Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Ty Ty Ty lepiej Ci? Zaraz się przyjebiesz o przecinki :mog:

Na marginesie to dzięki za cynk, bo już zasysam :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dq to dq bardzo specyficzny jrpg : niemal brak fabuły i grind, grind oraz jeszxze raz grind. Osobiście lubię ale niekoniecznie może przypaść do gustu ludziom przyzwyczajonym do fabularnych jrpg. Sam olalem wersje na ps4 wiedząc ze wychodzi na switcha wiec o 11 się nie wypowiem ale podobno powrót do piękna porównywalnego z dq8 (moja ulubiona cześć ).    Odnośnie 2ds a 3ds nie wiem, miałem w rękach 2ds - bllleh granie np w luigi mansion 2 bez 3D to chujowa sprawa ;)  nie wiem jakie są różnice w cenach ale ja bym porównał n2ds a n3ds do ps3 slim a super slim ;) ja na super slima mogłem jedynkę zwymiowac :misio:  . 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, zdun napisał:

Dq to dq bardzo specyficzny jrpg : niemal brak fabuły i grind, grind oraz jeszxze raz grind. Osobiście lubię ale niekoniecznie może przypaść do gustu ludziom przyzwyczajonym do fabularnych jrpg. Sam olalem wersje na ps4 wiedząc ze wychodzi na switcha wiec o 11 się nie wypowiem ale podobno powrót do piękna porównywalnego z dq8 (moja ulubiona cześć ).

Też olałem wersje na ps4 , bo czekam na pstrykową, ale osoby co grały mówią że fabularnie jest ok, a 8 przypomina to bardzo więc może być jedna z najlepszych chińskich bajek na pstryka.

 

Kolejna chińska bajka warta uwagi.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to jak nie ma historii to do zaorania. Grind spoko, brak historii skreśla u mnie tego typu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, xavris napisał:

A, to jak nie ma historii to do zaorania. Grind spoko, brak historii skreśla u mnie tego typu gry.

Słuchaj zduna:megusta: historia jest, obczaj demko i wątpię żeby ustępowała finalom, DQ8 miał przyzwoitą fabułę, a tutaj jest ponoć lepiej.

Jest to typowy japoński rpg i myślę że Ci podejdzie.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi to ktoś wytłumaczyć...cała ta rodzinka DS to ma ile wersji? 5 czy 6?

Chce ograć konkretne gry...wiadomo Mario, Zelda, Yoshi, Kirby i Persona Q...jak kupię 2DS XL to jak kupuje gry na 3DS tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystkie gry będą chodzić z 3ds'a, Po za tym jest też pare gier któr nie chodziły na starych 3ds'ach tylko działały na nowych, ale na 2ds xl pójdą bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Strife napisał:

Tak, wszystkie gry będą chodzić z 3ds'a, Po za tym jest też pare gier któr nie chodziły na starych 3ds'ach tylko działały na nowych, ale na 2ds xl pójdą bez problemu.

Zajebiście. Dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frost PrimeGry są 2 majora mask oraz xenoblade które nie zadziałają na starszych wersjach plus hyrule warrior zadziała jak gowno, jednak bym na twoim miejscu przycelowal w serie n ze względu na druga gałkę : bez niej kid icarus czy monster hunter są niegrywalne / ledwo grywalne ... dodatkowo lubię efekt 3D w luigi mansion czy Mario 3D land i dla mnie przez to cała rodzina 2 są jak jak digital Man : lekko niepełnosprawne ... no i wykonanie serii 2d z podobnego gownolinium co padlet od wiiu natomiast wersje 3D są wykonane z tworzywa lepszej jakości .

Edytowane przez zdun
Zmiana zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tani ten Superhot  w polskim eshopie w porównaniu do cen z innych regionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpoczywam od chińskich bajek oraz platformerow dla 2 latkow : na ruszcie 4 części dooma na switcha :diablo: jak nie przepadam za fpsami tak serie doom kocham!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka tez jest?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście i to za 41 zlociszy :banderas: edycja bfg ze wszystkimi dodatkami. 

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 tak naprawdę nie istnieje. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z was koedys w warframe ? Ja miałem okazje na premierę ps4 pamietam jak przez mgle a w sieci spory spust maja na ten tytuł : warty do wkrętki ?  Ktoś z was coś więcej grał na ps4 czy switchu? Warte to wpakowanych godzin w grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna całkiem solidna produkcja, demko było niezłe, tylko walki z bossami takie sobie, ale podobno poprawili. Fajna customizacja mecha i rozwałka całkiem satysfakcjonujaca. Trochę chrupało (demo) momentami ale może to dopracuja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaja ktoś jak w Super Mario Bros 2 pokonać pierwszego bossa, co rzuca jajkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, beardo0 napisał:

Obczaja ktoś jak w Super Mario Bros 2 pokonać pierwszego bossa, co rzuca jajkiem?

Skaczesz na jajko i je podnosisz potem rzucasz w bossa, 3 rzuty i kaplica.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie zaskoczyła, bo spodziewałem się czegoś innego

 

Jak ktoś ma problem z driftującymi joyconami, to preparat do czyszczenia styków elektronicznych rozwiązuje problem

 

Wystarczy podnieść wykałaczką gumkę pod gałką i prysnąć do środka preparat

 

Mi pomogło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pamiętam jak w to przyjemnie się pykało, bezstresowa rozwałka z tonami miodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie powtórzę się tu bo nie każdy zachodzi w wątek o astral chain. Dziś do końca dnia w mm dla jakiś cebula card jest rabat : kupiłem astral chain 209 zł / marvel 209 zł oraz mortal kombat 189 zł i za całość zapłaciłem jakieś niecałe 570 zł . Chyba polecam . Podobno wchodzi na wszystko jak leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w MM są już nowe modele Switcha. Widzieliście może na półkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×