Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

O jakie gurwa azjatyckie, skośnookie żydki. Dostałem maila właśnie, że gra, w której demo grałem jest na wyprzedaży. Umiejo w marketing, nie kojarzę, żebym od Sony czy ze steama takie maile dostawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O jakie gurwa azjatyckie, skośnookie żydki. Dostałem maila właśnie, że gra, w której demo grałem jest na wyprzedaży. Umiejo w marketing, nie kojarzę, żebym od Sony czy ze steama takie maile dostawał.
Microsoft wprowadza wishlistę gdzie masz informację jak gra jest na promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na switchu to jest tez. Ale mail przyszedł ze grałem w wersje demo jakiejś gry (tej z bębnami, nie mam jej na wishliscie) i jest teraz na promocji. Niezłe ciśniecie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o wishliscie tylko o ofercie po graniu w demo. Wishlisty to są nawet u Sony :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę jak polscy jutuberzy robiący Harlem Shake 2 lata po tym jak to zdechło, ale Tetris 99 to jest kosmos. Gówno tak uzależnia, że w Kolumbii powinni klocki produkować a nie proszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to będzie potrzebna jeszcze 3 osób żeby w to popykać :dafuq:

 

Snes mnie kupił genialnym Breath of Fire i Zelda Link to The Past, jeszcze jak dodadzą trzy Donkey Kong'i to będzie rewelacja, bo tych gier najbardziej zazdrościłem snesowcom w owym czasie.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej gry... Czy to jest diablo w wersji słodkopierdzącego finał fantasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, zdun napisał:

Strife pałko : super metroid oraz yoshi island : prawdziwe perełki snesa ! Spróbuj !!!

Nie pałkuj mi tu, też ogram, ale te dwa, a w szczególności Breath to istna perełka jak dla mnie. 

 

@xavristo jest ff z dziwnym system walki jak na tamte czasy, ale można pykać w to na 4, coś jak wspólna gra xeno x, albo White knight chronicles. 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Story w mortal kombat na switchu ograne, nie wiem skąd narzekania na port: zajebiscie się grało i poza kobiecymi włosami (sonia i córka jaxa) wszystko wyglądało dobrze. Cóż teraz wewnętrzne rozterki katować ff8 czy w końcu ruszyć astral chain ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astrala!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się wkręciłem w Super Mario World ze snesa, ale Yoshi Island też się dobrze zapowiada

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdunpałko jakoś nie mogłem się powstrzymać i VIII wylądowała.

1288724728_FF8(1).jpg.ba0d314649233ea1717f58791d8a876c.jpg

 

Remastered to jednak napis na wyrost, jedyne co naprawdę spoko poprawili to wygląda postaci

1137760860_FF8(2).jpg.583b5effb38ed5a4d8c90265911ba6ca.jpg

, ale reszta broni się sama. Te rozmycia ekranu jak się przemieszczamy po niektórych lokacjach, muzyczka i GF'y (ja pierdole 20 lat temu to był sztos graficznie) Balamb garden też się wydaje teraz jakiś taki mały. Triple Triad nadal daje radę i uzależnia. Nie potrafię w to grać na nalogu.

 

Tak po za tym to snesowe tytuły nadal są cholernie miodne i bardzo dobrze się w nie gra.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą Chrono Triggera jeszcze to Switch najlepsza konsola w historii. Tyle w temacie. Nie pozdrawiam hejterów xD


PS. Nie wiem o co chodzi z Tetris99, ale odpaliłem i 80% czasu tylko w to gram. Uzależnia jak niebieskie kryształy od Waltera White. Pierwszy raz od jakichś 3 lat DLC kupiłem... Do je... Tetrisa :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiona druga rewizja w kolorze szarym za 1369zl. Witam serdecznie jako konsument nintendo :D 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga rewizja przynajmniej pozwala na dłuższą rozgrywkę w HH, no i 2-3fps dojdą Tobie w grach.

Miłej zabawy zatem!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie tak będę korzystał, Wiec miało to ogromne znaczenie. Druga sprawa, ze premierowa wersja jest praktycznie w tej samej cenie xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głównie tak będę korzystał, Wiec miało to ogromne znaczenie. Druga sprawa, ze premierowa wersja jest praktycznie w tej samej cenie xD 
W takiej Zelda, zyskujesz 3h a więc dobrze, że kupiłeś v2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dodatkowymi 3h to bym tak nie szalał, https://www.cnet.com/news/nintendo-switch-v2-vs-original-switch-battery-life-showdown/
Ten i inne testy pokazują ze ciężko będzie dobić do 5,5 godziny na nowym switchu skoro wszystkie wyniki oscyluja koło 4,5h.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej jak jest więcej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sporo jeżdżę po Polsce samochodem i bardzo często jednak wolę, jak jest trochę mniej :p ale to jest konflikt interesów, bo smutny pan z suszarką woli jak jest więcej :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mpluto 

 

jeszcze powiedz, że nabyłeś do tego Astral Chain i jesteś ustawiony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie @mpluto jakie giery na start wytrzepałeś? Jak napiszesz że nie ma w secie startowym: Jedej z : Zelda/ Xenoblade/Smash/MArio odyseja/ MArio KArt 8 to masz karnego kutasa w anus ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, beardo0 napisał:

@mpluto 

 

jeszcze powiedz, że nabyłeś do tego Astral Chain i jesteś ustawiony ;)

Astral wjedzie na początku października bo już nie wyrobiłem finansowo xddd

13 minut temu, zdun napisał:

Właśnie @mpluto jakie giery na start wytrzepałeś? Jak napiszesz że nie ma w secie startowym: Jedej z : Zelda/ Xenoblade/Smash/MArio odyseja/ MArio KArt 8 to masz karnego kutasa w anus ;) 

Na start wziąłem Mario odysei i zeldunie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×