Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz zostało czekać na jakaś opinię, gratuluje zakupu!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewajcie się serii debilnych pytań przez najbliższe dni, kilka mam od razu xD

1. Rozumiem że folijka to konieczność ze względu na poluposledzony dock, do tego futerał na wyjazdy? 

2. Czy np w samochodzie można to podłączyć do zwykłej ładowarki jak telefon? Czy ma jakąś specjalną?

3. Czy grając w wersji mobilnej (czytaj leżąc w wyrku) można grać z konsą podłączona cały czas? Czy tylko ładować jak zdechnie?

4. Czy ten grip z bateria na joycony jest użyteczny? Zastanawiam się czy jakbym kupił drugi set joyconow to czy warto dokupić tego gripa. Procontroller mnie nie interesuje :p

5. W sumie to w nawiązaniu do ładowania to nawet nie wiem, jak to wygląda. Ładowarka jest podłączona do docku i tylko tak się ładuje? To utrudnia granie w wyrku i w trasie :(

chyba tyle póki co :p jakby się komuś chciało to będę wdzięczny za odpowiedź :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w autku ale ja do domu dokupiłem drugą taką samą ładowarkę jak ta do docka - co oryginał to oryginał.

 

Folia zawsze warta jest kupna, ja polecam firmy hori. Super łatwo się ją nakłada.

Akurat w moim przypadku dock nie rysuje w ogóle ani konsoli ani foli ale zawsze jest on schowany od kurzu, pyłu itp. Konsolę zawsze wkładam wypucowaną do docka.

 

Jeśli chodzi o grip dołączony do konsoli to jego największą wadą jest to, że nie ładuje joy-conów. Oczywiście można kupić oryginał posiadający taką funkcje.

 

Aha, myślę, ze możesz spokojnie grać i ładować. Ja tak robiłem na początku jak więcej grałem na switchu.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nowe pudełko w domu.IMG-20181207-183557894.jpg

 

 

IMG-20181207-192057891.jpg

Kogo ja oszukiwałem xD na razie podłączone barbarzyńsko, żeby tylko podładować i odpalić. Muszę jakiegoś huba HDMI kupić, bo jak kupowałem tv to nie spodziewałem się, że będzie mi tyle gniazd potrzebnych :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem jakiś pokrowiec ze szkłem na allegro i wyglada ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz tak. Mam swój profil i żony. Rozumiem że oba łącze z jednym kontem Nintendo? Bo własbie je zakładam i się zastanawiam jak to jest.

Czy każdy użytkownik ma swoje konto Nintendo? Pytam pod kątem przyszłościowo abonamentu i obecnie kodu na smasza :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym nie pomogę bo na switchu mam tylko jedno konto i tylko ja tam widnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem chaotycznie:dafuq: 

Można mieć osiem kont na jeden abonament.

 

Podłączyć można wszędzie, ale zalecany jest kabel od Nintendo, bo inne potrafią spalić porty w pstryku, jak masz pro controler masz drugi kabel i nie trzeba wyjmować z docka, bo to wqrwia.

 

Folii nie polecam, lepiej kupić szkło hartowane, hori jest zajebiście drogie i przereklamowane jak na swoją jakość do ceny. 

 

Grip nie jest wymagany do niczego, prędzej przeszkadza, lepiej graj z joy conami w łapach, niesamowicie wygodnie, wbrew pierwszym odczuciom.( ten do ładowania raczej się nie przydaje w codziennym życiu, wątpię żeby ktoś z Twojej rodziny był psychiczny jak Ty :Coolface: )

 

Pro Controler Cię nie interesuję, to  jesteś dupa wołowa ( fakt jest zajebiście drogi, ale żaden inny tyle nie wytrzyma na jednym ładowaniu i jak dla mnie, podkreślam jak dla mnie jest lepszy od x klockowego pada, a to już jest nie w kij dmuchał , bo x klockowy jest świetny) .

 

Plusa załapałałeś za kota, miałem bardzo podobnego 20 lat temu, mały czarny krawat i końcówki łapek białe.

 

 

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kupujesz dongla usb (za 40 zł z chinuf) i grasz tak:

 

20181207-224727.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

Można mieć osiem kont na jeden abonament.

Ok, ale czy to oznacza, że wszystkie profile trzeba podłączyć pod jedno konto Nintendo? Wolę się upewnić :p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, xavris napisał:

Ok, ale czy to oznacza, że wszystkie profile trzeba podłączyć pod jedno konto Nintendo? Wolę się upewnić :p 

Nie chce mi się pisać , bo jestem wypity, a jutro druga zmiana:whyyy: obejrzyj sobie.

 

 I tak z czapy, jak ktoś lubi jRPG'i niech obejrzy Mortal Engines filmik ma świetny klimat mimo że z Japonią nie ma nic wspólnego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej jestem debilem, bo jednej rzeczy ciągle nie mogę zrozumieć. Jeśli mam na jednym urządzeniu dwóch użytkowników, to żeby obaj użytkownicy mogli grać jednocześnie po sieci i obaj użytkownicy mieli dostęp do gier w ramach abonamentu (w zasadzie to głównie o to chodzi), trzeba mieć wykupiony abonament rodzinny? 

Przecież nawet kaz by na to nie wpadł :/

 

Wszędzie są tylko opisy jak ustawić, żeby na jednym abo mieć dwie konsole. Najwyraźniej jestem jedyną osobą na świecie, która dla każdego członka rodziny nie ma osobnej konsoli i nikt nie sądził, że taki problem się pojawi.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak abonament rodzinny - dobre co hahaha.

Nie wiem czy jest taka możliwość aby do jedngo konta móc podpiąć dwóch użytkowników. Podejrzewam, że jedno konto równa się jeden użytkownik a wiec i abonament rodzinny raczej będzie wymagany.

Co do foli hori, to się niezgadzam, ze jest przereklamowana. Poprostu, kupujesz tą zwykłą a nie premium i raz, ze dobrze chroni ekran, dwa jest nie widoczna po nałożeniu bo i cieniutka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wifi to switch ma żenujące. Tam gdzie mam normalny zasięg w dowolnym urządzeniu, NS albo ledwo łapie albo w ogóle nie łączy do sieci.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiFi nie jest złe ale musi mieć silny sygnał aby się połączyć. Jak już się połączy to jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WiFi nie jest złe ale musi mieć silny sygnał aby się połączyć. Jak już się połączy to jest spoko.

No ale właśnie o tym mówię, jest zły bo jak nie ma idealnych warunków (a mówię o miejscu w którym sygnał nie jest nawet zły tylko średni) to się nie łączy. Jak na sprzęt który w zasadzie łączy się ze światem tylko po wifi to jest żenada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale właśnie o tym mówię, jest zły bo jak nie ma idealnych warunków (a mówię o miejscu w którym sygnał nie jest nawet zły tylko średni) to się nie łączy. Jak na sprzęt który w zasadzie łączy się ze światem tylko po wifi to jest żenada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lepszy router albo repeater i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router mam spoko i jak mówię sygnał jest ok. Nie przeszkadza mi to bardzo ale na tle innych urzadzen to Nintendo wypada jak tani fon z Androidem ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale właśnie o tym mówię, jest zły bo jak nie ma idealnych warunków (a mówię o miejscu w którym sygnał nie jest nawet zły tylko średni) to się nie łączy. Jak na sprzęt który w zasadzie łączy się ze światem tylko po wifi to jest żenada.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wiem czy to wina WiFi czy jest to dziwne oprogramowanie systemowe bo sieć domową switch wykrywa nawet w miejscu gdzie jest jedna kreska.

Switch zasięg ma podobny jak telefon z tym, że telefon połączy się nawet na jednej kresce a switch musi najlepiej mieć maks zasięg. Samo połączenie jest stabilne nawet na słabym zasięgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chyba wiem w czym problem, ale teraz tego nie sprawdzę. Łączy mi się prawdopodobnie na paśmie 2.4GHz zamiast na 5GHz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam w chcecie router wspierający tylko 2,4Ghz a inne urządzenia łapią połączenie w mig.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG-20181208-124800690-HDR.jpg

Jak była karta prezentować to jak nie skorzystać :) xeno z drugiej ręki za 149, obie wyszły niecałe 200, grzech nie kupić :p

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odebrałem Xeno ale jeszcze dziś muszę łyknąć D3 bo na eshopie jest niezła promocja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D3 przeorałem na taborecie, także niech sobie będzie :)

Ale snipperclipps kiedyś pewnie przytulę jak będzie dobra okazja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
D3 przeorałem na taborecie, także niech sobie będzie
Ale snipperclipps kiedyś pewnie przytulę jak będzie dobra okazja

No właśnie ja w ogóle nie grałem wiec będzie jak znalazł na dojazdy do pracy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×