Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie stałem się posiadaczem rocznego online za atrakcyjna walutę. Panowie, gdzie wyłącza się automatyczne odnawianie?

 

/edit

Znalazłem

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapraszam do wspólnej gry w pegazusa :-P hehehe

 

Jest gameplay z Wiedźmina:

 

 

 

 

 

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był zbyt wulgarny pstryczek w twojego kulfona ale sobie daruje bo jestem ponad to :wheel: wracając do wiedźmina omijając pirackich podludzi : oglądając wszystkie pokazane gameplaye w trybie handheld gra robi spore wrażenie . 

 Ja widzę ze jest zajebiscie biorąc pod uwagę zagranie w takiego wilekosciowego potwora na handheldzie !!! Cięcia są ale szczerze ? Mega akceptowalne jak patrzymy ze gramy np w PKP. 

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 w trybie HH wygląda ładniej niż MK11 a to duży komplement dla wersji Switchowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handheld mode to piękna rzecz, ale jakość obrazu niestety jest nieporównywalna na ps4 nie mówiąc już o X. (Nie mówiąc już o spasionym PC). Tez mnie korci idea ubijania utopcow na kiblu ale jednak aspekt wizualny tej gry jest dla mnie ważny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin mnie strasznie wymęczył na dużych konsolach : przez rozmiar gry i brak czasu na takie potwory : wersj przenośna spada mi de facto z nieba bo mogę poczyscic mapę w wyrze jak dzieci i żona pójdą spać, co jednak jest dla mnie wielkim plusem. A mam wrażenie ze grając na hh nie poczuje różnic oprawowych przynajmniej nie w stopniu takim aby nie czerpać przyjemności z grania. No i przy okazji jakim tu nie być entuzjastą sprzętu nintendo : przy umówmy się słabej specyfikacji sprzętu jednak on iciagnal wiedźmina : moje obawy to tylko błędy z którymi walczyłem już przy premierze gry na duże konsole ...

Edytowane przez zdun
Zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, CePeeN napisał:

ubijania utopcow na kiblu

Byłbyś jak perpetuum mobile sam produkujesz i ubijasz:ohstop:

 

Mnie na szczęście nie dotyczy kwestia czy kupić, bo na ps4 strasznie mnie Wiesław wynudził więc zaopatrze się w kolejną chinską bajkę dla dzieci :banderas:

 

Premiera 3 września. 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu multiplaform w trybie HH nie jest taki zły, wszystko zależy od gry. Taki wspomniany MK11 wygląda na prawdę spoko ale te wejścia zawodników przed walką mogły by mieć lepszą jakość. Remaster Assasina również wygląda bardzo fajnie w tym trybie - wiadomo poziom prosika a tym bardziej koksa to nigdy nie będzie ale te wyżej wymienione gry w porównaniu do xeno2, wyglądają bardzo oki a W3 to powinien być killer tych wszystkich gier

 

Mnie tam Wiedźmin nigdy nie nudzi - potrafię wracać do niego na ps4, zacząłem grać na xox to i zaopatrzę się w wersję na NS

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, duży ukłon ze w ogóle to pociągnęli. Mnie tam Wiesiek nie wynudził, wręcz kupiłem drugi raz na X w steelbooku (notabene zajebisty jest) i teraz jeszcze nie ale będę go robił drugi raz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego jeszcze 1 i 2 Wiesława nie dali na soniaku, bo na N też mogliby to zrobić w końcu mniej wymagające tytuły od molocha jakim jest 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie testy na Switchu, jak podejdzie i nie ma w Game Passie to kupuję. 

Taki Hollow Knight czy Wizards of Legends dostały u mnie drugie życie na XBoxie. Hoollowa nawet skończyłem powyżej 100% czego po przygodzie na Switchu nigdy bym nie powiedział. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, zdun napisał:

Ja fanojowo : brzydsze , droższe , chujowe , okrojone: biorę na switcha :fsg: bo tak, bo mogę bo sam nie wiem czemu...

Na fanboya...znam znam. Też tak kiedyś robiłem. Niestety mój portfel nie pochwalał za bardzo tego pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem porównanie Digital Fundary i wiadomo, że Wiesiek Trzeci tylko do trybu HH bo w Docku to dużo dostaje po tyłku przy dużych konsolach. Nie mniej jednak szok, że to tak wygląda i działa na NS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich fanów Nintendo - opłacałoby się teraz kupić 3DS'a dla kilku jego gier? W sensie tych ekskluzywnych oczywiście.

Kuszą mnie te Persony Q.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Frost Prime napisał:

Pytanie do wszystkich fanów Nintendo - opłacałoby się teraz kupić 3DS'a dla kilku jego gier? W sensie tych ekskluzywnych oczywiście.

Kuszą mnie te Persony Q.

Opłacało, tylko new 2ds lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zajebista konsola : yebac biedę i 2ds : n3dsxl jedyne prawilne rozwiązanie sam mam edycje z majora mask i jest przepiękna :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New 3ds XL jest ciężki, mało wygodny i przestarzały

 

New 2ds XL ma dużo usprawnień np mniejszą wagę, nowoczesny wygląd, przyciski z przyjemniejszym klikiem, klapkę na cartridge etc

 

Do tego o połowę tańszy i w pudełku jest ładowarka - bier New 2ds XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz niestety, że dla zdecydowanej większości ludzi wygląd ma znacznie mniejsze znaczenie niż cena i funkcjonalność.

 

Demo dragon quest XI ma być jakoś teraz dostępne na switchu. Co to za chińska bajka dla dzieci, warto sprawdzić? Przed astral chain i ff VIII i milionem innych premier dokońca roku trochę strach, że mnie wciągnie :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, xavris napisał:

Zapominasz niestety, że dla zdecydowanej większości ludzi wygląd ma znacznie mniejsze znaczenie niż cena i funkcjonalność.

 

Demo dragon quest XI ma być jakoś teraz dostępne na switchu. Co to za chińska bajka dla dzieci, warto sprawdzić? Przed astral chain i ff VIII i milionem innych premier dokońca roku trochę strach, że mnie wciągnie :p

Ty chuju ty dziwko!!!!!!!!!!! Inaczej nie mogę :dafuq:

Jak możesz nie znać protoplasty chińskich bajek, żeby nie DQ to byś się nie spuszczał nad finalami:11_blush:

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Strife napisał:

Ty chuju ty dziwko!!!!!!!!!!! 

Dobrze że chociaż jedno Ty z dużej litery, ale to raczej wina słownika xD

Dobra, sprawdzę. Przekonałeś mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×