Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Widzę Czacha, że sprzęcik od Nintendo przypadł Ci do gustu emoji4.png

To inny sposob grania, taki mniej angażujący i wcale nie mam nic zlego na mysli ;) Do PS4 na krocej niz godzine nawet mi sie nie chcialo siadac, a tutaj biore konsole nawet na 15 minut i dobrze mi z tym ;) Poza tym juz sie przydala na wyjazdowej robocie na tydzien i w czasie przelotow. Juz wiem ze Switch u mnie zostaje na dluzej. Najgorzej ze nie mam hamulca w kupowaniu gier.. dobrze ze jest dzienny limit na e-shopie bo pierwszego dnia bym poplynal :7_sweat_smile: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Ciebie rozumiem. Sam mam podobne podejście. Ogólnie mam czas kiedy tylko gram na Switchu oraz taki gdzie ta konsolka sobie odpoczywa. Niby staram się z głową podchodzić do zakupu gier i akcesoriów na to urządzenie ale mam już większość potrzebnych rzeczy. Dodatkowo jest to jedyna konsola na którą uwielbiam kupować gry w pudełkach a cyfr mam stosunkowo mało. Z tych większych to Mario Tennis, Smash oraz DK. Reszta to pudełeczka, które pięknie się prezentują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gdzie gromadzic pudelek, a dodatkowo moje lenistwo zmusza mnie do kupowania cyfrowo ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko Switch to wyjątek i pudełeczka przynoszą mi satysfakcje choć miałem przez chwilę tak, że i na NS wolałem cyfry.
Ogólnie jestem wygodny i leniwy tak jak Ty a co za tym idzie to na ps4 i xo mam same cyfry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kolos28 napisał:

U mnie tylko Switch to wyjątek i pudełeczka przynoszą mi satysfakcje choć miałem przez chwilę tak, że i na NS wolałem cyfry.
Ogólnie jestem wygodny i leniwy tak jak Ty a co za tym idzie to na ps4 i xo mam same cyfry emoji16.png

A nie wkurza cie biedne wydawnictwo? Nawet ksiazeczek w srodku nie ma, a jakosc druku na tyle okladki wyglada jak z xero dla studentow za 10gr ;) No chyba ze edycje kolekcjonerskie bierzesz :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie wkurza cie biedne wydawnictwo? Nawet ksiazeczek w srodku nie ma, a jakosc druku na tyle okladki wyglada jak z xero dla studentow za 10gr  No chyba ze edycje kolekcjonerskie bierzesz  
Kolekcjonerek nie kupuje bo gry na NS i tak są zbyt drogie
Co do książeczek, kiedyś mi to przeszkadzało ale teraz już nie zwracam na to uwagi tym bardziej, że często takie wydania pojawiają się na ps4 (jak jeszcze kupowałem pudła). Dla mnie pudełka gier na NS wyglądają bardzo ładnie i ten rozmiar jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biere day one

 

Śliczne, poręczne, takie jakie chciałem. Ta hybrydowo to dla mnie nie była zaletą. I tak bym nie grał na TV bo od tego mam inne konsole w 4K

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykastrowali pstryka z jego największych zalet :FailFish:, no ale kto co lubi.

Da się na tym grać w takiego Arms'a czy 1 2 switch czy trzeba joycony dokupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę okrojona wersja, ale podoba mi się mniejszy rozmiar i różne wersje kolorystyczne, no i cena będzie niższa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W część gier będzie można grać z osobnymi joy-conami 

 

Z jednej strony wycięto wszelkie bajery z drugiej mamy typowego handhelda , poręcznego, lżejszego z dłużej działającą baterią.

 

Najważniejszy jest wybór. w tym przypadku nikt nie będzie poszkodowany w odróżnieniu od wejścia pro i xox gdzie podstawowa konsola stała się z miejsca ubogim krewnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica w cenie jest spora, a zyskujemy mniejsza wage i rozmiar. No i stabilnosc padow - te mocowania joyconow sa strasznie slabe. Na minus ekran z ramka i kolory.. chyba tylko limitka pokemnonowa mi sie podoba. Ogrywam dalej to co mam i czekam na PRO ;) 

W dniu 6.07.2019 o 10:47, Strife napisał:

@czacha79 jest coś ciekawego na pstryka? Jestem teraz w białym i może uda coś się wyrwać fajnego czekając na Fire Emblem. 

Bylem dzis u kolesia na Berlinga - ma gry na PS1, PS2, PS3, PS4, PS Vita i wszelkiej masci XBOXy, ale na Nintendo nic nie ma.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

DK3 pamiętam z składanki 168 in 1.

Gra ma z 4 etapy i elo.

O drugiej grze pierwszy raz słyszę.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry z Online to ja pier... :FailFish:Wystarczy wejść w komentarze pod tym filmikiem czy na tłiterze i jest orka Nintendo. Nikogo te NESowe gówna nie obchodzą.

 

A co do Lite:

Ma kosztować 199,99 dolców i po zrobieniu przeliczenia (w porównaniu do Switcha) to pewnie ok. 899 pln będzie kosztowało. 

Niestety trzeba do niektórych gier mieć osobne joy-cony - ze względu na brak HD Rumble. 

Pomysł jest ciekawy i niższa cena może kolejną falę kupujących zachęci. Byłoby fajnie gdyby Switch odniósł sukces w PL i może w końcu by ogarnęli temat profesjonalnej obsługi klientów z Polski.

 

Na szybko minusy:

brak rumble, mniejszy ekran 5,5, brak opcji dokowania, niektóre gry „nie pójdą” bez joy-conów, wg mnie średni wygląd (oprócz wersji do Poksów)

Plusy:

niższa cena, mniejsza waga, lepsza bateria (podobno ok. 1-1,5h dłużej ma trzymać), d-pad prawdziwy, bardziej zwarta budowa i niedygające joy-cony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zostaje ze swoim Słiczem do czasu Pro.

Wersja Lite kompletnie do mnie nie przemawia.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzyłem nawet jak to wygląda, ale z tego co piszesz, to jest tańszy switch pozbawiony wszystkiego tego, co jest podstawą switcha.

No kurwa świetny plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie każda generacja domowych konsol musi mieć u Nintendo swojego Game Boya ;) 

 

Mam tylko nadzieję, że nie oznacza to zamknięcia eShopu dla 3DSa i WiiU na początku 2020 i zaprzestania wsparcia dla 3DSa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo wymyśliło przenośną wersję przenośnej konsoli. W sumie spoko, większy wybór dla nas :27_sunglasses:

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby te joycony przymocowane na stałe tak się nie jebały jak te podstawowe, bo sporo ludzi ma problemy z analogami i liczę że wypuszczą nowe joycony na stare pstryki z tym dpadem. 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ich posrało...

Poszukałem, że w UK ma być 199,99 funtów a reszta Europy okolice 200 eur, czyli znowu Nintendo i tzw. "dystrybutorzy" lecą w ch... Konsola z największym potencjałem na sukces w Polsce i wychowanie nowego pokolenia fanów (co nas ominęło przy N64 i GameCube) znowu będzie zabawką dla nielicznej grupy fanów. W sumie ich pieniądze i ich decyzje, ale jakim cudem 38-milionowy kraj w środku Europy może być traktowany jak jakiś trzeci świat?
 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówią, że janusze biznesu są tylko na olx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy na razie ostrożnie podchodzą aby nie było gównoburzy jak przy dopłatach do mini snesów. nadal nie podano nawet oficjalnej ceny w euro a co dopiero w pln

 

Cena będzie w okolicach 2/3 ceny zwykłego Switcha. Może jakieś ciekawe bundelki poprawią cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy allahowi za amazon.de i darmowe przesylki do PL :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po ile Czesi będą mieli Lite u siebie. Będzie można zerknąć wtedy kto taką przebitkę sobie wymyślił.
Nie wiem czy to 100% legal, ale dystrybutor ma u siebie cennik na stronie (sugerowana cena detaliczna w ojro i cena dla zamawiających) dla zarejestrowanych firm i można sobie zerknąć ile tam kasują np. Switch jakieś 1199 pln po obecnym kursie a Poksy nowe ok. 202 pln.

Nawet są dokładne daty premier xD Sonic i Mario 28.11.19

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×