Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Bowser?

Boss z Mario? Przypadek? Nie sądzę...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz od kurlikow. Fajna gra o fajnie się w nią gra. A hard west na pewno obadam. Tak w ogóle to nie jest polska gra?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, CePeeN napisał:

Tak w ogóle to nie jest polska gra?

Jest, jak najbardziej.

49 minut temu, CePeeN napisał:

Co chcesz od kurlikow. Fajna gra o fajnie się w nią gra.

Zachęcam do zapoznania się z moim wielkim postem. W skrócie - gra jest sympatyczna ale jest skrajnie prosta a taktyczna tylko umownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Strife napisał:

No następcę czuć chujizmem pracował chyba wcześniej w EA więc niech turla dropsa.

Nie ma się co nastawiać negatywnie od razu. EA to banda wuja, ale nie każdy w EA to wuj. Reggie go chwali, będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ze jest prosta to się zgadzam. Ale zabawna i relaksująca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to by było niezłe trzęsienie ziemi:

 

http://www.nintendolife.com/news/2019/02/rumour_microsoft_plans_to_bring_xbox_app_and_game_pass_to_nintendo_switch

 

Jeżeli to prawda, to ciekawe, czy to pierwszy krok do łyknięcia Nintendo przez MS....Nie wiem czy to by było takie złe. Jeżeli N skupiłoby się na tworzeniu gier i sprzęcie przenośnym z logo MS, a MS na usługach online i sprzęcie domowym, gracze mogliby  otrzymać konsolę uniwersalną, niemalże doskonałą. XC2, Breath of the Wild w 4K i 60 klatkach lub kolejne części tych serii. Yes, please! Cuphead, Ori and the Blind Forest...a nawet Halo(!!!) w trybie przenośnym. Też poproszę. Szkoda, że to sfera marzeń i domysłów.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niemożliwe, żeby MS połknął Nintendo :)

 

Oprócz tego, jeżeli ta plotka jest prawdziwa, to Xbox Game Pass bazowałby na chmurze Microsoftu (xcloud cośtam)

 

Która nie będzie dostępna w Polsce, tak samo jak PS Now nie jest dostępne

 

Może za jakieś 2 lata

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uważam, że jeśli chodzi o MS, to nie ma rzeczy rynkowo niemożliwych...To jest raczej pytanie o to, czy N dałoby się przejąć po gigantycznym sukcesie NS'a. Ja od dawna uważam, że N powinno się koncentrować na tworzeniu gier, a nie sprzętu. Wii, DS, 3DS, a teraz NS, swój sukces zawdzięczają bibliotece, bo technologicznie  dupy nie urywają. Serio, żałuję, że gry od Nintendo nie są dostępne chociażby na PC, bo o ile grafika i płynność to nie wszystko, to wolałbym grać w XC2 bez nurkowania klatek do 18-22 i rozmywania grafiki w każdym większym mieście. Poza tym, dostęp do absolutnie zajebistych tytułów zyskałyby setki milionów graczy. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,  ja tak nie pozwalam :fuckoff:Rozumiem że ludzie potrzebują gówien typu Facebook, YouTube i inne pierdoły na konsolach, ale jakby ms wpieprzył by się do N to zalewu tego syfu nie byłoby końca. ( nie na temat ale walić to :30vm3cw:)

 

Ja w przeciwieństwie do Grabeq'a jestem zadowolony że exy to exy i nie ma ich na innych sprzętach(granie w mariosa czy inne tytuły od N na emulatorze czy innym szacher macherze pozbawia te gry ich magii jakkolwiek by głupio to nie brzmiało). 

 

N obecnie jak dla mnie jest najlepszą konsolą( jako że jestem "normalny" :21ozlae:,  rodzina, robota, brak na wszystko czasu, czyli jak u większość tu obecnych) , a to z powodu swojej mobilności i braku społecznościowych pierdoł( dajcie mi takie przenośne ps4,  nawet przeboleje te aktualizacje i giga patche,to z miejsca pstryk by się kurzył do premiery swoich exów) .  

 

Co do ms i ich usług związanych z netem,  na chuj to komu potrzebne( tak wiem pierdole,  ale tak już mam),  w Mario karta gra się rewelacyjnie( na kanapie we 4 jeszcze lepiej),  w monster huntera też ( kumpel pogrywa i mówi że jest bardzo dobrze, mały gra we fortnite i tez to chodzi dobrze, a to gry na neta wiec tragedii nie ma) N to przede wszystkim granie kanapowe i chwała im za to.  

 

Szkoda że Sega odeszła od robienia konsol im ich więcej tym lepiej,  co do Xeno 2 i 4k to też to walić gra i tak wygląda pięknie, bo nie ma lepszej gry dla mnie :banderas:,  nawet starusieńki FF9 wyglada naprawdę dobrze na ekranie pstryka.  

 

Uogulniając ,  mamy trzech dużych graczy na rynku jeżeli chodzi o konsole,  powinien się pojawić jeszcze czwarty żeby namieszał, bo każda z firm i tak daje dupy w jakimś aspekcie,  ale nie ma rzeczy doskonałych. 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Switch zreanimowal kanapowe granie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja się zgadzam z tym, że w przypadku przejęcia N przez MS, istniałoby ryzyko utraty magii przez tytułu od "skośnookich". Masz też rację Strife-san, że konkurencja na rynku gier to dobra rzecz, a Nintendo pokazuje, że gameplay'em i  klimatem można wygrać ten rynek. Jak nie chcą się łączyć, to niech wreszcie zrobią konsolę, która będzie pod względem technologicznym sprzętem równorzędnym do zabawek od Sony i MS. Taki uber-NS, że w dock'u wszystko zapitala w 2K/4K i 60 klatkach, a po wyjęciu z dock'a w 720/1080p w 30. Win-Win.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie,  ja tak nie pozwalam :fuckoff:Rozumiem że ludzie potrzebują gówien typu Facebook, YouTube i inne pierdoły na konsolach, ale jakby ms wpieprzył by się do N to zalewu tego syfu nie byłoby końca. ( nie na temat ale walić to :30vm3cw:)
 
Ja w przeciwieństwie do Grabeq'a jestem zadowolony że exy to exy i nie ma ich na innych sprzętach(granie w mariosa czy inne tytuły od N na emulatorze czy innym szacher macherze pozbawia te gry ich magii jakkolwiek by głupio to nie brzmiało). 
 
N obecnie jak dla mnie jest najlepszą konsolą( jako że jestem "normalny" :21ozlae:,  rodzina, robota, brak na wszystko czasu, czyli jak u większość tu obecnych) , a to z powodu swojej mobilności i braku społecznościowych pierdoł( dajcie mi takie przenośne ps4,  nawet przeboleje te aktualizacje i giga patche,to z miejsca pstryk by się kurzył do premiery swoich exów) .  
 
Co do ms i ich usług związanych z netem,  na chuj to komu potrzebne( tak wiem pierdole,  ale tak już mam),  w Mario karta gra się rewelacyjnie( na kanapie we 4 jeszcze lepiej),  w monster huntera też ( kumpel pogrywa i mówi że jest bardzo dobrze, mały gra we fortnite i tez to chodzi dobrze, a to gry na neta wiec tragedii nie ma) N to przede wszystkim granie kanapowe i chwała im za to.  
 
Szkoda że Sega odeszła od robienia konsol im ich więcej tym lepiej,  co do Xeno 2 i 4k to też to walić gra i tak wygląda pięknie, bo nie ma lepszej gry dla mnie :banderas:,  nawet starusieńki FF9 wyglada naprawdę dobrze na ekranie pstryka.  
 
Uogulniając ,  mamy trzech dużych graczy na rynku jeżeli chodzi o konsole,  powinien się pojawić jeszcze czwarty żeby namieszał, bo każda z firm i tak daje dupy w jakimś aspekcie,  ale nie ma rzeczy doskonałych. 
 
 
 
Dokładnie, mnie te wszystkie dziadostwa typu Facebook, YouTube czy co tam jeszcze nie jest potrzebne w konsoli, mam to w telefonie i wystarczy. A w switcha fajne jest to, że w 3 sekundy czy mniej mam odpaloną konsole i widzę już ikony gier które mogę uruchomić. W ciągu 15 sekund mam już ekran ładowania gry a po pół minucie gram w grę. Kiedy chce to usypiam i gram dalej później.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chrzanić YT, Netflixa i FB. Mi chodzi o coś zupełnie innego. Zrozumcie, ja bardzo lubię mojego NS'a i właściwie jak na nim gram to mi jakoś bardzo nie przeszkadza te 30 klatek czy rozmyta grafa, trochę mnie w sercu od czasu do czasu zakłuje, jak się zdarzą jakieś zgrzyty albo otoczenie w XC2 zmienia się w obraz wycięty  żywcem z PS2, ale zaciskam zęby i prę dalej. Ja tak jak i @xavris lubię od czasu do czasu pociorać w jakieś głupkowate "szczelanki" z dobrą ekipą i obecnie na przykład cioram w Apexa. Jak się przesiadam z NS'a na kompa z 1080GTX i i7, to mam wrażenie, że się technologicznie teleportowałem do odległej przyszłości. Płynność, ostra jak brzytwa grafa, robią swoje i bardzo umilają odbiór gry, zwiększając immersję. Uważam, że Zelda, XC2, a już na pewno Bayonetta i SMBU na mocniejszym sprzęcie dużo by zyskały, a nic nie straciły. Oczywiście kosztowałoby to więcej, ale ja bym był w stanie zapłacić za wersję Pro, NSi, NS+ czy jak tam to nazwą ok. 2K. Shut up and take my money!

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie przejęcie?? Co wy gadacie??

Xbox App pojawia się na różnych urządzeniach. Chodzi o wpisanie się do Xbox Live i cross play jak to jest już w Minecraft'cie zaimplementowane chociażby.

 

GamePass > streaming, chmura, BYOD, xbox store > gry jako usługa > nie ważne na czym grasz, ważne że kupujesz w naszym sklepiku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na digital dragons academy i nie mogę sobie podyskutować :p

powiem tylko, że bardzo bym chciał netflixa na switchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem na digital dragons academy i nie mogę sobie podyskutować :P
powiem tylko, że bardzo bym chciał netflixa na switchu

I co ciekawego się dowiedziałeś? To hobbystycznie czy zawodowo odwiedziłeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona jest bardzo wkręcona w gamedev i jest to jej marzenie się wkręcić w branże, dlatego w miarę możliwości odwiedzamy takie konferencje. A że pod Krakowem mam rodzinę, to jeszcze się odwiedzi, słoik ogoreczkow weźmie xD

A ja też mam taką głupia przypadłość, że lubię wiedzieć różne rzeczy o różnych rzeczach, więc jak mam okazję to bardzo chętnie słucham o tworzeniu gier mniej lub bardziej ogólnie, bo nie da się ukryć, że to jedno z moich kluczowych hobby :)

Ale tak ogólnie to jakiś niesamowitych rzeczy tu nie ma, ale nie zmienia to faktu, że przyjemnie się słucha prelegentów, przynajmniej większości z nich.

Kiedyś bylismy na wykładzie o psychologii w grach, to myślałem że mi mózg z radości wysadzi :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie to są głównie praktycy i fajnie posłuchać co maja do powiedzenia. Ale to rozumiem ze bardziej takie ogólne pogadanki, tak to przynajmniej wyglada jak się popatrzy na prelegentów i tematy wykładów?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no pewnie to są głównie praktycy i fajnie posłuchać co maja do powiedzenia. Ale to rozumiem ze bardziej takie ogólne pogadanki, tak to przynajmniej wyglada jak się popatrzy na prelegentów i tematy wykładów?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Żona jest bardzo wkręcona w gamedev i jest to jej marzenie się wkręcić w branże, dlatego w miarę możliwości odwiedzamy takie konferencje. A że pod Krakowem mam rodzinę, to jeszcze się odwiedzi, słoik ogoreczkow weźmie xD
A ja też mam taką głupia przypadłość, że lubię wiedzieć różne rzeczy o różnych rzeczach, więc jak mam okazję to bardzo chętnie słucham o tworzeniu gier mniej lub bardziej ogólnie, bo nie da się ukryć, że to jedno z moich kluczowych hobby
Ale tak ogólnie to jakiś niesamowitych rzeczy tu nie ma, ale nie zmienia to faktu, że przyjemnie się słucha prelegentów, przynajmniej większości z nich.
Kiedyś bylismy na wykładzie o psychologii w grach, to myślałem że mi mózg z radości wysadzi
Pany weźcie obejrzyjcie sobie serial Halt and Catch Fire, idealny dla Was :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam. Popatrzę co to :) problem polega na braku czasu na wszystkie hobby :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halt and Catch Fire lata 80 i 90te, tworzenie kompów, gamedev, fikcyjna fabuła o powstajacaej firmie upchnieta między prawdziwe wydarzenia i firmy (IBM itp.).

Świetny serial.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SephiroT napisał:

Jakie przejęcie?? Co wy gadacie??

Xbox App pojawia się na różnych urządzeniach. Chodzi o wpisanie się do Xbox Live i cross play jak to jest już w Minecraft'cie zaimplementowane chociażby.

 

GamePass > streaming, chmura, BYOD, xbox store > gry jako usługa > nie ważne na czym grasz, ważne że kupujesz w naszym sklepiku. 

 

No wiadomo, ze na 99% tym się skończy. Tak sobie tylko teoretyzujemy #plotobzdurygamingowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przecież zostało zapowiedziane przez M$ ostatnio na konfie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, CePeeN napisał:

Nie no pewnie to są głównie praktycy i fajnie posłuchać co maja do powiedzenia. Ale to rozumiem ze bardziej takie ogólne pogadanki, tak to przynajmniej wyglada jak się popatrzy na prelegentów i tematy wykładów?

Wiesz co, powiedzialbym, że mówią ogólnie o konkretnych rzeczach :) nie wiem jak to wyjaśnić. No dzisiaj gość bardzo fajnie opowiadał o Pixel arcie, o rodzajach, problemach, błędach w tworzeniu itp, ale np nie zagłębiał się w wymiary obiektów. Te prelekcje trwały po ok. 45 minut, więc też nie bardzo mogli się rozkręcić. Jak kiedyś będziesz miał okazję, to z całego serca polecam prelekcje sosa sosowskiego (tego od mcpixela). No przegościu jest :)

ogolnie, taka ciekawostka, wszystkie osoby z polskiego devu (ogólnie pojętego)  których słuchałem wydawały się bardzo sympatyczne, oprócz gościa z cdpr xD psipadek? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat pracuje z gościem który przyszedł z CD Projekt ale on akurat całkiem spoko gość. Ale akurat jeśli chodzi o branże growa to dość słaba fucha. Za duży stres, za duży crunch i pensje tez słabe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×