka (nie wiem nie miałem okazji ograć), to na Switchu pewnie idealnie wchodzi ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo "walczy" z piractwem.

 

- usuwają filmy o SX OS z Youtube

- wymuszają łącznie na stałe użytkownika z konsola w firmware Horizon 6 (niby dla usługi online) podobno gry z rankingami online już mają problem.

Bez sieci nie włączysz ...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cities skyline to musi być strasznie biedawersja. Nawet skorpion nie wyrabia z tą grą np w deszczu  

 

Nintendo zrobi allways online, a potem wyda switcha 2.0 z możliwością grania offline. Do czasu aż jego nie złamią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy XV Pocket w promo po ok 70 zł jak coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, beardo0 napisał:

Final Fantasy XV Pocket w promo po ok 70 zł jak coś

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Chcesz kupić pada?

Tylko jeżeli opłacisz online. Ja pierdolę!!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 USD za tego pada to zdrowe przegięcie... Ja rozumiem nostalgię, ale polecieli mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie kupta :) Jak lubicie planszówki to ta jest całkiem fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario U, Luigi Mansion, Katamari to mnie grzeje, FF jakoś mniej, bo wszystkie mam wymaksowane na wszystkie możliwe sposoby.

 

Dla mnie wygranym tego directa są pazery z Capcom, słodki powrót do dzieciństwa i układanie kapsli na torach kolejowych żeby tylko pograć więcej w wozie drzymały :banderas:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na klasycznego Mariana ;-)



Teraz czekam na info jaka pierwsza gra z NESa znajdzie się w abonamencie.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale ten Marian jest akurat dobry, długi i klimatyczny

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Mario Bros 3
#kupiony

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wszebor napisał:

Super Mario Bros 3
#kupiony

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 

Najlepsze mario pod słońcem, żadne mario 64 czy galaxy, trójeczka zawija jąderka na plecy :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu taki psikus :) jest PL...

82b5701c2201ed5c753f1dbcd178e339.jpg7b4531db2097dce10b9bf4e2fd6596b6.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

I na dobranoc...

b8e5082edf6829bb00e1f5f8ddf13971.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF XV Pocket bardzo dobry jak dla mnie.

 

Trochę okroili ale klimat został i giera jest w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, beardo0 napisał:

FF XV Pocket bardzo dobry jak dla mnie.

 

Trochę okroili ale klimat został i giera jest w sam raz.

Nieeeeeeeeeeeeeee nigdy  więcej tego raka, dla mnie ta gra nie miała wcale klimatu. 

 

Już lepiej poczekać i kupić Sephiego i spółkę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika, który Nintendo to zna tylko z nazwy. Ostatnio moja 5 letnia córa ogląda sobie filmiki z gry Mario party, podoba się jej Mario, księżniczka Peach, Yohsi i reszta postaci. Pomyślałem, że może kupie jej Nintendo Wii żeby spróbowała może sobie pograć bo nie jest to duży wydatek chyba. No i pytanie, czy Wii normalnie podłącze do nowszego tv, bo nie wiem jakie tam wejście jest potrzebne by to zatrybilo. I może jakie właśnie tytuły dla takiego dzieciaka by może spróbowało sobie pograć w coś. Czy to Mario Party się nada a jeśli tak to w jaka część warto zainwestować. Z góry dziękuję

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Final Fantasy już ograne na Vicie - dobra giera

 

@szuldi82 proponuję kupić coś nowszego np Switcha albo New 2ds XL. Gier dla dzieci jest cała masa i wciąż wychodzą. Moim zdaniem warto dołożyć do switcha, jak sam chcesz też w coś przygrać. Jest masa gier na co-op.

 

Od Wii masz podłączenie do tv composite (3x cinch) i jakość ok 480p, która wygląda słabo. 

 

Z Wii U masz podłączenie hdmi i wsteczną kompatybilność z wii, ale jakość taka sama tych gier.

 

Cokolwiek z Mario albo od Nintendo i będzie gites

 

Nieeeeeeeeeeeeeee nigdy  więcej tego raka, dla mnie ta gra nie miała wcale klimatu. 

E tam, jest kowbojski klimat, dziki zachód, ostrogi, polowanie na potwory i te sprawy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie laika, który Nintendo to zna tylko z nazwy. Ostatnio moja 5 letnia córa ogląda sobie filmiki z gry Mario party, podoba się jej Mario, księżniczka Peach, Yohsi i reszta postaci. Pomyślałem, że może kupie jej Nintendo Wii żeby spróbowała może sobie pograć bo nie jest to duży wydatek chyba. No i pytanie, czy Wii normalnie podłącze do nowszego tv, bo nie wiem jakie tam wejście jest potrzebne by to zatrybilo. I może jakie właśnie tytuły dla takiego dzieciaka by może spróbowało sobie pograć w coś. Czy to Mario Party się nada a jeśli tak to w jaka część warto zainwestować. Z góry dziękuję

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

Kilka słów ode Mnie  

 

Miałem jak Ty, wielkie N znałem TYLKO z nazwy

 

Kilka lat temu kupiłem Wii, wyrwałem za 300 zł wersję po softmodzie (łykała obrazy gier z pendrive) do tego 2 wiloty + 2 te dodatki zwiększające dokładność bodajże motion plus + taki specjalny tablet pod wii wraz z grami...

 

Graficznie już wtedy kuło w oczy jak zresztą napisał [mention=23378]beardo0[/mention], ale fun i tak był przedni

Więc ja bym jednak proponował dla dzieciaka Wii i jazda bo rada pana B dobra ale Switch to już z 1500-1700 zł, a samo Wii za 200-300 jak nic łykniesz więc jednak 1/5 ceny robi swoje tak??

 

A jak kiedyś stwierdzisz, że dość tej huyowatej pikselozy to dziabniesz sobie Switcha i będziesz miał pikselowate gry retro w FullHD  więc wiesz ten tego

 

Sorry ale pomimo naprawdę olbrzymiej brzydoty, sam fun jest przeogromny z tych gier ruchowych, takie Red Steel 2:

51QBNzhDScL._SY445_.jpg

 

noooo paniczu, po prostu zamiata, a grafa cel-shading maskuje sporo...

 

Więc pomimo opinii (bez obrazy) że stare, że brzydkie te gry itp. olej to!!! BIERZ Wii bo wyrwiesz jak za darmo a funu sporo

 

 

 

Wow, Panowie rewelacja jest PL 12_slight_smile.png ależ polecam Wam, bierzcir i grajcie w to wszyscy 12_slight_smile.png787989b239ed83eea3e88f786f84bd24.jpg

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, również koledze beardo0, tak jak napisałem. Chce tanio żeby córa spróbowała, jak nie podejdzie do dużej straty nie będzie albo pogonie za parę złotych. Jutro jadę odebrać zestaw za 150 zł więc to nieduże pieniądze (konsola, dwa takie na kablu kontrolery wyglądają jak myszka z rączką - nie wiem jak to określić, dwa bezprzewodowe kontrolery wyglądają jak piloty do tv, do tego 5 gier w tym Wii sports, jakieś śpiewanie, o mikrofony dwa też są, Zelda Twilight Princess). Na coś nowszego i droższego przyjdzie jeszcze czas

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, szuldi82 napisał:

Dzięki wielkie, również koledze beardo0, tak jak napisałem. Chce tanio żeby córa spróbowała, jak nie podejdzie do dużej straty nie będzie albo pogonie za parę złotych. Jutro jadę odebrać zestaw za 150 zł więc to nieduże pieniądze (konsola, dwa takie na kablu kontrolery wyglądają jak myszka z rączką - nie wiem jak to określić, dwa bezprzewodowe kontrolery wyglądają jak piloty do tv, do tego 5 gier w tym Wii sports, jakieś śpiewanie, o mikrofony dwa też są, Zelda Twilight Princess). Na coś nowszego i droższego przyjdzie jeszcze czasemoji3.png

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

Jako że mam w domu 10 latka i 7 letnią córkę, on gra ile wlezie na wszystkim ona nie interesuje się grami wcale, ale na wii siedzieli obydwoje jak zahipnotyzowani.

 

Wii sports z boardami i Mario Tennis rozbiło bank ( kupiłem wii z 8 gruchami dwoma willotami, dwoma boardami, dwiema kierownicami za 3 stówki, plus inne pierdoły :banderas: dwa lata temu) Mario Galaxy, Marian w 2d, Donkey Kong, Mario Party Mario Kart, Zeldy wszystko im wchodziło jak gorący nóż w masło i bawili się przednie, więc kupuj nie będziesz żałował, ale ostrzegam za jakiś czas kupisz Switch'a, bo samo Cię wessie. 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szuldi82 napisał:

Jutro jadę odebrać zestaw za 150 zł więc to nieduże pieniądze (konsola, dwa takie na kablu kontrolery wyglądają jak myszka z rączką - nie wiem jak to określić, dwa bezprzewodowe kontrolery wyglądają jak piloty do tv, do tego 5 gier w tym Wii sports...

 

Wii Sports i Wii Sport Resort musisz mieć, no fun w hooy tych paków gier :)

 

Co do sprzętu ;)

 

To jest tak zwany Wii Remote:

242196-nintendo-wii-remote-plus.jpg?widt

 

A to jest Nunchuk:

 

i-nintendo-nunchuk-controller-nintendo-w

 

Obydwa służą do gry i stanowią 1 komplet, czyli wii remote + nunchuk = 1 set dla 1 gracza :)

 

Można do Wii Remote dokupić jeszcze Wii Motion Plus (poprawia precyzję):

wii-motionplus.jpg

 

I wygląda to wtedy tak:

s-l300.jpg

 

No to takie techniczne sprawy :P Dobra baw się jutro :) A konsola prawilna? Czy po jakimś softmodzie?? 

Jak po softmodzie to łykaj RED STEEL 2 :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×