Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

W BF3 miałem ponad 1000h i prawie drugie tyle łącznie w kolejnych. Teraz nie wiem czy chciałoby mi się w jeden tytuł tyle godzin zainwestować (jeśli to można nazwać inwestycją).
Może tylko ja tak mam, ale trochę jestem zmęczony "długimi" grami. Takie 30-50h na tytuł to jest tak akurat - nie licząc multi jakiegoś.
Wiedźmina 3 to już męczyłem na końcu. A uważam, że to jest 10/10 i must-play. Jak zawsze wylizywałem ściany i znaczniki do samego końca tak mnie skarby podwodne na Skellige wyleczyły z tego skutecznie.
A Switch (i Nintendo) mnie wyleczył też z niebezpiecznej choroby robienia 100% gry na siłę i wbrew sobie, żeby wbić platynę. Jakieś 5 godzin jeżdżenia w kółko z botami w Rocket League; katowanie się na superhardach w jakichś grach, które mogłem raz przejść i by starczyło; farmienie killi z kusz w głowę itd. Teraz sobie przechodzę grę i jak mi się bardzo podoba to zrobię drugie przejście dla przyjemności/na czas albo żeby zobaczyć drugie zakończenie.
A może po prostu ja mam z garem :vxoAZzf:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tego brakuje na pudełku dla dzieci. Wyzwań/ trofeów itp. najzwyczajniej w świecie to lubiłem. Często były debilne, jak wspomniane jeżdżenie w kółko w Rocket league, ale np dzięki trofeom przeszedłem w bloodborne lochy do królowej, czego by mi się bez nich pewnie nie chciało robić albo poprzechodzilem jakieś gry na wyższych poziomach trudności, co generalnie (pomijając strzelanki) dawało większą satysfakcję z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz, ja mam podobnie, akurat może nie robiłem platyn na sile ale lizanie ścian mam mocno zakorzenione.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale ja czerpie przyjemność z gier, przechodzę je jak bozia nakazuje : przechodząc. Zauważyłem ze często mam mniej godzin o innych w danym tytule przy napisach końcowych ale nie uważam ze jakoś skipuje story czy robię speed runa przez grę :yao:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi trofeów kompletnie nie brakuje. Pamiętam jak się z PS2 na PS3 przesiadłem. Jakbym pier... dostał - nawet przez jakiś czas grałem w jakieś gówna, żeby trofiki wbijać łatwe.
Wcześniej takiego GoWa potrafiłem 6 razy przejść w 1-2 miesiące czy bawić się w Burnoucie całym tygodniam - dla zabawy. Potem mało kiedy ruszyłem jakąś grę jeśli zrobiłem 100%. Chyba, że robiłem od nowa platyny na nowym koncie (Siemek bez "The_" rest in pepperonis) - co też normalne nie jest.

A speedruna robię tylko jeśli super mi gra siadła - dla przyjemności i sprawdzenia siebie. Jeśli mam lecieć przez grę to albo jest taka słaba, albo mi się nie chce w nią na serio grać (czyli i tak marnuję czas).
Ostatnio nawet z kupowaniem trochę spowolniłem - tzn. dalej mam na PS3 gry czekające na ogranie :21ozlae: Na PS4 cała lista. Na Switchu nabrałem więcej rozumu - kupuję jedną, przechodzę i dopiero drugą. No nie licząc jakichś superpromo, ale wtedy nawet nie odpalam kolejnej gierki, bo znam się - zapomnę o co chodziło, co miałem zrobić itd.
Na tej zasadzie 3 razy przechodziłem Wieśka, bo robiłem przerwy na inne gry po dojściu do Skellige. +50h na liczniku a ja "usuń zapis" i od nowa.

@xavrisczęsto w indykach, które na PC wyszły są jakieś achievmenty. Hollow Knight ma; Dead Cells też chyba; Ori ma też. Pamiętam, że można sobie z poziomu menu sprawdzać często.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, The_Siemek napisał:

często w indykach, które na PC wyszły są jakieś achievmenty. Hollow Knight ma; Dead Cells też chyba; Ori ma też. Pamiętam, że można sobie z poziomu menu sprawdzać często.

Takie którymi się nie można chwalić w piaskownicy to dupa a nie trofea :p

czyli jednak ja jestem nienormalny. Przykładowo, gdyby w Xenoblades były pucharki za wymaxowanie wszystkich blejdow to bym to robił i paradoksalnie bym się przy tym dobrze bawił. A skoro nie ma, to mimo że wiem że bym się bawił dobrze, to wolę zamiast tego ograć inną grę cała. 

niestety całe lata na taborecie w wowie i przy steamie wypaczyły mi trochę spojrzenie na pucharki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi odkrycie :vxoAZzf:


Wchodzi taki stary dziad (z avatarem grzyba marianowego), po 30-stce, na forum o gierkach, do działu Najbardziej Dzieciaczkowa Konsola Do Gierek z Japonii i pisze inny starym dziadom ( z avatarami np. z żółtą poke-myszą na desce) - po 30-i 40-stce, że są nienormalni. ZSZOKOWANY PIKACHU MEME :LUL:
 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej być pojebanym, niż banym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, co racja to racja. Nawet lepiej byc pojebanym prądem niż banym.

Tylko teraz tak, jak pojeb pojebowi pisze, że jest pojebany to on go chwali (w sensie docenia), obraża czy zwyczajnie stwierdza fakt? :P

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On go wychwala.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Moonlighter zrobiony w ostatniej chwili. Od jutro oram w Ori :) I z okazji promo w końcu to Celeste ogram ;)
 

Moonlighter takie 6,5-7/10 wg mnie. Spoko indyk, ale nie jakiś wybitny. 12h10minut zajęło mi przejście z wymaksowaniem sklepu i kupców. 
Fabuła nawet fajna i ciekawa. Gra zaleca poziom trudny i się z tym zgadzam - jest tak akurat. 
Schemat rozgrywki trochę nudzi po jakimś czasie niestety - najbardziej ta ekonomiczna część. Poza tym dosyć szybka ma się kupę hajsu. 
Walka jest taka sobie i nie sprawia przyjemności za bardzo, ale też nie wkurza. Poziom trudności jest w sam raz. Tylko ostateczny boss mi krwi napsuł trochę, ale poza tym jest sens rozwijać i ulepszać bronie i pancerze. 
Gierka ma fajny klimat, przyjemną grafikę i oprawę audio. 
Zakupu nie żałuję, ale też nie będę jakoś rozpamiętywał tytułu :)

 

 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowanie takie silne... Czekałem do północy, żeby jeszcze przyciorac w Ori a tu dupa, jeszcze się nie odblokowało...

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze bo byś nie pospal.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której schodzi lock z gierek? 13:00 czy coś? Tak mi się jakoś kojarzy.
Też czekam już w blokach startowych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, CePeeN napisał:

I dobrze bo byś nie pospał.

A żebyś wiedział :p ostatnie dni (i dzisiaj też) mam taki zapierdul w obozie, że szkoda gadać. Odpaliłbym tą bajeczkę to bym pewnie poszedł spać o 2 i umarł :p

20 minut temu, The_Siemek napisał:

O której schodzi lock z gierek? 13:00 czy coś? Tak mi się jakoś kojarzy.

Zapamiętam na przyszłość :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem. Ja pytam :D
Wydaje mi się, że jakoś tak było przy zakupie kilku tytułów. (12:00 czasu sklepu UK, czyli nasza 13:00).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nintendo nigdy nie wiadomo ... takiego ff7 odpalilem o 0.00 i działało , już takiego ff9 musiałem czekać do południa dnia premiery ... oni sami nie wiedza o której udostępniają cyfrowe preordery ;) 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario to super tytuł na 20 godzin. Na twoim miejscu już bałbym sje botw gdzie po 100 godzinach ledwo ruszasz grę ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśl co następne : proponuje smasha jeśli lubisz naprawdę długo siedzieć przy złożonej bijatyce (przy okazji świetne party game ze story mode na 30 godzin) , Mario i kurliki naprawdę zacny tytuł taktyczny z Marianem w roli głównej , Mario kart 8 deluxe moja gra poprzedniej generacji na wiiu : więcej nie musE pisać , fire wmblem ma małe bolączki ale tytuł niemal idealny jako tactic, xenoblade 2 najlepszy jrpg obecnej generacji , yoshi / Mario 2d/ donkey kong z każdej będziesz zadowolony jako mistrzowskie platformery 2d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam. Nintendo Europe wrzuca równo o 13:00 info, że już można grać a u mnie dalej dupa :/
LEEEEET ME INNNNNNNNNNN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to cudo?

 

https://www.8bitdo.com/sn30-pro-plus/

 

Recenzja ma zajebiste. Wygląda lepiej niż Pro Controller.

 

Zamówiłem do PC, dam znać co i jak.

 

W ogóle to...chyba znowu kupię Switcha lol. Strasznie mi brakuje tej konsoli. Jednak te sesyjki 5 min tu, 15 min tam, były zajebiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście to cudo?
 
https://www.8bitdo.com/sn30-pro-plus/
 
Recenzja ma zajebiste. Wygląda lepiej niż Pro Controller.
 
Zamówiłem do PC, dam znać co i jak.
 
W ogóle to...chyba znowu kupię Switcha lol. Strasznie mi brakuje tej konsoli. Jednak te sesyjki 5 min tu, 15 min tam, były zajebiste.
Wygląda fajnie, na alledrogo za 239 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

Nie ogarniam. Nintendo Europe wrzuca równo o 13:00 info, że już można grać a u mnie dalej dupa :/
LEEEEET ME INNNNNNNNNNN!

U mnie też. Gurwa dzie moje ori się pytam?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×