Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh no tak bo nowy Switch będzie miał 4K,HDR i 200fpsow więc warto czekać i się przesiadac, ale te rozpikselowane gry typu retro bedo zapier... wtedy ;)

NIE widzę sensu czekać w twoim wypadku na nowego. SWITCHA, jak ten nie daje funu, to nowy też nie da :(

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie sporo mocniejszy.
Może będą wychodzić lepsze gry multiplatformowe? Jakby tak było to mógłbym mieć z powodzeniem jedną konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Może będzie sporo mocniejszy.
Może będą wychodzić lepsze gry multiplatformowe? Jakby tak było to mógłbym mieć z powodzeniem jedną konsole emoji4.png

Bez urazy,  ale takiego pierdolenia dawno nie czytałem, TV też nie kupisz 4k bo następny będzie 8k oczywiście lepszy :megusta:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat, Ty się podniecasz byle ochłapami na Switcha a więc ten tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi Michałek nie rośnie jak Tobie jak tylko zobaczy 60fps i 4k :dafuq: w byle samograju. 

Na pstryku zrajcował mnie jedynie Xeno2, ale nie potrafiłes ogarnąć tego tytułu wiec nie wiesz o czym piszę,  reszta gier jest dobra tyle i aż tyle.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kolos28 napisał:

Wariaci emoji13.png

A tak na serio, to rozumiem Was bo kiedyś byłem sam zakochany w Nintendo. Obecnie nie gram praktycznie w ogóle na Switchu i myślę nawet o sprzedaży konsoli. Możliwe, że tak zrobię choć troszkę mi szkoda gdyż dużo zainwestowałem w ten sprzęt.
Chyba najrosadniej będzie poczekać do oficjalnej zapowiedzi nowej wersji Switcha i podjęcie ostatecznej decyzji.

Czemu wariaci :) Ja miałem Game Boya już w 1992 r Panie (Mario Land Coins na zawsze w sercu mym :). 
Mam na chacie oryginalnego Snesa , w Metroid Prime grałem na premierę w Londynie , w tamtym roku ogrywałem Wii w combo plazma + component a w tym przyszła pora na dsy :)


W produktach N interesują mnie tylko i wyłącznie perełki od nich , żadne multipltformy od czasu GC . 
Switcha nie mam bo po prostu nie ma gier dla mnie , jestem fanem Metroida raz ale też czegoś w stylu Eternal Darkness , Joe , RE , 1080 , PN.03 takie klimaty , bo nie mam dzieci :)

Wziąć N dla multipltform to jest trochę dziwne dla mnie ..... Wariat taki :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kolos28 napisał:

Obecnie nie gram praktycznie w ogóle na Switchu i myślę nawet o sprzedaży konsoli.

Daj znać jak się zdecydujesz :p

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mi Michałek nie rośnie jak Tobie jak tylko zobaczy 60fps i 4k :dafuq: w byle samograju. 
Na pstryku zrajcował mnie jedynie Xeno2, ale nie potrafiłes ogarnąć tego tytułu wiec nie wiesz o czym piszę,  reszta gier jest dobra tyle i aż tyle.
Skąd wiesz czy nie umiałem ogarnąć Xeno 2? Akurat ta gra jest świetna ale Ty podniecasz się wszystkim co wychodzi na switcha a wiec zamilcz paniczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z calym szacunkiem ale jak nigdzie nie napisalem ze wymagam od switcha 200 fps i 4k. Sorry, ale nikt o zdrowych zmyslach nie kupuje nintendo dla hardware (to nie xbox scarlet :) Ten nowy switch nawet jak bedzie w 4k to i tak wzgledem konkurencji bedzie zacofany o 5 lat. Nie ma sie co oszukiwac, nowy switch bedzie, ale nie bedzie to koks, tylko troche lepszy dopracowany stary switch,  z zabezpieczeniem przed piraceniem (przynajmniej przez jakis czas) i nic  pozatym.

Teraz nie kupuje switcha, bo dla mnie, posiadacza Wii U i N2DS XL nie ma praktycznie nic do zaoferowania. Remastery z Wii U/3DS mnie nie interesuja, indyki to juz w ogole (brak na nie czasu). Zanim ogram to co mam ograc (na wii u/3ds), to jeszcze minie z rok, wtedy mam nadzieje ze wyjdzie kilka nowych exow na N  dla ktorych kupie switcha, a ze pewnie do tego czasu bedzie nowszy model, to bede wolal kupisz nowszy niz starszy ot tyle...  (gram na oryginalach wiec mozliwosc przerabiania w ogole mnie nie interesuje i nie jest to dla mnie jakis + ).  Ogolnie sama koncepcja switcha to dla mnie kozak.

Tak, jaram sie grami Nintendo i mam nadzieje ze wielkie N bedzie sypalo exami na lewo i prawo, bo ich gry sa po prostu zajebiscie grywalne. Multiplaftormy na tej konsoli w ogole mnie nie interesuja. Ja z nintendo ostatni raz mialem doczynienia 20 lat temu.... (ostatnia konsola N to gameboy - ten pierwszy, Snes u kolegi i N64 w kafejce internetowej) wiec mam sporo do nadrobienia.

Ps. Sorki za brak polskich liter (klawiatura EN).

 

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:
2 godziny temu, Strife napisał:
Ale mi Michałek nie rośnie jak Tobie jak tylko zobaczy 60fps i 4k :dafuq: w byle samograju. 
Na pstryku zrajcował mnie jedynie Xeno2, ale nie potrafiłes ogarnąć tego tytułu wiec nie wiesz o czym piszę,  reszta gier jest dobra tyle i aż tyle.

Skąd wiesz czy nie umiałem ogarnąć Xeno 2? Akurat ta gra jest świetna ale Ty podniecasz się wszystkim co wychodzi na switcha a wiec zamilcz paniczu.

To było wiadome po Twoich postach w Xeno. 

Opchnij Xavrisowi konsole przynajmniej on ją bedzie karmił:awesome:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajmij się karmieniem swojego switcha, indyków pełno

 

Danielski

 

O tym właśnie piszę, na switcha wychodzi za dużo śmieci a za mało perełek.

Stąd mój Słicz leży i odpoczywa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego śmieć, dla drugiego skarb. Dla jednego smieciem będzie Zelda, dla drugiego bloodborne, nie ma za bardzo co rzucać takimi tekstami. Nawet Fallouta 4 ktoś może uważać za skarb :p

Uspokujta się obaj :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karmię nawet własnym cycem i jest tłusciutki i zadowolony wręcz sra tęczą tak mu dobrze. 

 

Może lepiej napisz jakie to piękne perły ogrywasz,  bo bym się trochę pośmiał :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, nie ma co z Tobą dyskutować.
Wszystko co związane ze Switchem jest dla Ciebie najlepsze. Nawet usługa online z tymi "tłustymi" grami z nesa.
Jak tu z Tobą prowadzić rozmowę jak uważasz, że te gierki nesowe są lepsze od GTA V, nadchodzącego RDR2 oraz tych na prawdę fajnych gier, które wychodzą na ps4. Przecież u Ciebie tylko Switch jest na chodzie a cała reszta się kurzy.
Idź grać w Mario 3 albo zelda dodaną do usługi online. Ah, cudne gierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie na to, że bronie @Strife, ale wuj :p 

Jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć, z komus się jakieś starocie bardziej podobają niż domniemane mesjasze. Dlaczego? Bo mi np gta v się niezbyt podobało. Zdecydowanie wolałem np vice city. Tak samo wolałbym zagrać w starego Fallouta niż prawdopodobnie mesjasza RdR. Dlaczego? Bo sentyment silny mocno :p

Sentyment i osobiste preferencje nie decydują o ogólnej wyższości jednej konsoli nad drugą, ale ktoś może jedną woleć bardziej od drugiej.

Weźcie już dajcie sobie buzi na zgodę :p

taki sympatyczny wątek i sympatyczna konsola, po co się żreć :p

wracam do horroru :p

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, wszystko mogę zrozumieć. Może się komuś nie podobać GTA V itp. Ale jak ktoś pisze, że te gry nesowe z usługi online są lepsze od nawet średniego GTA V to tylko można pozazdrościć dobrego humoru.

 

Ode mnie to tyle.

Nie sądzę, że Nintendo jest beznadziejne bo Exy ma cudowne. Dużo indyków też jest spoko ale za mało dobrych gier na Switcha obecnie i dlatego na razie u mnie odpoczywa.

Taki diablo 3, wolfenstain 2 - kurcze te gry u konkurencji często kosztują 50zl.

Diablo 3 za 249 zł na switcha - dobry żart! Prawie tak dobry jak kolegi, który karmi swojego Słicza cyckami.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario 3 i Zelda z Nesa, to są akurat złe przykłady, bo to dobre gry

 

Zelda wyszła w 1986, a ma otwarty świat i całkiem miodną rozgrywkę, starcza na ok 9h

 

Nie oszukujmy się, Diablo już każdy ograł gdzie indziej dawno temu, a Wolfenstein to ciekawostka w trybie przenośnym - chcesz to kupisz, nie to nie

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ludzki latają tylko za grafiką i klatkami animacji,  zobaczcie ile porównań jest na jakichkolwiek stronach,  co jest normalnie rakiem. 

 

Jak ktoś kupuje pstryka dla multi platform to jest naprawdę bezmyślmy.  N zawsze było specyficzną platformą, tylko dla exów się bierze ich konsole.

 

Płakanie że u konkurencji paroletnia gra jest tańsza, a tu wychodzi i walą pełną cenę świadczy o tym że osobnik myśli że firmy robią gry by zadowolić fanów( tacy są wspaniali),  obudź się śpiąca królewno,  bo robią to by zarobić jak najwięcej. 

 

Specyfikacja pstryka była znana przed premierą i widać było że nie wyciśnie tyle co obecne konsole. Tyle że rozbił bank na premierę to stado lemingów poleciało później i kupiło,  bo jak to inni mają, a ja nie:Coolface:.

Potem płacz,  bo Nintendo beeee Nintendo feeee,  może czas dorosnąć :dafuq:

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie płacze, to Ty się nie potrzebnie dodałeś swoje 3 grosze do mojej wypowiedzi odnośnie tego, że obecnie nie widzę fajnych gier dla siebie na switchu

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kolos28 napisał:

Ale ja nie płacze, to Ty się potrzebnie dodałeś swoje 3 grosze do mojej wypowiedzi odnośnie tego, że obecnie nie widzę fajnych gier dla siebie na switchu emoji4.png

No dodałem własne zdanie,  po to jest forum,  do Ciebie nic nie mam :bunny:

Zobacz jaki ruch się zrobił w temacie,  wystarczy mała gówno burza :awesome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh Panicze ile dobra 12_slight_smile.png

 

Mark of the Ninja, Chasm, The Swindle...

 

d2b7e42ba0010b88e5366342b12624ec.jpg

 

Ciekawie zapowiadają się te 2 ostatnie pozycje 12_slight_smile.png

 

 

 

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rsz_img_20181015_213342278.thumb.jpg.5d8cafa5ef5c89d3b06f147f7a799c5d.jpgMasakra moje paluchy , ja nie wiem jakie trzeba mieć grabie żeby trzymać komfortowo dsi xl przy tej gierce . Niemniej duma jak zwykle mnie rozpiera jak przejdę coś z tej serii , żaden Axiom Verge czy inne tylko oryginał.  

 

Tylko czy czwórka czasem nie pójdzie w stronę nowej Zeldy ? Jakieś otwarte swiaty itp . zamiast potu i łez ? Bo tylko do takich gier się wraca nawet po kilkunastu latach , metacritic to nie wszystko . 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko by było jak by nowego Metroida zrobili brutalnego jak Dooma, oczywiście z odpowiednim stopniem trudności, a otwarty świat nawet mi nie przeszkadza, jeżeli będzie klimatyczny

 

Grałeś w Metroid: Samus Returns? Giera wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już tą część złapie tylko kilkutygodniowy oddech i będe robił podejście , trochę się boje 2d te odsłony zawsze były dla mnie trudniejsze ale no jak już odpalę wsiąkne aż nie skończę słowo harcerza :) Kawałek z tej konferencji mam na playliście od roku ;)

 

Sam nie wiem co jest w tej serii ale pierwszy Prime to chyba top 5 ever moich gier mam ogromny sentyment , interwały mam kilkuletnie od kolejnych części bo po prostu mam ogromny szacunek jak do starych Zeld i nie mogę tych gierek taśmowo przechodzić i później porzucić po 5h . Lubię też później oglądać speedruny ze stanów i ogólnie rozkminy na temat designu trochę jak z pierwszym Halo i jego kampanii którą też znam na pamięć . Coś jest w tej grze dla mnie magicznego klimat sf , płakać mi się chce jak słyszę te dźwięki nie jestem w stanie tego opisać xdd . 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×