Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

W wielkim skrócie : gra nie przypadkowa gdyż na joy conach nie grywalna ... 2 obrazki pokazujące więcej niż 192729 slow ;) f2203c44f13ddaea01c812ac71595419.jpg0ee798af520cfc933b8857af31a72374.jpg

Ps. Dziś do odbioru zelda plus ni no kuni ajjjjjj to dobry dla mnie czas ...
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez zdun
Zapomniana
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak długo rozkiminałem co kupić, że zdążyłem wyjść po operacji ze szpitala a kupiłem zamiast Blasphemousa trzy gierki w promo za 88 xD Jednak poznańska krew gdzieś tam w żyłach krąży - Guacamelee 2, Moonlighter i jakiś tam JackQuest za grosze wjechały. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znać :)

Teraz będę leżał do poniedziałku i tak to będę pykał. Quaz dobrą reckę dał całkiem i miałem na liście od dłuższego czasu, ale czekałem na dobre promo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek zdun nie będziesz pier... To polecam Moonlightera, ogralem całego, świetna giera.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy zakupione czy pobrane :janusz:

 

@digi mam dla ciebie mały tutorial obrazkow, kiedy zmądrzejesz może skorzystasz ;) 948b9e2e67a4827220e1c35517c11ac8.jpg 1. Wchodzimy do eshopu 3f2e5f0674273c3b56bb46e5d2c7586c.jpg 2. Wybieramy konto jeśli masz więcej niż jedno 22137183f9f7cf78466cbb887034e28e.jpg 3. W tym wypadku szukamy po promocji 94d230eba8f172b4fab3936fb93791d1.jpg 4. Jest w promocji !!! a338953dfe94e521bfcff2db726ccdde.jpg 5. sprawdzamy czy może mamy jakieś punkty za zakupy poprzednich produktów 37af7673a893c05244e7d6740b7d01b9.jpg 6. O za legalne zakupy mam co nieco!!! 206b918168a2ee9eceeb05fc86203401.jpg 7. Firma dziękuje mi za zakup produktu który został stworzony przez ludzi którzy zasługują na jakaś wypłatę 57e21ac9662ab734e44a7abe4e2c8210.jpg 8. Gra jest nasza, została zakupiona z legalnego źródła i pozwala wesprzeć twórców !!! Tak oto zakanczam tutorial mam nadzieje ze pomogłem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę gier kupionych na koncie i punkty miałem (chyba przepadly, w sensie przedawnily się).

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Zdun znalazł tutorial jak wrzucać foty na forumka, to forumkowanie już nigdy nie będzie takie samo :p

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos dongli bt, to czemu te małe żółte matołki nie dały obsługi bt?! W dwudziestym pierwszym wieku w hh używać słuchawek na kablu jak zwierze to upokarzające.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potwierdzicie że adapter do pada np. 8Bitdo z DS4  jest w  100% kompatybilny ze Switchem (włączając w to akcelerometr z żyroskopem) ? Dla mnie to super opcja, zamiast wywalać 240zł na PC kupię adapter i problem z głowy. Czy do tego adaptera można podłączyć więcej niż 1 pad ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyroskop działa bo pad go posiada.
Tylko jeden na raz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daemon x machina. Tytuł bardzo specyficzny, gra akcji która czerpie całymi garściami z zapomnianego gatunku nazwijmy go „mech slasher” (omega boost oraz armored core i słabsze spin offy front mission) cóż .... jak chyba żaden ograny w tym roku tytuł z latka „nie dla każdego” poza gameplayem na najwyższym poziomie oraz fabuła której nie zrozumiałem bo jest jedna z gorzej przestawionych i bardziej chaotycznie w grach ever ... wiec nic do końca nie rozumiejąc z wypiekami na twarzy walczyłem z „machinami” i innymi mechami, słowo grind- słowem kluczem. Z poległych ciał mechow zdobywa się części pancerza oraz w chuj broni, z nazwijmy ich uber bossami większymi od drapaczy chmur pozyskujemy z czasem „printy” na specjalne uzbrojenie czyli w wielkim skrócie niczym w mon huncie: spakujemy bossa z 8 razy aby skompletować print/ lecimy do kuźni i tworzymy sobie taka legendarna broń , bronie i zbroje maja niczym w diablo wejście na „chipy” które tez farmimy z bossow, farmimy pieniądze gdyż tylko wtedy możemy ulepszyć sobie postać aby polepszyć przykładowo o 25% obrażenia zadawane bronią sieczna jak katana .... przejście gry z lekkim farmieniem zagrało mi z życia 26 godzin. Po zakończeniu możemy dowolnie powtarzać etapy by.... uwaga niespodzianka : farmic uzbrojenie aby nasz mech był coraz większym i poterzniejszym koksem: wizualizacja / kolorystyka ,/ design to 10/10 i każdy „mechofil” będzie zachwycony grzebiąc przy swojej maszynie. Misje nie były nudne: poza standardowym „zajeb wszystko” były misje z podpierdolki, inflirtacje, obrony obiektów , walki z kolosami czy w końcu nawet obrona bazy przed meteorytami. Przez te 26 godzin nie nudziłem się ani chwili. Gra działa w stałych chyba 60 klatkach (nie znam sje na tym gownie) ale technicznie niemal nic nie chrupało i gra przez cell shaiding wyglada prze zajebiscie. Muzyka czyli dość ostry rock/ metal pomieszany z jakimiś pedalskimi hurkami „anielskimi” robotę robiły . Wszystko jest na swoim miejscu a grę nazwałbym loot action game. Coś jak borderlandsy tylko ze bez open worlda i nie fpp . Czy polecę ta grę ? Sobie i sobie podobnym tak, z ludźmi których kojarzę gustowo z tego forum niekoniecznie gdyż fabuła wola o pomstę do nieba , generalnie dla mnie mocny „bałwan z plusem” i będę sobie nakurwial end game oraz zabiorę się za coopa z jakimiś randomami by pofarmic kasę i lepszy sprzęt. Jeśli lubicie farmę, mechy, wyjebane gry akcji w jednym: to tytuł dla was, ale musicie wiedzieć ze żal za Anus ściska przez chujowo przestawiona fabule i czuje w tym miejscu bardzo zmarnowany potencjał, dla mnie czarny konik 2019 z latka , nie dla każdego . Pokój z wami nerdy i kulfony. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twin pack wyglada paskudnie , mogli by walnąc trylogie 7,8,9 z jakaś minimalistyczna grafika „final fantasy collection” a tak Azją dostaje brzydkiego potworka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając kwadratowych to jeszcze wypuszczą pierdyliard razy to samo, ja bym chciał twin pack'a z Chrono Triggerem i FF6, dwa ich najlepsze tytuły jak dla mnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono musi wyjść na Switch i koniec, bo jak nie to w ryj. 

 

Ogrywam Moonlightera. Specyficzna gra. Nie jakiś super szał, bo mnie motyw sprzedaży i cała ta quazi-ekonomiczna część gry średnio interesuje, ale poza tym jest przyjemnie. Klimat fajny, grafika. Jakaś tam nawet fabuła jest :) Trochę powtarzalnie, ale chce się odblokowywać i ulepszać a to plus. 

 

JackQuest gówno. Tych 8 pln to nawet szkoda na to. 

 

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko Ori, pięknie to wygląda. 

 

Kiedyś nie do pomyślenia żeby na jednej konsoli zagrać w gry od "śmiertelnych wrogów" Sega, Microsoft tylko Sony brakuje :kaz:

 

Co do FF8 wstawki nawet dziś jebią w łepetynę, akcja na pociągu to małe mistrzostwo świata, a minęło już 20 lat :obama:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt że Ori na demko mnie bardzo cieszy. W ogóle mam wrażenie, że na switchu jest sporo demo, więcej niż na prawilnej niebieskiej konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż właśnie świat ff8 stanął dla mnie otworem za sprawa poruszającego się ogrodu (2/3 drugiego cd). Wiem dlaczego tak nie lubiłem tej części: 8 stron na magię to stanowczo za mało to raz, drawowanie pomimo 3x przyspieszenia czasu nadal meczy bule a scalowanie przeciwników z twoim levelem musiał wymyślić jakiś ostro zdegenerowany narkotykami, dziwkami i zarażony AIDS kitajec ...nadal uważam ten tytuł za najgorszego ffa „średniej „ generacji - stety/ niestety nadal jest o wiele lepszy od nowej generacji ff (od 10 części w zwyz włącznie ). Był to jedyny fajnal z części 4-9 która skończyłem jedynie raz (resztę minimum 5 razy) rozumiem dlaczego samego siebie ale to nie zmienia faktu ze ff8 zjada 90% gier jrpg od ps2 do dziś ... cóż chyba polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, zdun napisał:

ff8 zjada 90% gier jrpg od ps2 do dziś ... cóż chyba polecam...

Tales of the Abyss( reszty Talesów nie wymieniam, ale każdy jest dla mnie lepszy od FF ), Xenosaga trylogia, Rogue Galaxy, Shadow Hearts Covenant, Dragon Quest VIII, Suikoden 2, Kingdom Hearts, Xenogears, Breath of Fire 3, Valkyrie Profile 2, Chrono Cross, Legend of Dragoon, a to tylko kilka starych tytułów i mogę jeszcze wymienić w chuj lepszych jrpgów od FF8 co nie zmienia faktu że gra mi się w niego kolejny raz zajebiście i też polecam :ohstop:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to Ori dobre. Daaawno żadne demo na mnie takiego wrażenia nie zrobiło, chociaż czekałem na gierkę. 

Jedyna gra z Xboxa jaka mnie interesowała i wjeżdża na Switcha. Dziękuję Pan Nintendo :banana:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori jest genialne. Tylko momentami trudne jak cholera.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam, że Ori jest świetne i zdecydowanie warte ogrania. Przepiękna gra. Z całym szacunkiem dla Mariana, Donkey Konga itp. ale żadna platformówka nie skradła mi serca tak bardzo jak właśnie Ori.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×