Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Iksde50a3a98eba1ef4e2148335bcf8024885.jpg
A dupa gorszy nie będę....

add357dab490cd561c2fa1a2d252f310.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co pogracie tylko z botami? Czy da się przez neta jak będzie już premiera? Bo jak nie to cieniutko:jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co pogracie tylko z botami? Czy da się przez neta jak będzie już premiera? Bo jak nie to cieniutko:jaro:
Jest coś jak story gdzie sam ustawiasz bazowy poziom trudności.
Kilka walk, co walka wyższy poziom, poziom bonusowy, boss, kredyty w których latasz statkiem strzelasz do załogi programistów zbierając punkty o na koniec nowa postać z którą walczysz.
Jest system Amiibo i duchów które robią za support i można je levelować.
Kraft co robić nawet samemu.
Każda postać ma własną mapę, muzykę.
Jest zabawa na długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, SephiroT napisał:

Jest coś jak story gdzie sam ustawiasz bazowy poziom trudności.
Kilka walk, co walka wyższy poziom, poziom bonusowy, boss, kredyty w których latasz statkiem strzelasz do załogi programistów zbierając punkty o na koniec nowa postać z którą walczysz.
Jest system Amiibo i duchów które robią za support i można je levelować.
Kraft co robić nawet samemu.
Każda postać ma własną mapę, muzykę.
Jest zabawa na długo.

Nigdy w żadnego smasha nie grałem, przekonam się w grudniu z czym to się je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ciekawa sprawa z tym smaszem. Gierka jest hardo preorderowana, podobno bije rekordy zanim wyszła, wygląda jak połączenie bijatyki z platformówkami, a jednocześnie obecnie bundle słicz+smasz jest najbardziej opłacalną opcją zakupu, bo kosztuje 1550 zł około. Wadą jest gra w formie kodu, jak nie podejdzie to bida :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma coś w sobie.
Grywaliśmy z kumplami w wersję z N64 na emulatorze przez Hamachi swego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie podstawowe pytanie w tym momencie brzmi, czy gra ma taki imprezowy potencjał jak marianowe wózeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xar jeżeli masz kupić to bierz tą ze smashem, bo i masz wtedy najnowszy sprzęt, może i poprawione joy cony. Ten kod śmierdzi jak u mnie kod na mario, ale plus jest taki że se pykasz bez zmieniania karty, niby nic , a wqrwia:kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Strife napisał:

Xar jeżeli masz kupić to bierz tą ze smashem, bo i masz wtedy najnowszy sprzęt, może i poprawione joy cony. Ten kod śmierdzi jak u mnie kod na mario, ale plus jest taki że se pykasz bez zmieniania karty, niby nic , a wqrwia

To były jakieś odświeżone wersje switcha? Nawet nie wiedziałem.

Obecnie są w zasadzie 3 opcje najbardziej opłacalne:

paczka z diablo, które przeorałem na pc

paczka z pokemonami, które są odświeżoną i zmodyfikowaną wersją gry, którą przeorałem 15 lat temu 

paczka z dziwną gierką, gdzie wojownik zelda napieprza się z ryu i mario XD

Wygląda na to, że ostatnia ma najwięcej sensu, do tego dokupić prawilnie wojownika zeldę i można działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, xavris napisał:

To były jakieś odświeżone wersje switcha? Nawet nie wiedziałem.

Obecnie są w zasadzie 3 opcje najbardziej opłacalne:

paczka z diablo, które przeorałem na pc

paczka z pokemonami, które są odświeżoną i zmodyfikowaną wersją gry, którą przeorałem 15 lat temu 

paczka z dziwną gierką, gdzie wojownik zelda napieprza się z ryu i mario XD

Wygląda na to, że ostatnia ma najwięcej sensu, do tego dokupić prawilnie wojownika zeldę i można działać.

Prawilnie kupić Xeno 2 :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Strife napisał:

Prawilnie kupić Xeno 2 :banderas:

Też o tym myślałem, jednak większość ludzi postawiła na zelde :P nie bój żaby, jeśli tylko switch wejdzie, to xeno wejdzie prędzej czy później bez najmniejszego zawachania, pewnie zaraz po zeldzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xkom z okazji cyber monday jest golas za 1299 zł.a60beb921afa4e9ce26c338165638381.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kolos28 napisał:

W xkom z okazji cyber monday jest golas za 1299 zł.

O popacz popacz, musili dodać teraz, bo mam otwartą zakładkę z golasem i bundla ze smaszek otwierane dzisiaj koło 9 i jest 1349.

Edit. A dupa, odświeżyłem i ciągle jest 1349 :/

Edit 2. Dobra, mają limitowane sztukowo promki :P jestem debilem :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promo chyba wskakuje dopiero po dodaniu do koszyka. Bierz szybciutko i witamy w zakręconym świecie Nintendo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem te zestawy ze smashem... Wynika z tego co widzę, że można je już kupować, ale sama gra będzie dostępna od 7 grudnia. Czy całe zestawy będą dopiero od 7 grudnia? @DigitalMan_PL masz to na stanie? będziesz najlepiej poinformowany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił golasa a smasha dokupiłbym w pudle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, xavris napisał:

Nie bardzo rozumiem te zestawy ze smashem... Wynika z tego co widzę, że można je już kupować, ale sama gra będzie dostępna od 7 grudnia. Czy całe zestawy będą dopiero od 7 grudnia? @DigitalMan_PL masz to na stanie? będziesz najlepiej poinformowany :P

Ja wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Switcha ale kupiłem zestaw z Poksami Pikachu, tak czy siak zestawy ze Smashem były na sklepie i można było brać, cena nawet niższa jak za Poki ale dla mnie to jest w ogóle pierwszy kontakt w życiu z konsolą Nintendo więc zdecydowałem się na Poksy, Smasha zawsze będę mógł kupić. No i Pokeball mnie przekonał, nawet jeśli w zasadzie tylko do Poksów się chyba nadaje :)

Do Poksów oczywiście nie mogłem się powstrzymać i wziąłem sobie Zeldę za 249 zł. Jak w domu odpaliłem konsolę i wszedłem do E-Shop'a to okazało się że Zelda jest przeceniona na 202 zł więc żeby poprawić sobie humor to wziąłem z ich Shopa Super Mario Odyssey wykorzystując od razu próbnie te złote monetki których miałem ok 309. Jakoś tam 15 złotych mniej musiałem dołożyć i wyszło z jakieś 150 zł. Na razie jeśli chodzi o gierki to dosyć bo portfel nie wytrzyma :P

Przy okazji mam do was pytanie, na razie nie planuję tego bo moim mainem ciągle będzie PS4 ale czy Nintendo Switch Online poza chmurą do zapisów, oczywiście możliwością grania online oraz dostepu do Nintendo Entertainment System coś oferuje? Jakieś dodatkowe zniżki albo coś zostało już konkretnego zapowiedziane do tego abonamentu?

Aaa i najważniejszy pytanie Panowie, bo nie kupiłem jeszcze. Jakie etui polecacie?

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Scooby-Doo napisał:

Ja wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Switcha ale kupiłem zestaw z Poksami Pikachu, tak czy siak zestawy ze Smashem były na sklepie i można było brać, cena nawet niższa jak za Poki ale dla mnie to jest w ogóle pierwszy kontakt w życiu z konsolą Nintendo więc zdecydowałem się na Poksy, Smasha zawsze będę mógł kupić. No i Pokeball mnie przekonał, nawet jeśli w zasadzie tylko do Poksów się chyba nadaje :)

Poksy dobra sprawa :) uwielbiałem te gry, dlatego liczę, że neidługo wydadzą na słicza prawilne pokemony z tych nowych serii, a nie odgrzewany kotlet, mimo że jest on bardzo smaczny :) No i podobno tym pokeballem sie bardzo fajnie gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, xavris napisał:

Poksy dobra sprawa :) uwielbiałem te gry, dlatego liczę, że neidługo wydadzą na słicza prawilne pokemony z tych nowych serii, a nie odgrzewany kotlet, mimo że jest on bardzo smaczny :) No i podobno tym pokeballem sie bardzo fajnie gra :)

Mi się grało wygodnie, ale oglądałem stream arhn.eu i tam prowadzący narzekał na lekką niewygodę :P Może to wciskanie tego analoga na pokeballu jest na dłuższą metę niewygodne ale jeszcze nie odczułem tego w taki sposób. Grałem też parę godzin w trybie handheld i też grało się bardzo spoko.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokebalem gra się nieźle i jest jebitnie wygodny nawt jak się ma duże łapy (jest mały strasznie mały) i pamiętajcie że w pokeballu siedzi Mew, można go odebrać z giftów i dodać do poksów w drużynie.

 

Online to tylko to co napisałeś, jak na razie nic innego nie oferuje, ale sam nes dla mnie jest tego warty, bo pegazusa kochałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się spodobało że jest w ogóle taka opcja. Wczoraj grałem chwileczkę tylko w Ice Hockey ale nie ogarniałem i też chwilkę w Zeldę tą z nes.

 

@Strife Tego Mew w jakiś sposób specjalny się wyciąga? Bo ja wchodziłem w grze w coś takiego jak Communicate i Mystery Gifts ale gra mi mówiła że nic nie mam :P a robiłem via internet. Mam jeszcze do wyboru with code a Check Mystery Gifts mam nieaktywne

 

Edit: Chyba że dlatego że w trybie Handhelda wlazłem, zobaczę dzisiaj jak będę na Pokeballu grał.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Scooby-Doo napisał:

Tego Mew w jakiś sposób specjalny się wyciąga? 

Ash rzucał pokeballem na ziemie i poksy wyskakiwały. Skoro w bajce działało, może warto sprawdzić ?:P

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, xavris napisał:

Ash rzucał pokeballem na ziemie i poksy wyskakiwały. Skoro w bajce działało, może warto sprawdzić ?:P

Działa ale nie musiałem rzucać Pokeballem, haha :D Widziałem na streamie jak ktoś rzucał, nie zepsuł się także wytrzymały ale sam bym tego nie próbował :D
 

@Strifedzięki za info z tym Mew. Faktycznie jak Pokeballem się gra to jest opcja w Mystery Gifts co więcej przy odpaleniu gry jest komunikat że jest gift. Chyba wczoraj z przejęcia tego nie zauważyłem albo przy pierwszym odpaleniu gry mi to nie wyskoczyło po prostu bo nie mogłem jeszcze łapać poksów :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

W zasadzie podstawowe pytanie w tym momencie brzmi, czy gra ma taki imprezowy potencjał jak marianowe wózeczki.

Jakbym miał opisać jaki jest poziom imprezowego potencjału Smasha to trudno byłoby znaleźć grę, która ma porównywalny. Nawet jak ktoś kompletnie nie umie grać, nie czai bazy i randomowo nawala to jest radość. Więcej atrakcji chyba tylko picie wódki daje :vxoAZzf:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×