Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

No jezeli gra roku ma być tytuł, gdzie tralier wygląda jak praca dyplomowa studenta, a na końcu wjeżdża jakiś koleś na motorze w zupełnie innej stylistyce i ni wuja nie wiadomo o co chodzi no to chyba to nie jestem targetem tej gry.

Domyślam się, że to żart dla fanów serii, czyli nie dla mnie, bo jeszcze wczoraj nie słyszałem o tym tytule. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś kiedyś w coś od sudy51 ? ;) jeśli nje to sobie wygoogluj jakiś gameplay z np no more heroes 2, lolipop chainsaw czy killer is dead i wszystko będzie jasne :D 

 

ten gość to trochę taki growy Tarrantino/ del toro : nie pierdoli się w tańcu.  nie ma wielu wyznawców Tego jegomościa ale jak już sje znajda to kochają na zabój. To taki 100% Japończyk w japońskim devie growym, idzie bez kompromisów bawi się swoimi tworami.. o taki deadpool tyle ze growy ;) 

 

z początku 2019 r. Zrobił spinoffa no more heroes takiego indora co zwał się travis strikes back: powiedział ze jak się w miarę sprzeda stworzy no more heroes 3 a co jebany zrobił po napisach końcowych ?: zapowiedział ze już dawno nmh3 tworzy w ten sposób 
 

 

 

 

Zreszta napisze ci 2 zdania o czym jest seria: travis to nerd : kocha zapasy, anime, star warsy i mechy... typowy onanista zamknięty na 4 spusty w swojej kanciapie : nagle do drzwi puka jakaś zajebista laska mówiąc mu ze popuści mu szpary jeśli ten stanie się morderca numer jeden na świecie .... co robi travis ? Wyciąga miecz świetlny który ładuje baterie udając ze wali konia i leci ujebac morderców aby stać się najlepszy a robiąc save ... sra ...

 

kojima czy shafler przy sudzie51 są niczym normiki z ea trzepiący fife i bfa ;)  

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. Niespecjalnie to do mnie przemawia, ale switcha może na razie nie sprzedam :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się bo aby jakaś opinie o typie sobie wyrobić moim zdaniem trzeba w coś od niego zagrać : mi było to dane kiedy kupiłem wii i przeczytem recke no more heroes w extreme : gra dostała tam jakoś 8/10 w czasach kiedy 8 to gry bdb a nie jak dziś : no to zainwestowałem i... od tego czasu łykam jak rasowy pelikan wszystko od tego typa: najdziwniejsza jego gra ? Takie coś na pa3 ja jebie ale to było Mocne :D 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie części No More Heroes mi się bardzo podobały, więc na trojkę czekam niecierpliwie. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to taki kupształ jak ten zbiór minigierek Travis Strikes Again.

 

Nie grałem w inne gry tego pana, ale przymierzam się od jakiegoś czasu do killer7, bo słyszałem, że jest świetne. I rzeczywiście Suda51 to taki Tarantino gier, tylko trochę bardziej poyebany.

Edytowane przez redo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redo nie to abym bronił : ale travis to hack and slash Ala diablo czy marvel ultimate alliance a nie zbiór mini gier jak je reklamują w sieci. Chodzi o to ze każdy chapter to gameplay przedstawiony w różnych wariacjach i różnych płaszczyznach .  Dla mnie to było takie 7+/10 i wracam buedlugo do ng+ bo kupiłem season passa i mam tam nowe postacie ;) 

 

ale ogólnie dla mnie nmh1/2 to 10chy za całokształt artystyczny wiec pewnie jestem nieobiektywny ...

Tak od siebie moje ulubione gry tego pojeba

 

1. No more heroes 1,2

2. Fatal frame 3

3. Lolipop chainsaw

4.  Killer is dead 

5. short peace

6.  killer 7
7. shadow od the damned

8. Sine moria

9. Black knight 

10. Let it die: pojebane f2p na ps4 ale ostro popierdolone !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja żeby odpalić discorda na cfw? Ewentualnie żeby mieć w słuchawkach dźwięk ze switcha i discorda (windows/android)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia kiedy to się stało ze te wielkie jrpg które oprawowo rozjebaly erę psxa jak i swoją epickoscia zostały zamienione na takie lolitowo/ kolorowe / pedalskie coś które spokojnie uciagnelyby smartfony na Windows phonie które zbankrutowały 4 lata temu ...poza xeno/ dq11/ff15/ p5 powstają same takie maszkarony ... ehhhh.... najczęściej fabuła to lolitka zbiera kwiatki albo te od mapki do mapki jak smartfonowe f2p ... ja jebie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem pstryczka. Jednak nie dla mnie ta konsola, a szkoda, bo liczyłem, ze mi przypasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić. Tytuły mi odpowiadały, szczególnie te od nintendo, ale jakos nie ciągnęło mnie żeby odpalić konsole. Zwyczajnie wybierałem xboxa albo ps. Czułem, ze jej nie wykorzystuje i się marnuje. Wolałem sprzedać, póki cena ciagle wysoka. Sprzedałem cały zestaw z zelda botw, Mario odysea, bayoneta 2 + etui za 1519. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde słabo jak 1500 z tymi 3ma killerami a to chyba ty kupowałeś jakieś power banki na czysta zł ? :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie kupiłem. Bo ja wiem czy słabo. Biorąc pod uwagę ze konsole kupisz nowa już za 1350 (przynajmniej tyle ja zapłaciłem), to wydaje mi się ze spoko cena. Gierki używane złapiesz za ok 120zl. 

A wiadomo, ze używka zawsze te Minimum dwie stówki jest tańsza bo nikt ci jej nie jupi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mpluto - oficjalnie nazywam go renegatem nintendo, jako główny inkwizytor zakonu czerwonych kapeluszy herbu trójmocy skazuje cie na wieczne potępienie! Kara niech będzie wygnanie z czerwonej ziemi obiecanej bez odwrotu a po śmierci nie przyjdzie po ciebie wielka Samus byś z nami mógł wkroczyć do Hyrule gdzie wraz z Bogiem Mariem, jego niecnym bratem luigim oraz bogiem wojny gamdorfem będziemy pic nektar z goomb świętując wygrana wielkiego kirbiego , sam legendarny wielki yoshi ci nie pomoże. Precz zdrajco !!! Na legendarnego wojownika wielkiego nintendo Robinie Williamsie poległy wielki wojowniku z piękna córka zelda przeklnijcie go !!! „Zaraza”...

Edytowane przez zdun
Zapominiana myśl
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo lekarz albo aptekarz Cię strasznie w wała robią :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo świątecznych promek na eshopie ! Wszystkie ff 7/8/9 (mam z eshopu wiec nie wiem o ile zniżka ) die for valhalla od dłuższego czasu polowałem : jest za 8 zł :D , lumines minus 50%, ci co lubią to gowno / assasins creed 3 za 50 zł , ori za 55 zł , i sporo więcej ! @xavris coś dla ciebie : jakiś xcomowy mutant za 100 zł , gris za 29 zł (ja biorę ), rayman legends za 39 zł , banner saga 2 za 20 zł (również się skusiłem ) hard west za 7,99 (nawet nie wiem kiedy lyknalem ;) ), i przede wszystkim river city girls na która czekałem na pierwsza promke od premiery wiec ssalem jak dziki. Kupiłem dziś żonie bilet na jakieś cieciowy zespol pearl Jam za 405 zł wiec nie mam moralniaka ze wydałem 200 zł :D . Czytała Krystyna Janda. 

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się narazie skusiłem na BDSM. Ale korci mnie lumines tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wam serdecznie polecić river city girls ... bardzo złożony , arcy trudny, wymagający jiczym soulsy nauki ataków przeciwników beat em up z lekko otwartym światem (2d w każdej chwili możecie się wrócić aby pofarmic expa i kasę) za pieniądze można wykupywać nowe ciosy i comba natomiast w sklepach można kupić jedzenie i akcesoria. Te pierwsze jedząc po raz pierwszy dodają plus jeden do statystki (jest ich 5 - standardowo, hp, siła, zręczność, szczęście i moc specjala). Grafika - jak nie lubię pixel art tak tu to coś pięknego ... podobno gra na 10 godzin jedna postacią a jest ich 2 plus dodatkowe 2 na ng+ wiec grania co nie miara a bossowie osz ja cie jebie... na ten moment nie podoba mi się jedynie ten sam przycisk ataku i zmiany lokacji wiec jak się z kimś lejesz często jak robisz to przy „drzwiach” zostajesz przeniesiony do poprzedniej lokacji natomiast przeciwnik w tym czasie się respi... wkurwia bo sama gra jest mega wymagająca : ja jaram się jak gwizdek odkrywając tego dla mnie czarnego konia 2019... coś pięknego :fsg:

 

 

 

 

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgarnąłem Final Fantasy XII i A Robot Named Fight (gierka inspirowana Super Metroid)

 

Poleca ktoś jeszcze coś z tych tanich gierek?

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@beardo0 gris - ex indyk porównywany do podróży , abzu oraz brothers the tale of two sons jest za 29,99 ja jestem dość shmupowy to wziąłem te shooterki po 3,99 i 19,90 ale ja uwliebiam ten 100% arcade ... sporo Gierek kupiłem wcześniej wiec nie wiem czy są tanio potem zasiądę sprawdzę i ci napisze...

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które shooterki? Ja tez shumpsuje jak mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@beardo0wzialem warlocks podobno dobry action rpg od Polaków , gris, hard west podobno spoko xcomowy tytul teraz za gorsze 7,99, polecam w chuj axiom verge nie wiem za ile teraz stoi ale brałem na premierę : super gra, lumines (ci co wiedza ci kupią ), nje wiem za ile jest yokus ale to sztos brałem rok temu @CePeeN steredenn i xenoraid (nie wiem czy dobrze kupiłem ale za jakieś drobniaki), wracając die do walhalla dobry beat em up,  wszystkie ffy mam ale wiadomo to dobre / bardzo dobre a czasem (7/9) idealne gry, dragon marked by death- nie wiem za ile ja brałem na premierę ale to zajebisty action rpg od twórców megamana polecam !!!, 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdunjak już podpowiadasz to jakaś fajna platformówka?

 

Zastanawiam się mocno nad kupnem Wiedźmina, nigdy nie byłem fanem i odbiłem się od wersji na PC bo nie znałem w ogóle zarysu fabuły ale po oglądnięciu paru odcinków serialu złapałem hype. Nie wiem tylko czy nie za długa będzie ta gra, Zelda przytłacza mnie swoją wielkością i nie wiem czy kiedykolwiek ją przejdę, ciężko zabrać mi się do gry gdy wiem że żeby coś sensownego zrobić potrzebuje z 2h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×