Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez średnio lubię ogrywać kilka tytułów na raz (fbularnych) wiec teraz gram w Prey (notabene genialna rzecz) i Sundered na switchu. Skończę prey to niestety outer worlds jest w kolejce ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

No ja ostatnio nie mam w ogóle czasu na granie i jakoś tak schodzi. Poza tym mam w perspektywie death stranding, więc też się nie chce wpieprzac w gry na 100h, bo bardzo nie lubię ogrywać więcej niż jednego tytułu na raz, a na death stranding czekam wyjątkowo mocno, choć nie potrafię sam tego zrozumieć :p

poza tym, mówiąc szczerze (i po raz kolejny narażając się zdunowi, ale chyba taki mój los) Baldur mnie aż tak nie pociąga. Na mojej liście jest on za tormentem i pierwszymi Falloutami. To jest absolutnie fantastyczna gra, ze świetną historią, genialnymi postaciami (no kurde po 20 latach pamiętać ciągle minsca, Jana jansena (oczywiście tylko i wyłącznie z głosem nieodżałowanego Jana Kobuszewskiego, chyba niedościgniony ideal podłożonego glosu) i innych to o czymś świadczy). Mechanika gry oparta na d&d dzisiaj pewnie by mnie trochę wkurzała, ale tylko początkowo. Ale podstawowym problemem z tą gra dla mnie, to że baaardzo mi się już znudziło takie generyczne hard fantasy. 

a chuj, niech będzie że jestem pałą :p

Ds ?!!! Nie wiem... kochałem kojime Sana a to coś to jedyny twór tego człowieka od czasów roku jakoś 1998 który mnie nie grzeje :o dopiero ty mi przypomniałeś ze gra ma teraz jakoś premierę ... wybiorę ...

zzz

...

zzzz

...

hmmm

....

luigi mansion 3 i planescape z icewindem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daryl Dixon z płodem w słoiku jest zbyt intrygujący,żeby tego nie ograć. Liczę na historię wykrecajaca mózg na lewo.

A później bardzo płynnie przechodzimy do zbierania pstrokatych stworków w trawie i rzucania w nie kolorowymi kulkami :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy, grał ktoś w children of morta? Miałem nic przed death stranding nie kupować, ale to wygląda przezajebiscie. Przypomina mi z czasów taboretowych dungeon of the endless, które uwielbiałem.

Cena w sumie też całkiem nienajgorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel to miał chwile na PC ale nie działało wiec oddał. Sam sie przymierzam bo wyglada mega zacnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, że cyfra jest 1/3 tańsza niż pudełko czy mnie telefon okłamuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie wiem jak sprawdzać w oficjalnym sklepie na fonie, ale eshop-prices pokazuje 88zl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, CePeeN napisał:

Ja nigdy nie wiem jak sprawdzać w oficjalnym sklepie na fonie, ale eshop-prices pokazuje 88zl.

No to mi tak samo, a pudła po 130 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Pudełko jest trochę inne, bardziej czerwone.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa mać, świat się kończy.

Reklama wojownika zeldy na switcha w tv. W katolickim kraju takie rzeczy...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet dwie wersje reklamy: jak jakiś gowniak jedzie autokarem po jakiś fiordach : bezsens bo za oknem w autokarze takie widoki ze ja bym w zelde nie grał ... druga jak gość po 30ce pakuje do kartonu gameboya z zelda a na switchu gra w remake (lepsza wersja reklamy pozbawiona bezsensu w stylu piękne widoki a ty nakurwiasz w zelde ;) ) 

 

 

 

 

 

niestety na yt nie znalazłem po polandzie ale w naszym tv lecą obie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, zdun napisał:

za oknem w autokarze takie widoki ze ja bym w zelde nie grał

Od widoków to ja mam Red dead redemption 2. I Ty się graczem nazywasz xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tę z game boyem na tvp przed meczem ligi mistrzów, albo na polsacie sport ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co się stało że to w polszy reklamują?  

 

@xavrisgówno się znasz od widoków jest Xeno 2 :15_yum:

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja coś delikatnie : dziś ujebane 2 ubery a zbroje z nich to coś pięknego ;)

f1ce95a795077f7dc47402c98e563263.jpg6a37eb5dae4a2acdd1b48ba05319a87a.jpg


Nie ma licznika ale switch pokazuje ponad 40 godzin... myśle ze w 100 się zmieszczę z uwaleniem tronu bhaala ...

Ps. Nadal lektora brak a do dodatków z wersji enchansed czy jak to się zwie ... nawet pl napisów nie ma ... ogólnie panowie od polonizacji dali dupy konkretnie ... napisy zobaczycie w : gb1/wybrzeżu mieczy / bg2 oraz tronie bhaala: reszta nje ma nawet tego ... a o kurwa lektorze zapomnij ... :( Fronczewski pamietamy ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, zdun napisał:

Może ja coś delikatnie : dziś ujebane 2 ubery a zbroje z nich to coś pięknego ;)

f1ce95a795077f7dc47402c98e563263.jpg6a37eb5dae4a2acdd1b48ba05319a87a.jpg


Nie ma licznika ale switch pokazuje ponad 40 godzin... myśle ze w 100 się zmieszczę z uwaleniem tronu bhaala ...

Ps. Nadal lektora brak a do dodatków z wersji enchansed czy jak to się zwie ... nawet pl napisów nie ma ... ogólnie panowie od polonizacji dali dupy konkretnie ... napisy zobaczycie w : gb1/wybrzeżu mieczy / bg2 oraz tronie bhaala: reszta nje ma nawet tego ... a o kurwa lektorze zapomnij ... :( Fronczewski pamietamy ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

13 listopada ma być dopierolektor na pstryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie kupiłem i czekam na "całe" gry. 

 

 

Szykuje się goty.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu trudne sprawy i dlaczego ja... zaraz kończę baldura 2 : jeszcze z 8 godzin do 10... i co teraz ?

8e57c5d57fe7cd5886a6098d21e4c86e.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zdun napisał:

i co teraz ?

Idź na spacer, pobaw się z dziećmi, zadowol żonę, qrwa odpocznij stary zwyrolu od tych gierek :Coolface:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha robię tk w dzień a w nocy wchodzą oczy podgrazone jak u rasowego nerda i ciuranie do upadłego ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×