Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kolos28 napisał:

Nie nie, koń nie może głodować. Dobry kowboj dba o swoje zwierzęta emoji4.png

A w Zelda czekają Ciebie kolejne przygody z końmi - zbankrutujesz na wyżywieniu emoji16.png

Kurde co ostatnio się wszędzie pojawiają te wielkie emotikonki? Forumek szaleje?

Tak, głodny koń to smutny koń. Czy koniom w zeldzie kurczą się utensylia na mrozie? Czy wojownikowi zeldzie też kurczą się utensylia? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie 4kej i ciężko stwierdzić (żarcik) ale w świecie Linka można robić prawie wszystko co tylko sobie wymyślimy więc może jest i to o co pytasz

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo Zeldy czy do true endingu jest potrzebne wszystkie 16 zdiątek czy jeszcze wszystkie świątynie? Dawno grałem i jakoś ciężko mi wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same zdjęcia - wtedy się historia układa w całość. Ja miałem wszystko zrobione przed finałem i był true ending, ale ja najpierw wylizałem ściany prawie do czysta ;) (oprócz 900 Koroków oczywiście...)

@xavrisgenitalia się nie zmniejszą, bo to jest family friendly platform, ale i tak zimno działa. Musisz mieć odpowiednie ubranie, jedzenie albo pochodnię/ognistą broń/strzały ze sobą, żeby wytrzymać mróz. Pod względem otwartości świata na pewno nikomu nie ustępuje. Jest bardziej pusty, bo NPCów nie ma zbyt wielu, ale możliwości jest mnóstwo - praktycznie każdy pomysł jaki przyjdzie do głowy można zrealizować. Właściwie wszędzie da się wejść czy wspiąć. Rzucasz mięso na lawę i się ugotuje (albo spali :) ). Specjalnie dla tych wszystkich cudów kupiłem grę i w sumie konsolę :smart:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelda gameplay'owo to 11na10, ale fabuła jest tragiczna niestety dlatego dla mnie to gra na mocarne 8, ale takiej swobody nie daje żaden inny tytuł chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, The_Siemek napisał:

genitalia się nie zmniejszą, bo to jest family friendly platform, ale i tak zimno działa. Musisz mieć odpowiednie ubranie, jedzenie albo pochodnię/ognistą broń/strzały ze sobą, żeby wytrzymać mróz. Pod względem otwartości świata na pewno nikomu nie ustępuje.

Wiem, robiłem sobie jaja :P

badum tss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavrisPatrze na MM teraz na stronie ten zestaw z Super Smash Bros i jest napisane że wysyłają w 24 godziny, niby jest u góry ten napis premiera 07.12 ale nie wysyłają wcześniej? Ja byłem w MM w sumie niecały tydz temu to w ich sklepie na Grunwaldzkiej 309 w Gdańsku leżało kilka takich zestawów, jestem pewny że to był ten sam zestaw który tam na stronie mają :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Scooby-Doo napisał:

@xavrisPatrze na MM teraz na stronie ten zestaw z Super Smash Bros i jest napisane że wysyłają w 24 godziny, niby jest u góry ten napis premiera 07.12 ale nie wysyłają wcześniej? Ja byłem w MM w sumie niecały tydz temu to w ich sklepie na Grunwaldzkiej 309 w Gdańsku leżało kilka takich zestawów, jestem pewny że to był ten sam zestaw który tam na stronie mają :P

Te zestawy są ogólnie już dostępne, masz tam kod na Smasha w którego i tak 7 dopiero zagrasz, ale zassać można już teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, nie spieszy mi sie :)

Chociaż faktycznie dziwnie to wygląda, niby przedsprzedaż a wysyłają w 24h :) Pojdade jutro do MM i zobacze z ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz takie cuda. A już myślałem że gdybym zdecydował się na zestaw ze Smashem to babka na kasie by mi wyrwała z rąk i kazała wrócić 7 grudnia :D

 

@xavrisnie żebym Cię nakręcał, ale co jeśli... jest więcej osób które chce czekać jak Ty i 07.12 Ci wszystkie wykupią? Haha :)

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Scooby-Doo napisał:

Widzisz takie cuda. A już myślałem że gdybym zdecydował się na zestaw ze Smashem to babka na kasie by mi wyrwała z rąk i kazała wrócić 7 grudnia :D

@xavrisnie żebym Cię nakręcał, ale co jeśli... jest więcej osób które chce czekać jak Ty i 07.12 Ci wszystkie wykupią? Haha :)

Mam zamówione, także powinno być ok. Nieopłacone, fakt, ale zawsze dowozili mimo wszystko :)

Dodatkowo czytałem ploty, że może na początku grudnia pojawić się paczka z marianowymi wózeczkami, która chyba jednak bardziej by mnie interesowała. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

Na razie i tak mam 3 ostatnie wyzwania hazardzisty w symulatorze konia do wbicia :/

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wózeczki jak i smash to typowo imprezowe gry i cyfra w tym wypadku świetnie się sprawdza, bez wachlowania masz dwa tytuły w które można pyknąć na szybko tylko nigdy się tak nie kończy, bo jest syndrom jeszcze jednego wyścigu:banderas:.

Xar zestaw ze smashem i teraz wózeczki są za 166zł na eshopie chyba nie da się nigdzie taniej obu gier wyrwać na raz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris
Ale Cię kuszą - myślę, że bardziej testują Twoją silną wolę.
Sam jestem ciekaw czy ulegniesz

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kolos28 napisał:

@xavris
Ale Cię kuszą - myślę, że bardziej testują Twoją silną wolę.
Sam jestem ciekaw czy ulegniesz emoji85.png

Dopóki nie przyjdzie wypłata to kusić to sobie mogą :P Z pustego to i jarosław nie naleje :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyznawaj się głośno, że Twoja silna wola zależy od środków na koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kolos28 napisał:

Nie przyznawaj się głośno, że Twoja silna wola zależy od środków na koncie emoji86.png

No trudno żeby było inaczej w zasadzie. Jakbym zarabiał milion cebulionów na tydzień, to po prostu bym poszedł do sklepu i wziął pierwsze pudło z N z brzegu i nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste ale każdy myślał, że głównym powodem jest chęć dokończenia RDR2 - wiesz, narazie nie spieszno mi

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kolos28 napisał:

To oczywiste ale każdy myślał, że głównym powodem jest chęć dokończenia RDR2 - wiesz, narazie nie spieszno mi emoji4.png

To są dwie różne sprawy. Jakbym miał zamówienie do odbioru 1 grudnia, to jade i odbieram, ale nie musze nic kupować i na tym grać. Ale że mam teoretycznie do odbioru później, to nie zależy mi na jakimkolwiek przyspieszaniu tego, bo jak wspomniałeś, mam do skończenia na 100% symulator konia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka prośba, możecie wypisać wasze top 5 gier na switcha? Dowolnych, takich które koniecznie trzeba kupić :) bo niestety ale właśnie przywiozłem szarego do domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja top3 (4) to oczywiste oczywistości:
Zelda
Marian Odyseja
Marian Wózki 8 Deluksja
pod wpływem innych napisałbym, że Xenoblade, ale mi nie podeszło (zbyt japońskie dla mnie ;) )

Poza Nintendo:

Hollow Knight, Dead Cells, Enter the Gungeon - świetnie się bawiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@strife gdzie wózeczki za za 166? Bo patrzę i widzę 248?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Top 5:

Zelda
Mario Odyseja
Mario Kart
Xeno 2
Mario Tennis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zanabylem raymana do coopa z córka :) potem pewnie wjadą mariany na wozeczkach, szczególnie jeśli je znajdę za 166 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji.

Czy da się gdzieś sprawdzić ceny gier na switcha cyfrowe? Szukałem ale nie znalazłem nic w rodzaju psstore. 

Ewentualnie jaky mi ktoś podał tak pop z ciekawości rząd wielkości ile kosztują gierki bez pudełka.

Przepraszam za składnię, ale mam Barbórkę i jestem solidnie wciety xD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×