Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Merytoryka i sens nie przebije się przez beton stąd częsta ironia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O twoj post mi sie wyswietlil i az zajrzalem i przeczytalem ostania strone. 
I tak masz kolego racje. 
Tyle ze wydaje mi sie ze na reputacje zapracowal (co nie usprawiedliwia akurat pojazdow tutaj, bo pisal merytorycznie). 
Niestety ludzie czy to w zyciu realnym czy na forum postrzegaja innych tak a nie inaczej (na forum li tylko z perspetywy postow), i wyrabiaja opinie, a antypatie moga byc tak silne ze przyslaniaja nieco racjonalizm. 
 
Ja z miala checia zapoznalbym sie z wynikami badan ktore [mention=8865]bany[/mention] analizuje. A juz najchetniej to zapoznalbym sie nieprzetworzonymi danymi i dokonal wlasnej analizy  
Ale to wynika z moich zamilowan (czasem chorobliwych) do analizy, 
 

Ja go z chęcią przeproszę w kwestii tej wypowiedzi jak tylko udowodni ze faktycznie coś zrobił w tym kierunku. Gość jest tak pełen gowna i tyle razy już pokazał swoją niedojrzałość i głupotę, ze bez konkretów nie uwierzę w ani jedno jego słowo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
" userid="8865"] Merytoryka i sens nie przebije się przez beton stąd częsta ironia

Chłopczyku, ty nie wiesz co to merytoryka i sens, udowodniłeś to nie raz choćby w wątku o tv.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cepek dalej nie rozumiesz, że polemika z toba nie ma najmniejszego sensu bo jestes jak wrzód na dupsku. Czepiasz się literówek albo nieistotnych szczegółów w moich wypowiedziach które w żadnym stopniu nie wpływają na ich sens i potem tryskasz żółcią jak jakiś  ropień przy każdej możliwej okazji często w sposób wulgary, wręcz rynsztokowy :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] Cepek dalej nie rozumiesz, że polemika z toba nie ma najmniejszego sensu bo jestes jak wrzód na dupsku. Czepiasz się literówek albo nieistotnych szczegółów w moich wypowiedziach które w żadnym stopniu nie wpływają na ich sens i potem tryskasz żółcią jak jakiś  ropień przy każdej możliwej okazji często w sposób wulgary, wręcz rynsztokowy :siara:

Nie czepiam się literówek tylko sensu (raczej jego braku) i braku elementarnej wiedzy w temacie w którym się akurat wypowiadasz. Twoja standardowa taktyka, wpaść, zrobić syf i potem się wycofać rakiem. Możesz sobie wymyślać piękne i obrazowe epitety ale nie zatuszujesz swojej indolencji.

Jak już pisałem. Daj jakiś sensowny dowód ze brałeś udział w tych „badaniach” to cię przeproszę. Do tego czasu twierdze, ze po prostu kłamiesz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijmy tylko czy zależy Ci bardziej na tym żebym udowodnił, że polskie dzieci mają trudniejszy dostęp do konsol nintendo switch niż dzieci z USA czy DE i że konsola w PL jest zdecydowanie mniej popularna wśród młodzieży co oczywiście wynikało z moich wcześniejszych wypowiedzi do których miałeś zastrzeżenia czy raczej chodzi ci już tylko o to żebym udowodnił, że brałem udział w badaniach....
I teraz załóżmy, że ci udowodnię tezę odnośnie dzieci. Wtedy i tak będziesz jątrzył temat, żebym udowodnił, że brałem udział w badaniach mimo że to już nie będzie w tym momencie istotne i Jeśli dostaniesz dowody na to że brałem udział w tych badaniach to pewnie uznasz, że są one niewystarczające albo zwinnie zmienisz temat i doczepisz się czegoś innego. Zdążyłem się na Tobie poznać dlatego nie dziw się że uważam, że dyskusje z Tobą nie mają większego sensu i szkoda na nią po prostu czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wytykanie ci podstawowych błędów i kłamstw nazywasz jątrzeniem to tak, jatrze. Nie musisz mi udowadniać ze dzieci w Polsce mniej używają Switcha bo to truizm i wystarczy podstawowa orientacja w cenach i zarobkach polskiej rodziny zeby to stwierdzić. Podpierasz się tym ze tworzyłes jakieś badania na ten temat, wiec powtarzam: opisz swoją metodyke i pokaz ze faktycznie brałeś w tym udział. Inaczej dalej będę twierdził ze zwyczajnie kłamiesz. Co do dyskusji to ciagle mam nadzieje ze w końcu zrozumiesz ze to ty jesteś osoba z która nie powinno się wdawać z żadna. Nigdy jeszcze swoich tez nie poparłes konkretnym argumentem czy dowodem. Wszystko co z siebie wypluwasz to albo obelgi, albo twoje urojenia w najlepszym przypadku, zwykle głupoty. Koniec tematu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się jednak wydaje, że Nintendo jest zdecydowanie mniej popularne na rynku PL, wśród dzieci i dorosłych, ponieważ ich działania marketingowe w naszym kraju, w porównaniu do kampanii MS i Sony, to śmieszne pierdy...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tez, ale w naszym kraju kryterium finansowe w wielu przypadkach jest decydującym. A ekosystem Nintendo do tanich nie należy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, CePeeN napisał:

Jeśli wytykanie ci podstawowych błędów i kłamstw nazywasz jątrzeniem to tak, jatrze. Nie musisz mi udowadniać ze dzieci w Polsce mniej używają Switcha bo to truizm i wystarczy podstawowa orientacja w cenach i zarobkach polskiej rodziny zeby to stwierdzić.

 

22 godziny temu, CePeeN napisał:

Masz na to twarde dane czy znów ci się wydaje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

no to musze czy nie musze udowadniać :LUL:

 

29 minut temu, CePeeN napisał:

 

...Wszystko co z siebie wypluwasz to albo obelgi, albo twoje urojenia w najlepszym przypadku, zwykle głupoty. Koniec tematu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

23 godziny temu, CePeeN napisał:

To nie jest konsola dla takich biedaków cebulakow jak ty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:vxoAZzf:

 

masz racje, skończmy ten cyrk

 


Rynek Polski jest dla Nintendo mało dochodowy i chyba dla tego nie opłaca się w niego inwestować czy chociażby ukłonić się w strone polskiego klienta wprowadzając menu w j. polskim czy spolszczać gierki (chyba, że się coś zmieniło w tej kwestii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System dalej bez polskiego języka za to często jest polski język w grach. Taki D3 ma nawet polski dubbing.
Niestety często bywa tak, że ogólnie gra wspiera polski język ale menu angielskie na to nie pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusmarian... Druga ładowarka, która nie będzie na stałe przypięta do docka stówka, ładowarka do samochodu stówka, folia na ekran i pokrowiec stówka, torba na spakowanie w teren razem z dockiem i kablami stówka pisiont... Matkoboskoczenstochosko...

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezusmarian... Druga ładowarka, która nie będzie na stałe przypięta do docka stówka, ładowarka do samochodu stówka, folia na ekran i pokrowiec stówka, torba na spakowanie w teren razem z dockiem i kablami stówka pisiont... Matkoboskoczenstochosko...
Z pokrowcem bez przesady. Porządny (dobrze wykonany, jedynie może nie wyglądający) tylko dobrze spełniający swoją rolę wraz z folią na ekran dostaniesz za jakieś 35 zł.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szuldi82 napisał:

Z pokrowcem bez przesady. Porządny (dobrze wykonany, jedynie może nie wyglądający) tylko dobrze spełniający swoją rolę wraz z folią na ekran dostaniesz za jakieś 35 zł.

Ta? Bo cały świat poleca folie hori, które widziałem za najmniej 35 zeta a pokrowce tak jak oglądałem jakieś takie losowe to tak od 50 zeta. Jak coś możesz polecić to dawaj linka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie kupiłem i jakoś gram :) Switch żyje a trochę pojeździł i polatał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, The_Siemek napisał:

Nic z tego nie kupiłem i jakoś gram :) Switch żyje a trochę pojeździł i polatał. 

Twojego Switcha chroni jezus, także wiesz... Nie wydawało CI się podejrzane, że jak spadał to zatrzymywał się kilka cm nad ziemią? :)

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisano, folia hori to przereklamowany gadżet. Kup sobie szkło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, CePeeN napisał:

Tak jak już pisano, folia hori to przereklamowany gadżet. Kup sobie szkło.

Kocham Cię :Coolface: bez podtekstów tylko zboczuchy:jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym każda nawet najlepsza folia się porysuje szybciej niż szkło. Albo zmatowieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posłucham nikogo, srajtaśmą będę owijał xD

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie posłucham nikogo, srajtaśmą będę owijał xD

https://allegro.pl/oferta/futeral-etui-do-nintendo-switch-szklo-hartowane-h9-7508058027?snapshot=MjAxOC0xMS0zMFQxMjoyNDo1Ni40NTVaO2J1eWVyOzE0MDgxYmRhN2Q0YWI4M2I3OGFiOGIzNjBlNGM4N2M4NDY3MzY2MTkxMzdhMTAwNTg3Mjg3NjQ3MjQ4ZGFlMGU%3D
Ja mam taki zestaw i jest całkiem ok, co prawda nie nosiłem go jeszcze i nie wiem jak z trwałością ale wykonanie wyglada ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Zrobiłem pomiar w miejscu gdzie jak już mówiłem, switch sobie radzi tragicznie (to jest ciężkie miejsce, po przekątnej domu, przez strop, komin i dwie ściany) i jak switch mi pokazuje przepustowość około 10Mbit/s to telefon już ponad 90Mbit/s.
Dalej podtrzymuje swoją tezę ze układ wifi w switchu jest bardzo kiepski.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak często zamierzasz wozić switcha z dockiem. Jak chcesz tylko samego handhelda wozić to wydaje mi się ze ta skrzynia jest za duża. Ale jak np przemieszczasz się często pomiędzy dwoma miejscami zamieszkania to może mieć sens.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×