Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

...dzisiaj przyszli koledzy z klasy córki robić wspólnie projekt na angielski (który ostatecznie ja zrobiłem). W sumie czworo 9 latków.

Majkrafty srajkrafty, Fify srify, i co? ...system rozjebał dostarczając rozrywki na kilka godzin 1 2 Switch!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SephiroT napisał:

...dzisiaj przyszli koledzy z klasy córki robić wspólnie projekt na angielski (który ostatecznie ja zrobiłem). W sumie czworo 9 latków.

Majkrafty srajkrafty, Fify srify, i co? ...system rozjebał dostarczając rozrywki na kilka godzin 1 2 Switch!!

Dobre to jest? ten 1 2 Switch, rzadko kiedy marudze na cene gier, ale tutaj to przesada :D w sumie nie interesowałem się tym za bardzo, po za pare min na YT

Swoją droga polecam wam polską produkcje Moonlighter, Switch to dla mnie przede wszystkim konsola do uruchamiania Indyków, lub gier których bym w życiu nie uruchomił/Kupił na Stacjonarkach, a tak to Jakies Vampyry( Zapowiedziano), Diablosy itp. są wciągane ciąglę, wspominałem kiedyś, że dopiero teraz poznaje czym jest Diablo ?:D

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre to jest? ten 1 2 Switch, rzadko kiedy marudze na cene gier, ale tutaj to przesada  w sumie nie interesowałem się tym za bardzo, po za pare min na YT

Swoją droga polecam wam polską produkcje Moonlighter, Switch to dla mnie przede wszystkim konsola do uruchamiania Indyków, lub gier których bym w życiu nie uruchomił/Kupił na Stacjonarkach, a tak to Jakies Vampyry( Zapowiedziano), Diablosy itp. są wciągane ciąglę, wspominałem kiedyś, że dopiero teraz poznaje czym jest Diablo ?:D
Gra nie jest warta swojej ceny.
Fajna jak przyjdą dzieciaki albo macie dużo rozluźniaczy na imprezie.
To nie jest coś co odpalasz i grasz.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fuviks napisał:


Swoją droga polecam wam polską produkcje Moonlighter, Switch to dla mnie przede wszystkim konsola do uruchamiania Indyków, lub gier których bym w życiu nie uruchomił/Kupił na Stacjonarkach, a tak to Jakies Vampyry( Zapowiedziano), Diablosy itp. są wciągane ciąglę, wspominałem kiedyś, że dopiero teraz poznaje czym jest Diablo ?:D

 

Ograny do bólu ;) A JA polecam Chasm (świetna gra) i Salt and Sanctuary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniesienia cen nie zauważyłem, ale z rabatem 50 zł to trafiłem :P i to jeszcze w jakiś muvach i komputronikach, euro, MM i ME nic :P

Może jutro, ale wątpię. Słabo troszkę to wygląda.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xavris napisał:

Podniesienia cen nie zauważyłem, ale z rabatem 50 zł to trafiłem :P i to jeszcze w jakiś muvach i komputronikach, euro, MM i ME nic :P

Może jutro, ale wątpię. Słabo troszkę to wygląda.

1290zł najtaniej chyba chodzą pstryki, a na jutro to bym nie liczył, bo u nas czarne piątki to rąbanie w dupę bez smarowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakiejś promki na joy cony, bo bym sobie kupił drugą parę na wizyty znajomych, co by w 3-4 osoby w Mario Kart pograć :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Nóżka napisał:

Ja szukam jakiejś promki na joy cony, bo bym sobie kupił drugą parę na wizyty znajomych, co by w 3-4 osoby w Mario Kart pograć :D 

Chyba najlepsza oferta na joycony to ta z Mario Party 

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś szuka promo na Switcha to chyba ULTRA GAMES Kraków ma całkiem całkiem ceny na gry i sprzęt np. Konsola Nintendo Switch - Diablo III Edition + gra + futerał / 1309zł , 2x Joy-Con żółte / 249zł , 2x Joy-Con szare / 229zł  itp.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

Na forum psx extrme na pchlim targu gościu opycha switcha jak jeszcze jesteś zainteresowany.

Sprzedam konsolę Nintendo Switch. Kupiona była w marcu 2017 r. Sprzęt jest mojego 12-letniego syna, od kilku miesięcy praktycznie w ogóle nieużywany. 

Konsola jest w bardzo dobrym stanie, nie było nigdy problemów z trzeszczącymi plastikami. Ekran jest w nienaruszonym stanie, naklejone jest szkło ochronne (po lewej stronie widać, że nie najlepszej jakości). Na zdjęciu brakuje przewodu zasilającego, za dużo odsuwania gratów żeby tylko na fotkę wyciągać.

Posiadam cały zestaw + oryginalne opakowanie + nieoryginalne etui + dokument zakupu + gry.

Mario Kart 8 Deluxe (nośnik)

Mario + Rabbids Kingdom Battle (nośnik)

Stardew Valley (cyfra)

Minecraft (cyfra)

Darmowe Fortnite i Fallout Shelter

Konto zostawiam na konsoli, po ewentualnej sprzedaży zmienię adres e-mail na podany przez kupującego i przesyłam hasło. 

 

Cena jaka interesuje mnie/syna to 1200zł. 

Wysyłka kurierem gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, zdun napisał:

Na switchu nie ma gier ;)

43DB32C8-BE61-46D9-8B39-753023D73D7E.jpeg

Ta maleńka kupka :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zdun napisał:

Ja sam mam „jedynie” 50 pudełek ale gość daje radę ...

Wiesz jak to jest, na pstryka nie ma gier, grafika jest bleeee nie ma 4k i inne takie narzekania pro graczy, a prawda jest taka że to chyba jedyna konsola na której obecnie tak dobrze się gra, a exy mają naprawdę sporo do zaoferowania. Ale ja się nie znam ja tu tylko sprzątam:fuckoff:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, wszystkich tych indyków i tak nigdy bym nie kupił a czasem znajdzie się perełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd kupiłem switcha głównie dla siebie a nie ograłem żadnej gry do końca jeszcze, bo córa okupuje Mario kart. Wczoraj pokazałem żonie tetrisa i tyle mam z grania. Tyle frajdy ile daje mi Mario kart grając z córa, ło matko. Ile godzin już przegrane.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SephiroT napisał:

Prawda, wszystkich tych indyków i tak nigdy bym nie kupił a czasem znajdzie się perełka.

Indyków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kupka jest oszukana bo są tam jakieś limitowane edycje normalnie cyfrowych gierek np Axiom Verge pudełkowe, Owlboy, Darkest Dungeon etc

 

Btw krążą plotki o Zeldzie Skyward Sword HD na Switcha. 

 

Jeżeli to prawda, to Metroid Prime Trilogy HD też może się udać :)

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Indyków ?
Tak, nie licząc gier od Nintendo których jest dużo, jest jeszcze masa, masa indyków.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, nie licząc gier od Nintendo których jest dużo, jest jeszcze masa, masa indyków.
I indyki te są w hooy zacne :) znowu polecam Chasm :)

A ostatnio na salony wjechało:

64cf549994861e5a451580cd1a3f1f5e.jpg28fe360f943c30ff887129f7f04b524b.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Strife napisał:

@xavris

Na forum psx extrme na pchlim targu gościu opycha switcha jak jeszcze jesteś zainteresowany.

Dzięki, ale średnio jestem zainteresowany używanymi sprzętami. Ewentualnie od kogoś znajomego lub bardzo ewentualnie jakbym mógł wcześniej dokładnie obejrzeć, ale tak to zdecydowanie preferuje nowy sprzęt.

30 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

A ostatnio na salony wjechało:

Nie grałeś wcześniej? Jak nie to wporzo, bo to mega dobry tytuł, do tego dość wymagający jak na dzisiejsze standardy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×