Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Strife napisał:

Czyli jesteś o szczebel wyżej:jaro:

Chyba nie ma nic nad marszałkiem, co najwyżej pani marszałkowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi ten cały Dynamax i wielgachne Poki średnio pasują? :frog:

 

Raidy i online jak najbardziej na duży plus (choć mam nadzieję, że gra nie stanie się takim trochę "online only" w celu czerpania radości z gry), ale no motyw z powiększaniem pokemonów na parę rund itp brzmi dla mnie trochę jakby nie mieli pomysłu żeby w fajny sposób odświeżyć serię.

Bądź co bądź tak czy siak zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi tak sobie. Mi to nie jest potrzebne w sumie, ale może ciekawie zmieni taktyki.
Chociaż moja taktyka niezmienna od lata - katowanie startera od początku, żeby na strzała kładł wszystko co żywe.
Ciekawe jak to będzie działać w trybie przenośnym i na ile ten świat będzie otwarty - albo samo to Wild Area.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nóżka napisał:

Czy tylko mi ten cały Dynamax i wielgachne Poki średnio pasują? :frog:

Mi to pasuje, ale jedyne poki z jakimi obcowałem to te najnowsze na switch'a i film z Reynoldsem w dzieciństwie miałem inne Japońskie zboczenia niż poki :ohstop:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni za to konfiskować Switche!

156 pierwszych to pewnie bym teraz z pamięci wymienił. Te z Gold/Silver też wszystkie znam a później kompletnie zero. Jakieś startery kojarzę z kolejnych gier tylko. 

 

Poki Pokami a tu POTĘŻNE Nintendo ogłasza remastery Baldura, Planescape i Icewind Dale na Switch :obama: 24.09 premiera. 

Zapowiada się sroga jesień. 

 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na długie zimowe wieczory jak znalazł, ale ja nadal fapam nad Xenoblade X jak to dadzą to nie ma mnie minimum przez 500h:wiesiekthug:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

No i @xavrisbędzie miał mokro.

O chryjstusie świebodziński...

aż się ciut wzruszyłem i piszę to całkowicie poważnie

W dniu 6.06.2019 o 19:21, The_Siemek napisał:

156 pierwszych to pewnie bym teraz z pamięci wymienił. Te z Gold/Silver też wszystkie znam a później kompletnie zero. Jakieś startery kojarzę z kolejnych gier tylko. 

151 mój drogi :P

Gold/silver już mało grałem w sumie, ale kilka dziadów jeszcze pamiętam.

Tym niemniej nowe poki wejdą w switcha z prędkością światła. Paradoksalnie te gry to były sakramencko dobre rpgi, może niekoniecznie fabularnie, ale pod względem kombinowania w co trudniejszych walkach i ogólnie gameplay'u konstrukcji świata to były genialne gry. Liczę że najnowsze będą wyrywać z butów.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, ja to tak dobrze znam, że nawet o 5 ukrytych wiem :vxoAZzf:
No ciekawe co tam dzisiaj nasze kochane Japończyki pokażą. Czekam na remastera Link's Awakening, chociaż właśnie kończę wersję DX przechodzić na 3DS po raz drugi.
Czytałem jakieś "leaki" z 4chana, ale to chyba jakieś pierdy, bo większość ludzi raczej mocno sceptycznie podchodzi. Chociaż jakby się opcja grania w gry ze SNESa pojawiła to bym nie pogardził. W weekend Amazony i eBaye w poszukiwaniu Chrono Triggera na DS przeglądałem, ale ceny czasami zabójcze. Tak samo jak za Golden Suna (tego DSowego) albo Spirit Tracks (chociaż tu już mniej).
Gdyby na Switchu było identyczne Virtual Console jak na WiiU to bym się posikał z radości. Tyle by hajsu ode mnie dostali, że głowa mała.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi mignęło, że mieli pokazywać fire emblem, na to czekam. Kolekcjonerka zamówiona, ale chce zobaczyć jakoś bardziej jak to ma wyglądać :)

chociaż i tak wezmę i tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nintendo mogłoby już sobie darować występy na e3 żeby się nie narażać na krytyke. Wiadomo, że poza kreskówkowymi grami i odgrzewanymi kotletami nie są w stanie nic zaprezentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to kliknąć „zobacz odpowiedź” od dzBanego i stwierdzić, że nie warto było...

Jakby jeszcze pokazali coś z Metroida to chyba bym na serce zjechał. 

Obok Cyberpunka najlepsze gówno tego E3. Reszta bez podjazdu w ogóle.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, dzięki, bo miałem ryzykować. Szczerze doceniam poświęcenie.

Fire emblem bardzo intrygujące. Głównie liczyłem na fajnego taktycznego rpga, zapowiada się tłusta historia jak goloneczka z krzanem. Czekam na gameplaye, chociaż Michaił i tak już wyprężony. 

Teraz te poksy co pokazują też wyglądają fajnie, chociaż wyglądają tak bardzo jak Zelda, że prawie bardziej jak sama Zelda :/ no i to że widzimy poksy jakieś takie dziwne... Nie wiem czy w tych ostatnich częściach też tak było, ale jakoś mi to umiarkowanie pasuje. 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba konfa. Brak nowego hardware, 90% porty które są wszędzie za pół darmo ale na switch będzie 50$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, w ogóle te targi zaorać :/

tylko cp, reszta na rozrzutnik i na pole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matkobosko, czy oni w końcu pokażą rozgrywkę z fire emblem? 

Edit. To luigi's mansion wygląda w sumie całkiem spoko.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewałem się, kolejna fajna gra której nie kojarzyłem. Astral chain, o policji z niewidzialnymi nibyrobotami na łańcuchu. Fajna rozwałka, ale ciekawi mnie bardzo ile w tym historii. Zdecydowanie wchodzi w krąg zainteresowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dot. komentarzy na fb i ytde4fa338f02d9c8969ea23668d5fbbc9.jpg

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A serio komuś to przeszkadza? Nie korzystam z FB w ogóle, więc chyba jestem odcięty trochę od takich kwiatuszków.

I że niby co jest nie tak? Obstawiam, że największy problem to brak 73k i 1523 fps na uberultradelta, bo to przecież poniżej tego nie da się grać.

Trafiłem?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, xavris napisał:

No nie spodziewałem się, kolejna fajna gra której nie kojarzyłem. Astral chain, o policji z niewidzialnymi nibyrobotami na łańcuchu. Fajna rozwałka, ale ciekawi mnie bardzo ile w tym historii. Zdecydowanie wchodzi w krąg zainteresowań.

Dam se łapę uciąć że historią się nie zawiedziesz.

 

Panzer Dragoon mokry sen się spełnił, zawsze zazdrościłem posiadaczom segi tego tytułu, Wiesiek bardzo na plus, ale dla mnie bank rozbiła Trials of Mana i chyba zaraz sięgam po klasyki , bo się pojawiły, tak samo jak i klasyczne Contry:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Strife napisał:

Dam se łapę uciąć że historią się nie zawiedziesz.

To w oparciu o poprzednie gry studia albo poprzednie części serii, o ile to seria? Czy po prostu przeczucie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczucie, ale wyglada to zbyt dobrze żeby to spartolili, tak samo z nową Zeldą chyba pójdą w historię co mnie bardzo cieszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×