Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że mamy okres promocji na Switchu to mam pytanie - ten WonderBoy i Owlboy to dobre są waszym zdaniem? Warto to kupić?

Stardew Valley se kup ooo

 

Owlboy wszędzie wysoko w rankingach top na Switcha... W sensie gier polecanych na tą konsolę...

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Frost Prime napisał:

WonderBoy

Świetny jest, mały ma to na swojej konsoli i gra jest bardzo przyjemna, ja natomiast polecę Horizon Chase Turbo. Gram od wczoraj i jeśli ktoś zagrywał się w Lotus'a III na amidze będzie w niebo wzięty, cholernie miodny tytuł. (demko jest na ps4 więc można obadać czy gra podejdzie, ale tytuł idealny na pstryka)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem obie. Całkiem fajne gierki. Szczególnie Owlboy. Fabuła wydaje się całkiem ciekawa. Bardziej mnie wciągnęła ta gra niż Wonder Boy, ale to dopiero początki więc wiadomo...może się to jeszcze zmienić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś premiera Darkwood na wszystkie platformy w tym NS. Niby polskie studio więc teoretycznie napisy PL powinny być. Zagralbym sobie w takiego indyczka na Switchu a Wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja go mam na liście. Kiedyś widziałem jakieś dev diary i mi się spodobało bardzo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, w sam raz na Switcha. Pytanie czy czcionki będą czytelne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak można najprościej ściągnąć screeney z pstryka na kompa?

 

Włożyłem sobie kartę do kompa i je skopiowałem, ale są podzielone na lata miesiące i dni więc podfolderów jest w chuj i trochę, a bawienie się w wycinanie i kopiowanie mnie do szału by doprowadziło, może jest jakiś prostszy sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjarany wystartowałem z Owlboyem wczoraj. Muzyka fajna, grafika i projekty miodzio, ale gameplay taki sobie. 

Gra jest bardzo prosta, korytarzowa i ogólnie taka jakaś dla dzieci. Mało mam radości z grania w to. 

Wysokie oceny jak na razie bardzo mnie dziwią. Nie jest to tragiczna gra, ale zupełnie czego innego się spodziewałem. Bardziej jakiegoś Hollow Knighta czy coś w tym stylu.

Chyba, że ja jestem dalej na początku a potem gra rozwija skrzydła (hehe). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Owlboy na pc kiedyś za 100, pograłem chwilę i już nie wróciłem. Może to dlatego, że to pc, a może z innego powodu

 

Wpadły komuś w oko jakieś dobre gierki z obecnego promo? Coś polecacie?

 

Celeste wydaje się spox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem właśnie Celeste brać i chyba w ogóle dzisiaj się promo na nią kończy :/ (już się skończyło)

Kupię następnym razem. 

 

Wziąłem za jakieś 16 pln łącznie - Xeodriftera i Mana Spark. Potestuję i jak będzie badziewie to nawet kasy nie będę żałował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogłem właśnie Celeste brać i chyba w ogóle dzisiaj się promo na nią kończy :/ (już się skończyło) Kupię następnym razem. 

 

Wziąłem za jakieś 16 pln łącznie - Xeodriftera i Mana Spark. Potestuję i jak będzie badziewie to nawet kasy nie będę żałował

 

Xeodrifter ograłem na Vicie i bawiłem się przednio,ogólnie ja lubię metroidvanie i pikseloze więc to gry dla mnie. Jeśli jednak na kwadraty ktoś ma uczulenie to się odbije 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To elegancko :) Miałem to długo na liście, ale mieszane recenzje czytałem. 

Metroidvanii właśnie szukałem sobie a pixeloza mi kompletnie nie przeszkadza. Oprócz Sekiro to ostatnio same takie wynalazki ogrywam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w Mana Spark i takie mocne 5,5/10.
Gierka jest niby-Soulsowa wg opisu, ale to bardziej rogaliko-dungeoncrawler ze stałą progresją (jeśli chodzi o zabijanie bossów i unlocki). Mogłoby to być mobilne w sumie jakby trochę spowolnili wrogów. Pograć można, ale więcej niż 10 pln to bym za to nie dał. Chodzisz po niewielkich lokacjach (prostokątne pokoje) i odblokowujesz przejścia do schodów, które na kolejny poziom prowadzą. Co jakiś czas jest boss. Strzelasz z łuku i zbierasz ze skrzynek pasywne umiejętności (więcej żyćka, podwójny strzał, zatruwanie itd.) a aktywne odblokowujesz w obozie do którego wracasz po zgonie. Z mobów leci mana - za którą właściwie wszystko ulepszasz i pieniążki do zakupu dodatkowych aktywnych i pasywnych perków. Jakaś tam fabuła jest, ale typowe pierduty dla kontekstu.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario Maker wygląda słodko, to jakby mieć wszystkie mariany w jednej grze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w moje łapki powinien wpaść remaster assassina. Nie spodziewam się cudów ale fajnie oograć coś mniej cukierkowego oraz chińskiego na tym małym ekraniku.
Dam znać jak to wygląda i działa. Wiem, że są napisy pl a to duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Pograłem chwilę i bardzo fajnie to wygląda. Mamy język polski, na starcie pobiera aktualizacje plus trzeba samemu pobrać pakiet DLC ze sklepu Nintendo.

W samej grze mamy dostęp odrazu do Liberation a ten dodatkowy pakiet DLC to są dodatkowe misję itp. Dźwięk w grze również wydaję się dobry, nic nie tnie i nie słyszę opóźnień. Nie testowałem jeszcze wersji na TV a jedynie sam handheld mode. W sumie to ciężko coś więcej powiedzieć gdyż na ten moment dotarłem dopiero do teatru a wiec jest to sam początek.

Jeśli ktoś jest ciekawy jak wygląda okładka z polskiej dystrybucji to proszę spojrzeć.

 

P.S.

Przepraszam za post pod postem ale nie mogłem coś edytować na tapatalku.

 

6f11417e82a3e7b123f55e5bce65efcc.jpgac84b28773664c88774939cf1d7226bc.jpg

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O chuj genialna wiadomość, najlepsza część Star Ocean'a zmierza na pstryka!!! Michałek klaska jąderkami aż miło:banderas:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-złóż wypowiedzenie

-nie dostań krótszego okresu wypowiedzenia

-dowiedz się, że masz urlopu na cały sierpień

-przypomnij sobie, że 26 lipca wychodzi fire emblem

-czerp profity po wsze czasy

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany kochane, planuję zakup Wii U i chciałem się tylko upewnić na 100% (jeśli ktoś byłby łaskaw sprawdzić), że będę mógł sobie odpalić wszystkie Zeldy na tym tzn. Tłajlajt Princes, Skajłard Sord, Łind Łaker plus starocie O! Karyna i Maska Majora.
Już prawie jechałęm Wii odebrać aż doczytałem, że eShop Wii zamknęli w styczniu i g... bym sobie tam kupił a na fizycznych nośnikach są tylko dwie Zeldy na Wii :obama:
Powoli sobie realizuję plan zagrania we wszystko - teraz na 3DS skończyłem Oracle of Season i lecę Oracle of Ages.

Ewentualnie jakieś porady przed zakupem - jaka wersja, jakie kontrolery potrzebne itp.?
Tam jest tyle tego, że zakup PS4 to był jak zakup bułki w piekarni w porównaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×