Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem marvela 2 dni temu: dziś jak dzieci były w przedszkolu: ukończyłem - hmmmm około 10 godzin dobrej gry takiej lekkiej i przyjemnej, dobry hack and slash taki między mocnym 6 a słabym 7, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu oceniając w skali 1-10 nie 7-10.  Osobiście nie lubię za bardzo bohaterów w rajstopach, ale dobry h&s zawsze zrobi dobrze . Nie żałuje zakupu a kto wie może koedys new game plus sobie zrobię ...

https://www.ppe.pl/news/136788/overwatch-na-nintendo-switch-to-juz-pewniak.html.  No to oberwatch na switcha niezaprzeczalnie biere na premierę , super bawiłem się z wersja na ps4 / na switchu w paladins tez walnęło parędziesiąt godzin wiec czekam !!!

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tego marvela da się grać na 4 na jednej konsoli, albo po dwie osoby na dwóch konsolach w coopie?  Mały lubi ludziki w rajtkach i chyba mu załatwię jak tylko zejdzie z ceny, bo na razie to czeka na małą zeldę.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Strife napisał:

W tego marvela da się grać na 4 na jednej konsoli, albo po dwie osoby na dwóch konsolach w coopie?  Mały lubi ludziki w rajtkach i chyba mu załatwię jak tylko zejdzie z ceny, bo na razie to czeka na małą zeldę.

 

 

 

Na bank może 2 ludkow na jednej konsoli : jak wciskasz pauzę masz osobny pierdolnik z napisem „co op”, specjalne ci potem sprawdzę. Ale na bank 2 na jednej. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie stoję przed dylematem. Kupuje switcha i teraz pytanie. Kupować klasycznego czy czekać na lite?Od razu mówię, ze grać na tv nie mam zamiaru. Tylko przenośnie, jako ze od pon-piątek jestem poza domem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mpluto napisał:

Panowie stoję przed dylematem. Kupuje switcha i teraz pytanie. Kupować klasycznego czy czekać na lite?Od razu mówię, ze grać na tv nie mam zamiaru. Tylko przenośnie, jako ze od pon-piątek jestem poza domem. 

„Lite dla pedalow” :KappaPride: po prostu kup normalnego w czerwonym pudełku (to ten nowszy co dopiero teraz wychodzi (jakieś szczegóły ale jednak lepiej aniżeli wersja premierowa ). 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Biorę te w czerwonym pudle. Tylko teraz co na start xd 

 

zeldo, Mario odysey, czy ten nowy astral XD

 

JEstem tez fanem marvela i slasherow i na ten tytuł ślinka tez mi cieknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, mpluto napisał:

Dobra. Biorę te w czerwonym pudle. Tylko teraz co na start xd 

 

zeldo, Mario odysey, czy ten nowy astral XD

 

JEstem tez fanem marvela i slasherow i na ten tytuł ślinka tez mi cieknie

Pare stron temu dałem link do mojego artykułu :  https://www.crossplay.pl/zycie-doroslego-gracza/. Masz tu trochę pierdolenia o Szopenie ale może cie wstepnie nakieruje ... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mpluto Xenoblade chronicles 2. Kupić coś innego na start to jak przegrać życie.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w czym wybierac :) Ja bym na start wzial Mario Odyssey lub Mario Maker 2 jesli lubisz klasyczne pltaformowki. Do tego Astral Chain bo jest miodny, a Zelde bo nie wypada nie sprobowac. Mario + Rabbids tez super w sumie. No i jakas scigalka np. Crash Team Racing.

 

Dorzuc jeszcze cos na tak zwany kibelek chociaz to gry wcigajace nie gorzej niz te duze tytuly: Dead Cells, Hollow Knight, Hot Line Miami, Katana Zero, Mark of the Ninja, Megaman 11, My Friend Pedro, The Messenger i ktorys ze SteamWorld’ow (kazda gra jest z inna mechanika ale wszystkie sa super, od platformowek po turowke). Chodzi o to ze warto miec gre bez koniecznosci az tak duzego angazowania sie w nia .. bo np. Zeldy nawet nie chce sie odpalac na krocej niz godzina-dwie, ale taki Hollow Knight ktory tez moze zjesc 100 godzin w niczym nie traci odpalony na 10 minut ;) Inny typ rozgrywki, ale wciaga jak bagno i odstresowuje (hłe hłe hłe).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I raymana z paltofrmesow.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zagrać w
Donkey Kong Country:Tropical Freeze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strife napisał:

 

Direct 10/10!!! Jedyne czego mi brakowało to zapowiedzi jakiegoś fatal frame’a i wonderfull101 choćby w formie portu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Xeno!!!!!!! Więc to tylko kwestia czasu żeby X zapowiedzieli :banderas:

Snes też robi robotę jak dla mnie :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up dla mnie robotę robi to ze poza grami typu system seller jak fire emblem/ astral chain/ luigi mansion itp itd etc w między czasie jesteśmy zalewani dodatkowa zawartością, a to jakiś stary fajnal fantasy, a to ni no kuni a to wszystkie części dooma za małe pieniążki a to .... i nonstop coś !!! Przestrzegam przed tokyo mirage seasion miałem limitke na wiiu ... takiej stuleji i pedalowy w jrpg dawno nie widziałem i wstydziłem się siebie jak w to grałem ;)

Mpluto jak będziesz chciał zapytać o któraś z tych gier śmiało wal: dodaj xeno 2, splatoon2 oraz Mario odysey które użyczyłem kumplowi.aec4e47ec06763a85eaee4dd94aeb513.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacna kolekcja ;) A ten dywanik od samego prezesa Nintendo? :1_grinning:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo gier, które warto wziąć na początek, ale jak dla mnie xc2 jest nie do pobicia. Świetny jrpg że świetną, wciągająca historią. Ja stawiam historię w grze w zasadzie na pierwszym miejscu, więc xc2 dla mnie bije wszystkie zeldy i inne duperele. Zelda jest spoko i spędziłem z nią sporo czasu, ale historii tam nie ma wcale a jeszcze wysysa ją z otoczenia.

A, no i Mario kart jest git :p nie ma historii, ale co zrobić :p

 

directowe filmiki obejrzę dzisiaj. Na razie spojrzałem tylko na listę co pokazywali i nic mi się nie rzuciło w oczy, ale jak wiemy gówno się znam na gierkach dla dzieci.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacna kolekcja A ten dywanik od samego prezesa Nintendo? :1_grinning:

Pytaj mojej starej ona mi to w salonie zrobiła  zasłony tez są różowe hahahah 4fe06cad91a55981904cb7a223dd5aef.jpg  [mention=11546]mpluto[/mention] oto moje top 10 gier dla których warto mieć switcha uwzględniając fakt ze pewnie wiiu nie miałeś : a kolejność przypadkowa ... xenoblade 2, Mario oddysey, zelda botw, smash, monster hunter 4 ultimate, bayonetta 2, Mario kart 8, donkey kong tropical freeze, fire emblem, nsmb - wszystkie te gry to dla mnie mocne 9 a niektóre jak zelda i xeno ocierają się o ocenę maksymalna.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mpluto napisał:

W tym xc2 jaki jest system walki? Turowy?

Niet ciężko napisać coś o systemie walki w sumie na dzien dobry wyglada jak samograj ale po 10 godzinach stwierdzisz ze nie widziałeś bardziej rozbudowanego systemu walki w jrpg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mpluto napisał:

W tym xc2 jaki jest system walki? Turowy?

Bardzo rozbudowany ogólnie. Generalnie nie jest turowy, ale ma bardzo turowy schemat. Mimo że czas płynie cały czas to Ty możesz robić rzeczy w określonych momentach, czyli kiedy zejdzie cooldown. 

Na pewno bliżej temu do turówki niż do slashera, mimo że jak mówię cały czas coś się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro gry ze SNESa trafią na Switcha :-D

Super Mario World here I come!

f36f84dd2618828950828b78aa1019f8.jpg

 

Star Wars Jedi Knight II ma być na Switcha? Dżyzas

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mpluto napisał:

W tym xc2 jaki jest system walki? Turowy?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mm pojawiły się dziś preordery dragon questa i co dla mnie ważniejsze deamon ex machiny: każdy po 209 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×