Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Przypuszczam że jesteś pierdolniety i znasz każdą trasę na pamięć ,:yuno: no to który jeszcze by pograł w spedalone kolorowe wyścigi Nintendo dla dzieci :ohstop:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o trasy bo mimo wolnie jedząc tyle czasu w tylu odsłonach po prostu samo weszło  ;) raczej o naukę ciągłego wchodzenia w maksymalna dopalke po zakrętach, raczej o umiejetność zbierania monet które dają ci boosta plus koszystania z dopalek w odpowiednich momentach, plus poznanie wszystkich optymalnych skrótów . Problemem mk8 jest jedynie to ze jak jest się pierwszym i utrzymuje pozycje dostaje się same gowna i trzeba mieć taka strategie aby cie nie rozjebali przez lecące zielone skorupy czy niebieska muszle (dobre operowanie boxem i mananami na plecach) itp. Ale jak się dobrze jeździ mimo czasem nie farta raczej zawsze jest się w top 3 jak ma się pełen skład . No i ja jestem nietypowy bo w 8 nie umiem kartami jeżdżę tylko motocyklem (super bike/ rosalina/ koła skrętne ). Ale jakbym jechał kartem pewnie jechałbym jak lamaga.. tak się odzwyczaiłem modelem jazdy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i czasem gram, ale i obsysam

równo. W innych ścigałkach to jako tako mi szło a w to jak nie jestem na jednym z ostatnich 3 miejsc przez neta to wielki sukces :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pare trików : 1. Wciskajcie gaz kiedy mignie 2 przy odliczaniu . 2. Wybierajcie jak najcięższe postacie : donkey kong, rosalina, bowser, metal Mario : im cięższa postać tym większy max speed ( nie znajdziecie w statystykach !) 3. Zbierajcie monetkikazda monetka to sekundowy boost do speeda 4 . Rozważnie wykorzystujcie dopalki 5. Korzystajcie ze skrótów 5. Zakręty to drift !!! Najlepiej na full doładowany 6. Trzymajcie jak jesteście na prowadzeniu dopalki na dupie aby was czerwone muszle nie zaskoczyły 7. Jak chcecie kogoś wyprzedzić trzymajcie się na dupie : uważajcie na jego dopalki na tyłku ale w ten sposób tworzycie tunel aerodynamiczny który daje wam boosta 8. Spokój i brak ragea : najtrudniejsze dla mnie ale im bardziej opanowani jeździcie tym lepiej dla waszego wyniku. 9. Jak widzicie online Niemca : wszystkie czerwone muszle mu w ryj :024bl99:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł tydzień temu. Generalnie, po pierwszym kontakcie o oceniam bardzo pozytywnie. Solidnie wykonany, uniwersalny kontroler. Ma bardzo czułe "gały", więc jeśli ktoś się nastawia na granie w shootery na Switchu, musi wziąć na to poprawkę. Triggery też są dosyć miękkie, ale mi to nie przeszkadza. D-pad o niebo lepszy niż w joy-con'ach i Pro Controller. Prezentuje poziom podobny do Dualshock'a, ale jest gorszy od Xbox One S/X Controller. Jeśli miałbym jeszcze raz wybierać między oryginałem od Nintendo o 8bitdo, raczej zdecydowałbym się na ten drugi. Jedynym minusem jest to, że nie da się nim bezpośrednio włączyć konsoli, trzeba podnieść dupę z kanapy i kliknąć przycisk na Switchu.

 

image.thumb.png.650b396da4f9957ff90b5e6c93b61b0f.png

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Objęta na baterie czy jakiś wbudowany aku?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wybór. Masz akumulator, ale możesz za niego włożyć 2xAA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą zaletą tego pada jest to że bezproblemowo podłączysz go prawie do wszystkiego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na razie bardzo mnie przekonuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile w miarę lubię gry, które są stylizowane na retro, tak tego typu zabawki już do mnie w ogóle nie przemawiają. Wygląda jak bazarowy pad do Pegasusa sprzed miliona lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, xavris napisał:

O ile w miarę lubię gry, które są stylizowane na retro, tak tego typu zabawki już do mnie w ogóle nie przemawiają. Wygląda jak bazarowy pad do Pegasusa sprzed miliona lat.

Jak coś to do snesa :notsure:

 

Tylko to jest naprawdę najlepsza alternatywa dla pro controlera jak na razie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się w to zajebiście gra, jak na darmochę pochodzącą z telefonów ta gra niszczy większość pstrykowych wyścigów. Taki niedojedzony Burnout :ohstop:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy dalej jest szalony grind jak na fonach. Ja to raczej ostrze sobie zeby na inny port z fonow czyli grid autosport.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, na tel  gram tylko w kulki :wiesiekthug:, ale przypuszczam że jest, bo można też kupić jakiś season pass lub coś w ten deseń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem. 8 jeszcze była w miarę grywalna ale 9 to payfest. Odinstalowałem po jednym dniu. A gra wyglada baardzo dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grindfest polega na po prostu na mozolnym zdobywaniu waluty i jego famrieniu czy jakieś komórkowe gowna typu benzyna czy czekaj na następny wyścig ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fonie to i to. Pytanie jak na switchu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam Celeste, jestem na 6 rozdziale z 9 (ostatnio wyszedł nowy rozdział za darmoszkę), zginąłem już jakieś 1800 razy i mogę tylko powiedzieć - Madelin jak ja Cię kur... kocham! Gra jest ciężka, ale satysfakcjonująca. Ostatni raz poza grami online padem miałem ochotę rzucić przy Demon's Souls, tutaj musiałbym rzucić całą konsolą :Gmoch:  Must have dla fanów takich gier, promocja jeszcze do 13 więc jak ktoś nie ma to brać!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do swojej konsolki na święta i ogólnie wcześniej nie miałem styczności z takim czymś, a nawet nic mnie nie obchodziło i gry na to też. Także jaka wersja najlepsza ( nie będę podłączał do tv ) i przede wszystkim jakie gry. Każdy gatunek lubię więc wszystkie hiciory polećcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup po prostu normalnego switcha i tyle. Ta cala wersja lite to dla mnie jakieś nieporozumienie. Niby jest jakiś najnowszy switch, który 7minut dłużej działa na baterii, ale nie wnikałem w szczegóły, bo mnie nie interesowały. Niczym innym się chyba nie różni.

Co do gier każdy Ci poleci co innego i każdy będzie miał rację, oprócz Zduna :p

Ode mnie dodam tylko, że nie kupić na start Xenoblade chronicles 2 to jak przegrać życie a wszyscy i tak będą polecać zelde :/

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12f38a1013ba5d8aaea09b3bd544ae07.jpg. To polecam, ujęcie mindfuck ogarniam się do , młody wcina śniadanie, ja postanowiłem pochwalić gry na switcha nowemu być może nawróconemu a w tv rodzinna reklama switcha z Mario kartem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

f716bd6393116b3205736f288c661182.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun, zajebiscie ze już umiesz wrzucać fotki ale nie musisz wrzucać dwóch na raz..

Co do pytania o switch. Kup pełnego switcha w nowej rewizji. Ma nowsza rewizje procka, bardziej energooszczędna, co daje dłuższy czas działania. Nie jest ani szybszy ani sama bateria nie jest inna po prostu jest bardziej energowydajny.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, żeby zrobić taki temat, żeby każdy z nas wrzucił swoją listę ogranych gier i do jakiejś kategorii przypisał typu must-have, spoko, średniak, ale ok, crap itd.
Posty by się edytowało i byłaby lista dla wszystkich nowych słiczerów i dla reszty do obczajenia co warto grać.
Tylko trzeba tam od razu zablokować możliwość postowania przez Zduna, bo nikt 4 stron nie będzie sprawdzał.

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×