Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Hit. Wyjebali tego tweeta z 13:00 xD
Czyli że jednak nie ma gierki? Jakiś Hideharu albo inni Wakabashi zapomniał plików odblokować czy co?

 

Ktoś tam pisał, że o 18:00 ma być gra. No zobaczymy. Ja już pół dnia zmarnowałem

na pracę! Kto mi za to odda?!
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co nerdy ? W ori już cioracie? Ja walczę ze sobą nad nowa contra : podobno kupsztal i metr mułu ale ciągnie mnie do gry niemiłosiernie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, zdun napisał:

I co nerdy ? W ori już cioracie? Ja walczę ze sobą nad nowa contra : podobno kupsztal i metr mułu ale ciągnie mnie do gry niemiłosiernie ...

Zaczekaj lepiej 2 tyg na to.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze to będzie niszczator światów plus ta muza :banderas:10/10 ale contre i tak dziś chyba przytule...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori po 18 już weszło. Doszedłem do sceny ucieczki z zalewanego drzewa i w obawie przed rozjebaniem wszystkiego w pokoju zrobiłem sobie przerwę xD

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ori po 18 już weszło. Doszedłem do sceny ucieczki z zalewanego drzewa i w obawie przed rozjebaniem wszystkiego w pokoju zrobiłem sobie przerwę xD

Hehe te sekwencje ucieczek są niezłe pojebane :) ta z drzewem to chyba z godzinę powtarzałem. Są ludzie którzy cała grę przeszli na jednym życiu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem, nawet zebrałem chyba wszystkie kulki. Ale ten co to wymyślił to kuchwa żeby miał przez tydzień sraczke.

Zachciało mi się platformówek na starość xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, potem jest tylko „gorzej”.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w dupie Ori :megusta: jak nawet Toki'ego przejść nie potrafię teraz to tu by mnie krew zalała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ori po 18 już weszło. Doszedłem do sceny ucieczki z zalewanego drzewa i w obawie przed rozjebaniem wszystkiego w pokoju zrobiłem sobie przerwę xD

Ori nie jest wcale takie trudne. Te ucieczki są bardzo fajnie zrobione, ale mogę napisać, że ta pierwsza jest najłatwiejsza

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

I co nerdy ? W ori już cioracie? Ja walczę ze sobą nad nowa contra : podobno kupsztal i metr mułu ale ciągnie mnie do gry niemiłosiernie ...
Wszędzie piszą że ta contra to kupsztyl nad kupsztyle (gracze i dziennikarze), czy to nie wystarczy żeby sobie ten tytuł darować? Wolałabym już sobie Pegasusa kupić i zagrać w stara contre

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wesoło xD Zrobiłem przerwę tuż przed tym drzewem, ale od 18:01 równo naparzałem. 
Po White Palace w Hollow Knight to już się niczego nie boję w platformówkach :wiesiekthug:


Też same źle opinie o Contrach słyszałem. W dodatku 160 pln. Nigga plz :yao:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife

 

Ale tam podobno dodali jakiś łatwy poziom trudności dla takich starych ludzi jak my:Gmoch:. Z tego co sprawdzałem, to na PC jest taka opcja. U mnie leży na Steamie i czeka.

A tak w ogóle, wytrzymałem bez Switch'a tydzień. Nowy już skonfigurowany, Fire Emblem ugryziony, ale nie miałem czasu dłużej pograć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife jest trudno ale nie przesadnie trudno, ja zrobiłem cała grę na hardzie, ale ostatnia sekwencje musiałem przełączyć na normal. Pewnie w końcu bym ja przeszedł ale chciałem się zabrać za kolejna grę i nie zdzierżyłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Grabeq napisał:

@Strife

 

Ale tam podobno dodali jakiś łatwy poziom trudności dla takich starych ludzi jak my:Gmoch:

Wiem, ale jako dziad starej daty nie skalam się easy :ohstop:, bo jak potem żyć :Coolface:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od grania na easy tylko krok do przechodzenia gry na YouTube. Nie ma gurwa takiego dziadostwa :p

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, The_Siemek napisał:

Po White Palace w Hollow Knight to już się niczego nie boję w platformówkach

Czyli że co... Trzeba mieć zręczność gibona, żeby przejść hollow knight? 

Bardzo się te gry od siebie różnią? Na filmikach HK bardziej mi wygląda na jakiegoś roguelike.

Edit. No kurde, przede wszystkim to Hk wygląda jak Salt&sanctuary, tylko z inną oprawą. Ss mnie jakoś nie wciągnęło, mimo że w teorii powinno.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady do S&S to raczej daleko. HK jest mocno platformowy. Ma fajny i wymagający system walki, ale dla mnie poziom trudności wynika z sekcji "skakanych". Z resztą to często się ze sobą łączy. Uważam, że to gra wybitna. Przyznaję jednak, że ja się dwa razy odbiłem. W HK nie ma w zasadzie checkpoint'ów. Niby są skróty, ale krew mnie zalewała jak musiałem powtarzać pół poziomu - w szczególności trudne etapy platformowe - po śmierci. Przyrzekam sobie, że jeszcze kiedyś wrócę, ale obecnie mam za mało czasu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Ori... Nie spodziewałem się, że gra w której w zasadzie nie ma dialogów wywoła u mnie tyle emocji. Mówię o tych pozytywnych jak wzruszenie i radość, ale nie da się ukryć, że takie staropolskie wkurwienie też było :p

zrobienie wszystkiego na 100% zajęło mi 11h i o ile pamiętam coś koło 450 zgonów. Myślę że spokojnie koło setki z nich to moja głupota i próbowanie dostać się gdzieś, gdzie się nie da :p

gra jest przepiękna, ma cudowna muzykę, wzruszającą historię (i historii samej w sobie jest gurwa więcej niż w wojowniku zeldzie...), stanowi może nie za duże (grałem na normalu) ale jednak wyzwanie... Nic tylko brać. Szkoda tylko, że jest taka krótka, bo chciałoby się grać jeszcze :)

w tej chwili jest to druga najlepsza gra w jaką grałem na switchu.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori to piękna gra, bym powiedział jedna z lepszych tej generacji: jednak xavris jeszcze raz pojedziesz po mesjaszu: wbijam się na swoją epone : znajde cie i kurwa zniszczę :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adresu Ci nie podam, ale jak będziesz w Kielcach to pisz :p

poza tym nie jeżdżę po zeldzie tylko stwierdzam fakt. Tam nie ma fabuły. Chyba mi nie powiesz prosto w ekran, że jest inaczej?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz przejebane : mam w Kielcach główna filie firmy w która współpracuje : jestem tam średnio raz na kwartał : teraz się wybieram za 3 tygodnie wiec ... szykuj Anus :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife dobrze kojarzę ze masz jakąś rodzinę w Kielcach? Organizujemy ze Zdunem zajęcia w podgrupach xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, xavris napisał:

@Strife dobrze kojarzę ze masz jakąś rodzinę w Kielcach? Organizujemy ze Zdunem zajęcia w podgrupach xD

Rodzina żony to nie rodzina :jaro: ale mam tylko 120km więc tragedii nie ma, na popijawy jeździło się o wiele dalej :wiesiekthug: ( bo wiecie w wasze anusowe zabawy to ja się bawić nie będę:Coolface:)

 

W piątek była premiera tych 4 tytułów któryś się zaopatrzył?

 

Czekałem czy nie pojawi się jakieś wydanie DQ11  w Europie ze steelbookiem, ale cisza jak na razie, więc chyba jutro się zaopatrzę w podstawową, bo demko mi bardzo podeszło.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2019 o 21:03, xavris napisał:

Czyli że co... Trzeba mieć zręczność gibona, żeby przejść hollow knight? 

Bardzo się te gry od siebie różnią? Na filmikach HK bardziej mi wygląda na jakiegoś roguelike.

Edit. No kurde, przede wszystkim to Hk wygląda jak Salt&sanctuary, tylko z inną oprawą. Ss mnie jakoś nie wciągnęło, mimo że w teorii powinno.

Jest tylko jedno miejsce w którym faktycznie można osiwieć i wyłysieć na raz (a przy okazji och...eć), ale jest wymagana tylko do true ending. 
Walka czasami jest wymagająca też, ale uczciwa. Na pewno jest to jedna z trudniejszych gier w jakie grałem - trochę przez to, że refleks już nie ten a cierpliwości to nigdy za wiele nie miałem :LUL:

Niemniej to jest mój top gier w ogóle i to pod każdym względem (a klimat to już w ogóle magia). Ori chyba też będzie baaardzo wysoko. Jestem gdzieś w połowie gry i jest genialnie :) Miało być nawalanie cały weekend a się okazało, że jednak nie :/

 

To w ogóle nie jest rougelike :). Czysta metroidvania i wg mnie najlepsza w historii. 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jedno miejsce w którym faktycznie można osiwieć i wyłysieć na raz (a przy okazji och...eć), ale jest wymagana tylko do true ending. 
Walka czasami jest wymagająca też, ale uczciwa. Na pewno jest to jedna z trudniejszych gier w jakie grałem - trochę przez to, że refleks już nie ten a cierpliwości to nigdy za wiele nie miałem :LUL:
Niemniej to jest mój top gier w ogóle i to pod każdym względem (a klimat to już w ogóle magia). Ori chyba też będzie baaardzo wysoko. Jestem gdzieś w połowie gry i jest genialnie  Miało być nawalanie cały weekend a się okazało, że jednak nie :/
 
To w ogóle nie jest rougelike . Czysta metroidvania i wg mnie najlepsza w historii. 
Bardzo lubię metroidvanie i Ori jest bardzo dobre ale chyba dla mnie najlepsza w jaką grałem był Axiom Verge. Klimat jest niesamowity

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×