Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Digi lubię cię, ale daj spokój z tłumaczeniem piractwa... To jest złodziejstwo, jakkolwiek byś tego nie tłumaczył. Mnie nie piecze ze ktoś tego używa, ale piecze mnie ze ktoś się tym szczyci bo to słabe jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś na ps4 czy X w to? Kolorowa platformówko strzelaninka nie skierowana do dzieci.

 

Premiery w styczniu.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.01.2019 o 21:53, xavris napisał:

No jeżeli uważasz, że polska wersja językowa to wystarczające wytłumaczenie dla kradzieży to brawo. Pisałeś że grałeś we wszystkie części, z zamkniętymi oczami byś ogarnął tą grę po rusku i to pisaną cyrylicą, także ten...

Sciagaj lewe gierki i narzekaj, że dystrybutor nie inwestuje w polską wersję na nowej platformie. Wręczyłbym Ci Nobla, ale komisja nie odbiera telefonu :(

 

W dniu 2.01.2019 o 05:51, CePeeN napisał:

Digi lubię cię, ale daj spokój z tłumaczeniem piractwa... To jest złodziejstwo, jakkolwiek byś tego nie tłumaczył. Mnie nie piecze ze ktoś tego używa, ale piecze mnie ze ktoś się tym szczyci bo to słabe jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

CFW pozwala na instalowanie spolszczeń do legalnie nabytych gier ale też na wiele innych modyfikacji niedostępnych na stockowym sofcie, które nie mają nic wspólnego z piractwem. Z tych nowszych wypada chociażby wspomnieć o in-home switching który pozwala na streaming gier z PC do NS.

 

Inna sprawa, że digi nie wspomniał słowem o piraceniu gier w swoich ostatnich postach, nie chwali się tym i do niczego nie namawia więc zupełnie nie rozumiem skąd te bezpodstawne oskarżenia i pomówienia z waszej strony.

 

Jeśli ktoś decyduje się na nielegalne nabycie gier co jest przestępstwem to w zdecydowanej wiekszości są to osoby, które by tych gier i tak nie kupiły bo albo uważają, że nie są warte swojej ceny albo ich na nie nie stać. Poza tym jest także mniej lub bardziej rozwinięty rynek wtórny którym się można posiłkować.

Nie staram się tu nikogo usprawiedliwiać tylko wydaje mi się, że tłumaczenia, że przez piracenie devi czy bigN leją na regionalizacje jest słabe. 

Na przyszłość radzę sie tak nie napędzać, bo to na prawde wygląda jakby was piekło w zadek kompletnie bez powodu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałbym cię bany ile gier na switcha legitnie kupiłeś, ale z litości tego nie zrobię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wszystkie legalnie tylko kim ty kur^^a jesteś że cie to tak interesuje :263g3sw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeN olej go w końcu i go nie nakręcaj. Niech sobie pieprzy te swoje głupoty, może się znudzi w koncu. Miałem nadzieję że nie wróci, ale najwyraźniej teściu oddał kabel od internetu :(

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teściu to mu daje inny kabel ;) co do tego dzbana to ciekawe czy ma rachuneczki ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co te Nintendo. Znowu promocje do 10 stycznia:
Mario Kart 8 Deluxe za 166,50 zł,
Splatoon 2 też 166,50 zł,
1-2 Switch 146,80 zł,
Octopath Traveler za 149,80 zł,
Arms za 166,50 zł.

 

Gdybym był bogaczem to pewnie zgarnąłbym wszystko a tak to wezmę chyba tylko Mario Kart. Tylko przeraża mnie jedno, Switcha kupiłem pod koniec listopada a gier przybywa i przybywa a nie ubywa nic prawie :D Pokemony dopiero chyba będę kończył jak jeszcze na kilka godzin przysiądę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez łyknę na razie Karts bo nie ma kiedy ograć pozostałych rzeczy... wczoraj zacząłem kurwiki i zaczyna się fajnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I snipperclipps jeszcze w promocji :) chyba przytulę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Digi lubię cię, ale daj spokój z tłumaczeniem piractwa... To jest złodziejstwo, jakkolwiek byś tego nie tłumaczył. Mnie nie piecze ze ktoś tego używa, ale piecze mnie ze ktoś się tym szczyci bo to słabe jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moim celem nie jest propagowanie "piractwa", a jedynie pokazuję, że można zrobić PL :) czego wydawca z lenistwa raczej nie robi po prostu. Czemu?

Posiadają już gotowe spolszczenie z wersji PC, a jego implementacja (w sporej części) jest szybka, bezproblemowa :) zwykły człek jest w stanie to samemu zrobić :)

I nie chodzi tu o piraceniu, a o fakt, że kupujesz grę i co? Pl brak (a wszędzie jest)... A tak w kilka chwil dzięki CFW sam sobie wrzucasz :)

BTW: Na CFW możesz odpalac oryginalne gry kartridze/jak i z eshopu i "wrzucać spolszczenia"...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea cfw jest spoko, zależy jak się go wykorzysta. Spolszczenia spoko jak ktoś koniecznie musi. Ale czy się na tym kończy? BTW: smasha miałeś oryginał przed premiera? ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idea cfw jest spoko, zależy jak się go wykorzysta. Spolszczenia spoko jak ktoś koniecznie musi. Ale czy się na tym kończy? BTW: smasha miałeś oryginał przed premiera? 10_wink.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie gram w to badziewie, ewidentnie mi nie przypasowal... A tak miałem,mialem przed premierą, kopię zapasową

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym mówię. Wiec może spuśćmy zasłonę milczenia na cfw, kto chce używać to znajdzie w sieci masę informacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było dawno temu o tym jaki to cfw jest super i na ile względnie legalnych opcji pozwala a krótko później i tak się okazało, że mimo wielkiego oburzenia miałem rację co do prawdziwego jego zastosowania. Nie zaczynajmy znowu tej dyskusji.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CFW na switchu porównałbym z rootowaniem smartfona i instalowaniem na nim dowolnego FW. Otwiera się wtedy wachlarz możliwości :listek: ale jeśli ktoś wszystko sprowadza do kradzieży to moim zdaniem ma spory bałagan na strychu :FailFish:.

Jeśli faktycznie ktoś na tym forum kradnie gry to zakładam, że ma na tyle oleju w głowie żeby się tym nie chwalić ale jeśli już się przytrafi taki gagatek to miło by było gdyby "liga sprawiedliwych" zamiast robić pospolite ruszenie, syf w temacie i się głaskać po pieskach w towarzystwie wzajemnej adoracji (co przynosi odwrotny skutek do zamierzonego, bo tylko rozdmuchujecie sprawę), zgłosiła taki post do administracji :smart:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś ostatnią osobą na tym forum, która powinna się wypowiadać na temat robienia syfu w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś ostatnią osobą na tym forum, która powinna się wypowiadać na temat robienia syfu w temacie.

On doskonale wie co robi i jest przy tym wyjątkowo bezczelny. Naopowiadał jakto piraci na PC i na switchu a teraz się próbuje rakiem z tego wycofać. Jego standardowa i wyjątkowo niska zagrywka. I przy okazji po raz kolejny pokazuje swoją ignorancję techniczna. Jak już pisałem dajmy spokój temu tematowi.

Od paru dni mecze z córka Mario Kart i jest fajnie, nie widziałem tylko czy kazdy tor to remake z poprzednich części? Bo przy każdym jest nazwa konsoli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, CePeeN napisał:


On doskonale wie co robi i jest przy tym wyjątkowo bezczelny. Naopowiadał jakto piraci na PC i na switchu a teraz się próbuje rakiem z tego wycofać. Jego standardowa i wyjątkowo niska zagrywka. I przy okazji po raz kolejny pokazuje swoją ignorancję techniczna. Jak już pisałem dajmy spokój temu tematowi.

Od paru dni mecze z córka Mario Kart i jest fajnie, nie widziałem tylko czy kazdy tor to remake z poprzednich części? Bo przy każdym jest nazwa konsoli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie wiem i wkurzam się sam na siebie że się raz za razem daje zrobić.

Co do marjana to z tego co wiem to tak, tory są z poprzednich części. Cała ta część jest z poprzedniej konsoli (Wii? 3ds? Nie jestem pewien) tylko że tam te dodatkowe tory i postacie były jako dlc. Na switcha jest wszystko od razu dostępne i jest dostępne wszystko co było 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tak podejrzewałem. Ale nie miałem styczności z poprzednimi częściami wiec dla mnie i tak to nowości:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, CePeeN napisał:

Ok tak podejrzewałem. Ale nie miałem styczności z poprzednimi częściami wiec dla mnie i tak to nowości:)

No ja też, więc mnie to grzeje że to same powtórki :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namietne cwalenie się przeróbka w dziale N jest dla mnie konsolowca z krwi i kości niesmaczne i faux pas . 

Co innego raz o tym wspomnieć , co innego jakieś wypociny na ten temat , jakieś porównywanie N do Androida xd . Prawdziwy Nintendo zbok zawsze będzie czuł do Was pogardę :)

 

 

Nikogo nie chce obrazić , ale z perspektywy starej szkoły tak to wygląda :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Mario co ma wyjść za kilka dni na Switcha, warty jest wg Was zakupu? Mam ochotę na takie klasyczne Mario 2D jak zagrywalem sie na Gameboy Clasic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ten Mario co ma wyjść za kilka dni na Switcha, warty jest wg Was zakupu? Mam ochotę na takie klasyczne Mario 2D jak zagrywalem sie na Gameboy Clasic.

Tak warty, jeżeli lubisz platformery 2d to będziesz zachwycony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×