Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie już tak Switch nie bawi aby kupować tak drogie stare porty jak D3. W dodatku ich jakość jest daleko w tyle.
Abonament - tego już nawet nie ma co komentować, tyle wart co cała dziwna polityka niny.
Moim zdaniem ta konsola super spisuje się do inyków oraz do singlowych exów jak zelda, marian, xeno oraz kanapowego grania w karty.
Poza domem, jeśli nie udostepni się neta z komórki to multi jest bezużytecznym bajerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tego co czytałem port D3 jest całkiem spoko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 50 zł masz często na Xbox w 4k i ps4 pro. Tutaj 160 by pograć na malutkim ekraniku? Dla mnie spoko jakby cena po promocji była jak na dużych konsolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę zawalony dzień, udało mi się pograć dosłownie pół godziny w xeno :/ fajniensie zapowiada, tylko tyle mogę powiedzieć :)

co do samej konsoli pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Super ekran, pięknie wszystko widać, bardzo wyraźne i soczyste. Wszystko płynnie chodzi, konsola dobrze leży w dloni, gra się chyba wygodniej niż na vicie. Obstawiam że wynika to z wielkości słicza i jego wagi, jednak jest solidniejszą konstrukcja niż Vita.

ale kurła do sterowania to się będę długo przyzwyczajał z PS4 xD no jak można zatwierdzać guzikiem z prawej a cofać/anulować dolnym xD

mam nadzieję, że jutro pocisne coś więcej :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja się mylę do tej pory xD

 

Juz wczoraj prawie to Diabolo kupiłem 4 raz... Korci, ale zdrowy rozsądek powstrzymuje. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie jak zagracie w coś z QTE, Xavr będziesz gromy sadził w Xeno podczas nurkowania, niby trzeba 3 przyciski wcisnąć, ale ten cholerny X jest gdzie indziej :duda:, a człowiek leci na pamięć z dual shocka.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak przyznałem racje Kolosowi co do D3. Może kiedyś ogram, na razie mam cała masę innych dużych gier. Wiec zeby osłodzić sobie smuteczek, lyknalem Capcom beat’em up bundle. Ojoj ile mnie monet Finał Fight i King of Dragons kosztowały :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie łaziło się na tory i kładło kapsle na szyny idealnie pasowały:ohstop: żeby zagrać parę rundek więcej.

 

Jest tam Punisher i Cadilacs and Dinosaurs, albo Captain Commando? Nawet tego nie sprawdzałem co w sobie ma ten pakiecik bijatyk.

 

Premiery w tym tyg.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja im gurwa dam qte z x nie tam gdzie trzeba, to się piętami przezegnają.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie łaziło się na tory i kładło kapsle na szyny idealnie pasowały:ohstop: żeby zagrać parę rundek więcej.
 
Jest tam Punisher i Cadilacs and Dinosaurs, albo Captain Commando? Nawet tego nie sprawdzałem co w sobie ma ten pakiecik bijatyk.
 
Premiery w tym tyg.
 
Indtkstejszyn!
Jaram się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest capitan commando, te dwie co wcześniej wymieniłem i cztery inne teraz z głowy nie wymienię:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Sephiego jest jakaś kurłaa u Xav'a gurwa ludzie prof. Miodek by się za Was wstydził, KURWA zwykła Polska KURWA tak ciężko to napisać :Coolface:

 

Xavr te QTE akurat pasuje do tego, w sumie to nawet tego nie zauważysz później że to w ogóle robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u was użytkowanie Switcha procentowo - stacjonarnie (TV) \ przenośnie. Zastanawia mnie czy podłączanie do TV ma sens i czy jeśli ktoś posiada xox czy ps4p to czy go grafika/performance wtedy nie kłuje w oczy

 

 

a Jeśli chodzi o przeklinanie na forum o gierkach dla dzieci i to jeszcze w dziale Nintendo to tak średnio bym powiedział :ziobro: Bądźcie ponad to! Bądźcie Kawaii :heart:

 

Edytowane przez bany®
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife

Ja staram się generalnie nie przeklinać na forum. Kurła czy inną gurwa oddaje pewne emocje, a sumienie czyste :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] Jak wygląda u was użytkowanie Switcha procentowo - stacjonarnie (TV) \ przenośnie. Zastanawia mnie czy podłączanie do TV ma sens i czy jeśli ktoś posiada xox czy ps4p to czy go grafika/performance wtedy nie kłuje w oczy
 
 
a Jeśli chodzi o przeklinanie na forum o gierkach dla dzieci i to jeszcze w dziale Nintendo to tak średnio bym powiedział :ziobro: Bądźcie ponad to! Bądźcie Kawaii 
 
U mnie od jakiegoś czasu pół na pół. Córa gra w Mariana wózki na tv. Ja w diablo 3 przenośnie. Ogólnie raz włączyłem diablo na tv żeby zobaczyć jak to wygląda i nie jest źle. Ja ogólnie nie jestem jakiś wybredny co do grafiki i pewnie mam większą tolerancję niz inni. Może dlatego, że lubię gry pixel art i pewnie też dlatego, że mam ps4 amator i tv full HD bez żadnych wodotrysków.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawe, że Nintendo stroni od fotorealizmu w swoich produkcjach, bo gierki w większości mają bajkowy klimat no i bebechy konsol sprawiają, że chyba nie ma innego wyjścia. Miałem 3DSa i obcowanie z tym sprzętem wspominam miło jeśli chodzi o gry platformowe. Gierki bardziej rozbudowane graficznie z mniej lub bardziej otwartym światem mi w ogóle nie podeszły na tej konsoli chyba głównie ze względu na grafike, sterowanie czy przeklikiwanie się przez setki dialogów. Zastanawiam się jak będzie w przypadku Switcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie głównie przenośnie, czasem na tv. Grafika nie kłuje bardzo w oczy ale tez nie robi szału. Zobaczymy jak siądę do Xeno to pewnie raczej na tv.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 99% użytkowania to konsola podpięta pod TV. Pro Controller ma przyjść jutro więc będzie w końcu wygodniej niż z tym kwadratowym cholerstwem. Wiadomo jak będę gdzieś jechał do domu na urlop czy coś to będę brał Switcha a nie PS4/XOX bo zwyczajnie mniej miejsca zajmuje i wtedy będę musiał grać przenośnie, ale bez spiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolę grać w trybie TV ale przenośnie też jest fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bany® napisał:

Jak wygląda u was użytkowanie Switcha procentowo - stacjonarnie (TV) \ przenośnie. Zastanawia mnie czy podłączanie do TV ma sens i czy jeśli ktoś posiada xox czy ps4p to czy go grafika/performance wtedy nie kłuje w oczy

 

U mnie to jest ostatnio 70% do 30% dla handhelda, ale takiego Xeno czy Zeldę wolałem ogrywać na tv.

 

Największą zaletą tej konsoli to jest to że masz wybór w jaki sposób chcesz grać i jej exy, bo dla multiplatform to oczywista sprawa że nie opłaca się tego brać.

 

Jeżeli chodzi o gry to mają w sobie tą miodność, tak jak kiedyś np: ktoś ogrywał tytuły z Amigi i miło je wspomina ze pstrykiem będzie to samo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii grania na tv/przenośnie moja opinia jest dla Ciebie w sumie stolec warta, bo mam switcha od piątku, ale do tej pory 100% grania jest poza tv. Póki co grałem tylko z przypiętymi padzikami i jest bardzo wygodnie, muszę spróbować grać z odpiętymi i z ekranikiem opartym i udającym mały tv :)

Co do tego czy to kłuje w oczy też moja opinia jest niemiarodajna. Mam ps4noob i zwykły tv fhd 40" i odpalając takiego god of war czy rdr jestem wbity w kanapę i się ślinię takie to wszystko ładne, ale generalnie panuje opinia, że jak nie ma hdr, 4k, 750" i wuj wie co jeszcze to się nie da grać... no da się, nie mam z tym problemu i jestem optycznie zachwycony. Na małym ekraniku switcha Xeno (tylko w to póki co grałem) jest bardzo ładne, chociaż oczywiście widać, że nie jest to jakość GoWa, bo trudno żeby była. Co absolutnie nie znaczy, że gra jest brzydka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ładna ale rozdzielczość w xeno2 bije po oczach nawet na tak małym ekraniku. Odpalisz kiedyś Zelda to nawet stwierdzisz, że ładniej wygląda w trybie hendheld niż TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Zelda jest ładniejsza w hand held, a Xeno 2 ładniejsze TV

 

W każdym razie 65h Xeno 2 ograłem w hand held i było bardzo dobrze

 

Yoku's Island Express kozak jak ktoś nie grał, metroidvania i pinball udany miks gatunków  :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko Zelda i trochę Hollow Knight był grany w trybie TV. 90% czasu jako handheld - jakoś tak wygodnie. Poza tym na kibelku, w robocie, w wyrze można grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie przywiązuje zbyt wielkiej uwagi do grafiki. Jeśli gameplay daje mi satysfakcje to nie ma problemu. Gry na Switcha wyglądają dobrze na tv. Może to też zasługa tego, że są one robione w jakby konkretnym stylu w sensie takie bardziej bajkowe/baśniowe klimaty, a nie fotorealizm bo bebechy konsoli na to nie pozwalają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×