Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, xavris napisał:

Sugerowałem się średnimi ocenami i tym, że jest w czołówce większości zestawień "najlepsze fajnale ewer".

 

Może tak być dlatego, że XII bardzo wyróżnia się na tle innych fajnali (żaden już nie powtórzył tego modelu walki) i ogólnie od wszelkich innych jRPG.

Wielu ludzi twierdzi, że w XII trzeba zagrać chociaż by po to, żeby wyrobić sobie własne zdanie.

 

Ja osobiście nie żałuję, że drugi raz przechodziłem prawie całą grę, byle tylko poznać zakończenie. Nie wiem jak na konsolach sprawa wygląda (szczególnie na pstryku), ale na PC w remasterze była opcja znacznego przyśpieszenia rozgrywki, więc kiedy już mieliśmy dobrze rozwiniętą ekipę, która po prostu biegała i kosiła wszystko dookoła, to na przyśpieszeniu przebiegałem przez lokacje (poza walkami z bossami lub silniejszymi mobami), więc dosyć szybko skończyłem całość i nie czułem specjalnie zmęczenia grą. Jak już pisałem historia nie zwaliła z nóg, ale była ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żonka się wkręciła w mario kart i zgarnąłem dzisiaj od niej niezłe bęcki. W super smash bros też pogrywamy. Musze się porozglądać za innymi gierkami z lokalnym multi czy co-op'em. 

Zamierzam kupić parę joy con'ów z gripem i ładowarke na 4 joycony żeby mieć 2 duże kontrolery i możliwość pogrania w trochę większym gronie na 4 małe.

ps. jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem dzisiaj ceny joyconów... ktoś wcześniej wspominał w tym temacie, że to nie jest konsola dla biedaków i cebulaków ale że aż tak? :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tanie hobby, ale dla takiego pana życia jak Ty to chyba grosze?:zygmunt: No chyba że przyszedłeś się wyżalić i liczysz że ktoś Cie przytuli :30vm3cw:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć bany w nowym roku. Dobrze widzieć ze u ciebie w domu wszystko po staremu (czyli ze cię żona bije). A joycony kosztują odrobine więcej niż jedna gra... ale skąd ty to możesz wiedzieć. Szkoda ze się nie da ściągnąć ich z torrentow, c’nie?

A tak poważnie to cena jest jaka jest ale te sprzeczki trochę gadżetów w sobie maja i to podnosi cenę.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że@manoszek po drodze na bazarek zabłądził w temacie dla gejmingowych burżujów i liczy na to że mu coś z tira spadnie :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, CePeeN napisał:

A joycony kosztują odrobine więcej niż jedna gra... ale skąd ty to możesz wiedzieć. Szkoda ze się nie da ściągnąć ich z torrentow, c’nie?

Też można ukraść, ale to już wymaga znacznie więcej od złodzieja i łatwiej udowodnić. JP na 60%, na 100 to strach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karciana na switcha? Sprawdzę, a jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wypas :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie w zasadzie 1,5 miesiąca ps4 używam tylko do neflixa i hbo (już pomijam, że żona gra w RDR, ale generalnie i tak xeno mnie absorbuje na tyle że w nic na ps4 mi sie nie chce grać). Wczoraj siadłem i próbowałem odpalić pobieranie blackouta, w tle odpalone RDR. Myślałem że mnie za przeproszeniem kurwica strzeli :P Chyba za 4 razem zadziałało. Absolutnie nie twierdzę, że ps>ns, ale pod względem płynności działania systemu to nie ma porównania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze co? Ze na NS jest płynniej niż na ps4? Nic dziwnego jak switch nic nie ma :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niefortunny skrót myslowy. Płynność a to że coś się włącza od razu albo nie to są dwie różne rzeczy. Chodziło mi o to, że na switchubsie wszystko odpala od razu bez problemu. Sklep też śmiga. Na PS4 jak już się włączy to wszystko działa elegancko, ale działanie głównie sklepu pozostawia wiele do życzenia od kiedy mam porownanie.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CePeeN napisał:

Ale ze co? Ze na NS jest płynniej niż na ps4? Nic dziwnego jak switch nic nie ma :)

Ma niezłe i cholernie miodne gry, a tym konsola chyba powinna stać, a nie pierdyliardem społecznego gówna :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje ze ma. Nie zrozumieliśmy się chyba.

Edit: społecznościowe gowno mi nie potrzebne, ale gdyby multi było lepsze to np voice chat by się przydał...

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niefortunny skrót myslowy. Płynność a to że coś się włącza od razu albo nie to są dwie różne rzeczy. Chodziło mi o to, że na switchubsie wszystko odpala od razu bez problemu. Sklep też śmiga. Na PS4 jak już się włączy to wszystko działa elegancko, ale działanie głównie sklepu pozostawia wiele do życzenia od kiedy mam porownanie.

Co do szybkości dashboarda to chyba nie widziałeś jak to na klocku działa (raczej jak to nie działa) switch jest szybki, bo jak pisałem, nie ma śmieci dopasowanych do dasha a wczytanie gry na switcha jest zdecydowanie szybsze niż jakiegoś molocha z ps4/XBO. Co do szybkości sklepu to się nie wypowiem bo jak jest dobry sygnał wifi to dziala spoko ale moim zdaniem switch ma kiepski układ/antenę wifi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi platformery, to Super Mario 3d Land na 3ds jest jak należy i można łyknąć całkiem niedrogo

 

Jarałem się jakiś czas temu Yooka Laylee, kupiłem na pc za ok 160 zł, ale lokacje były puste i nie miała klimatu

 

Oprócz tego ograłem chwilę Xenoblade Chronicles 3D i grafika nie jest najwyższych lotów, ale muzyka, klimat i walka stroją jak trzeba

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, CePeeN napisał:

ale moim zdaniem switch ma kiepski układ/antenę wifi

Ma wręcz gówniane wifi, co do voice chatu to chyba wina producentów gier chociaż się nie znam, ale jak mały gra w Fortnite to normalnie podpina sobie pod wejście słuchawkowe kabel i gada z kumplami z którymi gra . Jedyna gra która dobrze działa w multi to chyba Mario Wózeczki reszta tnie się jak pojebane nastolatki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardziej niż gówniane. Konsola 2-3m od routera już potrafi mieć 2/3 kreski wifi.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wygląda jak chińska gra na telefon :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, xavris napisał:

Przecież to wygląda jak chińska gra na telefon :/

Jesteś jak Sheldon że sarkazmu nie łapiesz? :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak złe ze aż dobre. Ale i tak nie kupię ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEśli ktoś lubi grać w gwinta to myslę że darmowe LIGHTSEEKERS przypadnie mu do gustu. Całkiem spoko karcianka z singlem oraz pvp. Nie trzeba mieć wykupionego abonamentu żeby grać z innym graczem co jest fajne. Swoją drogą to Gwint na switcha była by zajebista sprawa.:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

Jesteś jak Sheldon że sarkazmu nie łapiesz? :Coolface:

Nie, wyraziłem rozgoryczenie że takie gówno wychodzi poza chińskie telefony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×