Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uczciwych graczy, dawno tu nie zaglądałem ale pojawił się Zdun i temat wraca do życia więc wypada zaznaczyć swoją obecność na scenie bigN, która traktuje raczej jako ciekawy dodatek do szeroko pojetego gejmingu :KappaPride:. Korzystając z okazji chciałem zapytać czy nie odnieśliście wrażenia że ceny gier są korzystniejsze ostatnimi czasy? Myslicie, że to forma walki z piractwem czy po prostu stosunek ceny do jakości gier Nintendo w końcu zaczyna być bardziej fair. 

Muszę się rozejrzeć co ciekawego powychodzilo przez ostatnie pół roku i może się skuszę na kilka tytułów.

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie ale zakładam że każdy nabywa gry zgodnie z własnym sumieniem i szczerze powiedziawszy to jeśli ktos to robi nielegalnie to dlaczego my forumowicze mamy zaprzątać sobie tym głowę... Nintendo zarabia wystarczająco dużo żeby przeznaczać środki na walkę z piractwem i jeśli im to nie wychodzi to widocznie nie przykładają się wystarczająco albo wychodzą z założenia że szkoda kasy na walkę bo i tak wyjda na swoje... 

 

@zdun zamiast dyskutować na tematy na które i tak nie mamy wpływu lepiej napisz w co warto zagrać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i przeczytałem co ta ameba umysłowa napisała. 

Debil czystej wody, zapłaciłbym za bana permanentnego dla niego. Cwir daj znać,kiedy wprowadzisz te opcję.

Nintendo nie pilnuje to można kraść. Piździelcu u babki na bazarze robisz to samo? 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaryzykowałem i przeczytałem co ta ameba umysłowa napisała. 
Debil czystej wody, zapłaciłbym za bana permanentnego dla niego. Cwir daj znać,kiedy wprowadzisz te opcję.
Nintendo nie pilnuje to można kraść. Piździelcu u babki na bazarze robisz to samo? 

Ja staram się nawet nie zagladac tam. Skur*iel ma mentalność typowego dresa, złodzieja i w dodatku jeszcze bezczelnie próbuje się w durny sposób wybielać. Co za szmata.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, CePeeN napisał:

Ja staram się nawet nie zagladac tam.

Ja też, ale miałem dzisiaj taki sympatyczny dzień na świeżym powietrzu, więc pomyślałem, że dam szansę temu, jak to się ładnie mówi, neuroróżnorodnemu. No i okazało się, że niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:LUL:Czy tylko mi się wydaje że czepek i wszawi są przesiąknięci jakąś chorą i niezrozumialą nienawiścią czy zawiścią w stosunku do mojej osoby.  Obojętnie czego bym nie napisał to lecą z impetem jak dzik w jezyny :kwach:

Ja rozumiem że jesteśmy na forum o gierkach i nie oczekuje nie wiadomo jakiej elokwencji od userow ale wystarczy choć trochę godności i szacunku dla innych użytkowników którzy chcąc nie chcąc muszą być świadkami waszych buraczanych wybryków

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bany® napisał:

godności i szacunku

Masz coś takiego dla ludzi co tworzą gry, a Ty ich okradasz? :FailFish:

Więc przestań pierdolić i idź na grzyby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnosisz że okradam strife ? Czy gdzieś się tym chwale albo propaguje czy po prostu chcesz brać przykład z kolegów wyżej i robić shitstorm bez powodu?

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest mi źle jak odpowiem w jakikolwiek sposób temu szanownemu przeze mnie niesamowicie człowiekowi czynu i intelektu. Bo zawsze jeszcze kilka osób dołączy, on coś w glorii i chwale odpisze, obstawiam że coś w stylu jaki to on jest dobry i wszyscy się na niego uwzięli i generalnie pośrednio przeze mnie kilka osób podnosi sobie ciśnienie. Przepraszam panowie bardzo, ale czasami, tak zwyczajnie po polsku, mnie chuj strzela.

Grzyby to jest dobry pomysł. Miałbym jeszcze kilka, ale nie chce dostać ostrzeżenia za mowę nienawiści :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się naprawdę czuje jakbym obcował z półgłówkami ktorzy się wzajemnie napędzają po tym jak pierwszy rzuci tekst, który nie ma kompletnie odzwierciedlenia w dyskusji.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny userze zacnego forum o tematyce playstation w zakładce nintendo : czy piracisz w takim razie ? Jeśli nie dlaczego nie dodałeś mnie do friendlisty ? Aż tak mnie nie szanujesz ? Pozdrawiam serdecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zdun napisał:

Jeśli nie dlaczego nie dodałeś mnie do friendlisty ? Aż tak mnie nie szanujesz ? 

Mnie znacznie bardziej zastanawia, po co mu w ogóle wysłałeś zaproszenie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanowny userze zacnego forum o tematyce playstation w zakładce nintendo : czy piracisz w takim razie ? Jeśli nie dlaczego nie dodałeś mnie do friendlisty ? Aż tak mnie nie szanujesz ? Pozdrawiam serdecznie. 

Pytasz typa, który zjeździł pół polski w poszukiwaniu przerabialnej konsoli, który miał problem uzbierać tysiaka na nią ale za to potem „kupił” w jeden weekend gier za równowartość sprzętu, pytasz typa który wiele razy w dziale PC wprost pisał ze jedzie na kradzionym sofcie?

On myśli ze jest cwany i znów będzie odwracał kota ogonem ze się wszyscy na niego uwzięli, ze on przecież nigdzie nie pisał ze piraci, ze w ogóle to wzór cnot obywatelskich itp. Z niego byłby niezły polityk co krzyczy, ze to nie jego ręka jak go złapią za nią podczas kradzieży, taka prosta szuja.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zdun oczywiście że cię szanuje chociażby za to że próbujesz nawiązać sensowną dyskusję ale troszkę nieprofesjonalne pytanie zadałeś i tym samym wywołałeś szczery uśmiech na mej twarzy :vxoAZzf:. Jesteś może po głębszym? Wracając do pytania to mógłbym ci podać 100 powodów dla których cię nie dodałem do friendlisty i to nie ma nic wspólnego z szacunkiem ale założę się że żaden powód by cię nieusatysfakcjonowal i dalej upieralbys się przy tym że kradnę gry...

 

@czepek jesteś obrzydliwym łgarzem i bajkopisarzem :30vm3cw:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie potrafię zrozumieć dlaczego on ciągle ma dostęp do forum. Na wszelki wypadek odciałbym też całą Bydgoszcz. O ile kojarzę @Nóżka jest z Bydgoszczy, ale myślę że zrozumie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany® napisał:

Po czym wnosisz że okradam strife

Po tym że się tym chwaliłeś. 

 

Dobra, ale nie robiąc już syfu, mały sobie kupił cuphead, jakie to jest śliczne :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, xavris napisał:

Serio nie potrafię zrozumieć dlaczego on ciągle ma dostęp do forum. Na wszelki wypadek odciałbym też całą Bydgoszcz. O ile kojarzę @Nóżka jest z Bydgoszczy, ale myślę że zrozumie.

Ja nie rozumiem jak można się tak zapętlić i szerzyć język nienawiści w uwłaczający sobie i innym sposób bez konsekwencji... Nie rozumiem przyklaskiwania takim zachowaniom... Wielu rzeczy nie rozumiem ale takie jest życie

 

@Strife chyba mnie pomyliłeś z digitalmanem albo nie wiem z kim ale w życiu się nie pochwaliłem że kradnę gry bo to nie prawda. W sumie nie dziwię się że tak uważasz skoro kilka osób powtarza te brednie przy każdej możliwej okazji.

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany krótka piłka : „tak albo nie „ i z głowy, używasz nielegalnych kopii gier na użytek własny nie płacąc za nie ? Bo to ze jesteś uber trollem tego forum wie każdy a mnie ciekawi czy do tego jesteś złodziejem czy nie . W właśnie , co się stało z digitalmanem?!!! Czyżby nie wytrzymał ciśnienia ? Nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu sephirotek i digitalman kradną i są na tyle słabi ze się tym chwała dodatkowo a jak jest z tobą ?

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bany krótka piłka : „tak albo nie „ i z głowy, używasz nielegalnych kopii gier na użytek własny nie płacąc za nie ? Bo to ze jesteś uber trollem tego forum wie każdy a mnie ciekawi czy do tego jesteś złodziejem czy nie . W właśnie , co się stało z digitalmanem?!!! Czyżby nie wytrzymał ciśnienia ? Nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu sephirotek i digitalman kradną i są na tyle słabi ze się tym chwała dodatkowo a jak jest z tobą ?
Czy ty też zostawiasz otwarte drzwi z karteczką na drzwiach gdzie masz wszystkie oszczędności wychodząc z domu?
Chyba nie.

Jak ktoś jest na tyle głupi że powtarza te same błędy, nie czyta instrukcji obsługi procesora na którym bazuje swój sprzęt i dodatkowo pozwala otworzyć drzwi kawałkiem druta przy zerowym wysiłku to jest sobie sam winny że ludzie chociażby z czystej ciekawości wchodzą mu do domu.

Takie zabawy ze sprzętem to moje hobby.
Skrypty i grzebienie też.
Bardziej mnie rajcuje sam fakt modowania sprzętu nic zabawa nim później.

...a i kopię e-shopu 1 do 1 w chmurze też da się zrobić.
Wystarczy drobny datek na zakup gier i podstawowa znajomość Linuxa.

PS Classic też ma podpięty dysk 320gb z PS3, kabel USB OTG i robi za multi platformę emulacyjną (Sony hipokryci wykorzystali darmowy emulator w swoim sprzęcie i oczywiście Linuxa użyli).

Poza tym wchodzenie na "prywatny teren" i nazywanie kogoś złodziejem nie jest miłe. Zawsze taka osoba może się zacząć bronić i co wtedy?
Nie żebym się obrażał. Podtrzymuję porostu konserwację.b84e24415850f2c4825b1a80ac5702a5.jpg8d3effd38266d1339645886080fbf750.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast dziwi, że osoby nie będące stroną w konflikcie bigN<->piractwo są na tyle perfidne i zawzięte żeby robić w temacie shitstorm. Już nie wnikam kto i po co instaluje CFW na konsoli... bo oczywistym jest, że niektórzy robią to tylko po to żeby mieć dostęp do darmowej biblioteki gier, a inni z powodu ciekawych funkcjonalności czy zamiłowania do majsterkowania w sprzęcie, który nabyli...

 

Zastanawia mnie co ma na celu ta cała antypiracka krucjata, którą toczycie chyba sami ze sobą @zdun @czepek @wszawi bo jeśli chcecie w ten sposób napiętnować problem to wydaje mi się, że w tym postkomunistycznym kraju ma to odwrotny do zamierzonego skutek i działa raczej na zasadzie reklamy bo ciągle bliżej nam do wschodu niż zachodu

Ponownie zaznaczę, że nikt się nie chwalił darmowymi grami, nikt nie propagował piractwa, baa, nikt nawet nie wspomniał o instalacji CFW, a wy znowu zaczęliście się napędzać i zapętlać bez powodu jak półgłówki z czego zrodziła się ta cała dyskusja...

 

Spoiler

a @zdun to już w ogóle looper w hooj :LUL: nie było go pół roku, nagle się pojawia, zakrzywia czasoprzestrzeń i cofa kolegów w rozwoju o te pół roku

 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Sepirot, szanuje cię za wiedzę ale alegoria z domem zupełnie nietrafiona. Jak widzisz ze ktoś nie zamknął drzwi do domu to wchodzisz i zabierasz co się nawinie?
To trochę jakby powiedziec o ofierze gwałtu, ze to jej wina bo miała za krótka spódniczkę.
Piractwo od dawna jest uznawane za złodziejstwo, wiec nazywanie pirata złodziejem to po prostu stwierdzenie faktu. Koniec OT.

A Toki jest pięknie narysowane. Kurde, przypominają się dawne czasy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak broniący swoje racje złodzieje, pamietam ze poszedłem na pol roku z forum jak właśnie chyba sephirotek nawalal w smasha tydzień przed premiera gdzie uczciwy człowiek czekał z wywieszonym jęzorem na premierę , i taka osoba jest tu modem czy tam innym adminem :notbad: niestety niszczycie branże jako jej rak i jako gracz mogę was nazwać złodziejem i nikt nie ma prawa mi tego zabronić bo taka jest prawda.  Bany ciebie miałem za innego typka i tyle. Ja kończę offtop bo ze złodziejami nie mam przyjemności : a każda dla mnie próba wybielania siebie sprawia ze mam ochotę zabić was śmiechem. „Wziąłem sobie papier toaletowy z biedronki gdyż leżał w promce za kasami, czyli poza sklepem”...tak ja was widzę ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dziwić się że mówi to typ który walił pracownice w salonie, a żona z dziećmi czekała w domu... No tak...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi :D idź kraść 

17 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

I dziwić się że mówi to typ który walił pracownice w salonie, a żona z dziećmi czekała w domu... No tak...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Dobra prywatę walisz mały czlowiczku. Osady a nje wie co się dzieje ale cóż można powiedzieć o typie z wiochy dla którego złodziejstwo to norma. Ps. Prywatny komentarz na temat domniemanego mojego życia osobistego jest tak na miejscu jak twoje złodziejstwo . Kończę tu bo żal piratów czytać. Za małym robaczkiem digi jesteś nawet na zgniecenie palcem :vxoAZzf:

Edytowane przez zdun
Zmian zdana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×