Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do dziś pamiętam swoją pierwszą automatową grę Moon Patrol, z 6 lat miałem i staruszek mnie zabrał do worzu drzymały, bo w innym wypadku stali bywalcy by mi zajebały kasę (żetony) piękne lata 80-te:banderas: Co to był za sztos, na pstryku też się nieźle sprawdza. 

 

Dopiero lata 90-te to był istny raj dla automatowców (łazilo sie na tory z 50gr, i czekało aż przejedzie pociąg, potem banda dzieciaków szukała idealnie spłaszczonych żetonów :Coolface:

 

Pierwszy Mortal to było coś, a jak ktoś umiał wyrwać kręgosłup Subem to był fachura, ale drugi Street Fighter cieszył się większym wzięciem niż mortal. 

U mnie w wozie drzymały królowały takie tytuły jak Double Dragon 3, Asterix i Obelix, Spin Master, The King of Fighters 94, Snow Bros, The Punisher, Captain Commando i mój faworyt Samuraj Shodown II. 

 

 

W centrum miasta w  kanciapie w piwnicy gościu miał perełki do grania, ale tam często można było dostać wpierdol od tych "starych", ale miał tam tytuły których nie było nigdzie indziej. 

 

Final Figh(zawsze zazdrościłem tej gry wszystkim kiedy miałem amige 600 bo za chuj ta gra nie chciała mi iść, na 500 i 1200 śmigała aż miło a ja miałem jebaną 600.

 

Metal Slug do dziś jedyneczka to moja ulubiona ekterminacja niemiaszków, Sunset Riders bieganie po bykach powodowało opad szczeny kiedyś, no i oczywiście Żolwie Ninja to rozwalało wszystko, bo serial robił robotę każdy chciał być żółwiem :wiesiekthug:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółwie ninja były spox, ale te z pegasusa:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beardo0 napisał:

Żółwie ninja były spox, ale te z pegasusa:

 

 

Z tym się nie zgodzę, ta część była jak dla mnie do bani, na nesa najlepsza była trójeczka :obama:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tamte grałem, ale 3 też wygląda nieźle

 

Zajarałem się trochę Catherine Full Body, ale chyba na razie poczeka, bo i tak jest w co grać

 

Ewentualnie Paper Mario może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beardo0 napisał:

Tylko w tamte grałem, ale 3 też wygląda nieźle

 

Zajarałem się trochę Catherine Full Body, ale chyba na razie poczeka, bo i tak jest w co grać

 

Ewentualnie Paper Mario może

Do mnie już jedzie Katarzyna i Atelier Ryza, Kasi specjalnie nie brałem na dużą konsole bo to typowy genialny tytuł na przenosniaka (po za tym mam dość docinków żony stary zbok i chińskie bajki), a Papierowy Marian wylatuje po ograniu tych obu gier, bo 15 donkey kong na snesa więc będzie sporo dobrego w tym miesiącu :dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeNJa mam F500 ELITE of MyFlash :) 

Oczywiście całe bebechy Sanwa, dokupiłem 8 -kątny i okrągły ogranicznik, różnej twardości sprężyny  i kulkę czerwoną. 

Wypasik. Dokupiłem też i wymieniłem i dopiąłem na przejściówce dłuższy kabel USB żeby mi kot nie zjadł, a jak zjadł to żebym tylko przedłużacz wymienił :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem o F500, ewentualnie lioncast (tez sanwa compatible) ale nie wiedziałem czy mi siądzie wiec wziąłem tego hori (tez jakość wysoka) bo kosztował 140cebulionow. Teraz wiem ze jest zabawa przednia i działa na retropie i switchu jak złoto. Rozmir jest Ok bo już mi się powoli w szafce miejsce kończy na gadżety ale będę się zastanawiał nad „pełnowymiarowym”.

 

Edit: co do tych wszystkich staroci to zdecydowanie polecam pobawić się malina i retropie. Skarbnica gier retro za pare złotych. Do tego fajny klient Kodi (mnie natywny klient Plex na tv działa zle wiec się przydaje) i np piHole.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto jest bardziej obeznany w grach na Switcha mógłby podrzucić co lepsze tytuły w obecnej promocji? Dużo jest tych mniejszych gier których nie znam, a nie chce mi się każdej sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie znam, ale polecam Castlevania Anniversary za 20 zl (kupilem w innym promo za 40)

 

Oprocz tego Mutant Mudds, Gunman Clive, Stick It to the Man

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 16 będzie 10 minutowy direct może wreszcie pokażą jakieś nowe tytuły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Paper Mario. Gra ktoś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko - klimat na luzie, muzyka na wysokim poziomie i wciągający

 

Ale nie każdy jest fanem systemu walki, który polega na rozwiązywaniu logicznych zagadek przez obracanie okrągłej planszy w lewo i prawo oraz przesuwanie w górę w dół

 

Ja tam się jaram i gra wystarcza na ok 30h podobno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

10 minutowy

Dojebali na bogato XD

Pewnie pokaz slajdów z datami albo i bez, bo po co komu daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, xavris napisał:

Dojebali na bogato XD

Pewnie pokaz slajdów z datami albo i bez, bo po co komu daty.

Lepsze te 10 min niż pół godziny jakby mieli pierdzielić przez połowę o mario, pokemonach czy innym słodziasnym tytule. 

Jak pokażą jedną kosę to mi wystarczy, jak na razie mam w co grać, Donkey Kong Country na tv jest praktycznie niegrywalny, ale na małym ekranie całkiem ok. Katarzynka jest świetna, warto nadrobić ten tytuł jak ktoś nie grał, no i Atelier Ryza czyli musi być jakaś chinska bajka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne gówno, mimo że pokazali Shin Megami Tensei V. 

 

Japoński direct dwie gry więcej. 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos w jakas czesc Shin Megami Tensei? 

Warte to jest co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beardo0 napisał:

Gral ktos w jakas czesc Shin Megami Tensei? 

Warte to jest co?

Persony przy shin to gierki dla dzieci jeżeli miałbym porównać te tytuły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Strife napisał:

Persony przy shin to gierki dla dzieci jeżeli miałbym porównać te tytuły. 

Też to słyszałem. Chętnie bym pograł, ale nie chce kupować kolejnej konsoli dla kilku gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy używał ktoś albo używa hori switch split pad pro? Jak to się sprawuje i czy warto kupić te przerośnięte joy cony jeśli gra się głównie w trybie przenośnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szuldi82 napisał:

Czy używał ktoś albo używa hori switch split pad pro? Jak to się sprawuje i czy warto kupić te przerośnięte joy cony jeśli gra się głównie w trybie przenośnym?

Mają brak żyroskopu i rumble'a, po za tym są świetne, łapy nie bolą jak od Joy conów i są o wiele wygodniejsze. Małemu kupiłem to o Joy conach nie chce słyszeć.

 

Poczekaj, bo na dniach ma być nowa rewizja z innymi kolorami, bo na razie jest tylko deamon x machina z tego co kojarzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strife napisał:

Mają brak żyroskopu i rumble'a, po za tym są świetne, łapy nie bolą jak od Joy conów i są o wiele wygodniejsze. Małemu kupiłem to o Joy conach nie chce słyszeć.

 

Poczekaj, bo na dniach ma być nowa rewizja z innymi kolorami, bo na razie jest tylko deamon x machina z tego co kojarzę. 

Dzięki za odpowiedź i info. Akurat wibracje mnie nie interesują, zawsze pierwsze co to wyłączam je w padach. Wyczytałem, że 7 września ma wyjść nowa wersja mająca trzy wersje kolorystyczne. Są nawet zdjęcia, akurat ten aktualny deamon x machina mi się najbardziej wizualnie podoba. No i cena też ma być chyba wyższa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×