Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

No to Kurwiki jak dla Ciebie to jak najbardziej, taki mały x-com, ale dalej bym obstawiał za Xeno:Coolface:, potem Mario Wózeczki i Zelda wielka trójca:dafuq: tylko tych dwóch ostatnich nie ma chyba w euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xavris napisał:

KURLIKI gurwa

Nie gurwa tylko kurwa:duda:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Strife napisał:

Nie gurwa tylko kurwa:duda:

Trafiłeś w dyche :P

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Strife napisał:

Twój już pstryk doszedł? 

jeszcze dochodzi :P 7 grudnia miał być. A od kilku dni nie mam nawet kiedy podjechać zobaczyć czy nie ma na półce w sklepie.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myśle ze xenoblade siadzie. Może podjade w sobotę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CePeeN napisał:

Tez tak myśle ze xenoblade siadzie. Może podjade w sobotę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak na marginesie to "stacja benzynowa" dawaj friend code'a, Ty Xavr też jak Ci dojdzie.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Strife napisał:

Tak na marginesie to "stacja benzynowa" 

Byłem dzieciakiem jak zliwkidowali cpn, miałem 13 lat (szybka matematyka, bo cpny zmienili w orlen w 99 :P ) ale kurna dalej po prawie 20 latach pamiętam ten zapach :)

 

10 minut temu, Strife napisał:

Ty Xar też jak Ci dojdzie.

Kodzik dam, jak najbardziej. Ale jeśli można, to tam przed r jest v i taki skrót preferuję :PP (w sensie zamien r na v :P )

 

Przy okazji. Czy dalej pod względem komunikacji przez słicza nintendo zrobiło jedynie drobny krok naprzód od puszczania do siebie znaków dymnych i trzeba używać zewnętrznych urządzeń?

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie to "stacja benzynowa" dawaj friend code'a, Ty Xavr też jak Ci dojdzie.

Siur tylko powiedz mi jak to się robi 12_slight_smile.png jak z konsoli to dopiero wieczorem

Btw: te platinum points to ma jakieś sensowne zastosowanie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, xavris napisał:

Ale jeśli można, to tam przed r jest v i taki skrót preferuję :PP (w sensie zamien r na v :P )

No się tak nie bulwersuj, zmieniłem, ale ciężko pisać jak wbiło się sobie gorący śrubokręt w paluch wskazujący:FailFish: taki qrwa ze mnie MacGyver.

@CePeeN Wchodzisz na swój profil w konsoli i tam masz friend code'a. Po za tym stąd możesz ludków pozapraszać 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Strife napisał:

No się tak nie bulwersuj, zmieniłem, ale ciężko pisać jak wbiło się sobie gorący śrubokręt w paluch wskazujący taki qrwa ze mnie MacGyver.

Przecież się nie bulwersuję :(

Że sobie wbiłeś srubokręt w palec jestem w stanie zrozumieć, tylko czemu on był kurła gorący? Tak szybko żeś odkręcał? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plasticzek trzeba było wyciągnąć, a że sukinsyn nie wychodził więc go z grubej rury chciałem potraktować, ale mniejsza z tym, gorzej że muszę fakiszota używać do triggerów.

 

Może ogrywał ktoś Tales of The Abbys na 3dsie lub tym nowym 2dsie i może wie jak to się ma do wersji z ps2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w podstawówce miał szaraka i miał jamrajowe wózeczki no to ostro w to oraliśmy :)

 

BTW.

image.png.cb9bf8466b02efb0c542dc62a9e89a41.png

Tylko gurwa MM jest dosłownie na drugim końcu miasta a ja mam samochód u mechanika....

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sentyment robi swoje, u mnie też się w to wszyscy zagrywali, bo jednak N u nas to cholerna nisza była.

 

Ale że to będzie na pstryka to lekkie zdziwienie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Strife napisał:

Ale że to będzie na pstryka to lekkie zdziwienie.

Nie no, poważne tytuły tylko na poważne konsole plejstejszn :) Czekam na jakieś konkretne gameplay'e co tam pozmieniali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, xavris napisał:

Tylko gurwa MM jest dosłownie na drugim końcu miasta a ja mam samochód u mechanika....

Musisz w strasznym mieście mieszkać, skoro nie ma taxi, autobusów, znajomków z samochodami i pewnie Bozia odebrała władzę w nóżkach  :Coolface:.

 

No to se pykniemy partjykę w Smasha jak już dorwiesz, chyba że mnie komputronik znów wydyma:notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Strife napisał:

Musisz w strasznym mieście mieszkać, skoro nie ma taxi, autobusów, znajomków z samochodami i pewnie Bozia odebrała władzę w nóżkach.

Człowieku marny byłeś kiedyś w Kielcach? Jakbyś był to byś wiedział... Tutaj taksówkarze zabijają a nie są zabijani, w autobusach gwałcą, znajomi siedzą w pierdlu a władą w nóżkach też zajęło się zomo :(

A samochód ma być dzisiaj do odbioru :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mechanicy grzeczni są czy porywają dla okupu?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kolos28 napisał:

A mechanicy grzeczni są czy porywają dla okupu? emoji16.png

Stary... jak zobaczyłem tego mechanika, to zacząłem się zastanawiać, na wuj ja wpadłem na taki pomysł, żeby mu zostawić samochód :/

Ale miałem problem, bo robiłem u mojego gościa całe hamulce z tyłu (bębny, szczęki, cylinderki, przewody, linki, wszystko) i lewy hamulec był połowę słabszy niż prawy i gość nie miał pojęcia co może być przyczyną, bo wszystkie kombinacje przesprawdzał. No to postawiłem do drugiego który był najbliżej firmy, żeby nie jeździć po mieście w warunkach półzimowych samochodem z niesprawnymi hamulcami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, xavris napisał:

Człowieku marny byłeś kiedyś w Kielcach? Jakbyś był to byś wiedział...

Byłem niedawno jakieś 130km mam:ohstop:, bo odwiedzałem jaskinie Raj zdzieciakami to i musiałem to jakich cholernych molochów ze sklepami zajechać, bo jak zwykle żonie się zachciało:whyyy:

 

Mili ludzie miła atmosfera, a Ty narzekasz :dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tam żyć w tym mieście scyzoryków? Autami pewnie pancernymi tam jeździcie co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Strife napisał:

Mili ludzie miła atmosfera, a Ty narzekasz 

Jaja sobie robie :P Ja bardzo lubie Kielce, przeciwnie niż moja żona, która stąd pochodzi :P

Jak byłeś to trzeba się było odezwać, zabrałbym Cie na punkt widokowy na kopalni :P 10 lat prawie tu mieszkam a w jaskini raj nie byłem XD

9 minut temu, Kolos28 napisał:

To jak tam żyć w tym mieście scyzoryków? Autami pewnie pancernymi tam jeździcie co? emoji16.png

Ja mam Fabie :( średnio jest pancerna, to i średnio się żyje :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#switchwdombukwdom

Ale miałem tak ciężki dzień i jestem tak zjebany, że nie wiem czy go w ogóle wyciągnę z pudełka. Pewnie tak, ale nie nastawiam się :p

Plus dodatni jeszcze taki, że dostałem w mm kartę prezentową na 150 zeta, już nie chciało mi się wracać na sklep ale pewnie wejdzie Zelda czy cos. Czyli w zasadzie, jakby te 150 Zeta odjąć, switch mnie wyszedł 1359 zł, także chyba dobry deal.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×