Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ten tytuł zaczął strasznie nużyć, pierwsze 10h grało się świetnie, a potem to zdechło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie strasznie i na pewno nie po 10h ale niestety miałem podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż coś mi kliknie - muszę w końcu ruszyć Messengera i Celeste. Na urlop jadę w piątek to może odpoczynek od konsol dobrze zrobi i będzie giereczkowy głód. 

PS. @zdunfajny artykuł. Respect za ogarnięcie 5-ciorga dzieciaków, hobby i normalnego życia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdunmasz spore kółko adoracyjne :Coolface:

 

Ja tylko napisze że chuj Ci w oko :kaz: przez Ciebie dziadu i Twoją recenzję Samuraj Shodown bedę musiał nabyć tytuł, a chciałem poczekać :wiesiekthug:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, też lubię ruchać i nie wożę furmanką małego sierocińca. Jak pałka swędzi to nie zmieniam żon, tylko szukam nowych kontaktów. 

Ktoś tu albo w średniowieczu żyje, albo sporą część budżetu z mopsu i pińcet+ chce wyjebać na gierki. Stąd taka męska nieodpowiedzialność :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni rozjebales :D ps nie mam 5ki mm 3ke i jest gitara. Pincet nie biere bo jestem głupim antypisowym scierwem. Ale ciesze się ze tekst „chyba się podobał „ ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtopic: pincset to nie pieniądze od pisu. To twoja kasa i bierz ja bo wcześniej ci państwo ja zajebalo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie państwo okrada a ja nie jestem złodziejem jak bany i difital ze switchem i nikogo nie okradam, radzę sobie wiec spokojnie. Wracając do switcha : pewnie w następnym tygodniu kupię nowego ... jebany się wygina ostro kurde to już trzeci switch będzie od premiery w moim domu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymaj do września bo ma podobno wyjść rewizja z ulepszonym czasem pracy baterii. Taka Zelda chodzi na jednym ładowania ok 6h.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzyskiwanie czegoś co jest twoje to nie złodziejstwo... a co do switcha to ja generalnie jestem bardzo zadowolony ale niestety wykonanie jest kiepskie. Na razie mi się nie wygina ale te joycony siedzą tak wątle i trochę poskrzypuja. Do tego dochodzą coraz częstsze raporty o driftach analogów.. no nic zjebie się to się kupi nowego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam spokój ze Switchem i Joy-conami. Już chyba 2lata i jest jak nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też często mam switcha w docku. Zdarza mi się, że po kilku godzinach wyciągam go nagrzanego ale się nie wygina. Nie wiem co może być przyczyną tych różnych problemów ale możliwe, że sam Dock może być początkiem kłopotów. Podobno są docki, węższe, które rysują i takie które z tym nie mają problemów - może o to chodzi... Na necie widziałem zdjęcia pęknientych NS od temperatury w docku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie konkretnie zniechęcić od zakupu tych tytułów, bo oleje wszystkie inne, a gry to miodzio sam w sobie :banderas: wczoraj się pojawiło na eshopie i walczę sam ze sobą. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wygina ci się cała jednostka centralna? Czy luzują się gniazda joyconow?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, CePeeN napisał:

Ale wygina ci się cała jednostka centralna? Czy luzują się gniazda joyconow?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tablet : miałeś kiedyś okazje widzieć np huawei p8lite po upałach trzymanego w kieszeni ? Typowy „banan” dałbym zdjęcie ale z pozycji gej fona mówi ze max to 1mb ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strife napisał:

Proszę mnie konkretnie zniechęcić od zakupu tych tytułów, bo oleje wszystkie inne, a gry to miodzio sam w sobie :banderas: wczoraj się pojawiło na eshopie i walczę sam ze sobą. 

 

Nie wiem czy coś ci to da ale grandie są strasznie zmulajace : takie jrpg bez własnej tożsamości i duszy : ja bym z bomby mówił pass...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi joycony driftują, ale nie jest to jak na razie na tyle uciążliwe, żeby nie dało rady pograć

 

Jak ktoś ma switcha "banana", ale nie gra w trybie przenośnym i sprzęt działa dobrze, to chyba nie ma problemu ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm gram 80% w docku na pro controlerze ale 20% w łóżku przed snem również i tu się tworzy problem... jak pisałem u mnie switch to główny sprzęt do grania , gdzie na kompie dzieci oglądają yt a na ps4 ... razem z żona netflixa : najlepsza platforma do netflixow , hbo go :p i w sumie od początku 2018 kiedy na switcha zaczął się wysyp gier olewam inne sprzęty ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zdun napisał:

Nie wiem czy coś ci to da ale grandie są strasznie zmulajace : takie jrpg bez własnej tożsamości i duszy : ja bym z bomby mówił pass...

No wiesz dla mnie Grandie( dwie pierwsze, 3 to porażka) rozwalają FF uwielbiałem w to grać, ale nie chce znowu się w tym zatracić , bo trzeba przejść to co mam na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Strife napisał:

No wiesz dla mnie Grandie( dwie pierwsze, 3 to porażka) rozwalają FF uwielbiałem w to grać, ale nie chce znowu się w tym zatracić , bo trzeba przejść to co mam na bieżąco.

O to może w ten deseń : miałem ograć milion gier a w ostatnie 3 mc slonczylem po raz 183728 ff7/9/12 i jechałem już z ffx potem miałem robić x-2 nie warto iść ta droga ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Strife napisał:

No wiesz dla mnie Grandie( dwie pierwsze, 3 to porażka) rozwalają FF uwielbiałem w to grać, ale nie chce znowu się w tym zatracić , bo trzeba przejść to co mam na bieżąco.

Pociśnij może jakąś Disgaea...tam też kilkadziesiąt godzin to taka rozgrzewka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Frost Prime napisał:

Pociśnij może jakąś Disgaea...tam też kilkadziesiąt

Przecież to gra dla psycholi :Coolface:

 

Disgaea'e meczyłem na starych soniakach :banderas:

 

Ogólnie chodzi mi o to że te odgrzewane kotlety typu ff, grandie itp to straszne pożeracze czasu, a tu na Fire emblem go brakuje, tylko te tytuły strasznie kuszą przez sentyment. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×