Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Ori ro najlepsza gra na xboxa i top 10 tej generacji, platformerem bym jej nie nazwał a metroidvania czystej postaci . Ale to szczegół nic nje wnoszący ; mocne 9+/10 a 27 będę szarpał na switchu ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko. Dawno już nie pamiętam gry, która dała by tyle radości. Nie jestem wielkim fanem platformówek, ale to było niesamowite doświadczenie. Do tego demo kończy się tak, że tylko zatłuc :p chyba trzeba będzie kupić, cóż począć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, tu można pisać o sprzęcie? Można, bo nie wiem? Dobra, zaryzykuję. W związku z tym, że ostatnio zupełnie nie leżą mi kolorowe tytuły na NS, sprzedałem konsolę. Oczywiście za jakiś czas znowu kupię. Może nawet za niedługi NS Lite, bo nie pamiętam kiedy ostatnio na TV grałem. Ktoś się skusił na NSL? Pewnie nie... W każdym razie zrobiłem research wstępny i recki zbiera bardzo dobre. Jest jeden problem. Podobno analogi w Switchu miały tendencję do "dryfowania", czyli reagowały samoistnie. U mnie było w porządku, tutaj chyba też się nikt na to nie skarżył. W NSL niestety są te same analogi, więc warto poczekać jak to będzie wyglądać. Piszą i mówią też, że d-pad ssie kule i nie nadaje się do bijatyk zupełnie...a tak dobrze wygląda na pierwszy rzut oka. No i kolory mogłyby być ciekawsze, daliby jakąś czarno-czerwoną kurde. No to, tyle. 

 

Ja wracam na pokład Nintendo jak się pojawi więcej info o NSL albo wyjdzie Switch Pro Uber Super. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są raporty o drifcie w Lite. Żenada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to rzeczywiście straszna wtopa. Nikomu tutaj się to nie przytrafiło, ale wielu graczy miało z tym problem. Ujowo ze strony Nintendo. Lubię gry N, lubię ich konsolę, nie lubię tego, jak traktują graczy. Jest co raz gorzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://gizmodo.com/new-videos-suggest-the-nintendo-switch-lite-might-have-1838363969 choćby tutaj. To podobno te same komponenty, tylko ze w zwykłym switchu kupiłbym po prostu nowy komplet joyconow, a w lite średnio da się to zrobić.

Oszczędności i próba upchnięcia zbyt wielu technologii w oryginalnych joyach spowodowała to ze analogi są kiepskie.

 

Edit: ogólnie, dalej podtrzymuje swoje zdanie, ze wykonanie switcha jest co najwyżej średnie, ma swoje plusy (hd rumble i generalnie duży szacun za to co upchnęli w joyconach), ale spasowanie, ekran i brak bt to jest raczej na minus.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kupowanie wersji lite dla mnie chyba byłoby strzałem w stopę ... już mam druga pare joyconow, ta druga para i tak spierdalala w lewo do momentu zaspamowania kalibracjami co i tak nie zmienia faktu ze joycony są z gownolinium najgorszego sortu chyba robione z surowców wtórnych. Całe szczęście 80% czasu ze switchem spędzam przed tv nie musząc patrzeć na te kitajskie tandety trzymając pro controler ... ale kiedy zbliża się czas grania w wersji handheld następuje szybka weryfikacja w które gierki da się pograć na normalnym poziomie jak jrpg/ niektóre platformery (Mario oddyse) czy h&s natomiast kiedy miałbym grać na joyconach w np bayonette, donkey Konga czy choćby niedawno ograne daemon x machina jebnal bym switchem w śmietnik ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo Grabeq, specjalnie dla ciebie ;)

 

drWFCnN.jpg

 

 

 

xktY5nz.jpg

 

 

 

ScVQ335.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, zdun napisał:

To czarne gowno na pierwszym zdjęciu na gorze zbędne :antonio:

Na Vite jest Tales of Hearts R więc się od niej odpierdol :Coolface::kaz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita jest zajebista, wiec poprę przedmówce i tez powiem: się odpierdol.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz 2 egzemplarzy Vity powiem, opimpajta się, świetna, nie doceniona konsola.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna niedoceniania konsola : kupiona przeze mnie na oremiere za jakieś kosmiczne pieniądze : wspierana grami aaa jakieś pol roku:yao: po czym piękne korpo sony pokazało mi :fuckoff: się i twoje 2100 wydane na premierę tego łajna które stworzyliśmy by olać :024bl99: wiec jako posiadać konsoli na oremiere , czekając latami by to gowno ruszyło , dokupujac jakieś chujowe akcesoria typu najdroższe karty pamięci na rynku ale wierząc ze kiedyś powiem wow dobrze ze mam vite, taki moment ningdy nie nastąpił a ja czuje się wydymany w Anus wydając na fajny sprzęt bez fajnych gier 2 jebane klocki na premierę, wy posiadając i 12 vit nie oddacie mojego zawodu tym łajnem :whyyy::wheel::siara: a mówili : pierdol 3dsa, vita ro przyszłość :duda: jebane kłamczuchy ....

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spinaj się tak :xboss: ja mam podobne odczucia co do 360-tki boziuuuuu co za gównooooooooooooooo!!!:ohstop:

 

No ale ja nie o tym, wróciłem dziś sobie do Xeno 2 w celu dokoptowania reszty bladów z dodatku i o qrwa jakie to jest nadal dobreeeeee:banderas:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spinaj się tak :xboss: ja mam podobne odczucia co do 360-tki boziuuuuu co za gównooooooooooooooo!!!:ohstop:
 
No ale ja nie o tym, wróciłem dziś sobie do Xeno 2 w celu dokoptowania reszty bladów z dodatku i o qrwa jakie to jest nadal dobreeeeee:banderas:
 

A u mnie wciąż leży, jedynie z folii odpakowalem ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vita to bardzo fajna konsola, nie ma gier, ale konsola fajna :D 

 

A co do jakości wykonania Switch, to wszyscy wiemy jak jest. Jest średnio. Podstawowa wersja jako handheld jest mało ergonmiczna i przynajmniej dla mnie, niezbyt wygodna. Joy-Con'y:FailFish:Ja nie miałem dryfujących analogów, ale niedryfujące były  wystarczająco irytujące. Wydaje mi się, że N po tych gównianych tańszych wersjach 3DS (2DS, N2DS) ogarnęło się, że można dobrze sprzedać sprzęt, którego wykonanie kosztuje zdecydowanie taniej. Ostatnią bardzo dobrze zrobioną konsolą był N3DS XL. Jak się trzymało tę konsolkę w ręku, to się miało wrażenie, że można nią wbijać gwoździe i nic się nie stanie. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, CePeeN napisał:

A u mnie wciąż leży, jedynie z folii odpakowalem ;)

Przynajmniej się nie udusi:Coolface:, jak mogłeś jeszcze nie tyknąć najlepszej gry na pstryka :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Przeraża” mnie to co pisałeś o 200h. A na poważnie to po prostu mam za mało czasu zeby grać w duże gry, takiego Astrala nie skończyłem jeszcze. Potem muszę nadrobić zaległości z gejmpassa, nie mówiąc już o tym ze Battlefielda czy battlefronta multi to nie odpalam bo wiem ze mnie znów wessie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Okazuje się ze Ori ma lepsze animacje bo w 60FPS w stosunku do wersji Xbox/PC gdzie spritey były animowane w 30FPS. Nice.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeN strife to zbiczeniec i fetyszysta jrpgowy: ja sporo zrobiłem w xeno 2 nie spieszyłem się i licznik na koniec pokazywał 65 godzin, rozumiem nawet 100 ale 200 spędzone przy tym tytule to chyba strife liczył piksele na stringach niektórych „blejdow”...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo liczył dokładnie i wielokrotnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zdun napisał:

ja sporo zrobiłem w xeno 2 nie spieszyłem się i licznik na koniec pokazywał 65 godzin,

Kolego sympatyczny, bo nie chce pisać epitetów :megusta: wbrew temu co piszesz to zrobiłeś ułamek tego co można.

Godzinę temu, CePeeN napisał:

Bo liczył dokładnie i wielokrotnie.

Bardziej niż dokładnie i o wiele więcej niż wielokrotnie :wiesiekthug:

 

I proszę mnie nie obrażać z miernymi 200h, no i jest teraz  w Xeno2 poprawiony licznik jak coś, bo kiedyś naliczało godziny przy uśpieniu, teraz jest rzeczywisty czas spędzony z gra. Zostało mi jeszcze 5 bladów dokoptować na maxa więc jakieś 30h minimum:banderas:

IMG_20190925_191951.jpg.4e8ab4c86b317c5c182ecdce84f3f64e.jpg

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200h to ja mam Wy miękkie buły. Po 65 tu chyba w połowie gry nie bylem. Niektórzy to chyba gurwa grają tylko po to żeby odhaczać kolejne tytuły zamiast się porozkoszować światem czy historią :(

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie ten tytuł jeszcze poczeka. Przepraszam strife, myślałem ze masz w okolicach 200 10_wink.png. Ja w destiny mam niecałe 400 i zawsze wydawało mi się ze to dużo, ale mój szef ma 2000 w cs...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, CePeeN napisał:

ale mój szef ma 6000 w cs...

Ja w CS miałem coś ponad 1000, z czego jakieś 900 to było idlowanie na skrzynki :p pogadaj z szefem, może Cię okłamuje :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×