Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Ale najpierw chciałem skończyć AC.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie doszło ze łącznie w sierpniu / wrześniu : wydam na switcha około 1800 zł na same gry .... znów się jebniecie zakupowe obudziło : marvel/ astral/ mortal / ff8/ dxm a za ponad tydzień zelda / ni no kuni / dq11 ... jak żyć ?!!!!  Ps. Podobno na nintendo nie ma gier   Kuzwa potem overwatch i wiedzmin ...

2a807f4209308463208db7d13726d367.jpg ....

Edytowane przez zdun
Zmiana zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na małą zelde oczywiście sklep mnie wyruchał z kolekcjionerką nigdy więcej u sqrwieli nie zamówię, za to x kom mnie poratował, bo steelbook to coś pięknego w tej zelduni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja strife nie kumam co ty masz z tymi kolekcjonerkami ja zawsze utykam gry po szafach bo dla mnie pudła szpecą wystruj a im większy syf w szafie tym większy u mnie szacun :D c565c1f53a270311c0894dad6c553dd5.jpg wiec specjalnie zlewam kolekcjonerki aby jak najwiecej upchać do szafy hahahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że u mnie to na widoku stoi? Wszystko w szafach, a reszta pod łóżkiem:wiesiekthug:

IMG_20190914_180037.jpg.bad39981cff52f23ad50408b6edfa289.jpg

 

Kolekcjonerki od N cholernie lubię ponieważ są zajebiście dobrze wykonane, arbooki mają piękne, a i steelbooki niczego sobie. 

 

Po za tym cenowo taka "mała Zelda" zwyklak kosztuje 219zł, a kolekcjonerka 285zł no żesz qrwa i jak tu nie brać czegoś takiego, sam steelbook czesze wora.

the-legend-of-zelda-links-awakening-limited-edition-1-1024x1024.thumb.jpg.f3851a228a3517e7c6628315b4d1134f.jpg

 

Jak się odezwie we mnie janusz biznesu to bez problemowo to wszystko pójdzie do żyda, a stratny na bank nie będę, na razie chomikuje i mi z tym dobrze:ohstop:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy gurwa wstydliwe gwałcibobry... U mnie gierki elegancko porozstawiane na szafce dookoła tv. Po szafach to się majtki chowa.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, xavris napisał:

Wy gurwa wstydliwe gwałcibobry

My??? My jebliśmy zdjęcia, Ty dałeś suchy tekst łysy bobrze :Coolface: więc kto tu się wstydzi:ohstop:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagasz ode mnie żebym posprzątał stolik w sobotę wieczorem... Posrało Cię? XD

Poza tym szukam ostatniego legiona, nie mam czasu na pierdoły :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xav... jakby to wygladało jakbym zajebal szafki gierkami... 5863bf8e48fb7f4881b479d37f9118b6.jpg. W ogóle zauważyliście ze forum właściwie dycha tylko przez nintendo :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym niedawno w jakimś innym wątku, nawet nie pamiętam gdzie :p ale generalnie tak, Nintendo trzyma forum :p

powiem więcej... Jakiś 5 chińskich wąchaczy majtek trzyma forum... To jest dopiero ciekawe.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdunpodejrzewam że jakbyś postawił gry przed tv to by Cię żona jebła lewym sierpowym, zawinęła w różową zasłonę i puściła balkonem i byś więcej do  zdjęć nie pozował.

 

To jest dziwne że dział N dycha, bo u nas w polszy to konsola dla dzieci, po za tym nie ma na nią gier:megusta:

 

To  mnie rozjebało.

 

 

Edytowane przez Strife
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazje mieć konsole jedynie w trybie hh wiec wróciłem do ff8 remastered : za mną unicestwienie „bombowej bazy wojskowej” na 2 cd. Jak nienawidziłem tej części (ja jebie draw system muli i ssie pale !!) tak przez przyspieszony czas wszystko jest znośne : poza nijakimi postaciami poza irvinem który jest względnie ciekawy, poza gfami których animacja pi raz 28478228 ssie pale , poza durnym scalowaniem leveli, poza zjebanym systemem broni i brakiem zbroi, poza durnym wątkiem „sierocińca „ i zbiorowej amnezji, poza dluzacymy się watkami, poza gorsza niż w poprzednikach i następcy stylistyce, to całkiem dobra gra :yao:

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was grał w Blasphemous?

Mam jakiś tam luźny hajs na bonusową gierkę i rozkminiam czy w to warto lecieć czy ewentualnie, do pierwszej w moim życiu, kolekcjonerki Zeldy dopłacić?

 

Opinie czytam mieszane. Że takie 6/10, ale spoko klimat i wizualia, bo reszta to zero nowości w temacie metroidvanii itd. 

 

PS. Wiadomo, że forum tylko dzięki zboczeńcom żyje a gierki są dla dzieci!

 

Aha Switch jest najlepszy, bo ja sobie teraz na operację czekam w szpitalu i mogę w Marianka napierdzielać albo inne Zeldy jak poważny człowiek.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@The_Siemek zamawiałeś gdzieś kolekcjonerkę zeldy? U nas jak zawsze jest problem i większość anulowali:jaro:

 

Ja Blasphemous biorę jak stanieje, podoba mi się brutalność tej gry, ale nie za taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

@The_Siemek zamawiałeś gdzieś kolekcjonerkę zeldy? U nas jak zawsze jest problem i większość anulowali:jaro:

 

Ja Blasphemous biorę jak stanieje, podoba mi się brutalność tej gry, ale nie za taką cenę.

To nie tylko w PL. Nie ma tego nigdzie. Na amazonie wybrane wszystko do cna. Widać zainteresowanie przerosło oczekiwania wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używał albo używa ktoś z Was tego dongla 8bitdo w switchu? Tzn. czy za pomocą tego ustrojstwa gra np. padem od ps4 na switchu. Jeśli tak to będę wdzięczny za kilka zdań czy warto i czy wszystko działa jak należy.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używał albo używa ktoś z Was tego dongla 8bitdo w switchu? Tzn. czy za pomocą tego ustrojstwa gra np. padem od ps4 na switchu. Jeśli tak to będę wdzięczny za kilka zdań czy warto i czy wszystko działa jak należy.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka


Pytaj@SephiroT

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używał albo używa ktoś z Was tego dongla 8bitdo w switchu? Tzn. czy za pomocą tego ustrojstwa gra np. padem od ps4 na switchu. Jeśli tak to będę wdzięczny za kilka zdań czy warto i czy wszystko działa jak należy.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka


Mam akurat magic-ns który jest brzydszy ale na więcej możliwości (USB) ale tak, lat od PS4 po BT działa. Do PlayStation classic też podepniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używał albo używa ktoś z Was tego dongla 8bitdo w switchu? Tzn. czy za pomocą tego ustrojstwa gra np. padem od ps4 na switchu. Jeśli tak to będę wdzięczny za kilka zdań czy warto i czy wszystko działa jak należy.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka


W sumie to ja mam 8bit ten adapter, ale jakoś nie używałem jeszcze

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja mam 8bit ten adapter, ale jakoś nie używałem jeszcze

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Dzięki za szybkie odpowiedź Dig i Seph. W takim razie będę się musiał zaopatrzyć w to

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up a nie lepiej zakupić najlepszego pada current genowego czyli pro cotrolera ? Gdzie bateria od dual shocka 4 ssie pyde a akumulatorki z biedronki którego używa digi do swojego cebula passa od xboxa pisząc za pomocą szajomi to nie rozwiązanie :qk2LI17: po co bawić się w jakiś dziwnie działające zamienniki jak na rynku są rzeczy optymalne ? :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem tylko macalem ten pro controler, ale z badania organoleptycznyego to jednak mu daleko do elite. Co nie znaczy ze jest zły, na pewno sprawia lepsze wrażenie niż ds4


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun ma spier... psyche i nie akceptuje nic innego poza wielkim N wiec sorry...

A pad Elite + Eneloopy i nie ma bata.
Dlatego kupię Elite v2 aby mieć w nim bluta.

Nie każdemu musi pasować pro kontroler od N,zaakceptuj to do cholerny.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×