Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś od twórców ślicznego TRINE, coop, sieczka, czarny humor... :P

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i online wylądował, myślałem że dadzą jedną grę na miesiąc, a tutaj od razu 20 tytułów. River City Ransom to nic innego jak Kunio Kun beatem up , Excitbike, Marios 3, Zelda, no w chuj nostalgicznych wspomnień, a jak jeszcze się pojawi Kunio Kun No Nekketsu Soccer League czyli nasz Goal 3 i Double Dragon 3 i pykanie online w to, przecież to będzie miazga :dafuq:.   Z góry odpowiadam na pytania wiadomo jakie:Coolface:. W dupie mam emulatory i że można to sobie za friko w 5min pobrać przez neta, ale online się nie popyka więc się jebcie krytykańci :fuckoff:, ale wiecie że i tak Was wszystkich kocham :jaro:

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do domu to odpalę też. Na razie średnio mi naprawa joy-conów wyszła, ale nie jest tak tragicznie.
Na Goal 3 to czekam mocno. Brazylia i piłka pirania <3
Balloon Fight i Ice Climber idą na pierwszy ogień. I może w końcu pierwszą Zeldę zrobię.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem sentyment ale męczyć gry z przed tylu lat to już wariatcwo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze masz 7 dniowy trial za friko, ale sam pierwszy marios kosztuje 28zł na eshopie, tu masz 20 gier więc się kalkuluje jak się lubi nesowe tytuły.

 

Po za tym to ice climber chetnie ogram coopa więc daj znać jak będziesz grał, bo własnie sprawdziłem i gra się miodzio.

 

2 minuty temu, Kolos28 napisał:

Ja rozumiem sentyment ale męczyć gry z przed tylu lat to już wariatcwo emoji4.png

Kolos, dla mnie te gry są o niebo lepsze niż takie GTA V którego kijem nawet nie ruszę tak sama jak RDR 2 więc kto co lubi :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego pierwszego Mariana kupiłem po premierze, ale przeszedłem raz i nie ma już tego przyciągania do gry.
Te pierdółki to sobie popykam dla przyjemności trochę. Mam nadzieję, że tytuły ze SNESa też wjadą (o GBA czy N64 nawet nie mówię).

Z tym, że są lepsze od GTAV czy RDR to bym nie przesadzał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, The_Siemek napisał:

Z tym, że są lepsze od GTAV czy RDR to bym nie przesadzał :P

Dla mnie są, ogólnie to gry od rockstara mnie strasznie zamulały i nie przepadam za nimi., no qrwa nie cierpię ich gier po prostu :ohstop:  

Jedyna piaskownica która wywołała u mnie efekt wow to nowa Zelda i nie że od razu 10/10, bo to gra na mocną 8 dla mnie.

 

Jeszcze 2 dni i będę się spuszczał nad Torną więc możecie mnie ukamienować :Coolface:

 

Edyta: wqrwiające jest to że jak chce dodać save'a do chmury to muszę dany tytuł odpalić.

Edyta2: jednak nie, jak się chce ręcznie to trzeba automata wyłączyć.

Edytowane przez Strife
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań, parę dni temu pisałem odnośnie zakupu Nintendo Wii, napisaliście mi kilka porad co z czym i dlaczego. Jako, że temat spalił na panewce bo gość się na mnie wypiął to nie kupiłem. I teraz tak sobie myślę o przenośnej konsoli od Nintendo zamiast Wii. Kupno z myślą o córce (5 lat, ostatnio ogląda na YT Mario i jej się to podoba). Może nie koniecznie teraz zaraz by grała bo być może by nie umiała ale tata mógłby grać a dzieciaki by sobie oglądały. Nie mówię sam też może bym w coś przyciął. I tak jak pisałem przy Wii, czynnik finansowy ma znaczenie (wiem switch jest super ale nie ten pułap cenowy narazie). Pomyślałem o 2 ds lub 3 ds. Mowa o egzemplarzu używanym, w razie jak nie podejdzie to sprzedam dalej. Widzę ceny są różne ale znośne. Czy zakup tego handhelda ma jeszcze sens teraz. Na co mam patrzeć, jakich wersji szukać, 2 ds czy 3 ds, czy zwykły da radę czy musi być xl. Co jest potrzebne żeby grać (jakieś karty pamięci), jeśli tak to jakie pojemności wystarcza. Będę wdzięczny za wszystkie rady o których napisałem, a jeśli ktoś miałby coś więcej do napisania czego nie poruszyłem w swoim poście będę również wdzięczny.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką samą rozkminę i kupiłem 3DS (tego starszego, bo tańszy). Gier jest od cholery i wychodzą nowe jeszcze.
Lepiej jednak XL poszukać (mniej oczy męczy jak ktoś się przyzwyczaił do dużych ekranów tv czy telefonu) a najlepiej NEW. Gram w Ocarina of Time i strasznie irytuje brak analoga do sterowania kamerą. W innych grach jest spoko. Efekt 3D fajny, ale da się żyć i grać bez tego. Mnie oczy bolały po dłuższym graniu w 3D.
Do tego masz te Virtual Console, więc tytuły z GameBoya są. Kupiłem z kartą pamięci (nie pamiętam czy 4, czy 8 GB - zedytuję jak do domu wrócę). W każdym razie wystarczy jak na razie - mam kilka gier większych plus popierdółki z Virtual Console.

Ale naprawdę Switch wymiata. Nawet jako handheld bardziej mi podchodzi niż 3DS.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wszebor dzięki za sesyjkę,  ale bateria mi padała,  a tak naprawdę dostałem w łeb od żony :whyyy:

Następnym razem tennis, hokej i piłeczka :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się w ogóle łączy? Zaprasza jakoś czy trzeba się dogadać jakoś poza konsolą?
Wczoraj chwilę grałem i w NESie siedział chyba Wszebor właśnie, ale nie mogłem go zaprosić czy dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz pokój i czekasz aż ktoś sam dołączy. Niestety nie da się kogoś zaprosić czy wysłać wiadomość czy chce pograć, bo takiej opcji nie ma....

 

Spoko się wczoraj grało, ale miałem połączenie 3/4 kreski i były lagi. Gra mi mówiła bym w opcjach (nie wiem czy w grze czy w systemie) włączył tryb low latency, ale nigdzie nie mogę coś takiego znaleźć.

 

Następnym razem trzeba użyć voice chatu na smartfonie. Przy gierce Baloon Fighters to banan na twarzy był non stop :-D

 

PS: ale ze Double Dragon nie ma co-op to naprawdę....

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten onlajn jest biedny na nadkąsolce N... :(

W tej kwestii są sto lat za murzynami, Sony i M$... Dobrze ze chociaz pikselowate gry w 720 dajo rade jak cholera :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko napisać że ten cały NESO to emulator a gry w usłudze to romy.

Ludzie powiększają bibliotekę w własne kolekcje romów.

Teraz już wiadomo czemu Nintendo pierdoleni hipokryci wsiadło na strony z romami
...żeby wrzucić swój własny emulator.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hooy tam i jeszcze kasuja naiwniakow, a ludzie otwieraja buzke z zachwytu, a wielkie N olewa ich z gory...

Wysiadam... Wy macie romy ma emulatorze no kilka w sumie...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały online to nie porozumienie a te gry w emulatorze z NESa mogli by sobie darować...

Na prawdę nie rozumiem, jak można się tym cieszyć i mówić jakie to świetne i że lepsze niż GTA V

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak emulator biedny, brak VC i generalnie za mało oferują, ale to jednak 80 PLN rocznie, czyli jakie 6,66 PLN miesięcznie. Tyle mogę płacić za save'y w chmurze i kilka fajnych gierek na NES'a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na razie spasuję. Kasy mało, ale w sumie nie jest mi to do szczęścia potrzebne. Online nie gram za bardzo, save w chmurze też mi nie są potrzebne a pograłem trochę we wszystkie tytuły, ale to już nie to samo i tak nie wciąga. Poczekam co się jeszcze pojawi.

@Wszebor dzięki za grę i sorry za zniknięcie - bateria mi siadła i nie zauważyłem wcześniej :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, gra STARLINK jest full PL :)

1fe6b9b63173e5ea900bae408ab820da.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadły mi ostatnio w łapy dwa dsy , dsi XL i new2ds xl .
Muszę przyznać że jaram się jak debil Metroid Prime Hunters , byc może gra wygląda jak sraka w 2018 ale jest prawilnym Metroidem . Zawsze myślałem że to jakaś popierdołka jest a tu mamy wszystko z wersji z GC plus fenomenalne sterowanie , wczoraj prawie rzuciłem konsolka przy walce z bossem ale poszło , to lubię :) Zelda i te jej hardcorowe zagadki też mnie wciągnęły niesamowicie , ta z klepsydrą .
Ogólnie imo ten sprzęt zestarzał się zajebiście przez te pomysły emu TOTALNIE tego nie oddaje , a nawet jeszcze nie odpaliłem tej drugiej ( miałem na premierę 3ds ale wtedy nie było za bardzo w co grac ) 
Niesamowite to Nintendo , prawdziwa Japonia i co rok mniej więcej mnie wkręca na jesień ( sorki Sony )

Za rok już mam nadzieję będzie Prime 4 to jest gra na którą czekam , tylko dlaczego tego nie robi studio Retro ??? 
 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.10.2018 o 13:19, Danielski_82 napisał:

Wpadły mi ostatnio w łapy dwa dsy , dsi XL i new2ds xl .

 

Historia podobna do mojej, w moje łapy wpadly dwa DSy, DSi oraz N2DS XL. DSi idzie na sprzedaz a 2DS zostaje dopoki nie kupie new switch czyli z poltora roku. Grafika w tych grach w 2018 r to kupa, ale grywalnosc bije 70% nowych gier.

Gram w dwie zeldy (beetwen, ocarine), monster hunter gen (pierwszy moj MH), gta chinatown, mario 3d land, mario kart 7 :D  ). Odkad dorwalem konsole ninetstdo to xox i pro niestety zbieraja jedynie kurz. Powoli dojrzewam do decyzji, ze pro chyba opusci nas juz na stale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wariaci

A tak na serio, to rozumiem Was bo kiedyś byłem sam zakochany w Nintendo. Obecnie nie gram praktycznie w ogóle na Switchu i myślę nawet o sprzedaży konsoli. Możliwe, że tak zrobię choć troszkę mi szkoda gdyż dużo zainwestowałem w ten sprzęt.
Chyba najrosadniej będzie poczekać do oficjalnej zapowiedzi nowej wersji Switcha i podjęcie ostatecznej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×