Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wszebor napisał:

Jutro gry ze SNESa trafią na Switcha :-D

Super Mario World here I come!

f36f84dd2618828950828b78aa1019f8.jpg

 

Star Wars Jedi Knight II ma być na Switcha? Dżyzas

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

No i to jest news :) Jak mi wjedzie Metroid, F-Zero i Link to The Past. W końcu jest sens płacenia tego abo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie online brałem od premiery przez monster huntera/ paladins i Mario karta ... miło ze chociaż w jakieś w końcu ich darmowki zagram. Nes to dla mnie niestety ta bariera retro nie do przejścia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Xenoblade chronicles 1 to jest to samo co 2 tylko z innymi bohaterami i historią? Chodzi mi o konstrukcję świata i mechanike gry. Obstawiam, że jest podobnie jak np z finalami- generalnie to samo, tyle że zupełnie inaczej :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm lepsza fabuła , większy i otwarty świat (o wiele większy ) , mechanika podobna ale nie tak mistrzowsko dopracowana ... dla mnie jest tak xenoblade= xenoblade 2> chronicles x a oceniał ; xeno 1 9+/10, xeno 2 coś podobnego chyba xeno z 8+/10. Ale w xeno x moim zdaniem pokpiono ze względu na brak głównego bohatera a jedynie jego avatar jak w zachodniej szkole i czułem miałkość historii przez to...

Odnośnie fabuły : ta cała „trylogia „ jest ze sobą powiązana i ma to samo uniwersum przykładowo czerpać 100% przyjemności z zakończenia xeno 2 trzeba przejść jedynkę bo to główne nawiązanie pokazujące ze to jest to samo uniwersum ale jakieś pewnie tysiące lat xeno 2 dzieje się po wydarzeniach z pierwszej odsłony .

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Czy Xenoblade chronicles 1 to jest to samo co 2 tylko z innymi bohaterami i historią? Chodzi mi o konstrukcję świata i mechanike gry. Obstawiam, że jest podobnie jak np z finalami- generalnie to samo, tyle że zupełnie inaczej :p

Xeno 1 jest o wiele poważniejsza od 2 przez sam design świata, dla mnie jest o oczko niżej czyli mocarne 9, gwarantuje że jak zaczniesz grać to po powrocie z roboty będziesz chciał odpalić grę mimo że będziesz zmęczony. System walki jest nieco uboższy, ale masz tyle możliwości z  ekwipunkiem że łeb rozsadza i co najważniejsze wszystko widać na postaciach, od rękawic po hełmy.

 

Godzinę temu, zdun napisał:

Odnośnie fabuły : ta cała „trylogia „ jest ze sobą powiązana i ma to samo uniwersum przykładowo czerpać 100% przyjemności z zakończenia xeno 2 trzeba przejść jedynkę bo to główne nawiązanie pokazujące ze to jest to samo uniwersum ale jakieś pewnie tysiące lat xeno 2 dzieje się po wydarzeniach z pierwszej odsłony .

Chuja wafla Zdunik, ale niestety nie trafiłeś z tym ( pokazujące ze to jest to samo uniwersum ale jakieś pewnie tysiące lat xeno 2 dzieje się po wydarzeniach z pierwszej odsłony ), nawet nie będę pisał w spojlerze , bo mogę popsuć komuś qrewskiego mindfucka (Xavris na bank by zajrzał jebaniutki) 

Po za tym wszystkie tytuły z Xeno w tytule są ze sobą powiązane Xenogears, Xenosaga trzy części, Xenoblade'y.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że odświeżona jedynka ma chodzić na silniku drugiej części.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak się znajomych dodaje na psytrku? Mam ps i X ale na tym ustrojstwie nie ogarniam. A mylsę żeby abonament kupić. Choć cały czas myślę...... Czy warto multi głównie na ps4 gram a nintendo to taka zachcianka bardziej choć mario był świetny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Warga13 napisał:

Pany jak się znajomych dodaje na psytrku? Mam ps i X ale na tym ustrojstwie nie ogarniam. A mylsę żeby abonament kupić. Choć cały czas myślę...... Czy warto multi głównie na ps4 gram a nintendo to taka zachcianka bardziej choć mario był świetny. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wara: aa299977798f5dc4b9b7a372cca6f604.jpg. Poćwicz na mnie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Warga ja bronie i bronić będę multi w switchu : gry dla których mam subskrypcje czyli : smash, Mario kart, splatoon 2 , paladins , monster hunter : działają wzorowo.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

Xavris na bank by zajrzał jebaniutki

XD

Ale nawet nie będę próbował udawać, że nie trafiłeś xD

Czyli ogólnie mówicie że warto. No to warto :)

Edytowane przez xavris
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zdun napisał:

Wara: aa299977798f5dc4b9b7a372cca6f604.jpg. Poćwicz na mnie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Warga ja bronie i bronić będę multi w switchu : gry dla których mam subskrypcje czyli : smash, Mario kart, splatoon 2 , paladins , monster hunter : działają wzorowo.

Ogarnę dzieci lekcje kolacje itd i siadam. Poćwiczyć. Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest cały wątek z friend kodami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko zerknę. Poszedłem na łatwiznę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Kirby darmowy całkiem spoko :) Wczoraj pierwszy raz od kilku tygodni Switcha odpaliłem.
Dosłownie dwa tygodnie temu miałem na WiiU kupić Link to the Past i Super Metroida :antonio: Ten uczuć jak chociaż raz nie sfrajerzyłem - do tej pory przeżyć nie mogę, że przy tej pamiętnej awarii PSN jak dawali gierki za darmo to wszystkie je miałem kupione miesiąc-dwa wcześniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem brać snesa mini dla super metroida który jest takim „wstydem” chociaż jestem fanem kitajcow od Mariana : w życiu nie grałem w metroida :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką kupkę wstydu - z PS1 i starych Nintendo. Czekam na Earthbounda na przykład, bo wszyscy na świecie podjarani i chociaż z ciekawości bym ograł.
W ogóle większość tych gierek, które są klasykami dla zachodnich graczy bym chciał sprawdzić. Nam się niestety trochę ścieżki ze światem rozeszły i w PL bardziej się na PC grało na początku 90 i przełomie 90/00.


A co do gierek NESowych to mam tak samo. Pobrałem, odpaliłem, chwilę na start z Wszeborem pograłem a potem może z kilka razy jeszcze odpaliłem. To już jest za trochę za stare dla mnie. Wiadomo Mariana czy jakieś Exitebike się odpali czasem, ale na tego SNESa to czekałem mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kiedy w naszym kraju wszyscy mieli pegaza czy atarke: mi udało się mieć snesa chociaż dostępność tytułów w naszym kraju była ze ograniczona to mało powiedziane : miałem łącznie z 20 gier z największych hitów mariany, czy final fantasy 4 : tak to mój pierwszy jrpg ogrywany jakoś w 1993 roku. Wiec dla mnie sprzęt to sentymentalna petarda ale no nie udało mi się niestety dorwać metroida czy donkey Konga w tamtych czasach. W ogóle dla graczy sentymentalnych polecam to; 

.

Macie ba netflixie to coś : pierwsze 10 minut normalnie aż łezka w oku. Tata kupujący snesa i ff4 i wciągający się w to z synem :obama: na podstawie tego 8 odcinkowego serialu podobno robią teraz film pełnometrażowy , chociaż film jest ckliwa opowiastka o ojcu i synu oraz final fantasy : przez sentyment do ff i nintendo na mnie podziałało .... 

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez nie dla mnie te gry. Jak 14 lat mialem to zachwycały i chce żeby pamięć o nich taka została. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko stronka aby ocenić większość - nie ma wszystkiego na switcha : wpiszcie w Google „nintendo switch tier list” u mnie tak wyszło : 34942f53e923f6d564da61fde1326632.jpg skala 1-10 oczywiście ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokken i bomberman które zakupiłem to dla mnie 4/10 czyli są chujowe , arms i im stesuna to dla mnie 5/10 wiec raczej tez nie górnolotnie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×