Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Kto by pomyślał ze na starość zostanę Otaku ;) co prawda gra jeszcze nie ruszona, ale po skończeniu tej Gunpla i w oczekiwaniu na kolejne z kraju kwitnącej wiśni chyba trzeba będzie ograć:
fac37f927946c55c1466416dd2753541.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram ale na krótkich dystansach i nie potrzebowałem nigdy PB.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pb to podejrzewam ze wszystko jedno badziewie. Co najwyżej jak się uda dowiedzieć jakie aku w nim siedzą to dobrze i iść w jakieś firmowe, panasonic etc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurła panowie serio nikt nie poleci jakiegoś powerbanka?
Szukaj czegoś co obsługuje Power Delivery i na wyjściu 2,6A choć tutaj myślę że łatwiej będzie 3A znaleźć :)

I wsio.... Będzie zapier.... jak ładowarka z prundu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easyacc 13000 mAh

 

Tzumi Pocket Juice 15000 mAh

 

Auckey 30000 mAh 

 

Jebaniutkie swoje kosztują, ale są dobre. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluto powiem tak i osobiście : w to miejsce : powerbank za czysta kurla?!!! Wolałbym na twoim miejscu jeśli jeszcze nje masz procontrolera lub po prostu nowa grę na switcha ;) nie wiedziałem se power banki mogą tyle kosztować :o 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun się nie zna na grach, ale tu mu przyznaje rację :p

serio aż tyle grasz poza domem a nawet bym powiedział poza źródłem prądu, żeby potrzebować akumulatora do stara z USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot się przyjebaliście:Coolface: jak kupi takiego powerbanka to pewnie i na grę i na pro controlera też ma:dafuq: To tak jakby napisać że Zdun  w tym też ja kupujemy same chińskie bajki dla mango zjebów ,a Xavris same tytuły dla lemingów:megusta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę busem po Niemczech. Do domu zjeżdżam dopiero w weekend wiec niebardzo mam gdzie to ładować jak przerwy mam w samochodzie xd 

 

a na macdonaldy i inne gowna nie chce mi sie jeździć i ładować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluto cza było prądnice kupić do gniazdka w aucie na  z wyjściem na 220czy 230 już sam nie wiem, by Ci na grę jeszcze starczyło 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mpluto napisał:

Jeżdżę busem po Niemczech. Do domu zjeżdżam dopiero w weekend wiec niebardzo mam gdzie to ładować jak przerwy mam w samochodzie xd 

 

a na macdonaldy i inne gowna nie chce mi sie jeździć i ładować. 

To nie lepiej ładowarkę do samochodu jakaś konkretna? Nie wiem czy nie ma nawet błogosławionej przez Nintendo. Chyba wygodniejsze i tańsze rozwiązanie 

2 godziny temu, Strife napisał:

To tak jakby napisać że Zdun  w tym też ja kupujemy same chińskie bajki dla mango zjebów ,a Xavris same tytuły dla lemingów

No ale przecież to wszystko prawda 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wyszło by i taniej, ale na dłuższa metę z tym powerbankiem lepsze rozwiązanie bo wtedy nie potrzebuje żadnego dostępu do prądu/gniazdka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Brat Mariana też pedofil" tym mnie urzekłeś :Coolface:  fajnie się słucha tego pierdolenia, ale pudełka to Ty chuju szanuj:wiesiekthug:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 sekund i juz się przypiehdolę, bo mówi się dwa tysiące dziewiętnasty. I tak jak generalnie na co dzień mówię raczej umiarkowanie parlamentarnie tak jakoś razi mnie frywolne rzucanie mięsem w necie. Jeżeli nie oczekiwales uwag to masz moje pełne błogosławieństwo, żeby mieć moje w poważaniu :p

Dobranoc, idę rzucać kulkami w bezbronne stworzenia :p resztę obejrzę do snu :p

Edit. Żeby nie było że nie umiem nic miłego napisać, to ogólnie ciekawie gadasz, masz dobry głos (chociaż zupełnie inny niż sobie wyobrażałem :p) . O

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xav : zrobiłem to na zasadzie usiadłem/ nagrałem i wrzuciłem ;) wiem ze gowno ale poczułem wewnętrzna potrzeba nagrania takowego kalu ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, zdun napisał:

Xav : zrobiłem to na zasadzie usiadłem/ nagrałem i wrzuciłem ;) wiem ze gowno ale poczułem wewnętrzna potrzeba nagrania takowego kalu ;) 

Nie, wcale nie gówno. Słychać, że mówisz z pasją. To jest bardzo ok i stosunkowo rzadkie w necie, bo często mam wrażenie że ktoś coś robi, bo to jest modne albo kasogenne (szczególnie mi się to rzuca w oczy przy kanałach z planszowkami). Jedyne co to to mięcho mi nie leży a błędnie wypowiadany rok mnie straszliwie drażni, dlatego się przyczepiłem :p

ale później mi było źle i edytowalem pierwszego posta :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nawet spodziewałem takiego języka po zdunie, widać że ma łeb na karku i wie co się w tym kraju najlepiej sprzedaje. Pato-streamy też zrobiły furorę wśród dzieciarni i okazały się kopalnią złota. Polecam tego youtubera i życzę sukcesow :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×