Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Skośne robaczki pytanie mam bardzo ważne.

W piątek mają przyjść do nas znajomi ze switchem swoim. Żeby grać na jednej konsoli we 4 to jest jakaś poważniejsza sprawa, żeby padziki załapały? Wystarczy je podpiąć pod naszego switcha i już załapią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, xavris napisał:

Skośne robaczki pytanie mam bardzo ważne.

W piątek mają przyjść do nas znajomi ze switchem swoim. Żeby grać na jednej konsoli we 4 to jest jakaś poważniejsza sprawa, żeby padziki załapały? Wystarczy je podpiąć pod naszego switcha i już załapią?

Podpinasz i śmigają jak Twoje własne.

 

Jutro u nas premiera i wygląda to dosyć ciekawie.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Baldur’s Gate, Baldur’s Gate ll, Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear, Icewind Dale, Planescape: Torment i Neverwinter Nights trafią w 2019 roku na konsole. Aktualnie firmy nie wspominają dokładnie o platformach, ale możemy się spodziewać, że produkcje zawędrują na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha. "

Jeżeli to prawda, to granie w Baldury w łóżeczku będzie czystą poezją.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Baldur’s Gate, Baldur’s Gate ll, Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear, Icewind Dale, Planescape: Torment i Neverwinter Nights trafią w 2019 roku na konsole. Aktualnie firmy nie wspominają dokładnie o platformach, ale możemy się spodziewać, że produkcje zawędrują na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha. "
Jeżeli to prawda, to granie w Baldury w łóżeczku będzie czystą poezją.
Będziesz strugał michalka co?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Będziesz strugał michalka co?

W ogóle się nie znasz na fachu :FailFish: struga się pinokia, michałka się głaszcze :kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
56 minut temu, Strife napisał:

Jeżeli to prawda, to granie w Baldury w łóżeczku będzie czystą poezją.

Kogo obchodzą baldury, jeśli będzie torment? Jezusmarjan, ale bym orał już po raz nie wiem który... Jeszcze stare fallout i seria Legacy of Kain i jestem w niebie :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.02.2019 o 20:25, xavris napisał:

Kogo obchodzą baldury, jeśli będzie torment? Jezusmarjan, ale bym orał już po raz nie wiem który... Jeszcze stare fallout i seria Legacy of Kain i jestem w niebie :)

U mnie Torment stoi na półce - oryginał z 1999 roku :banderas: Pierwszy RPG w którego świadomie maniaczyłem - mój rekord niespania 72h przy tym klasyku padł.
Jak wjedzie taki zestaw to michałek będzie zagłaskany.  Już mojej żonie współczuję...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
57 minut temu, The_Siemek napisał:

U mnie Torment stoi na półce - oryginał z 1999 roku :banderas: Pierwszy RPG w którego świadomie maniaczyłem - mój rekord niespania 72h przy tym klasyku padł.
Jak wjedzie taki zestaw to michałek będzie zagłaskany.  Już mojej żonie współczuję...

Ja mam srebrną edycje w takim zajebistym pudełku otwieranym na rzepy z 4 płytami. 

7a1c9c414e82b49db80dfdce00b4

 

A ja mojej żonie nie współczułem tylko zazdroszcze, bo do tej pory nie miała okazji zagrać w tormenta, będzie mogła nadrobić :)

Edit. Jeszcze dodam, że w tym wydaniu była koszulka, którą ciągle mam w domu u rodziców :)

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oby to wyszło w europie, świetna seria z niezłym poziomem trudności.

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmi pedalsko, ale irytują mnie te krowie wymiona u kobiet :/ Większość azjatek zostawia swoje cycki w domach, więc te postacie to w większości japońskie marzenia :P

Co nie zmienia faktu, że gra wygląda konkretnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ograłem nawet 5% tylu jrpgów co tutejsi wyjadacze, ale ta gra do dziś jest dla mnie niedościgniona. Dzisiaj 20 urodziny FF VIII.

 

A tej sceny to kurna nigdy nie zapomne

Jakby wydali remaster, matkobosko ale bym grał w gre

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VII tak, VIII nie jest nic zapowiedziane, nie wiem skąd to info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No fakt z tym przeginają , w xeno pełno dojnych krów z wymionami po ziemię, ale czasami zdarzają się wyjątki chociażby moja ulubienica Morag :dafuq:

 

 

Intro, bal i inne wstawki w VIII miażdzą cyce, tylko najdziwniejsze jest to że beda Finale na pstryka od 7 do  12, a sukinsyny 8 pominęły.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Strife napisał:

No fakt z tym przeginają , w xeno pełno dojnych krów z wymionami po ziemię, ale czasami zdarzają się wyjątki chociażby moja ulubienica Morag

Morag jak najbardziej, ale Pyra i tak <3 Też jest przegięta, ale jednocześnie jest taka urocza :P zwłaszcza wersja zielonowłosa, jezusmarian... Michałek to niemalże wybuchł całkowicie... Ale masz też normalnie ubraną Agate, całkiem proporcjonalną Korę... Ale taka Dahlia? ićpanwwuj :/

8 minut temu, Strife napisał:

Intro, bal i inne wstawki w VIII miażdzą cyce, tylko najdziwniejsze jest to że beda Finale na pstryka od 7 do  12, a sukinsyny 8 pominęły.

Człowieku w jakim ja wtedy byłem szoku, jak normalnie leci filmik gdzie wszystko wybucha i sie rozpieprza, a ja sie zastanawiam czemu ten debil Squall nie ucieka. Nie ucieka, bo nim nie sterowałem , bo czekałem aż sie filmik skończy :P

To była moc kurde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Motyw na pociągu był piekny.  Kiedyś gdzieś czytałem że zaginął im kod źródłowy 8 temu jej nie ma, ale to cieńkie wytłumaczenie jakieś.

 @xavris polecam to na pstryka jak nie grałeś, mimo infantylnego wyglądu system walki jest świetny i turowy, a fabularnie też niczego sobie, a tak to jeden wielki fan service , na ps4 to splatynowałem tak dobrze mi się grało.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
26 minut temu, Strife napisał:

polecam to na pstryka jak nie grałeś

A, wiem wiem. Grałem w demko. Nawet ostatnio jakoś mi się przypomniała, że była taka głupkowata ale fajnie sie grało. Muszę się zainteresować tematem.

update. Nie no posrało ich? na ps4 90 zł na switcha tylko cyfra 170... Poza tym na switcha jakbym coś brał to albo wojownika zelde albo ośmiościeżkowy wędrowiec. Ps4 zajęte apexem i niedługo sekiro i days gone. 

Panie kierowniku, nie ma kiedy załadować :/

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd pytać, ale co zrobić, jak człowiek gupi.

Rozumiem, że to taki doroczny zjazd ważnych Azjatów, gdzie pokazują petardy na najbliższy czas? 

Jak mi nie dadzą prawdziwych pokemonów na switcha to mogę się zeźlić. Strucli w postaci upośledzonych pokeyellowgo nie liczę.

Ewentualnie jeszcze ten fire emblem jakby pokazali to mogę przymknąć oko na pokemony, ale i tak im to zapamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Rozumiem, że to taki doroczny zjazd ważnych Azjatów, gdzie pokazują petardy na najbliższy czas? 

Direcy są zazwyczaj co 2 miechy lub 3, ten sie jakoś przedłużył i wszyscy się spuszczają że wreszcie coś będzie. Jakoś się nie spodziewam cudów na kiju, ale chciałbym się miło zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, czyli takie byle co trochę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, xavris napisał:

A, czyli takie byle co trochę :/

Nie, zazwyczaj podają line up na kolejne pół roku z co najmniej jednym świetnym tytułem, a większość pojawia się dosyć szybko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fire Emblem Three Houses zostało potwierdzone, że pokażą

 

https://www.nintendo.com/nintendo-direct/02-13-2019/

 

Oprócz tego krążą takie plotki:

 

-Pikmin 3 - remaster z Wii U

-Star Fox Grand Prix - coś jak połączenie Mario Kart z F-Zero

-Nowa Zelda 2D

-Super Mario Maker 2

-Metroid Prime Trilogy

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania hype train nintendo gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×