Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Najzabawniejsze jest to że z całą waszą nienawiścią Bany nigdy nie napisał że ma CFW na Switchu.

...A pewnie przyszedłby po wiedzę więc zakładam że nie ma.


Jeżeli nie zależnie od tego czy używam kopii zapasowych czy nie i mając CFW pierwsze co robi Nintendo to blokuje mi dostęp do sklepu ... albo płaczę że konsola bezużyteczna albo radzę sobie inaczej i używam jej pełnego potencjału chociażby zwiększając taktowanie procesora czy używając spolszczeń od fascynatów.
Konsolę kupiłem z premedytacją jako sprzęt przerabialny.

Telefon mam z rootem, nie znaczy że lewe appki ze sklepu instaluję.
Netflixa dzielę z kolegami żeby było taniej baaa gry na igzbogza kupuję w innych regionach i dzieląc koszta na kilka osób.

Złodziej, bandyta, jeszcze zaraz łatkę gwałciciela dostanę.

Takich ludzi jak ja osobno się zamykać bo złym człowiekiem jestem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Up. A ja widzę podstawowe mylenie pojęć między cebulactwem na który gdzieś tam zezwala regulamin psn/ netflix i co tam jeszcze nie dzielisz itp słabe ale akceptowalne a jawnym złodziejstwem. Jednak w w/w coś tam płacisz a tu ściągasz, grasz i pokazujesz faka branży .

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś ROOtowałem telefony a nawet swoją modyfikację systemu stworzyłem na Sony Xperie J, dzięki której ludzie mogli normalnie użytkować słaby telefon. Nigdy nie kradłem a aplikacje i gry kupowałem z Google Play. Nie wiem jak to jest z Nintendo, kiedy blokuje sklep na przerabianych konsolach ale jeśli gry na kartach są normalnie obsługiwane to nie widzę problemu w tym aby ktoś sobie łamał konsolę do celów modowych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up oczywsicie ale do tego przynajmniej jak pamietam u sephirotka nie służyło, patrz cytowany wcześniej smash o digim nie wspomnę bo to wyższy poziom siary:wheel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Up oczywsicie ale do tego przynajmniej jak pamietam u sephirotka nie służyło, patrz cytowany wcześniej smash o digim nie wspomnę bo to wyższy poziom siary:wheel:
Pan wzywał milordzie?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że wiesz osądzać łatwo a może septho kupił karta smasha na premierę a wtedy już kopia piracka staje się legalną bo ma licencje w postaci oryginalnej gry. Ja nie zaprzątam sobie głowy kto co używa bo każdy ma swój rozum i sumienie - kończymy już tą dyskusję!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun to jakie gierki polecisz z ostatnich 6 miesięcy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up: na bank fire emblem, sporo radości mi i dzieciakom dał yoshi, mega dobre opinie zbierał Mario maker 2 ale po jedynce ja wiiu stwierdzam ze nie moje klimaty, wyszło od groma starszych jrpg w formie remasterow a za 10 dni premierę ma astral chain czyli platynowi bogowie slasherow robią nowe IP. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astral Chain będzie mega soczysty...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już zbieraj na nowe joycony ;) Ori to killer padów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, The_Siemek napisał:

Nie chce mi się czytać kłótni, bo się jaram, że Ori na Switchu we wrześniu :27_sunglasses:

O jaraj się i to bardzo. Ograłem na Xboxie. To chyba najlepsza platformówka od dobrych paru lat. Moim zdaniem przebija Raymana.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ori petarda „wiadomo kuwa pan Paweł „ ale bez pro controlera jak ori i cuphead nie podchodzić ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A graliście w Sundered? Wyglada dobrze i czuć momentami Orim (w kwestii mechaniki skakania).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, Ori. W sumie czemu nie. Na ta prawdziwą konsole pewnie nie wyjdzie, więc można pograć na tej do japonszczyzny :p

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft, podobno chce niektóre swoje exy wypuszczać na PlayStation a wiec może Ori wpadnie na tą platformę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez dość ciężko nazwać metroidvanie platformerem ale cóż : yebac xboxa :yao: tylko nintendo !

Nie chodzi mi o porównanie jako platformerow ale ogólnie jako grę, bo chyba była na innych platformach, ale nie miałem przyjemności sprawdzić. Klimat jest conajmniej dobry, wnioskując z trailera.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori i cuphead rów moich oczach jedyne co dobrego spotkało xone, obie wyszły / wychodzą w ostatnim czasie na switcha wiec dla mnie - podkreślam dla mnie, xone staje się bezużytecznym szmelcem pozbawionym wszystkiego co najlepsze na nich wyszło - powtrzam dla mnie i w mojej opini.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

O, Ori. W sumie czemu nie. Na ta prawdziwą konsole pewnie nie wyjdzie, więc można pograć na tej do japonszczyzny :p

Nie bluźnij. 

A tak serio - kto nie grał w Ori bo nie ma Xboxa,a ma Switcha...pozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Frost Prime napisał:

Nie bluźnij. 

A tak serio - kto nie grał w Ori bo nie ma Xboxa,a ma Switcha...pozycja obowiązkowa.

Nie bluźnie proszę księdza, po prostu standardowo odpowiedziałem pół żartem pół serio :p

po prostu multiplatformy preferuje na PS4. A jak nima, to się weźmie na switchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, xavris napisał:

Nie bluźnie proszę księdza, po prostu standardowo odpowiedziałem pół żartem pół serio :p

po prostu multiplatformy preferuje na PS4. A jak nima, to się weźmie na switchu :)

Ja robię bardziej cebulowo - jak nie ma w Goldzie/Plusie czy Game Pass to kupuje tam gdzie taniej :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja fanojowo : brzydsze , droższe , chujowe , okrojone: biorę na switcha :fsg: bo tak, bo mogę bo sam nie wiem czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×