Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ale jak pierwszy raz zobaczyłem skelle na trailerze to zrobiło mi się mokro :duda:, bo temu Xeno najbliżej do mojego kochanego Xenogearsa jeżeli chodzi o mechy. 

 

Sporo opinii się naczytałem że fabularnie to nie jest poziom gier z serii, ale przeboleje to na rzecz eksploracji która wizualnie powoduje wzwód michałka.

 

Po za tym Dragon Quest XI, Persona 5 ( mam nadzieje, ale na 70% będzie) Caligula Effect, Fire Emblem, Shin Megami Tensei V, jest na co czekać.

 

Skoro na P5 i DQXI tyle czekam (oczywiście mógłbym to ograć na ps4, ale ta cholerna mobilność jednak robi swoje, dla mnie to największa zaleta pstryka) to i na Xeno X poczekam.

 

Zastanawia mnie tylko fakt czemu tutejsi entuzjaści chińskich bajkowych gierek nie atakują Vesperii? Jeden z najlepszych tytułów dostępnych na pstryka mimo 10 lat na karku, a zjada dzisiejsze tytuły bez popity, plus świetny system walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Strife napisał:

Zastanawia mnie tylko fakt czemu tutejsi entuzjaści chińskich bajkowych gierek nie atakują Vesperii? Jeden z najlepszych tytułów dostępnych na pstryka mimo 10 lat na karku, a zjada dzisiejsze tytuły bez popity, plus świetny system walki.

No mnie właśnie ten system walki nie przekonuje, mimo że chwaliłeś go już ustnie i pisemnie :P Do tego ma jakąś taką dziwną stylistyke. Absolutnie nie twierdze, że system walki jest kijowy a gra jest brzydka. Po prostu tak po ocznej ocenie w pierwszej kolejności wolałbym octopatha niż to. A że jeszcze od wczoraj się podjarałem na FFIX no to gra niestety spada na liście zakupowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Strife napisał:

 

Zastanawia mnie tylko fakt czemu tutejsi entuzjaści chińskich bajkowych gierek nie atakują Vesperii? Jeden z najlepszych tytułów dostępnych na pstryka mimo 10 lat na karku, a zjada dzisiejsze tytuły bez popity, plus świetny system walki.

 

Ja chcę najpierw XC2 skończyć, później zrobić krótką przerwę od jRPG i lecę z Vesperią. Jak miałem X'a to jakoś nie wyszło, chociaż kupiłem ToV w jakiejś promocji. Ostatecznie sprzedałem konsolę, zanim urochomiłem grę. Mobilność jednak robi swoje. W XC mam nabite tyle godzin ile mam, bo wpada z doskoku 20 minut tam, 15 minut tu. W XC grafika w trybie przenośnym nie powala - nie przeszkadza mi to jednak za bardzo - a Vesperia podobno wygląda pięknie i chodzi płynnie. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie jakoś radzić do premiery remake'a.69efcbef06d8ecefafe9470a193a46ff.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też mi wyczyn zagrać w grę od Nintendo na sprzęcie Nintendo :Coolface:

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSP i na PS Vita ...nawet na Raspberry Pi też ograłem jako ze jest to jedna z moich najulubieńszych gier ever!!

Bardzo duże emocje i sentyment z nią związane. 

 

Dzisiaj końcówkę Nintendo Direct oglądałem kilka razy zapętloną. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w sumie to na pierwszych Nokiach z Symbianaem też ograłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mi się udało ograć demo Yoshi'ego i X machina, ale ani jedno ani drugie mnie nie grzeje jakoś.

 

Za to tetris rozjebał system tak przyjemniie się w to gra że szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshi demko calkiem spoko. Proste, ale fajna sprawa, ze jest interakcja z pierwszym i drugim planem np mozna czyms rzucic albo przejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sobie jakoś radzić do premiery remake'a.69efcbef06d8ecefafe9470a193a46ff.jpg
Bosssssszzzzzzzz, czemu ta gra jest taka krótka jak się ją zna na pamięć?
Zrobiona ze wszystkimi muszelkami, sercami i bez śmierci.
Boję się że w remake coś grubo spierdolą i będzie nie grywalne.
Mam też nadzieję że zrobili silnik więc liczę na oba Oracle i może nawet Minish Cap.
Link to the past jakoś mi wisi ale te edycje ma GB to poprostu kocham!!
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy rekord :-P
b96e29f88aad98f3b18991270230d338.jpg

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelda Oracle of Ages i Oracle of Seasons nie będzie remake, bo to są słabsze Zeldy zrobione przez Capcom :5_smiley: 

 

Oracle of Ages postarzało się niesamowicie, a zagadki są jakieś nadgryzione zębem czasu np strzel kwadratem od ściany, żeby trafił w inny kwadrat etc

 

A Minish Cap to co innego, nawet powiedziałbym, że by się przyjęło, bo gra jest ciekawa i ma fajne mechaniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, były gorsze, ale jeżeli zrobili silnik i edytor to łatwo można je będzie machnąć i trzepać kasę.

...a gdyby tak "Zelda Dungeon Maker"?  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak granica wschodnia naszego kraju,  na Podkarpaciu jest tragedia jeżeli chodzi o Nintendo,  a na Podlasiu może 2% lepsza sytuacja.  Miałem wydać sporo kasy, a tu dupa znowu pójdzie na %:megusta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Strife napisał:

Nie ma to jak granica wschodnia naszego kraju,  na Podkarpaciu jest tragedia jeżeli chodzi o Nintendo,  a na Podlasiu może 2% lepsza sytuacja.  Miałem wydać sporo kasy, a tu dupa znowu pójdzie na %

Zawsze mogłeś kupić jakąś składankę disco polo :P

Ale fakt. Lokalnie w sklepach z grami wygląda to bardzo mocno średnio. U mnie w Kielcach (czyli w sumie taki półwschód, bo przed Wisłą :P ) to tylko w mediamarkcie jest jako taki wybór. W euro ani me nie ma praktycznie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie tylko na Wschodzie. Ja mam 70 km do Dojczlandu a grę Nintendo dostaniesz tylko jak sobie sam do sklepu zamówisz - jest MediaExpert spore, w centrum handlowym EuroRTVAGD i w słynnym Tesco Neonet. A najbliżej kupisz w Zielonej Górze (ca 45 km) w dwóch takich gierkowych sklepach, bo w elektromarketach też pusto.
Ale to wiadomo - Nintendo ma wyjebongo na nasz rynek (a rynek na Nintendo...) i dystrybutor jest z Czech. Ostatnie co nam dystrybuowali z Czech to było chrześcijaństwo ponad 1000 lat temu. Także dajmy czas Japończykom.

Z innej beczki - grał ktoś w The Way? Kupiłem, bo jakaś chora promocja była i wyszły mi taniej niż za jogurt. O gierce nie słyszałem za wiele. Tylko coś kojarzę, że Polacy robili/współtworzyli.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to tu mnie @The_Siemek zaskoczyleś, myślałem że obok dojczlandów jest o wiele lepiej. 

 

The Way bardzo fajny tytuł,  napisy ma polskie gra dobra na szybkie strzały tylko ma spory backtracking.

Edytowane przez Strife
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem. Bactracking bardzo mi się nie dał w kość. Jedynie mam uwagę do jednej zagadki bo coś nielogiczna była i musiałem się wspomóc. Gra jest super. Klimat świetny, pixelart na poziomie i czuć trochę inspiracje Another World.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie no porażka z dostępnością tytułów, chociaż mały ma to co chciał i to fartem.

 

Najśmieszniejsze jest to że siedzi z dziadkiem i obaj napierdalają jeszcze w mariosa :banderas:, a ja idę w kimę, bo wchodzę im w drogę :megusta:

Edytowane przez Strife
  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czegoś takiego mi brakowało na pstryku,  mimo że kałboje to nie moje klimaty,  ale na bank sprawdzę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie gierka ma dobre 3 lata, ale jakoś całkiem o niej zapomniałem. Na switcha to faktycznie by było niezłe, na pewno lepsze niż marianowe kurliki :(

obawiam się tylko, że jak to wyjdzie to będzie kosztować jakieś absurdalne pieniądze i mnie to zniechęci do zakupu. Za xcoma dwójkę na switcha byłbym w stanie dać nawet pełną cenę, bo wiem, jak gigantyczne pokłady grywalności i regrywalnosci ma ta gra, zwłaszcza z dodatkiem. 

w hard west raczej aż tyle zawartości nie ma niestety. Co nie znaczy, że to jest zła gra.

 

 

My tu gadu gadu, gierki dla dzieci i duperele, a tymczasem Reggie przechodzi na  emeryturę. Fajny chłop był z niego, taki swój, chociaż bez klapków i wąsa :)

zastapi go gurwa Doug Bowser xD skurwisyn ma naturalne predyspozycje xD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No następcę czuć chujizmem pracował chyba wcześniej w EA więc niech turla dropsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×