Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pomagacie w decyzji o nie kupowaniu na razie switcha... jak był czas na granie to kasa była słaba, teraz kasa nie jest problemem a czasu nie ma na czwarta konsole (nie licząc PC ;))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, The_Siemek napisał:

Jakbym miał opisać jaki jest poziom imprezowego potencjału Smasha to trudno byłoby znaleźć grę, która ma porównywalny. Nawet jak ktoś kompletnie nie umie grać, nie czai bazy i randomowo nawala to jest radość. Więcej atrakcji chyba tylko picie wódki daje 

Masz pełną świadomość, że jak już, to obie te czynności będą wykonywane mniej więcej w tym samym czasie, nie ? :P

Czyli twierdzisz, że smasz>wąsate wózeczki?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak u innych, ale u mnie Smash był bardziej popularny i chętniej znajomi (kompletnie niegrowi) chwytali za pada przy Smashu niż Karcie.
Minimalnie wyżej bym jednak mordobitkę Linka z Marianem ocenił.

Poza tym w doskonały sposób komponuje się do zabawy z napojami wyskokowymi (ale i przy Piccolo nie ma nudy ;) ).

@CePeeNduszę tylko Japończykom można sprzedać. W kwestii exów, jeśli masz PS4 i Switcha, to masz najlepsze gry na rynku do grania.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, The_Siemek napisał:

No nie wiem jak u innych, ale u mnie Smash był bardziej popularny i chętniej znajomi (kompletnie niegrowi) chwytali za pada przy Smashu niż Karcie.

Ty, ale Ty mnie coś okłamujesz. Ta gra nie ma premierty 7 grudnia? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież, że mówię o poprzednich częściach :) Zakładam, że raczej gorzej nie będzie. Zwłaszcza przy takiej ilości postaci do wybory. Każdy sobie znajdzie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, ale Ty mnie coś okłamujesz. Ta gra nie ma premierty 7 grudnia?

Ale wiesz ze to nie pierwsza wersja tej gry?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka by nie była to wam najebie po pijaku 7 grudnia więc brać i grać mimo że nie wiem jak to funkcjonuje i to pewnie ja dostane sromotne wpierdol :dafuq:

 

Tak samo jak przy turnieju co poniedziałkowym w mario karta "leniwe poniedziałki", rozsmarowują mnie na torze, ale gra się przednio.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Switcha ale kupiłem zestaw z Poksami Pikachu, tak czy siak zestawy ze Smashem były na sklepie i można było brać, cena nawet niższa jak za Poki ale dla mnie to jest w ogóle pierwszy kontakt w życiu z konsolą Nintendo więc zdecydowałem się na Poksy, Smasha zawsze będę mógł kupić. No i Pokeball mnie przekonał, nawet jeśli w zasadzie tylko do Poksów się chyba nadaje

Do Poksów oczywiście nie mogłem się powstrzymać i wziąłem sobie Zeldę za 249 zł. Jak w domu odpaliłem konsolę i wszedłem do E-Shop'a to okazało się że Zelda jest przeceniona na 202 zł więc żeby poprawić sobie humor to wziąłem z ich Shopa Super Mario Odyssey wykorzystując od razu próbnie te złote monetki których miałem ok 309. Jakoś tam 15 złotych mniej musiałem dołożyć i wyszło z jakieś 150 zł. Na razie jeśli chodzi o gierki to dosyć bo portfel nie wytrzyma

Przy okazji mam do was pytanie, na razie nie planuję tego bo moim mainem ciągle będzie PS4 ale czy Nintendo Switch Online poza chmurą do zapisów, oczywiście możliwością grania online oraz dostepu do Nintendo Entertainment System coś oferuje? Jakieś dodatkowe zniżki albo coś zostało już konkretnego zapowiedziane do tego abonamentu?

Aaa i najważniejszy pytanie Panowie, bo nie kupiłem jeszcze. Jakie etui polecacie?
Ja mam takie co, standardowe z allegro, chyba 30 zł łącznie mnie wyszło. Polecam.3a197484941cfde3705acd1bc0ce2096.jpge110f6285d77771a0a85ba0d71df4fbc.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gryzł was yeti, zamówiłem :p

co prawda z płatnoscia przy odbiorze, no ale zamówiłem :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem pjontke wincyj i mam ładne logo z Zeldy które się już ściera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gryzł was yeti, zamówiłem
co prawda z płatnoscia przy odbiorze, no ale zamówiłem
Zestawik czy golasa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kolos28 napisał:
56 minut temu, xavris napisał:
A gryzł was yeti, zamówiłem emoji14.png
co prawda z płatnoscia przy odbiorze, no ale zamówiłem emoji4.png

Zestawik czy golasa?

Smaszpaczka. Żony nie musiałem za długo przekonywać, czy możemy tym zastąpić marianowe wózeczki. Wystarczylo filmik odpalić :)

finalnie z kodem z newslettera wyszło mnie 1509zl w mm, więc w sumie dobra cena

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super!

Teraz tylko odbiór i granie!

 

P.S.

Szkoda tylko, że jest ten brand smash na docku i joy-conach

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza lista switcha na start? Zelda / xeno2/ odyseja i nie ma człowieka na pare miesięcy 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Kolos28 napisał:

Szkoda tylko, że jest ten brand smash na docku i joy-conach

Yyy... Czemu? Zarąbiście wygląda, do tego dock nie jest zwykłym smuntym kawałkiem plastiku.

7 minut temu, zdun napisał:

Najlepsza lista switcha na start? Zelda / xeno2/ odyseja i nie ma człowieka na pare miesięcy 

Będzie smash i pewnie Zelda. Następne tytuły to pewnie marianowe wózki, xeno, Marian wędrowiec i Marian imprezowicz w kartonie z pstrokatymi padzikami :)

kolejność do ustalenia w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to kwestia gustu ale moim zdaniem jednolity szary bardziej elegancko wygląda na szafce

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, i zapomniałem jeszcze o marianowo-kurlikowym xcomie.

Na xcoma 3 nie liczę, ale każda dobra taktyczna turowa strategia jest na wagę złota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

Jak tam, odebrałeś już Nintendo czy musisz czekać do premiery Smash?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

@xavris

Jak tam, odebrałeś już Nintendo czy musisz czekać do premiery Smash?

Właśnie miałem pisać, ale widzę że mnie ubiegłeś :P

No wygląda na to, że muszę czekać :/ Tzn w sumie mi pasuje, bo akurat będzie i po wypłacie i na mikołaja, więc luz :P

Geenralnie mimo tego co pisał @Scooby-Doo to nie widziałem bundla ze smaszem nigdzie (oczywiście wierzę, że były, po prostu piszę że u mnie nigdzie nie ma), a na stronie MM jest też napisane, że premiera 7. grudnia a na zamówieniu mam przedsprzedaż. Jeszcze cisnę michałka w siodle w symulatorze konia, także nie mam z tym problemu :)

Ale...aleeeee....problem mam z tym, że gdzieś wczoraj czytałem, że w którymś sklepie w chyba francji nintendo rzuciło paczki z marianowymi wózeczkami, które schodziły jak ciepłe bagietki ze ślimakami, i teraz nintendo pewnie rzuci te paczki na resztę europy. Czekam jak się sytuacja rozwinie, także kolejny plus tego, że odbiorę konsolę później :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doceniam Twoją cierpliwość. Mnie często brakuje tej cechy i jak się na coś napalę to nie potrafię czekać - tak było ostatnio z XOX

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28to chyba nie tylko Ty masz ten problem :) Mam 3 fazy kupowania - 1. chcę i już prawie wydaję kasę; 2. jednak poczekam, bo szkoda kasy; 3. nieeee, jednak za bardzo chcę. Zazwyczaj te targi trwają w ciągu tego samego dnia, potem zamawiam jak już jest popołudnie/wieczór i czekam dłużej na dostawę tylko :xzibit:
Przynajmniej żona się pośmiać może z mojej "żelaznej" konsekwencji.
Teraz przynajmniej sobie wmówiłem, że nic nie kupuję, bo muszę GoWa i BFa ograć. No i kiedyś te 999 księżyców znaleźć ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha,
Ulżyło mi bo wiem teraz wiem, że nie jestem sam!

U mnie jest jeszcze 4 faza ale to faza po zakupowa i wygląda tak: a może jednak mogłem się wstrzymać... Ta faza trwa do czasu aż dostanę w łapki to co chciałem

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Strife napisał:

Dam 10 zł więcej w MM, a nie zależy mi żeby mieć ją jutro, więc luz :P

 

@Kolos28 @The_Siemek

ja generalnie też jak się na coś napalę to to kupuję, mimo że staram się sam siebie przekonać, że nie jest mi to potrzebne.

Jednak w przypadku switcha wiem, że jak go dorwę to pewnie wsiąknę w zeldę, a prawilną konsolę ustąpię żonie, żeby mogła cisnąć w rdr 2 :) Jednakże do tego czasu muszę ogarnąć singla na 100%, bo jak zaniedbam konia to będzie smuteczek :(

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, koń nie może głodować. Dobry kowboj dba o swoje zwierzęta

A w Zelda czekają Ciebie kolejne przygody z końmi - zbankrutujesz na wyżywieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×