Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

@strife nawet prowadzą w sprzedaży sprzętu od jakiegoś czasu. Ciekawe ze tylko temat zszedł na piractwo i się bany objawił. Co ostatnio ukradłes typku, pochwalisz się może?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keczup z McDonald's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, CePeeN napisał:

Co ostatnio ukradłes typku, pochwalisz się może?

Spoiler

pytanie godne idioty. Brawo :30vm3cw:

 
wracając do tematu to fani Nintendo (których nie brakuje) dbają o dobrą sprzedaż konsol, gier i akcesoriów więc wątpię, że piractwo nawet w małym stopniu zagrozi sytuacji finansowej bigN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety musiałem się dostosować poziomem do rozmówcy.
Wracając do tematu, najczęściej zmiana głównej cyfry w update sugeruje spore zmiany dla użytkownika. Szkoda ze tak rozwiązali kwestie zabezpieczeń.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe może w końcu ogram.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak walenie kulą w cyce, no takiego pinballa jeszcze nie widziałem z elementem napastowania :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O hui jakie to słabe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej tyle dobrze że niektóre gry nie trafiają na nasz rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał może ktoś na pc czy innej konsoli? Mnie kupuje turowy system walki mimo że to indor.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się dłuży oczekiwanie na Nintendo Direct.

 

Nie wiem czy takie megatony szykują, czy nie mają co pokazać

 

Metroid Prime 4 trochę zawód, że nie w tym roku, ale jak giera ma być dobra, to niech lepiej dopracują

 

W sumie w Fire Emblem Three Houses to bym już przygrał i w Yoshiego też bym przygrał - przypomina trochę Tearaway

 

Niech tylko będzie jakiś przyzwoity poziom trudności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, beardo0 napisał:

W sumie w Fire Emblem Three Houses to bym już przygrał

No z opisu i gameplay'ów wcześniejszych części to wygląda jak coś idealnie dla mnie. Jakby szybko wyszło to bym się nie pogniewał. Na razie pierwszy w kolejce do zakupu jest wojownik zelda, ale to to by go bez problemu wyprzedziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi się aż tak nie śpieszy, bo Xenoblade (chociaż czasami jak patrzę na Pyrę czy Brighid. to uważam, że Xenoboobs byłoby bardziej adekwatnym tytułem) Chronicles 2 skutecznie wycina mi każdą godzinę, którą mogę poświęcić na granie. Strasznie uzależniający tytuł, kurłaaa każdego questa robię z własnej nie przymuszonej woli! Tak więc na Fire Emblem mogę spokojnie poczekać. 

 

@xavris

 

Bierz Zeldę i się nie zastanawiaj. W sumie to bierz od razu DLC, bo uważam, że warto. Tylko się nie nastawiaj na fabularne fajerwerski, ta gra miała wielki potencjał na bycie epicką historią, ale nie został wykorzystany. Gameplay, muza, świat 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Grabeq napisał:

No mi się aż tak nie śpieszy, bo Xenoblade (chociaż czasami jak patrzę na Pyrę czy Brighid. to uważam, że Xenoboobs byłoby bardziej adekwatnym tytułem) Chronicles 2 skutecznie wycina mi każdą godzinę, którą mogę poświęcić na granie. Strasznie uzależniający tytuł, kurłaaa każdego questa robię z własnej nie przymuszonej woli! Tak więc na Fire Emblem mogę spokojnie poczekać. 

No pod tym kątem to jest zdecydowanie Xenobae. Pyra <3 4ever :P Pyra i Brigid są jeszcze jakoś całkiem, głupio zabrzmi, ale apetyczne. Zobaczysz jak się Dahlia z kamyka trafi... to jest konkretne przegięcie rodem z azji :P

Ja na Fireemblem czekam z tego powodu, o którym pisałem w wątku wargroove. Czekam na dobrą grę taktyczną, Tutaj mamy rpga z eleganckim rozwojem postaci i taktyczną walką, więc może być bardzo tłusto.

7 minut temu, Grabeq napisał:

Bierz Zeldę i się nie zastanawiaj. W sumie to bierz od razu DLC, bo uważam, że warto. Tylko się nie nastawiaj na fabularne fajerwerski, ta gra miała wielki potencjał na bycie epicką historią, ale nie został wykorzystany. Gameplay, muza, świat 10/10.

Zelda wejdzie niewątpliwie, kwesia jest tylko taka, że obecnie mam w co grać. Kończe Yakuze Kiwami, później pewnie wrócę do Xenobae, bo się stęskniłem za ziemniaczkiem, w marcu Sekiro a w kwietniu Days Gone, dwie gry na które czekam. Zeldę chcę ograć, ale nie jestem jakoś specjalnie nabrzmiały, żeby to było jak najszybciej :P Za to taki piękny fabularny chińskobajkowy xcom jakby wszedł no to klękajcie narody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sekiro i Days Gone na kiblu nie pograsz...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Grabeq napisał:

W Sekiro i Days Gone na kiblu nie pograsz...

No tego przyjacielu nie wiesz :p

poza tym na kiblu nie gram, bo później jakbym próbował wstać to jakbym przyjebał łbem w pralkę przez odrętwiałe nogi to raz dwa bym się oduczył :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

próbował wstać to jakbym przyjebał łbem w pralkę przez odrętwiałe nogi to raz dwa bym się oduczył :p

Chuja wafla, dwa razy przyjebałem i nadal się nie oduczyłem, granie na kiblu jest lepsze niż granie w zimie pod kocykiem z gorącym kakałkiem :ohstop:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie gra, ale że nogi drętwieją to wie...hmm.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja nigdy nie zrozumiem grania/przesiadywania na kiblu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież to jest świątynia dumania. Jedno z nielicznych miejsc gdzie nikt nie zawraca gitary :)
Parę razy do zdrętwienia się siedziało, ale tylko raz telemark ryjem o kosz na pranie :ronnie:

Grał ktoś z Was w Celeste?

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem nauczony trochę inaczej. "Zrób szybko swoje bo inni czekają." ...poza tym nie chciałoby mi się siedzieć. Już wolałbym w słuchawkach gdzieś usiąść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Grabeq napisał:

Niby nie gra, ale że nogi drętwieją to wie...hmm.

Zdarza mi się zaczytać :P

17 godzin temu, Strife napisał:

 gorącym kakałkiem 

kakałko tylko zimne, gardzę gorącym :P

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 6.02.2019 o 13:47, SephiroT napisał:

Już wolałbym w słuchawkach gdzieś usiąść.

Najlepiej w słuchawkach jest na sraczu :dafuq:

 

W dniu 6.02.2019 o 13:48, xavris napisał:

kakałko tylko zimne, gardzę gorącym :P

Jeszcze napisz że wódkę wolisz ciepłą, a nie zimną. Zimne kakało co za troglodyta :Coolface:, a to o mnie mówią że jestem pojebany :megusta:.

 

Dziś robiłem porządek, musiałem schować wszystkie perełki z ps3, bo trochę miejsca zajmowały i trafiłem na taki skarb, zapomniałem że coś takiego się wala.

 

Edytowane przez Strife
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

Jeszcze napisz że wódkę wolisz ciepłą,

Pamiętaj, że pan prezes lubi ciepłą :p

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×