Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zakupiłem Switcha bo PS mnie znudził swoimi grami i z okazji ciekawych promocji w eshopie chciałbym wzbogacić swoją kolekcję. Póki co powoli ogrywam Zeldę (powoli bo ciężko mi się do niej zebrać, przeraża mnie wielkość tej gry trochę i zawsze mówię sobie że jak znajdę 2-3 godzinki to usiądę), Dead Cell, które jest mocno wciągające, bo jestem fanem tego typu klimatów (Demon Souls jest mi winien pada roztrzaskanego o podłogę :vxoAZzf:) i nie wiem co wziąć nowego. Widziałem dobre opinie o Hollow Knight, Golf Story i Stardew Valley jako must have, ale szczerze poza pierwszym tytułem raczej pozostałe dwa mnie nie przekonują. Doradźcie co warto kupić pudełkowego/cyfrowego właśnie w stylu Dead Cell lub z dobrym multi (Smash Bros mam i też pogrywam ale jestem strasznym leszczem a Mario Kart kompletnie mi nie siadł).

 

PS. Ktoś czeka na Overwatcha? Jako zagorzały fan FPSów brakuje mi strzelania, a Fortnite i Splatoon jako jedyna alternatywa słabo mi się uśmiecha.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do strzelania to koniecznie Doom. Masakrowanie demonów na kiblu musi być miodne. Jest tez Paladins. Rayman Legends, Mariany z platformówek, w zasadzie i 3D i 2D.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salt and Sanctuary MUS! Do tego Chasm, Stardew Valley.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj kradziejow :misio: nie kupili , gust ich się nie liczy ... ja powiem tak piękny cichy zabójca to: dragon marked from death : ma dobrego coopa, tytuł od twórców megamanow: bdb action rpg oczywsicie nieśmiertelny binding of issac to masakrator grywalnosciowy ! Z tytułów w pudłach się tu rozpływano 193729 razy wiec polecam przewinąć temat, cuphead na switcha to kolejna petarda ! Bardzo dobrze na switchu wchodzą shmupy: i te typu bullet hell jak ikaruga i te bardziej komercyjne jak ten polski twór (jestem w tyrze zapomniałem nazwy ), axiom verge to obowiązkowy tytuł dla fanów metroida ... ogólnie w eshopie jak poszukasz znajdziesz w chuj dużo dobroci ... z pudel do multi coopa to oczywiście monster hunter dla mnie 10/10 i 200 godzin na liczniku za mną . 

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sky Force. Tak, e shop to kopalnia indyków i retro dobroci. Mnie tez bardzo siadło the way, Polska gra, przypominająca trochę another World. No i wormsy do coopa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdanie się nie liczy bo jesteś ciepły...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pozyskuje w gry na swój sposób i tyle - przestań już męczyć bułę@zdun !
To, że ktoś nie kupuje to nie znaczy, że nie może mieć swojego zdania na temat gier. Tym bardziej, nie rozumiem dlaczego zabierasz komuś prawo głosu?

P.S.
Sam nie pochwalam takich praktyk ale daleki jestem od krytykowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kolos28 napisał:

Każdy pozyskuje w gry na swój sposób i tyle - przestań już męczyć bułę@zdun !
To, że ktoś nie kupuje to nie znaczy, że nie może mieć swojego zdania na temat gier. Tym bardziej, nie rozumiem dlaczego zabierasz komuś prawo głosu?

P.S.
Sam nie pochwalam takich praktyk ale daleki jestem od krytykowania.

Pstryczek w nos to ze piraci to jedno, to ze się ktoś tym chwali to drugie , dla mnie może nawet jebac kozy, śle na forum tematycznym o grach gdzie dla wielu w tym dla mnie, granie to pasja: ktoś kto helpi się piractwem zasługuje na takie pstryki :yao: wiec ja kończę w tym miejscu offtop o złodziejach ale czasem każdemu uczciwemu graczowi może uruchomić się chęć tępienia raka branży jaka reprezentuje swoją postawa w/w jednostka wiec to na tyle :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam nie ma co tak gadać. @zdun jak byłem młody i miałem PSP to grałem na piratach jak 90% innych ludzi (bo nie było mnie stać na te gry, dla dzieciaka to było dużo) przez co mogłem ogrywać wszystko i dzięki temu byłem mocno na bieżąco z biblioteką gier więc mogłem się wypowiedzieć co jest fajne a co nie. Takie doświadczenie też jest spoko, jeśli oczywiście potem kupuje się te gry w które faktycznie się zagrało tj. przeszło całość, a nie zagrało kilka h i usunęło (chciałbym móc wypróbować tytuły nim je kupię, bo dla jednego gra jest spoko, a dla innego już nie). Oczywiście piracenia nie pochwalam, ale rozumiem i z doświadczenia wiem że takie osoby mogą dobrze pomóc. 

 

Wracając,

@CePeeNDoom wydaje się okej, nie wiem tylko na ile wciągnąłby mnie multi bo ja jestem raczej z tych "prawdziwych" strzelanek i nawet razem z @The_Siemek graliśmy wiele godzin(na Metro, a potem na działku helikoptera spędziłem chyba więcej godzin niż na późniejszych BFach łącznie),  Paladins ograłem i rozgrywka jest okej, ale to taka biedna wersja Overwatcha, który jest bardziej dopracowany, a system rankingowy nakręca do częstej gry i nabijania sobie skilla(LoL to kolejna gra przy której spędziłem niezliczoną ilość godzin, szkoda że zawsze byłem w nim gówniany :30vm3cw:). Mariany będę ogrywał sukcesywnie, poluję teraz na Odyssey za Mario Tennis bo tenis mi się znudził. @DigitalMan_PL Salt and Sanctuary po gameplayach wydaje się czymś co mi się spodoba, na pewno dodam do listy TO BUY, Stardew Valley chyba nie dla mnie, lubię grind ale z akcją, a nie sadzenie ogródka i symulator życia.

@zdunDragon marked from death wydaje się super, lubię takie gry. Cupheada ogrywałem na PC, nie przeszedłem bo nie lubię grać na PC ale podobało mi się, nie wiem czy na tyle żeby kupować i grać od nowa. Chyba że wersja na pstryka faktycznie jest taka dobra i granie na handheldzie jest sztosem. Inne gry które podałeś też wydają się ciekawe, takie typy gier mi się podobają. Monster Hunter ma co-opa online też czy tylko lokalnie? Nie mam znajomych ze Switchem więc pograłbym sobie co najwyżej ze sobą przy lustrze.

 

Dziękuję za podpowiedzi, nawołuję do miłości i szacunku, ostatnio byłem w Amsterdamie gdzie przechodziłem obok sauny dla gejów, a pierwszą rzeczą którą zobaczyłem we Wrocławiu był baner "Stop propagandzie LGBT", tyle :KappaPride:

Edytowane przez marol0v
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie mi gościa co przeszedł grę na piracie a potem qrwa poszedł do sklepu i kupił oryginał. No proszę Was... 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Warga13 napisał:

Pokażcie mi gościa co przeszedł grę na piracie a potem qrwa poszedł do sklepu i kupił oryginał. No proszę Was... 

No ja :vxoAZzf: pograłem w FMa na PC i postanowiłem kupić na Switcha mimo że wersja jest okrojona, kupiłem sobie też LocoRoco na PSP. No i teraz może kupię Cupheada i Hollow Knight które ogrywalem na piracie na PC ale chce je na Switcha :notbad: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Metro to kiedyś mogłem mieszkać ;) Miesięczny kupiony był ;)

 

Wbrew temu co Digi pisał to Chasm nie polecam. Średniak typowy (chyba, że jakieś mega promo będzie to luz). 

Na bank: Hollow Knight, Cuphead, Celeste, Marian Odyseja, Ori and the Blind Forest

Warto też Enter the Gungeon, Golf Story. Sporo tego jest - mam całą listę jeszcze do ogrania. 
Untitled Goose Game ;)

 

Do 13.10 jest promo na kilka ciekawych gier, więc warto się zaopatrzyć ;)

 

Mi The Way tak średnio. Klimat Another World jest zdecydowanie, ale gdyby nie to, że gierka mnie chyba 1 pln kosztowała to raczej bym jej nie kupił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Metro to kiedyś mogłem mieszkać  Miesięczny kupiony był
 
Wbrew temu co Digi pisał to Chasm nie polecam. Średniak typowy (chyba, że jakieś mega promo będzie to luz). 

Na bank: Hollow Knight, Cuphead, Celeste, Marian Odyseja, Ori and the Blind Forest
Warto też Enter the Gungeon, Golf Story. Sporo tego jest - mam całą listę jeszcze do ogrania. 
Untitled Goose Game
 
Do 13.10 jest promo na kilka ciekawych gier, więc warto się zaopatrzyć
 
Mi The Way tak średnio. Klimat Another World jest zdecydowanie, ale gdyby nie to, że gierka mnie chyba 1 pln kosztowała to raczej bym jej nie kupił. 
Jak ktoś lubi golfa lub lubi Stardew Valley to Golf Story będzie dla niego złotym gralem :)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejść do wątku dyskusje ogólne w dziale Nintendo, trafić na dyskusję o gejach i złodziejach i w sumie się jakoś specjalnie nie zdziwić to tylko na tym forum chyba można xD

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Warga13 napisał:

Pokażcie mi gościa co przeszedł grę na piracie a potem qrwa poszedł do sklepu i kupił oryginał. No proszę Was... 

Tutaj jestem. Dawniej, jak jeszcze nie pracowałem zdarzało się piracić. Większość ulubionych gier kupowałem gdy uzbierałem pieniądze. Mało tego, takie np. Life is Strange pierwszy raz ogrywałem na piracie, a obecnie mam nie jedną, a trzy legalne kopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co ograli Ori na NS. Daliście radę na joy-con'ach, czy graliście na TV używając pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na joy-conach cały czas i daję radę :) Tzn. gram przenośnie. Już nie pamiętam kiedy grałem na Switchu stacjonarnie.

@marol0vbaj de łej Dexter podeślij friend code to dodam na Switchu :)

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Grabeq napisał:

Mam pytanie do tych co ograli Ori na NS. Daliście radę na joy-con'ach, czy graliście na TV używając pada?

Ja grałem na tv na joyconach... Nie wiem jak to zaklasyfikować :p

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartuje , póki nie dryfują analogi można grać : mi niestety jak rasowemu lewakowi jakie joycony bym nje kupił po miesiącu zawsze lewa gałka spierdala w lewo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam pierdolisz, dwa lata i nic nie spierdala:dafuq:
U małego zaczęła też lewacka spieprzać w prawo ( dziwka :Coolface:), bo z gwarancji wróciła zjebana jak była, to mu kupiłem nowe joy cony(jeszcze działają, ale to kwestia czasu , bo to mały niszczator).

 

Zepsutą pierdolnąłem wd40 i do tej pory działa nie spierdalając w żadną stronę.

 

Takie małe pytanko po kiego chuja są aktualizację joy conów? Wczoraj sobie zaktualizowałem, ale nigdzie o tym nie wspominają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to abyśmy myśleli ze dzielne nintendo rozwiązuje problem swoich spierdolonych do cna kontrolerów dodawanych do konsol :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×