Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zdun napisał:

to by było na tyle na jakiś czas ;)

Co do najlepszych tytułów w tym roku to Twoje dwie nominacje to dla mnie dwa spore rozczarowania, bo w zielonego jeszcze nie grałem.

 

Jak Ci zdrówko pozwoli to jestem ciekawy najlepszych tytułów z poprzedniego roku i na jakim miejscu by wylądował mój opus magnum mimo że jest z 2017r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie zielony marian, więc jak mi się go uda wcisnac między dostawy to zobaczymy co ten Zdun nawymyślał.

Co do nominacji to nie oglądałem jeszcze, ale z kontekstu wnosze że to astral chain i fire emblem. To nie był dobry rok dla Nintendo, skoro ktoś to uznaje za gry roku :(

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife 2017 to ciężka sprawa w chuj : xeno2, zelda botw iiiii pewnie mimo moich narzekań nier : nie wiem co bym dał jako goty ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zdun jak Norman Reedus w swojej komnacie przed wyprawą kurierską ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pewnie za jakiś czas. W ogóle są promo na firstparty, odyssey czy botw za około 170 pln. Ja skorzystałem z monet które miałem i wjechało odyssey za 140pln. Bardzo przyjemna cena.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z tego forum miał styczność z bezprzewodowym padem QSMART GS007. Szukałem jakieś testy, opinie na  ale nic nie znalazłem oprócz pojedynczych wpisów, że jest OK. Pad dla dziecka 5lat. Pad kosztuje ok 100zł, dziś były w promocji za 49zł. https://image.ceneostatic.pl/data/products/64647988/i-q-smart-gs007.jpg

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gregor_TSK napisał:

dziś były w promocji za 49zł.

Za taką cenę to bierz (ale jak to będzie działać to nie wiem ) 

 

Sztachnij się lepiej na pro controlera, drogi jest ale nie do zajechania nawet przez największą psuję.

 

Lub najlepszy zamiennik jaki do tej pory powstał, plus działa z tel, pc i innymi urzedzeniami, mimo że cenowo też tani nie jest, ale wszystkie znajomki bardzo sobie chwalą.

https://pl.aliexpress.com/item/32908826445.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwa, najpierw odbiorę jeden i jak będzie OK to odbiorę drugi. Ja gram na DS4 i gra się bdb (z adapterem 8bitdo) a te wynalazki były by dla żony i dziecka. Szkoda mi 240zł na pro contr x2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 8bitdo to lepszy jest ten Zobacz ofertę: Pad bezprzewodowy 8Bitdo SN30 Pro+ Plus SNES https://allegro.pl/oferta/pad-bezprzewodowy-8bitdo-sn30-pro-plus-snes-8592172943?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
W zasadzie chyba nawet momentami lepszy od pro controllera bo ma analogowe triggery. Pytanie czy są obsługiwane np w takim gridzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego pada. Jest świetny. Sam nabyłem właśnie z allegro w identycznej cenie. Czytałem wiele recenzji i opinii w których ludzie porównują z pro controllerem i wiele z tych osób pisze, że ten od 8bit do jest nawet lepszy. Nie będę porównywał i pisał że lepszy od pro ponieważ nie miałem go w rękach.

Ale wykonanie, ergonomia oraz wygląd na najwyższym poziomie.

Na myśli mam pada do którego link zapodał CePeeN.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up poza portem xeno oraz persony: wyczuwam duży pierwiastek popierolek ;) całe szczęście 2019 nasycił dla mnie rynek gatunkowy na switcha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem w necie ze druga rewizja ma nr seryjny konsoli zaczynający się na XKW, ja kupiłem druga rewizje z jakiegoś sklepu na Allegro i zajrzałem właśnie w numer seryjny mojej konsoli i zaczyna się od XKJ. Czy to druga rewizja, czy zostałem wyciulany przez sklep? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mpluto napisał:

Wyczytałem w necie ze druga rewizja ma nr seryjny konsoli zaczynający się na XKW, ja kupiłem druga rewizje z jakiegoś sklepu na Allegro i zajrzałem właśnie w numer seryjny mojej konsoli i zaczyna się od XKJ. Czy to druga rewizja, czy zostałem wyciulany przez sklep? 

XKJ to jest nowa rewizja więc nie zostałeś wydymany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie goty 2020, nie wiem czy ktoś z was grał w poprzedników ale dla mnie to jedne z topow życiowych . Jeśli nie graliście naprawdę warto zaległości odrobić. 
 

trailer Jam zwykle : nie mówi nic poza chyba pokazem bossow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas sprzedać switcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×