Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli standardowo. Ja jednak dokupilem na eshopie Rajmana za doradztwem chłopaków i jest super i kosztuje parę zł  Jescze donkeykong freez i luzik. I tak czasu nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard standardem: ale te 2 gry to naqurwianie ze 150 godzin wyjebanej zabawy :listek: Jakby dokupił do końca roku: Mk8/ Smasha/ Xenoblade 2 miałby do wakacji spokój i ograne system sellery pierwszego sortu :banderas: i świętą złotą 5ke switcha za sobą. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Warga13 napisał:

Czyli standardowo. Ja jednak dokupilem na eshopie Rajmana za doradztwem chłopaków i jest super i kosztuje parę zł  Jescze donkeykong freez i luzik. I tak czasu nie mam. 

Mówisz o raymanie legends? Jak tak to ile kosztuje w eszopie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W japoncu są nawet angielskie napisy. 

 

W to po pijaku będzie się pięknie pykać ze znajomkami. 

Kolejny odgrzewany kotlet od kwadratowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun co do DxM, recenzje są średnio pochlebne. Mnie się demo podobało, ale podobno fabularnie leży i kwiczy. Teraz nie wiem czy się nie wstrzymać z zakupem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się waham czy iść do mm czy nie ;) jeszcze mam całkiem sporo AC do zrobienia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze 3 chaptery ac do ukończenia : ale sam nie wiem dlaczego mam mega hajpa na dxm : może przez to ze byłem ultrasem armored core i omega boost czekając na takie klimaty od lat wiec czuje potrzebę posiadania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze 3 chaptery ac do ukończenia : ale sam nie wiem dlaczego mam mega hajpa na dxm : może przez to ze byłem ultrasem armored core i omega boost czekając na takie klimaty od lat wiec czuje potrzebę posiadania ...

Mnie się demo mega podobało, ale jak całość jest drętwa fabularnie to niestety chyba się wstrzymam, bo poza kozackimi grami na switcha mam GP ultimate i cała masę gier na ps4 z fajnymi fabułami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, będę kupował dzieciakowi switcha i mam w związku z tym dwa małe pytanka.

Czy jest jakiś godny polecenia bezprzewodowy pad w cenie tak 50-120 zł ? (szkoda mi kupować pro controller bo dzieciak ogolnie 5 lat i o sprzęt nie dba :D ). Będę potrzebował dokupić drugą stację dokującą (najlepiej jakaś małą, przenośną), widziałem takie na alledrogo za ok 100zł. Czy te stacje są OK, czy ogólnie nie ma z nimi problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej wszyscy z pro contolerami bo sami na sprzęcie grają : chyba nie ma bezprzewodowego plus dobrego combo w tej cenie : albo pro controler albo kabel ;)  odnośnie stacji dokującej nic mi nie wiadomo nawet o istnieniu innej aniżeli oryginalnej :misio: sprzęt polecam za to i dla ciebie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę grał, wiadomo xD ale akurat małemu chciałem kupić jakiś tani pad, którego nie będzie szkoda, jak powyrywa gałki (kabel odpada, bo już widzę jak zawadza o kabel i konsola leci na pysk :D ).

Co do docka, to będę potrzebował do drugiego tv. Coś takiego jak na zdjęciu, małe, nie rysuje ekranu, łatwo gdzieś zabrać itp.

Screenshot_2019-09-13 Mini dock, stacja dokująca do Nintendo Switch.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem nowy sprzęt od jakiś patenciarzy : podobno jakaś kostka wielkości routera sieci komórkowej wifi ma służyć za all in one , ale cena sporo większa od 100 zł ;) jakiś tydzień / dwa temu na ppe był o tym news ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie najlepszy Star ocean na pstryka będzie. 

 

Co do ładowania pstryka to ludziki brzeczą żeby tylko oryginalną ładowarką go traktować, ale za cholerę nie wiem ile w tym prawdy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to "nieoryginalne" ładowarki (czyli po polsku telefonowe) lądują wolniej. Tyle.

Przypuszczam, że jeśli ładowarka telefonowa umie w szybkie ładowanie to nie ma różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xavris niestety, żona ma s10 z ładowarka z szybkim ładowaniem od tej marki i 10% baterii naładowalo w godzinę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wiemy, że szybkie ładowanie nic nie daje :/ co nie zmienia faktu, że ładowarki można be problemu używać, ale działa ona zwyczajnie słabo.

Na szczescie ja w delegację wolę zabrać książkę i troszkę poczochrać mózg, zamiast ciągle go ogłupiać chińskimi gierkami dla dzieci :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi raczej o moc ładowarki. Musi być odpowiednio wysoka zeby podać tyle prądu ile potrzeba.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48e2ee530db9c3e5bbb0b8583b7b38f9.jpg52f893fb3099dc00a11bd0fa1729831d.jpg9834cb443cc96afd039153a1aafaea9f.jpg. No nie powiem, gra sprawia bardzo dużo radości , jest sporo farmienia i zbierania loot, fabuła mogłaby faktycznie nie istnieć, wiem tylko tyle ze kawałek księżyca jebnal w ziemie i wyginelismy niemal, jakieś maszyny chcą nas do końca unicestwić a my jako najemnicy z nimi walczymy. Ale tak to chyba wszystko co zrozumiałem . Za to gameplay to ja was jebie !!!! Śmiga płynnie, każdy stworzy mecha jaki mu się marzy. Customizacja takowych plus naszej postaci niemal nieograniczona. Wiec designowo/ gameplayowo najwyższa Polka z możliwych niestety nie wiem po chuj ich tam siekam i wypijam :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to pociesza, pewnie zakupie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeN z chęcią bym z kimś w coopie pocisnął : jak kupisz moznaby się było ustawić :) ja mam straszny problem z grami gdzie się farmi... potrafię spędzić z nimi 200 plus godzin chociaż wiem ze sens jest to mały: i np jestem jednym z 4 fanów w tym kraju gatunku musou (dynasty warriors like) , ogólnie poza bdb gameplayem zauważyłem ze założenia dxm są dość podobne do tego gatunku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×